Dodaj do ulubionych

Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy

IP: *.bphpbk.pl 04.09.02, 08:41
Moi Drodzy,

aby uporządkować wszystkie sprawy organizacyjne otwieram ten wątek ku
pożytkowi PT. Gości.

Zgodnie z wolą większości, zapraszam w niedzielę 8 września. Początek imprezy
(godzinę) możemy wspólnie przedyskutować (zapraszam na osobny post na ten
temat).

Za chwilę zamieszczę posta z tekstem opisu drogi dojazdowej do mojej działki.
Kolejny post będzie dotyczył szeroko pojętej logistyki - czyli gdzie, kiedy
się umawiamy, kto kogo bierze, skąd i dokąd, co zabieramy itd.)

Inne wątki również się pojawią...

Prośba do Wszystkich o [ciach]owanie cytatów w odpowiedziach, łatwiej się to
potem czyta - dziękuję !!!

Gonzales
Obserwuj wątek
    • Gość: gonzales Początek imprezy IP: *.bphpbk.pl 04.09.02, 08:48
      jak chcecie - zaczynamy z rana??? czy dopiero po południu???
      • m.in Re: Początek imprezy 04.09.02, 09:48
        Gość portalu: gonzales napisał(a):
        zaczynamy z rana??? czy dopiero po południu???

        zawsze ktoś musi zacząc :( proponuje 14.00 czekam na wyrazy oburzenia...
        • Gość: tomCrac Re: Początek imprezy IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 04.09.02, 09:51
          > zawsze ktoś musi zacząc :( proponuje 14.00 czekam na wyrazy oburzenia...

          aaaabuuuuuuu ;) jak dla mnie w sam raz!
        • kathy38 Re: Początek imprezy 04.09.02, 10:04
          m.in napisał:

          > Gość portalu: gonzales napisał(a):
          > zaczynamy z rana??? czy dopiero po południu???
          >
          > zawsze ktoś musi zacząc :( proponuje 14.00 czekam na wyrazy oburzenia...

          Ale 14 to juz na miejscu a nie na parkingu w Krakowie.
          • swing Re: Początek imprezy 04.09.02, 11:33
            kathy38 napisała:

            > Ale 14 to juz na miejscu a nie na parkingu w Krakowie.

            to może 13.15 na parkingu, 13.30 wyjazd (nie za wcześnie?)
    • Gość: gonzales Opis dojazdu IP: *.bphpbk.pl 04.09.02, 09:05
      Instrukcja dla osób jadących własnym pojazdem:
      (jeśli komuś będzie baaaardzo potrzebna mapka, to postaram się ją zrobić i
      przesłać emailem osobom zainteresowanym).

      ============================================================================

      Wyjeżdżamy z Krakowa w kierunku Myślenic (droga nr 7) – przez tzw. Górę
      Borkowską na południe. Na razie trasa jest prosta. Przejeżdżamy „zakopianką” aż
      do wiaduktu w Mogilanach, gdzie znajduje się drogowskaz z napisem „Świątniki
      Górne” – jest to zjazd z drogi głównej w prawo pod górę. Należy wjechać na
      wiadukt kierując się w lewo (w prawo prowadzi droga do centrum Mogilan). Po
      skręcie w lewo wyjeżdżamy na wiadukt w Mogilanach (po prawej stronie fajne
      widoki – panorama gór). Jedziemy drogą w kierunku Świątnik Górnych, cały czas
      prosto, mijamy ostry zakręt (niewiele brakuje do kąta prostego, trzeba
      zwolnić), i dalej jedziemy tak jak prowadzi droga. Mijamy tablicę obszaru
      zabudowanego „Włosań” i dalej jedziemy prosto, droga zaczyna się piąć pod górę
      do miejscowości Konary, którą przejeżdżamy. Droga zaczyna lekko opadać w dół,
      zwalniając dojeżdżamy do rozjazdu, na którym skręcamy w prawo (stoi zielona
      tablica z napisem „Głogoczów” - * ). Jedziemy tą drogą cały czas prosto
      (chociaż trzeba uważać na liczne zakręty). Po kilku minutach po prawej stronie
      drogi przejeżdża się obok lasku, który należy minąć i jechać jeszcze kilkaset
      metrów dalej. Tu należy jechać już powoli, bo można przegapić skręt w lewo
      (lekko pod górę na niedużym zakręcie). Ta droga prowadzi już w kierunku mojej
      działki. Należy jechać aż do momenty, gdy skończy się asfalt (ok. 700 m). W
      miejscu, gdzie droga przechodzi z asfaltowej w bitą znajduje się cel podróży.

      Istnieje alternatywna możliwość dojazdu z Krakowa drogą przez Świątniki Górne –
      jedzie się albo przez Lusinę, albo z Kurdwanowa ulicą Myślenicką. Jest to
      jednak dość skomplikowane, i wymaga dobrej znajomości topografii okolic
      Krakowa. Jeśli ktoś zna drogę do Świątnik bez użycia Zakopianki – to będąc w
      Świątnikach należy jechać w kierunku Mogilan, i w miejscowości Konary droga ta
      doprowadza do skrzyżowania oznaczonego tablicą kierunkową Głogoczów (zobacz
      gdzie wcześniej wystąpił symbol *). Tak samo jadąc przez Lusinę też dojeżdża
      się do drogi ze Świątnik do Mogilan).
      Generalnie jednak tego wariantu nie polecam osobom bez dobrej orientacji w
      terenie !!!
    • Gość: gonzales co zabrać? IP: *.bphpbk.pl 04.09.02, 09:21
      oprócz silnej woli i dobrego humoru w ilości wystarczającej na całą imprezę,
      radziłbym zabrać:

      - coś przeciwdeszczowego (lepiej byłoby, gdyby nie padało, ale ...)

      - jakieś przyrządy do siedzenia (stołeczki, krzesełka składane, leżaki itp.).
      Ponieważ nie mam tam domku, to nie miałbym gdzie schować sprzętów...

      - byłoby miło, gdyby osoby posiadające grilla i umiejące się tym posługiwać (ja
      niestety nie mam i nie umiem - może się akurat nauczę???)

      - konsumpcja własna (czyli co sobie przywieziesz obywatelu to sobie
      zjesz/wypijesz). Grabienie ludności tubylczej z pożywienia na własną rękę (i
      odpowiedzialność)

      - jeśli ktoś ma grabie, to może zabrać. Te stogi siana trzeba jakoś
      uformować... ja będę miał jedne (nie mam więcej!!!)

      - komunikat dla Panów: dobrze byłoby wziąć rękawice robocze, jest trochę
      drewna, część jest kolczasta, żeby się nie skaleczyć i nie ubabrać, to rękawice
      wskazane.

      - jeśli ktoś chce tam nocować, to musi sobie wziąć namiot, miejsca jest dosyć
      dla kompanii wojska. Ale noclegi na własne ryzyko... okolica nie jest bezludna,
      ale nigdy nic nie wiadomo...

      cdn..

    • Gość: gonzales Logistyka IP: *.bphpbk.pl 04.09.02, 09:31
      Tutaj jest miejsce na sprawy transportu.

      Jeśli mamy jechać kilkoma samochodami, to stawiam następujące propozycje
      (warianty):

      A/ jedziemy samodzielnie i spotykamy się na miejscu
      B/ spotykamy się w Krakowie w jednym miejscu o jednej godzinie i jedziemy w
      konwoju
      C/ spotykamy się poza Krakowem w jednym miejscu i o jednej godzinie i dalej
      jedziemy wspólnie?

      Osobiście preferuję warianty B lub C, aby usprawnić dojazd (=żeby nikt
      niepotrzebnie nie błądził)

      ???
      • m.in Re: Logistyka 04.09.02, 09:51
        Gość portalu: gonzales napisał(a):
        > B/ spotykamy się w Krakowie w jednym miejscu o jednej godzinie i jedziemy
        w konwoju

        tyż jestem za, np górny parking przy cinemacity na zakopiance byłby dobry: mało
        aut tam staje i łatwo sie znaleźć a jak ktos "zapomni" cos kupić to ma blisko
        do sklepu, a jak trzeba będzie na kogoś czekac to mozna pójsc do kina albo na
        kregle :)))
        • swing Re: Logistyka 04.09.02, 11:30
          m.in napisał:
          > a jak trzeba będzie na kogoś czekac to mozna pójsc do kina albo na
          > kregle :)))
          z grabiami!
          tak czy inaczej pomysł konwoju jest ok. (proponuję wstążeczki do antenek -
          będzie _weselej_ ;)
          a poważnie: będziemy mieć dwa wolne miejsca, przy czym chętnych lojalnie
          uprzedzam (oczywiście nie zniechęcając), że istnieje ryzyko spontanicznego
          wylizania przez naszego niezwykle uczuciowego psa
          gonzales, możemy wziąć psa na godzinkę albo dwie, prawda? (lucky odwiezie go
          potem do domku)
          • Gość: gonzales Uczuciowy Pies IP: *.bphpbk.pl 04.09.02, 11:41
            > a poważnie: będziemy mieć dwa wolne miejsca, przy czym chętnych lojalnie
            > uprzedzam (oczywiście nie zniechęcając), że istnieje ryzyko spontanicznego
            > wylizania przez naszego niezwykle uczuciowego psa
            > gonzales, możemy wziąć psa na godzinkę albo dwie, prawda? (lucky odwiezie go
            > potem do domku)

            jasne, pies mile widziany przez gospodarza, sądzę, że inni Goście również nie
            będą mieć nic przeciwko... spontanicznemu wylizaniu;) i obecności na imprezie

            Jak to jest niezwykle uczuciowy pies, to niech i on się trochę rozerwie :))))

            "pies też człowiek i lubi się zabawić"

          • joseph.007 Do kol. Gonzalesa 04.09.02, 11:41
            Ponieważ prawdopodobnie poruszać się będę transportem publicznym
            uspołecznionym, to czy mogę prosić o adres z numerem (zawsze jakoś łatwiej się
            z tubylczą ludnością dogadać), ew. o jakieś instrukcje gdzie wysiąść?
            • Gość: gonzales Informacja IP: *.bphpbk.pl 04.09.02, 11:54
              joseph.007 napisał:

              > Ponieważ prawdopodobnie poruszać się będę transportem publicznym
              > uspołecznionym, to czy mogę prosić o adres z numerem (zawsze jakoś łatwiej
              się
              > z tubylczą ludnością dogadać), ew. o jakieś instrukcje gdzie wysiąść?

              Jeśli będziesz zainteresowany, to będą wolne miejsca (sam wstępnie zgłszam 3 w
              moim autku, w obie strony)

              Ale jeśli już, to informacja nt. komunikacji miejskiej:

              Linia nr 275 (strefowa - bilet w jedną stronę 2,60 zł)
              Odjazd z pętli w Borku Fałęckim - godz. 14.20
              Należy wysiadać na przystanku Włosań Krzyżówka (UWAGA: jest to przystanek na
              żądanie, najlepiej pytać pasażerów lub najlepiej kierowcę, bo podobno jak się
              nie naciśnie guzika to wtedy guzik a nie wysiadanie !!! ).

              Po wyjściu z autobusu na przyst. W.Krzyżówka należy iść w tym kierunku, w
              którym odjechał autobus, a potem dochodzi się do skrzyżowania (na wzniesieniu),
              gdzie należy skręcić w lewo. Punkt orientacyjny: dom z siedzibą firmy Gruca -
              wyrób pierza i puchu (po lewej stronie idąc od przystanku). Tą drogą trzeba iść
              do samego końca asfaltu, tam, gdzie kończy się asfalt jest wejście na moją
              działkę.

              Powrót do Krakowa: z tego samego przystanku (ale oczywiście po drugiej stronie
              drogi :) ) o godz. 21.12 (kiepsko, ale spróbujemy zapewnić Ci transport do
              Krakowa, żebyś nie wracał o takiej dzikiej porze).
              • joseph.007 Re: Informacja 04.09.02, 12:02
                Bóg zapłać; po prostu nie wiem jeszcze jaki będzie plan na weekend :-)
    • Gość: gonzales Identyfikacja Gonzalesa (a raczej jego pojazdu) IP: *.bphpbk.pl 04.09.02, 11:59
      Osobom, które mnie nie widziały, podpowiadam, że

      poruszam się białym, pięciodrzwiowym Volkswagenem Polo Classic
      nr rej. KR 86201

    • Gość: gonzales Plan dojazdu - MAPA JEST GOTOWA !!!!! IP: *.bphpbk.pl 04.09.02, 15:03
      Uwaga -
      mam już zrobioną mapkę - plan dojazdu.
      Jak ktoś jest zainteresowany dojazdem własnym a nie np. konwojem, to niech poda
      adres mailowy do wysłania.
      Wyślę dopiero jutro z rana (piątek ostatni dzień wysyłki!!!)

      • bluetab70 Re: Plan dojazdu - MAPA JEST GOTOWA !!!!! 04.09.02, 21:32
        Witaj, Gonzales,
        chętnie skorzystam z mapki dojazdowej (nie znam jescze planów na weekend i nie
        wiem, co i jak się ułoży, a na wrześniówkę chętnie bym wpadła),
        please, prześlij na :

        bluetab70@wp.pl

        pzdr.
        b
      • bluetab70 Mapa bardzo czytelna i przecudnej urody, thanx :)) 05.09.02, 15:38
    • mtq Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 04.09.02, 16:01
      1. Co to jest Parking Górny?
      2. 1 osobę np. Josepha możemy zabrać.
      3. Proponuję podać numery rejestracyjne, markę i kolor
      naszych wozów. Nasza jest Meganka koloru dziwnego
      (jasnego) KVS 0051
      4. Proponuję, żeby zebrać się właśnie na tym Parkingu co
      m.in mówił i dalej jechać razem (Gonzales poprowadzi)
      wtedy mapek nie trzeba.
      • joseph.007 Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 04.09.02, 16:03
        mtq napisał:

        > 1. Co to jest Parking Górny?

        Przed kinem jest parkig z dwóch poziomów, a górny - jak sama nazwa wskazuje -
        jest u góry.

        > 2. 1 osobę np. Josepha możemy zabrać.

        To ja bym się już zaklepał, jeśli można :-)))
        • mtq Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 04.09.02, 20:37
          można :-)))
          spotykamy się tam czy gdzieś wcześniej?
          • joseph.007 Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 05.09.02, 10:23
            Ja się dostosowywam :-)
      • m.in Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 04.09.02, 16:20
        mtq napisał:
        i dalej jechać razem (Gonzales poprowadzi)
        wtedy mapek nie trzeba.

        mapki dla tych, co nie zdążą...
        przeziez można sie spóźnić, nieprawdaż?
        a tak w ogóle to o której skks (i jego samochód!) będą????
      • m.in Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 04.09.02, 16:20
        mtq napisał:
        i dalej jechać razem (Gonzales poprowadzi)
        wtedy mapek nie trzeba.

        mapki dla tych, co nie zdążą...
        przeciez można sie spóźnić, nieprawdaż?
        a tak w ogóle to o której skks (i jego samochód!) będą????
        • mtq Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 04.09.02, 20:37
          a to już zależy tylko i wyłącznie od skksa i jego
          samochodu :-)))
          • peteen Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 04.09.02, 20:40
            tylu nas, a jakoby nikogo nie było...
            a ja musze mieć kierowcę, ja piję !!!!
            :c)
            • mtq Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 04.09.02, 20:54
              żona już niet?
              :-)
              • peteen Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 04.09.02, 20:56
                nie, samochód już niet !
                • mtq Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 04.09.02, 21:07
                  :-(((
                  toż przyjmij wyrazy współczucia!!!
                  może się zmieścisz na piątego...
                  • peteen Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 04.09.02, 21:09
                    nie, ciebie z bratem wrzucimy do bagażnika...
                    :c)
                    • mtq Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 04.09.02, 21:12
                      ty, uważaj sobie żeby nie tego, no, samemu tam nie
                      wylądować (o ile się zmieścisz...:-)
                      • peteen Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 04.09.02, 21:16
                        rachunek jest prosty: dwóch młodzianków to więcej niż jeden dziadek...
                        • Gość: rita Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 04.09.02, 22:34
                          Mam pytanie. Czy można przyjechać na inspekcję. Proszę podać nr kontaktowy oraz
                          czas imprezowania i dzień ,jeżeli wszyscy doszli do porozumienia.
                          Czy jest parking strzezony.
    • kriss.forum Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 04.09.02, 23:08
      Jeeeju, jeju!
      Nigdy nie dojdziemy do porozumienia co, gdzie, kiedy i jak więc proponuję:

      Zbiórka o 13.40 na górnym parkingu karej fury.
      Wyjeżdżamy w kolumnie o 14.00

      Wpadłem też na takiego pomysła, że moglibyśmy wszyscy pójść o Carrefoura żeby
      potem nie było latania "a bo zapomniałem tego i tamtego" (np. o 13.00).

      Być może starszyzna ma będzie mogła nas tam dowieźć (ale nie wiem, bo pojechali
      do znajomych, powinni być lada momento).

      --
      Kriss.
      • skks Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 04.09.02, 23:37
        No i wróciłem juz całkiem do domu!!!!
        Uprzejmie informuję, że niedziela o 13,40 pod karąfura mi pasi, że hoho!!!
        Bądę cornym jak smoła passatem combi, zapełnionym przez skks'a, skks'anke
        i skks'owego jamniora!!
        Tyż lubi liznąć, ostrzegam!! i jeszcze mu z ryja capi!!/myję mu zęby/
        Tak,że mogę zabrac co najmniej trzy osoby słusznej wielkości i mnóstwo bagażu.
        :-))) skks
      • Gość: gonzales Wyjazd IP: *.bphpbk.pl 05.09.02, 07:46
        Ludziska,

        propozycja kriss.forum-a wydaje mi się sensowna !!!

        > Zbiórka o 13.40 na górnym parkingu karej fury.
        > Wyjeżdżamy w kolumnie o 14.00

        Może ustalmy konkretniej miejsce na tym górnym parkingu (to chyba ma być ten
        koło Atomica???

        > Wpadłem też na takiego pomysła, że moglibyśmy wszyscy pójść o Carrefoura żeby
        > potem nie było latania "a bo zapomniałem tego i tamtego" (np. o 13.00).

        O to to właśnie !!! Jeśli ktoś nie lubi karej fury z różnych względów, to niech
        zaopatrzy się wcześniej ale tam, gdzie lubi. Pomysł jest OK.

    • Gość: gonzales Zgłaszam wolne miejsca !!! IP: *.bphpbk.pl 05.09.02, 07:50
      Wezmę 3 osoby, można się zgłszać teraz, najpóźniej w dniu wyjazdu. Jak ktoś
      chce sobie "zaklepać" miejsce to niech da znać.
      • Gość: tomCrac Re: Zgłaszam wolne miejsca !!! IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 05.09.02, 11:20
        > Wezmę 3 osoby, można się zgłszać teraz, najpóźniej w dniu wyjazdu. Jak ktoś
        > chce sobie "zaklepać" miejsce to niech da znać.

        hmmmm zaklepac, czy nie zaklepac.. oto jest pytanie! skks'anka i 185KM to nie lada gratka ;))) nie! bede silny, jak juz pisalem chetnie wybiore sie z Toba
    • Gość: gonzales Kontakt bezpośredni IP: *.bphpbk.pl 05.09.02, 07:53
      Na forum będę obecny do piątku do godz. 15.00.

      W razie potrzeby jestem pod numerem tel. kom. (604) 408 486.
      • faciu Wrzesień 05.09.02, 08:00
        Będę z Wami duchem -wybieram się dziś na Wschód na parę dni...
        Wypijcie moje zdrowie
        :))))
    • Gość: mikolaj7 jedzienie IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 05.09.02, 10:00
      kazdy sobie jedzenie i picie, ale czy np. ktos przewiduje
      taszczyc ze soba grilla? albo cos takiego bedzie?
      • kriss.forum Re: jedzienie 05.09.02, 10:54
        Gość portalu: mikolaj7 napisał(a):

        > kazdy sobie jedzenie i picie, ale czy np. ktos przewiduje
        > taszczyc ze soba grilla? albo cos takiego bedzie?

        Będzie wogóle "gryll"?
        Nie mam pojęcia jakiego rodzaju żarcie wziąć!
        :D

        --
        Kriss.
      • Gość: gonzales Re: jedzienie IP: *.bphpbk.pl 05.09.02, 11:27
        Gość portalu: mikolaj7 napisał(a):

        > kazdy sobie jedzenie i picie, ale czy np. ktos przewiduje
        > taszczyc ze soba grilla? albo cos takiego bedzie?

        Prowianty i trunki własne, ja postaram się przywieźć jakąś colę/fantę dla
        kierowców.
        Grill by się bardzo przydał, wtedy wzięlibyśmy jakieś ścierwo do grillowania
        (każdy swoje, żeby było łatwiej to zorganizować).

        Ponawiam pytanie: Kto ma grilla i umie to obsługiwać ??? Wtedy zrzucimy się na
        paliwo...
        • Gość: tomCrac Re: jedzienie IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 05.09.02, 11:35
          > Ponawiam pytanie: Kto ma grilla i umie to obsługiwać ???

          Podpadles Gonzales! ;)))
          • Gość: gonzales Re: jedzienie IP: *.bphpbk.pl 05.09.02, 14:49
            Gość portalu: tomCrac napisał(a):

            > > Ponawiam pytanie: Kto ma grilla i umie to obsługiwać ???
            >
            > Podpadles Gonzales! ;)))

            e? dlaczego? zapytałem, bo ja nie mam i nie umiem, buuuuuuuuuu :((((((
            • Gość: tomCrac Re: jedzienie IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 05.09.02, 17:03
              > > Podpadles Gonzales! ;)))
              > e? dlaczego? zapytałem, bo ja nie mam i nie umiem, buuuuuuuuuu :((((((

              To Ty nie wiesz, ze forumowym mistrzem grilla zostal mianowany peteen?! Oj musisz nadrobic zaleglosci :)))
        • swing Re: jedzienie 05.09.02, 12:24
          Gość portalu: gonzales napisał(a):

          > Ponawiam pytanie: Kto ma grilla i umie to obsługiwać ???

          jeden mam, ale mogę pożyczyć jeszcze co najmniej jeden
          istotne, ile będzie osób i jak bardzo będą głodne;) bo może dwa wystarczą?
          co do obsługi - panowie, to takie męskie zajęcie... (pewnie dlatego czasem
          lubię się powędzić nad gillem, podlewając mięsko piwkiem ;)

          proszę o sygnał, jakie są potrzeby (proszę się policzyć, chociaż z grubsza)
          proszę ustalić, kto przywozi grilla, kto wungiel, podpałkę, przyprawy,
          jednorazowe naczynia, ogień i inne cuda,
          a na koniec proszę się zastanowić, czy nie lepiej zrobić zrzutkę na wyżej
          wymienione akcesoria okołogrillowe i żarełoko (karkówka, kończyny drobiowe,
          kiełbasa, pieczywo, musztardy i co tam jeszcze), a napoje we własnym zakresie
          (niech żyją lodówki turystyczne)
          czekam na kontrpropozycje i kontrakty
          • m.in Re: jedzienie 05.09.02, 13:13
            swing napisała:
            >istotne, ile będzie osób
            któż to wie, na razie sie liczymy :)

            >panowie, to takie męskie zajęcie...
            peteen umi, tylko skks go musi wziąc z targów :)

            >lubię się powędzić nad gillem, podlewając mięsko piwkiem ;)
            heh

            > proszę o sygnał, jakie są potrzeby (proszę się policzyć, chociaż z grubsza)
            > proszę ustalić, kto przywozi grilla, kto wungiel, podpałkę, przyprawy,
            > jednorazowe naczynia, ogień i inne cuda,
            pani Derektor! alez nier trzeba było tak łopatologicznie :)

            > a na koniec proszę się zastanowić, czy nie lepiej zrobić zrzutkę na wyżej
            > wymienione akcesoria okołogrillowe i żarełoko (karkówka, kończyny drobiowe,
            > kiełbasa, pieczywo, musztardy i co tam jeszcze)
            chyba sie nie uda, ludzie zasadniczo sa dobrzy, ale zawsze jakas mroczna dusza
            sie trafi, która zeźre a nie zapłaci :(((
            • swing Re: jedzienie 05.09.02, 14:00
              ja i te moje zakusy kaowca (dobrze,że czasem jest ktoś, kto mnie powstrzyma;)
              w każdy razie mam tego grilla...
            • mikolaj7 jestem bardzo za 05.09.02, 16:54

              > > a na koniec proszę się zastanowić, czy nie lepiej zrobić zrzutkę na wyżej
              > > wymienione akcesoria okołogrillowe i żarełoko (karkówka, kończyny drobiowe
              > ,
              > > kiełbasa, pieczywo, musztardy i co tam jeszcze)
              > chyba sie nie uda, ludzie zasadniczo sa dobrzy, ale zawsze jakas mroczna dusza
              > sie trafi, która zeźre a nie zapłaci :(((

              jaka mroczna dusza? placisz przed jedzeniem, a najlepiej
              przed zakupami, tudziez rodziela sie sume widniejaca na
              rachunku miedzy glodnych.

              tak byloby najwygodniej...
    • kriss.forum Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 05.09.02, 10:21
      SKKS!!!
      Błagam!!! Mogę z Tobą jechać? Zawsze chciałem się przejechać tym passatem (to
      ta wer. USA?)! Swoją drogą, z tego co pamiętam, to on jest ciemnozielony...
      No chyba, że masz nowego :)
      Jeśli mogę to zaklepuję miejsce (no chyba że będzie za mało samochodów, to
      spytam się starszyzny czy mogliby robić za driverów [zapomniałem się ich
      wczoraj spytać] i wtedy bym jechał z Nimi).

      :)
      --
      Kriss.
      • m.in Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 05.09.02, 12:01
        kriss namiszał: GÓRNY PARKING PRZY CINEMA CITY - to jest kino!
        jak pisałem parking jest mały i mało tam aut stoi - ci co ida do kina wola
        parkowac na dolnym parkingu. i to jedyny parking dwupoziomowy w okolicy
        wiec chyba damy rade sie spotkac?
        ja chyba przyjade jednak swoja bryczka :(((
    • kathy38 A co w razie deszczu? 05.09.02, 15:23
      Wrześniówka bez względu na pogodę?
      • m.in Re: A co w razie deszczu? 05.09.02, 15:37
        to może wtedy pójdziemy na kręgle do atomica?
        albo do kina (bo przeciez nie na film :))))
        grunt, zebyśmy o 13.40 byli na górnym parkingu pod cinemacity :)
        • Gość: tomCrac Re: A co w razie deszczu? IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 05.09.02, 17:09
          > to może wtedy pójdziemy na kręgle do atomica?

          ja tam wole tego cymbergaja (czy jak to sie tam pisze) :)
      • joseph.007 Re: A co w razie deszczu? 05.09.02, 15:41
        Z cukruś ? ;-)
        • m.in Re: A co w razie deszczu? 05.09.02, 15:44
          wole karkówkę z grilla niz z wody :))
          • kuba203 Re: A co w razie deszczu? 05.09.02, 15:55
            m.in napisał:

            > wole karkówkę z grilla niz z wody :))

            To jak jest, robimy zrzutkę na akcesoria spożywczo-grillowe?, mnie by było
            wygodniej, bo jak się sam zabiorę za kupowanie takich rzeczy, to skutki mogą
            być opłakane... :)))
            • m.in Re: A co w razie deszczu? 05.09.02, 16:03
              kuba203 napisał:
              > To jak jest, robimy zrzutkę na akcesoria spożywczo-grillowe?, mnie by było
              > wygodniej, bo jak się sam zabiorę za kupowanie takich rzeczy, to skutki mogą
              > być opłakane... :)))

              no to musisz to zorganizować, samo sie nie zrobi

              na razie mamy: ranczo, trzy auta (gonzales, skks, swing) i dwa grille (swing i
              gonzales)
              • kuba203 Re: A co w razie deszczu? 05.09.02, 16:31
                m.in napisał:

                > no to musisz to zorganizować, samo sie nie zrobi

                Ale ja nie jestem pewny, czy wszyscy chcecie czuć na własnych żołądkach skutki
                moich zakupów...
                :)))
      • kuba203 Re: A co w razie deszczu? 05.09.02, 15:47
        kathy38 napisała:

        > Wrześniówka bez względu na pogodę?

        Ja mam parasol ;P
        Teraz tak: ja bardzo bym poprosił, coby ktoś może znalazł w swoim autku
        miejsce :)))
        If miejsce się nie znajdzie, to "wynajmę" "gablotę" rodziców (razem z kierowcą)
        i na taką okolicznośc zamawiam mapkę dojazdu... :)))
        • swing Re: A co w razie deszczu? 05.09.02, 16:59
          kuba203 napisał:

          > Teraz tak: ja bardzo bym poprosił, coby ktoś może znalazł w swoim autku
          > miejsce :)))
          > If miejsce się nie znajdzie, to "wynajmę" "gablotę" rodziców (razem z
          kierowcą)

          kuba!
          będziemy mieć dwa miejsca i nikt jeszcze się nie zgłosił (uwaga! spontaniczny
          pies;)
          • kuba203 Re: A co w razie deszczu? 05.09.02, 17:05
            swing napisała:

            > będziemy mieć dwa miejsca i nikt jeszcze się nie zgłosił (uwaga! spontaniczny
            > pies;)

            Mhm, może nie będzie aż tak źle, pies powinien przeżyć :)))
            To ja się zgłaszam.

            • swing Re: A co w razie deszczu? 05.09.02, 19:01
              kuba203 napisał:

              > To ja się zgłaszam.
              > pies powinien przeżyć :)))

              Zgłoszenie zostało przyjętę, od teraz mamy _jedno_ miejsce (przypominam - pies
              najlepszym przyjacielem człowieka, a nasz jeszcze nikomu nie odgryzł głowy...)

              • dreamlover Re: A co w razie deszczu? 05.09.02, 20:54
                swing napisała:

                > Zgłoszenie zostało przyjętę, od teraz mamy _jedno_ miejsce

                Czy jeszcze jest wolne? Tak się pytam i jezeli jest to się zgłaszam. Pojawiło
                się światło w tunelu i istnieje duże possibility, że będę mogła jechać. Więc,
                jeżeli nie jest za późno, to prosze o potwierdzenie.
                • swing Re: A co w razie deszczu? 06.09.02, 09:56
                  dreamlover napisała:

                  > Czy jeszcze jest wolne?
                  > prosze o potwierdzenie

                  potwierdzam - mamy komplet:
                  dreamlover, kuba203, swing, luckystrike i czworonóg jego
                  spotykamy się o 13.40 tam, gdzie wszyscy
                  poznacie nas po stworzeniu, które w odróżnieniu od skks'owego zepsa na pewno
                  jest piesem ;)
                  • dreamlover Re: A co w razie deszczu? 06.09.02, 10:02
                    Ogromnie się cieszę. Postaram się nie spóżnić mimo, że to dla mnie kawał świata.
                    • m.in Re: A co w razie deszczu? 06.09.02, 10:24
                      polecam tramwaje linii: 8, 19, 22, 23

                      skąd jedziesz? mogę ci ustalić przejazd co do minuty (i wszystkie przesiadki)
                      • dreamlover Re: A co w razie deszczu? 06.09.02, 10:39
                        m.in napisał:

                        > skąd jedziesz? mogę ci ustalić przejazd co do minuty (i wszystkie przesiadki)

                        No, niestety przesiadka będzie konieczna. Jadę spod Jana Pawła, a konkretnie
                        spod AWF-u. 10 zawiezie mnie jeno do Wadowickiej. Z góry dziękuję za pomoc. :)))
                        • dreamlover Re: A co w razie deszczu? 06.09.02, 10:48
                          Zapomniałam, że przecież jest 22 z Al. Pokoju. Więc obejdzie się bez
                          przesiadek. Fajnie. Tylko pewnie czeka mnie godzina jazdy...
                      • kuba203 Re: A co w razie deszczu? 06.09.02, 10:51
                        m.in napisał:

                        > polecam tramwaje linii: 8, 19, 22, 23

                        Mhm, ale na 23 w niedzielę to możnaby dość długo czekać :)))
                        A dlaczego autobusów wszystkich nie wymienisz? :)))
                        • m.in Re: A co w razie deszczu? 06.09.02, 10:55
                          kuba203 napisał:
                          > Mhm, ale na 23 w niedzielę to możnaby dość długo czekać :)))
                          > A dlaczego autobusów wszystkich nie wymienisz? :)))

                          ortodox, cholera! nauki nie masz? :) jakiejs klasówki, czy cós? :)

                          dreamlover! podróż trwa 35 minut. wsiadasz do 22 na przystanku Nowohucka o
                          13.01 i wysiadasz na przsytanku Solvay o 13.36 - i jesteś w punkt na
                          spotkaniu :)
                          tylko nie biegnij przez zakopianke, przejscie dla pieszych jest niestety troche
                          z boku :(
                          • dreamlover Re: A co w razie deszczu? 06.09.02, 11:00
                            m.in napisał:

                            > dreamlover! podróż trwa 35 minut. wsiadasz do 22 na przystanku Nowohucka o
                            > 13.01 i wysiadasz na przsytanku Solvay o 13.36 - i jesteś w punkt na
                            > spotkaniu :)
                            > tylko nie biegnij przez zakopianke, przejscie dla pieszych jest niestety
                            troche z boku :(

                            Thanx! Skąd bierzesz tak dokładne informacje? Widocznie jesteś chyba fanem
                            komunikacji miejskiej. Znając siebie pewnie wyjdę co najmniej pół godziny
                            wcześniej, bo mam szczęście do komunikacyjnych katastrof: tu się coś zepsuje,
                            tam coś się spóźni... :)))
                            • m.in Re: A co w razie deszczu? 06.09.02, 11:05
                              chyba nie wchodzisz na podforum komunikacja :)))
                              takim fanem z krwi i kosci jest kuba203 o czym niewątpliwie sie przekonasz
                              jadąc z nim w jednym samochodzie
                              dobra rada: szybko naucz sie odróżniac SN1 od SN2 i 102N od 102 Na :))

                              tak na serio to pełne info o odjazdach tramwajów jest w necie, więc w sumie
                              żadna robota :)))
                              • dreamlover Re: A co w razie deszczu? 06.09.02, 11:10
                                m.in napisał:

                                > chyba nie wchodzisz na podforum komunikacja :)))

                                I tu się mylisz. Śledzę na bieżąco i jestem pełna podziwu. Niewiele znanych mi
                                osób się tym interesuje.

                                > takim fanem z krwi i kosci jest kuba203 o czym niewątpliwie sie przekonasz
                                > jadąc z nim w jednym samochodzie
                                > dobra rada: szybko naucz sie odróżniac SN1 od SN2 i 102N od 102 Na :))

                                Właśnie przedwczoraj się tego nauczyłam. Zadanie odrobione. Tylko proszę nie
                                przepytywać.

                                > tak na serio to pełne info o odjazdach tramwajów jest w necie, więc w sumie
                                > żadna robota :)))

                                Ale skąd wiesz, ile trwa dojazd z jednego przystanku na drugi?
                                • m.in Re: A co w razie deszczu? 06.09.02, 11:18
                                  dreamlover napisała:
                                  m.in napisał:
                                  > Niewiele znanych mi osób się tym interesuje.
                                  ja też nam niewiele :))
                                  > Właśnie przedwczoraj się tego nauczyłam.
                                  gratulacje! niedługo bedzie parada wiec bedzie można się przejechac :)
                                  > Ale skąd wiesz, ile trwa dojazd z jednego przystanku na drugi?
                                  jesli z przystanku x pojazd odjeżdża np o 17.12 a na Y, następnym w kolejności,
                                  jest o 17.14 to znaczy, ze przejazd między przystankiem x a przystankiem y trwa
                                  2 minuty :))))
                                  • dreamlover Re: A co w razie deszczu? 06.09.02, 11:26
                                    m.in napisał:

                                    > > Ale skąd wiesz, ile trwa dojazd z jednego przystanku na drugi?
                                    > jesli z przystanku x pojazd odjeżdża np o 17.12 a na Y, następnym w
                                    kolejności, jest o 17.14 to znaczy, ze przejazd między przystankiem x a
                                    przystankiem y trwa 2 minuty :))))

                                    Już jestem czerwona ze wstydu. Cytując dra Sztrosmajera z mojego ulubionego
                                    czeskiego serialu "Szpital na peryferiach" powiem: "gdyby głupota mogła
                                    latać...". Dalej już pewnie znasz :)))

                                    • m.in Re: A co w razie deszczu? 06.09.02, 11:28
                                      okej
                                      zróbmy eot w tym temacie bo zasmiecimy watek i nikt sie nie połapie o co chodzi
                                      i jak dojechać :)))
                          • kuba203 Re: A co w razie deszczu? 06.09.02, 11:06
                            m.in napisał:


                            > ortodox, cholera! nauki nie masz? :) jakiejs klasówki, czy cós? :)

                            W wakacje? :)))
                            • m.in Re: A co w razie deszczu? 06.09.02, 11:09
                              jeśli 23 może jeździć w niedziele, to ty możesz mieć w wakacje klasówke :)
                    • luckystrike Re: A co w razie deszczu? 06.09.02, 10:35
                      dreamlover napisała:

                      > Ogromnie się cieszę. Postaram się nie spóżnić mimo, że
                      to dla mnie kawał świata
                      > .
                      skąd jedziesz?
    • kriss.forum Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 05.09.02, 18:56
      OK. Czyli mam wziąć ze sobą:
      - krzesło lub fotel, ew. kanapę
      - stół
      - kiełbasę, szaszłyki, przyprawy, węgiel, podpałki, drewno...

      Myślę, że np. 2 albo 3 (np. ja i jeszcze ktoś) osoby powinny kupić wszystkie te
      rzeczy (oprócz mebli :-)), a potem (tj. na początku spotkania) forumowicze
      oddaliby pieniądze temu, kto zainwestował. Tylko kto umie grillować??? Peteen
      umie, ale raz się już porządnie nagrillował, jest ktoś chętny? Ja się na to nie
      piszę, grilla w życiu nie obsługiwałem :-)

      --
      Kriss.
      • mikolaj7 Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 05.09.02, 19:00
        kriss.forum napisał:

        > OK. Czyli mam wziąć ze sobą:
        > - krzesło lub fotel, ew. kanapę
        > - stół
        > - kiełbasę, szaszłyki, przyprawy, węgiel, podpałki, drewno...
        >
        > Myślę, że np. 2 albo 3 (np. ja i jeszcze ktoś) osoby powinny kupić wszystkie te
        >
        > rzeczy (oprócz mebli :-)), a potem (tj. na początku spotkania) forumowicze
        > oddaliby pieniądze temu, kto zainwestował. Tylko kto umie grillować???

        ja tez nie wiem co kupic dokladnie, ale moge sie wybrac z
        osoba kompetentna i dokonac zakupu :-)

        tylko, zeby sie to zwrocilo....
    • kriss.forum Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 05.09.02, 19:06
      Gonzales, czy na Twoim rancho jest jakiś stół albo ława? Z rozkładanymi
      fotelikami to chyba raczej nie będzie problemu, problem może być właśnie z
      jakąś ławą na której będzie można "skąsumpcić" jadło...

      --
      Kriss.
      • Gość: gonzales Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy IP: *.bphpbk.pl 06.09.02, 07:42
        kriss.forum napisał:

        > Gonzales, czy na Twoim rancho jest jakiś stół albo ława? Z rozkładanymi
        > fotelikami to chyba raczej nie będzie problemu, problem może być właśnie z
        > jakąś ławą na której będzie można "skąsumpcić" jadło...
        >
        > --
        > Kriss.

        no właśnie w tym problem, że nie ma :(((( tam jest tylko gleba, parę drzew, i
        ogrodzenie... ludność tubylcza z radością oddaje się grabieży takich rzeczy, i
        dlatego nic tam nie trzymam, musiałbym bez końca przywozić tam sprzęty...
    • Gość: rita Re:wódka potaniała IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl 05.09.02, 21:54
      Zawiadamiam was,iż wódeczka potaniał o 5 zł na pół litrze, chodzi o wyborową i
      bolsa - cieszycie się.
      • m.in Re:wódka potaniała 06.09.02, 09:22
        od kiedy? juz? teraz?
        jak pójde do sklepu i powiem: proszę wyborową to dostanę tańszą o 5 złotych?
        ale ja ostatnio wole browar :)
    • Gość: Zbigniew Mam miejsca w samochodzie:) IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 06.09.02, 11:29
      Ponieważ rodzinka nie pojedzie, będę jechał sam. Więc mam 4 miejsca w
      samochodzie.
      Proszę chętnych ale uwaga muszę być z powrotem o 18.00 w Krakowie.

      Pozdrawiam
      • kuba203 Re: Mam miejsca w samochodzie:) 06.09.02, 11:49
        Gość portalu: Zbigniew napisał(a):

        > Ponieważ rodzinka nie pojedzie, będę jechał sam. Więc mam 4 miejsca w
        > samochodzie.

