Dodaj do ulubionych

Czym różni się londyńskie SOHO od KRAKOWA ?

20.07.02, 12:06
Ciekawy jestem waszych opini na temat londyńskiego SOHA !

W czym jest podobny lub czym się różni od miasta Krakowa i od knajpy SOHO na
Szpitalnej ?

Czy w Krakowie jest też jakaś dzielnica China Town lub inne ; tak jak w
Londynie ?
Obserwuj wątek
    • Gość: tomCrac Re: Czym różni się londyńskie SOHO od KRAKOWA ? IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 20.07.02, 12:20
      Czym sie rozni od Krakowa? Pewnie tylko tym ze Krakow nie jest dzielnica ;). Moze jeszcze nie mamy takiego mischungu kulturalnego i tylu dziwakoof na ulicach po 22 :) Krakowskie Soho to okolice Rynku i Kazimierz..

    • mikolaj7 Re: Czym różni się londyńskie SOHO od KRAKOWA ? 20.07.02, 12:28
      foka napisał:

      > Ciekawy jestem waszych opini na temat londyńskiego SOHA !

      bardzo ciekawa odmiana....

      >
      > W czym jest podobny lub czym się różni od miasta Krakowa i od knajpy SOHO na
      > Szpitalnej ?

      taki temat jest na podforum knajpy ! jego powtorka tez
      powinna sie tam znalezc !!


      >
      > Czy w Krakowie jest też jakaś dzielnica China Town lub inne ; tak jak w
      > Londynie ?

      no jasne - zwierzyniec i salwator, hehehe
      • Gość: tomCrac te Mikos... IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 20.07.02, 12:32
        ... daj mu szanse, w koncu stara sie chlopak :D
        • mikolaj7 Re: te Mikos... 20.07.02, 12:37
          Gość portalu: tomCrac napisał(a):

          > ... daj mu szanse, w koncu stara sie chlopak :D

          chlopak?!

          zartujesz ? myslalem, ze to ona...
          • Gość: tomCrac Re: te Mikos... IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 20.07.02, 12:38
            > zartujesz ? myslalem, ze to ona...

            Nick bywa mylacy: "Ciekawy jestem waszych(...)" :)
            • jottka Re: te Mikos... 20.07.02, 12:42
              no w pierwszym poście foka pisze 'ciekawY jestem', więc pewnie to samczyk :))
              ale na zdrowy rozum faktycznie powinien się zanickować jako mors albo morświn ..
              • Gość: tomCrac Re: te Mikos... IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 20.07.02, 12:49
                hmm Jottka to dopiero jest w bojowym nastroju :))) pewnie nawet zaraz sieci zarzuci na 'nowego' ;PPPP a ja juz zmykam! do wtorku lub srody Forumowiczki i Forumowicze ^_^
            • mikolaj7 Re: te Mikos... 20.07.02, 12:43
              Gość portalu: tomCrac napisał(a):

              > > zartujesz ? myslalem, ze to ona...
              >
              > Nick bywa mylacy: "Ciekawy jestem waszych(...)" :)

              aaa... ja dzisiaj jestem w bojowym nastroju, a 3 z
              zalozonych przez niego 4 tematow tu juz byly. i sa na gorze
              listy w wiekszosci.
      • yatze Re: Czym różni się londyńskie SOHO od KRAKOWA ? 20.07.02, 16:36
        mikolaj7 napisał:

        > foka napisał:
        >
        > > Ciekawy jestem waszych opini na temat londyńskiego SOHA !
        >
        > bardzo ciekawa odmiana....
        >
        > >
        > > W czym jest podobny lub czym się różni od miasta Krakowa i od knajpy SOHO
        > na
        > > Szpitalnej ?
        >
        > taki temat jest na podforum knajpy ! jego powtorka tez
        > powinna sie tam znalezc !!
        >
        >
        > >
        > > Czy w Krakowie jest też jakaś dzielnica China Town lub inne ; tak jak w
        > > Londynie ?
        >
        > no jasne - zwierzyniec i salwator, hehehe
        mikolaj7-jestes smieszny iza bardzo zapatrzony w siebie.nie potrafisz powaznie
        podejsc do tematu bo zal ci dupe sciska,ze inni zwiedzaja swiat aty siedzisz w
        tej wiosce.
    • mikolaj7 madrosci foki :-) 20.07.02, 14:21


      Od:

      foka@poczta.gazeta.pl dodaj do książki

      Data:

      2002-07-20 13:04

      Do:

      mikolaj7@poczta.gazeta.pl

      Temat:


      Ni chrzań ,że to,czy tamto
      było!Pieprz się na bambuko!!!

      ---

      to byl cytat :D
      • swing Re: madrosci foki :-) 20.07.02, 14:26
        mikołaj7, podpadłeś i nie chyba dostaniesz nagrody w żadnym foczym konkursie ;)
        • mikolaj7 Re: madrosci foki :-) 20.07.02, 14:45
          swing napisała:

          > mikołaj7, podpadłeś i nie chyba dostaniesz nagrody w żadnym foczym konkursie ;
          > )

          trudno :-(

          ale foka sam zaczal. mozna przeprosic or sth, a nie krzyczec
          na maila.
          • Gość: Belami Powrót do tematu właściwego IP: *.bn.krakow.pl 20.07.02, 17:07
            Bezsensowne porównanie dzielnicy dużego miasta o znaczeniu światowym jakim jest
            Londyn z małym i zapyziałym Krakowem w którym tematem dnia jest otwarcie
            centrum handlowego w Nowej Hucie. Można spróbować porównywać Kraków i jego
            stare dzielnice z Wiedniem, Pragą, Lwowem lub Wenecją ale nie popadajmy w obłęd
            i nie porównujmy do dzielnic dużych miast, które są światowymi centrami mody,
            kultury, polityki i biznesu.
            • gustlik102 Re: Powrót do tematu właściwego 20.07.02, 17:51
              Gość portalu: Belami napisał(a):

              > Bezsensowne porównanie dzielnicy dużego miasta o znaczeniu światowym jakim
              jest
              >
              > Londyn z małym i zapyziałym Krakowem w którym tematem dnia jest otwarcie
              > centrum handlowego w Nowej Hucie. Można spróbować porównywać Kraków i jego
              > stare dzielnice z Wiedniem, Pragą, Lwowem lub Wenecją ale nie popadajmy w
              obłęd
              >
              > i nie porównujmy do dzielnic dużych miast, które są światowymi centrami mody,
              > kultury, polityki i biznesu.

              ty sie lepiej wyjeb o beton, idioto
              • Gość: Belami Re: Powrót do tematu właściwego IP: *.bn.krakow.pl 20.07.02, 18:31
                Witam, a pan tak cały czas czuwa nad klawiaturą nie żal oczek i kręgosłupka ?
    • Gość: dosia Iloscia liter [n/t] IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 20.07.02, 19:42

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka