Gość: gonzales
IP: *.bphpbk.pl
04.09.02, 08:41
Moi Drodzy,
aby uporządkować wszystkie sprawy organizacyjne otwieram ten wątek ku
pożytkowi PT. Gości.
Zgodnie z wolą większości, zapraszam w niedzielę 8 września. Początek imprezy
(godzinę) możemy wspólnie przedyskutować (zapraszam na osobny post na ten
temat).
Za chwilę zamieszczę posta z tekstem opisu drogi dojazdowej do mojej działki.
Kolejny post będzie dotyczył szeroko pojętej logistyki - czyli gdzie, kiedy
się umawiamy, kto kogo bierze, skąd i dokąd, co zabieramy itd.)
Inne wątki również się pojawią...
Prośba do Wszystkich o [ciach]owanie cytatów w odpowiedziach, łatwiej się to
potem czyta - dziękuję !!!
Gonzales