IP: *.autocom.pl 28.05.05, 21:16
Czy znacie jakis sposób na zapomnienie po rozstaniu?
Obserwuj wątek
    • mrug Re: pomocy 28.05.05, 21:29
      Wóda...!;)
      • traszor Re: pomocy 28.05.05, 21:47
        mrug napisał:

        > Wóda...!;)
        + wino+ piwo..Jak wyrzygasz żołądek a potem dopadnie cie kac stulecia to o
        wszystkim zapomnisz
        • upowiec nie zapomnij o lodzie ... 28.05.05, 22:01
          :)
    • Gość: Columbia Re: pomocy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.05, 22:30
      jak najszybciej znajdź sobie kogoś nowego,

      im szybciej, tym lepiej
      • charlotte_von_mahlsdorf Re: pomocy 29.05.05, 00:03
        nigdym ja od dwóch lat nie mogę patrzeć na iinych facetów, tzw. syndrom
        pierwszej miłości copyright by me
    • Gość: Siwy_155 Re: pomocy IP: *.telnet.krakow.pl 28.05.05, 22:33
      seks z kimś innym jak najszybciej ! zaczepiaj ludzi na ulicy i proponuj im
      darmowy seks hehe
    • go_rr Re: pomocy 29.05.05, 15:38
      niemozliwe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka