Dodaj do ulubionych

11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy

20.07.05, 00:48
ja pamietam mietka mamre i jego slynna zolta syrenke zawsze zaparkowana przed
glownym wejsciem, prawie zawsze byl na bani, ciotkowata pania Marxowa od
english, a jakie wy macie wspomnienia z tego super liceum?
Obserwuj wątek
    • Gość: beata Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy IP: *.weissenfels.asklepios.com / *.dip.t-dialin.net 20.07.05, 09:19
      Tak , syrenka Mietka Mamry,bialy merc dyrektora Hladylowicza, prof.Walczak
      ogromnie zezowaty/super/ a duo chemiczek?-tez czad! Super szkola -warto
      powspominac! No i oczywiscie prof.Pomorska ze swoim psem/Bunga!!!/Pozdro!
      • Gość: paola Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.05, 09:36
        dziś większość absolwentów 11 LO z tamtego okresu niestety już nie zyje
        • bagatella do paoli 22.07.05, 23:37
          a dlaczego tak myslisz? dlatego, ze masz pietnascie lat albo troszke wiecej?
          zastanow sie dziecko co piszesz i do kogo piszesz, a najlepiej to zwracaj sie
          do swojej grupy obwisnietych porow po kolana, tam ci bedzie najlepiej, ten sam
          poziom dresiarski
    • Gość: Aga Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy IP: *.chello.pl 20.07.05, 10:49
      Ja zdawałam maturę w XI LO w 1991 r.Najbardziej zapamiętałam prof. Regnowskiego
      od matematyki.Ponadto prof. Hutnicką-polonistkę, która rozpalała w nas miłość
      do teatru. Pamiętam organizowane tzw. reminescencje
      teatralne.Wystawialiśmy "Zemstę", "Antygonę".Pomagali nam dwaj aktorzy z
      pobliskiego Teatru Ludowego: Jarosław Szwec i Piotr Piecha.Ciekawe co dziś
      porabiają? Ze szkolnego korytarza pamiętam jeszcze Marka Koźmińskiego, dziś
      znanego piłkarza.A pamiętacie wyskoki na pączki do pobliskiej cukierni albo na
      zapiekanki na plac?Ach to były czasy!
    • bagatella Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy 22.07.05, 23:32
      pamietam jeszcze super gieografa, pana Stepniowskiego, ktory zawsze chodzil w
      wytartych mankietach od koszuli i zawsze mial odcisnieta tablice na plecach
      marynarki, a tak wogole to podobno ozenil sie z jedna z uczennic
      • Gość: lulu Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.05, 19:19
        Ja zdawałam maturę w XI LO w 2004r. :D P. Stępniowski jest teraz pedagogiem
        szkolnym i świetnie sprawdza się w tej roli! Bardzo go lubiłam! Szubelakowa
        dalej sieje postrach razem z Milczarkową. Za to bardzo miło wspominam
        polonistkę p. Janik i matematyczkę p. Jagodę :):):)
    • bagatella Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy 23.07.05, 00:23
      czyzby nie bylo tu nikogo ze slynnej jedenastki? az nie chce mi sie wierzyc
      • Gość: cz Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.05, 01:09
        Widocznie nie jest taka słynna.
    • Gość: Antypod Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy IP: *.nsw.bigpond.net.au 23.07.05, 09:02
      Ja tez najlepiej zapamietalem Mamre i Marxowa, ale nie pamietam zoltej syrenki,
      za to pamietam przycimniane okulary pana Mieczyslawa Mamro, "cajsowskie" jak
      mawial, ktore nosil bo jak twierdzil razil go socjalizm. Pamietam tez
      niezwyklego historyka zwanego Karolem P. ktory lubil glaskac po szyi, ale tylko
      chlopcow.
      • Gość: &pod Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy IP: *.nsw.bigpond.net.au 23.07.05, 11:31
        ciotkowata Marxowa???? ciotkowate to byly te od fizyki:
        Zbylutowska/Rozwadowska__;(
        • bagatella Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy 26.07.05, 00:16
          tak tak, rozwadowska to byla stara dewota i baba z wasami przy tej samej
          okazji, juz nie wspomne o jej synalku, zagorzalym harcerzyku ciagle w
          przykrotkich spodenkach. a pan tzw pingwin, nie pamietam juz nazwiska, od PO i
          ten tez od PO ze szklanym okiem, ktory wzial sobie za punkt honoru aby PO bylo
          najwazniejszym przedmiotem w szkole, a od ktorego ciagle zionelo wodeczka? same
          wspomnienia, a imieniny pana Hladylowicza dyrektora, gdzie od rana muzyka
          walila przez magafony, to byl dopiero cyrk
          • Gość: hmm Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy IP: *.chello.pl 29.07.05, 14:58
            to ja z polowy lat 90tych pamietam

            regnowski od matematyki ktory przed lekcja do kibelka wyskakiwal na szybka banie
            z nieodlacznej piersiowki ;)

            od chemii szubelak - chora psychicznie kobieta to byla, ktos ja musial kiedys
            zranic albo maz jej nie kochal nie wiem - w kazdym razie to w jaki sposob
            traktowala uczniow - przerazajace i KARYGODNE!

            no i od PO - nie pamietam nazwiska - kobieta dalej zyla w poprzedniej epoce - w
            92 czy 3 chciala okopy kopac dookola szkoly "w wypadku zagrozenia wojna" :)


            BAGATELLA - wydaje mi sie ze 11 Lo KIEDYS bylo ok, w mnie w rodzinie pare osob z
            starszego pokolenia tam chodzilo i tez mieli podobnie jak Ty dobre wspomnienia -
            ja juz na przyklad zdecydowanie nie mam z ta szkola dobrych wspomnien bo jak ja
            tam chodzilem juz bylo bardzo niefajnie - a z tego co slyszalem teraz to juz
            jest po prostu paskudnie i to juz nie jest TA "11stka"

      • Gość: &pod Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy IP: *.nsw.bigpond.net.au 01.08.05, 12:50
        mala poprawka: tam nigdy nie dzialo sie dobrze, o czym swiadczy dosc marny
        odzew na tym watku... ale moze przynajmniej absolwenci jedenastki cos osiagneli?
    • Gość: . Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.05, 13:33
      .
    • Gość: A.P. Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy IP: *.kolornet.pl / *.kolornet.pl 03.08.05, 17:05
      Ja mam same dobre wspomnienia :D NO poza slawna pania SZU....to cos nie powinno
      uczyc bo nie umie !!!! I nie chodzi mi o to ze wymagala bo inni tez ale inni
      umieli nauczyc! Milo wspominam pania Galas, Witecka, Psuj... Troche mniej
      Barbie (kto sie u niej uczyl to wie o kogo chodzi :D) ale ona przynajmniej
      krzywdy wielkiej nie robila poprostu nie lubila dziewczyn... A i PAni Walecka
      wymagania miala a lekcje prowadzila czytajac z kartek i ksiazek nigdy nic z
      glowy!! Ale jako dyrektor spoko... Slawna Watraba jak szla przez korytarz to
      sie wszyscy bali :D Walczak to sypial na lekcjach, efekt mat-inf pisal zadania
      w kiblu na maturze za jego uczniow :D Padalis od PO to byl odpal w ciapki :D
      Ale Duch Swiety ja nawiedzil i wyleciala ze szkoly podobno. Z Sobierajem lepiej
      bylo nie zaczynac bo sie moglo zle skonczyc, z Pania Jurek i Pudelska robilismy
      co chcielismy (0 drygu nauczycielskiego) biedne pewnie maja juz zaawansowana
      nerwice. No i higienistki nie pamietam nazwisk ale jedna wyleciala bo miala
      typowo NFZetowskie podejscie a druga chyba pracuje do dzis mila byla i sie
      przejmowala.
      Pozdro dla wszystkich bylych i przyszlych absolwentow XI :D
      P.S. Ja mialam mature w 1998
      • fiftisent Re: 11 LO z lat 70 i 80-tych powspominajmy 04.08.05, 13:16
        i tak najlepsza była szeryfowa-gruba sztniarka,co nas zadenuncjonowała do
        Waleckiej,że łotamy wódę na dyżyrze w szatni...no bo i po co ten dyzur niby
        miał być?;)potem Wala mnie gnoiła jak mogła na maturze.pamietacie sławne
        sweterki Wali?jak miała zielony można byłoi odetchnąć,jak fioletowy trzeba było
        spieprzać.Szubelakowa miła swego czasu wstrętnego szorstkowłosego
        jamnika,który zbierał notoryczne kopy pod stołem jak z uciekał jej z
        zplecza:)))zaa to też miałem prze..na chemii.
        w geo-barbi zabujał się mój kumpel...i ją "stuknął",chyba jej się podobało bo
        zdawału niej maturę z geo(5).Wątroba to była baba z kompleksami,Rajca też,za to
        super było to małżeństwo fizyków...zapomniałem nazwiska.Ania Wojnar też była
        git,Regnowski jak się nagrzmocił i Fasola u której na biologii na kazdej
        przerwie co tydzień pojawiały się w dzienniku bliżej nieokreślonego pochodzenia
        bdb;)Z Sobim jeszcze niedawno grałem w siate w XII LO i było całkiem cool.
        to...dobre liceum było....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka