bagatella 20.07.05, 00:48 ja pamietam mietka mamre i jego slynna zolta syrenke zawsze zaparkowana przed glownym wejsciem, prawie zawsze byl na bani, ciotkowata pania Marxowa od english, a jakie wy macie wspomnienia z tego super liceum? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: beata Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy IP: *.weissenfels.asklepios.com / *.dip.t-dialin.net 20.07.05, 09:19 Tak , syrenka Mietka Mamry,bialy merc dyrektora Hladylowicza, prof.Walczak ogromnie zezowaty/super/ a duo chemiczek?-tez czad! Super szkola -warto powspominac! No i oczywiscie prof.Pomorska ze swoim psem/Bunga!!!/Pozdro! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paola Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.05, 09:36 dziś większość absolwentów 11 LO z tamtego okresu niestety już nie zyje Odpowiedz Link Zgłoś
bagatella do paoli 22.07.05, 23:37 a dlaczego tak myslisz? dlatego, ze masz pietnascie lat albo troszke wiecej? zastanow sie dziecko co piszesz i do kogo piszesz, a najlepiej to zwracaj sie do swojej grupy obwisnietych porow po kolana, tam ci bedzie najlepiej, ten sam poziom dresiarski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy IP: *.chello.pl 20.07.05, 10:49 Ja zdawałam maturę w XI LO w 1991 r.Najbardziej zapamiętałam prof. Regnowskiego od matematyki.Ponadto prof. Hutnicką-polonistkę, która rozpalała w nas miłość do teatru. Pamiętam organizowane tzw. reminescencje teatralne.Wystawialiśmy "Zemstę", "Antygonę".Pomagali nam dwaj aktorzy z pobliskiego Teatru Ludowego: Jarosław Szwec i Piotr Piecha.Ciekawe co dziś porabiają? Ze szkolnego korytarza pamiętam jeszcze Marka Koźmińskiego, dziś znanego piłkarza.A pamiętacie wyskoki na pączki do pobliskiej cukierni albo na zapiekanki na plac?Ach to były czasy! Odpowiedz Link Zgłoś
bagatella Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy 22.07.05, 23:32 pamietam jeszcze super gieografa, pana Stepniowskiego, ktory zawsze chodzil w wytartych mankietach od koszuli i zawsze mial odcisnieta tablice na plecach marynarki, a tak wogole to podobno ozenil sie z jedna z uczennic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lulu Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.05, 19:19 Ja zdawałam maturę w XI LO w 2004r. :D P. Stępniowski jest teraz pedagogiem szkolnym i świetnie sprawdza się w tej roli! Bardzo go lubiłam! Szubelakowa dalej sieje postrach razem z Milczarkową. Za to bardzo miło wspominam polonistkę p. Janik i matematyczkę p. Jagodę :):):) Odpowiedz Link Zgłoś
bagatella Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy 23.07.05, 00:23 czyzby nie bylo tu nikogo ze slynnej jedenastki? az nie chce mi sie wierzyc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cz Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.05, 01:09 Widocznie nie jest taka słynna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antypod Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy IP: *.nsw.bigpond.net.au 23.07.05, 09:02 Ja tez najlepiej zapamietalem Mamre i Marxowa, ale nie pamietam zoltej syrenki, za to pamietam przycimniane okulary pana Mieczyslawa Mamro, "cajsowskie" jak mawial, ktore nosil bo jak twierdzil razil go socjalizm. Pamietam tez niezwyklego historyka zwanego Karolem P. ktory lubil glaskac po szyi, ale tylko chlopcow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: &pod Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy IP: *.nsw.bigpond.net.au 23.07.05, 11:31 ciotkowata Marxowa???? ciotkowate to byly te od fizyki: Zbylutowska/Rozwadowska__;( Odpowiedz Link Zgłoś
bagatella Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy 26.07.05, 00:16 tak tak, rozwadowska to byla stara dewota i baba z wasami przy tej samej okazji, juz nie wspomne o jej synalku, zagorzalym harcerzyku ciagle w przykrotkich spodenkach. a pan tzw pingwin, nie pamietam juz nazwiska, od PO i ten tez od PO ze szklanym okiem, ktory wzial sobie za punkt honoru aby PO bylo najwazniejszym przedmiotem w szkole, a od ktorego ciagle zionelo wodeczka? same wspomnienia, a imieniny pana Hladylowicza dyrektora, gdzie od rana muzyka walila przez magafony, to byl dopiero cyrk Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hmm Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy IP: *.chello.pl 29.07.05, 14:58 to ja z polowy lat 90tych pamietam regnowski od matematyki ktory przed lekcja do kibelka wyskakiwal na szybka banie z nieodlacznej piersiowki ;) od chemii szubelak - chora psychicznie kobieta to byla, ktos ja musial kiedys zranic albo maz jej nie kochal nie wiem - w kazdym razie to w jaki sposob traktowala uczniow - przerazajace i KARYGODNE! no i od PO - nie pamietam nazwiska - kobieta dalej zyla w poprzedniej epoce - w 92 czy 3 chciala okopy kopac dookola szkoly "w wypadku zagrozenia wojna" :) BAGATELLA - wydaje mi sie ze 11 Lo KIEDYS bylo ok, w mnie w rodzinie pare osob z starszego pokolenia tam chodzilo i tez mieli podobnie jak Ty dobre wspomnienia - ja juz na przyklad zdecydowanie nie mam z ta szkola dobrych wspomnien bo jak ja tam chodzilem juz bylo bardzo niefajnie - a z tego co slyszalem teraz to juz jest po prostu paskudnie i to juz nie jest TA "11stka" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: &pod Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy IP: *.nsw.bigpond.net.au 01.08.05, 12:50 mala poprawka: tam nigdy nie dzialo sie dobrze, o czym swiadczy dosc marny odzew na tym watku... ale moze przynajmniej absolwenci jedenastki cos osiagneli? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.05, 13:33 . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A.P. Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy IP: *.kolornet.pl / *.kolornet.pl 03.08.05, 17:05 Ja mam same dobre wspomnienia :D NO poza slawna pania SZU....to cos nie powinno uczyc bo nie umie !!!! I nie chodzi mi o to ze wymagala bo inni tez ale inni umieli nauczyc! Milo wspominam pania Galas, Witecka, Psuj... Troche mniej Barbie (kto sie u niej uczyl to wie o kogo chodzi :D) ale ona przynajmniej krzywdy wielkiej nie robila poprostu nie lubila dziewczyn... A i PAni Walecka wymagania miala a lekcje prowadzila czytajac z kartek i ksiazek nigdy nic z glowy!! Ale jako dyrektor spoko... Slawna Watraba jak szla przez korytarz to sie wszyscy bali :D Walczak to sypial na lekcjach, efekt mat-inf pisal zadania w kiblu na maturze za jego uczniow :D Padalis od PO to byl odpal w ciapki :D Ale Duch Swiety ja nawiedzil i wyleciala ze szkoly podobno. Z Sobierajem lepiej bylo nie zaczynac bo sie moglo zle skonczyc, z Pania Jurek i Pudelska robilismy co chcielismy (0 drygu nauczycielskiego) biedne pewnie maja juz zaawansowana nerwice. No i higienistki nie pamietam nazwisk ale jedna wyleciala bo miala typowo NFZetowskie podejscie a druga chyba pracuje do dzis mila byla i sie przejmowala. Pozdro dla wszystkich bylych i przyszlych absolwentow XI :D P.S. Ja mialam mature w 1998 Odpowiedz Link Zgłoś
fiftisent Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy 04.08.05, 13:16 i tak najlepsza była szeryfowa-gruba sztniarka,co nas zadenuncjonowała do Waleckiej,że łotamy wódę na dyżyrze w szatni...no bo i po co ten dyzur niby miał być?;)potem Wala mnie gnoiła jak mogła na maturze.pamietacie sławne sweterki Wali?jak miała zielony można byłoi odetchnąć,jak fioletowy trzeba było spieprzać.Szubelakowa miła swego czasu wstrętnego szorstkowłosego jamnika,który zbierał notoryczne kopy pod stołem jak z uciekał jej z zplecza:)))zaa to też miałem prze..na chemii. w geo-barbi zabujał się mój kumpel...i ją "stuknął",chyba jej się podobało bo zdawału niej maturę z geo(5).Wątroba to była baba z kompleksami,Rajca też,za to super było to małżeństwo fizyków...zapomniałem nazwiska.Ania Wojnar też była git,Regnowski jak się nagrzmocił i Fasola u której na biologii na kazdej przerwie co tydzień pojawiały się w dzienniku bliżej nieokreślonego pochodzenia bdb;)Z Sobim jeszcze niedawno grałem w siate w XII LO i było całkiem cool. to...dobre liceum było.... Odpowiedz Link Zgłoś