Gość: koralik IP: *.autocom.pl 28.05.05, 21:16 Czy znacie jakis sposób na zapomnienie po rozstaniu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
traszor Re: pomocy 28.05.05, 21:47 mrug napisał: > Wóda...!;) + wino+ piwo..Jak wyrzygasz żołądek a potem dopadnie cie kac stulecia to o wszystkim zapomnisz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Columbia Re: pomocy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.05, 22:30 jak najszybciej znajdź sobie kogoś nowego, im szybciej, tym lepiej Odpowiedz Link Zgłoś
charlotte_von_mahlsdorf Re: pomocy 29.05.05, 00:03 nigdym ja od dwóch lat nie mogę patrzeć na iinych facetów, tzw. syndrom pierwszej miłości copyright by me Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Siwy_155 Re: pomocy IP: *.telnet.krakow.pl 28.05.05, 22:33 seks z kimś innym jak najszybciej ! zaczepiaj ludzi na ulicy i proponuj im darmowy seks hehe Odpowiedz Link Zgłoś