        Hehe, czyli za chwilę będzie więcej miejsc niż chętnych! Możecie (kierowcy)
        zacząć organizować jakieś promocje, czy coś, żeby to właśnie z Wami ktoś
        pojechał a nie z konkurencją :)))
      • kathy38 Re: Mam miejsca w samochodzie:) 06.09.02, 13:39
        Gość portalu: Zbigniew napisał(a):

        > Ponieważ rodzinka nie pojedzie, będę jechał sam. Więc mam 4 miejsca w
        > samochodzie.
        > Proszę chętnych ale uwaga muszę być z powrotem o 18.00 w Krakowie.
        >

        A ja jestem kathy 33,3-procentowa, na 33,3% będę własnym transportem, 33,3% nie
        będę wcale, 33,3% chcę sie załapać na miejsce w cudzym samochodzie.

        Czy można by więc na 33,3% zaklepać miejsce? Aha, Zbigniew, jakbyś mi podesłał
        na priva numer na komórkę to bym Ci dała znać w ile % te 33,3 się przeobraziło
        (w niedzielę).

        też pozdrawiam
        • kriss.forum Re: Mam miejsca w samochodzie:) 06.09.02, 15:33
          Zbychu, bardzo chętnie bym się załapał do Twojej furmanki! Powiedz tylko gdzie
          i kiedy :D
      • Gość: tomCrac Powrot IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 06.09.02, 17:38
        > Proszę chętnych ale uwaga muszę być z powrotem o 18.00 w Krakowie.

        Ja wlasnie chcialbym sie zalapac na powrot, wraca ktos jeszcze ze Zbigniewem oprocz m.in'a?
        • kriss.forum Re: Powrot 06.09.02, 17:58
          Gość portalu: tomCrac napisał(a):

          > > Proszę chętnych ale uwaga muszę być z powrotem o 18.00 w Krakowie.
          >
          > Ja wlasnie chcialbym sie zalapac na powrot, wraca ktos jeszcze ze Zbigniewem
          op
          > rocz m.in'a?

          Ja.
          • kriss.forum Re: Powrot 06.09.02, 18:03
            kriss.forum napisał:

            > Ja.

            To znaczy jeszcze nie wiem, ale chyba tak :)
            • Gość: tomCrac Re: Powrot IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 06.09.02, 18:13
              > > Ja.
              >
              > To znaczy jeszcze nie wiem, ale chyba tak :)

              Ok, Zbigniew ma 4 miejsca w samochodzie, wiec jezeli Kathy38 nie bedzie wracala przed 18, to ja zapisuje sie na liste powracajacych.
    • mtq Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 06.09.02, 15:30
      Konkretnie:
      1. Spotykamy się o 13:00 na zakupy czy o 13:40?
      2. Kupujemy wspólnie czy ktoś kupi i zwracamy kasę?
      3. Joseph.007, Peteen - mail.
      • kuba203 Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 06.09.02, 22:01
        mtq napisał:

        > Konkretnie:
        > 1. Spotykamy się o 13:00 na zakupy czy o 13:40?

        Ja muszę kupić siekierę.

        > 2. Kupujemy wspólnie czy ktoś kupi i zwracamy kasę?

        Jak dla mnie, lepiej to drugie (choć nie wymiguję się od obecności w
        sklepie). :)


        • Gość: PROKOCIM Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy IP: *.client.attbi.com 06.09.02, 22:05
          kuba203 napisał:

          > mtq napisał:
          >
          > > Konkretnie:
          > > 1. Spotykamy się o 13:00 na zakupy czy o 13:40?
          >
          > Ja muszę kupić siekierę.
          >
          > > 2. Kupujemy wspólnie czy ktoś kupi i zwracamy kasę?
          >
          > Jak dla mnie, lepiej to drugie (choć nie wymiguję się od obecności w
          > sklepie). :)
          >
          >
          nie zapomnijcie o plecakach na zakupy
        • Gość: tomCrac Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 06.09.02, 22:07
          > Ja muszę kupić siekierę.

          Moze zdradzisz, ktory z forumowiczow Ci az tak podpadl, zeby on tez mogl sie przygotowac? ;)))
          • Gość: mtq Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 06.09.02, 22:26
            a jak myślisz :-)))
          • kuba203 Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 06.09.02, 22:27
            Gość portalu: tomCrac napisał(a):

            > Moze zdradzisz, ktory z forumowiczow Ci az tak podpadl, zeby on tez mogl sie
            pr
            > zygotowac? ;)))

            Nie będę pokazywał palcami, ale Mtq i tak wie, że o niego chodzi :)))
            • Gość: tomCrac Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 06.09.02, 22:31
              > Nie będę pokazywał palcami, ale Mtq i tak wie, że o niego chodzi :)))

              Pomylil 102 ze 102N?? ;))) [nawet nie wiem czy dobrze napisalem :)]
              • Gość: mtq Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 06.09.02, 22:36
                uważaj, bo nawet mówiąc dobrze o tym "cudzie" podpadasz...
              • Gość: Doktor Hiszpan Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy IP: centrum:* / *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 06.09.02, 22:36
                Czy wstępujący do loży winni coś szczególnego (wnieść, wynieść, kupić ,
                sprzedać, wysłać, ukraść, stłuc, wypić, zjeść, inne (*niepotrz. skr.)?
                • dreamlover Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 06.09.02, 22:38
                  Gość portalu: Doktor Hiszpan napisał(a):

                  > Czy wstępujący do loży winni coś szczególnego (wnieść, wynieść, kupić ,
                  > sprzedać, wysłać, ukraść, stłuc, wypić, zjeść, inne (*niepotrz. skr.)?

                  Ogólnie - nie rozmawiać o tramwajach i w ogóle o całej komunikacji. Jeszcze
                  tego nie wiesz, ale już ktoś szykuje na Ciebie siekierkę! :)))
                  • Gość: Doktor Hiszpan Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy IP: centrum:* / *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 06.09.02, 22:41
                    dreamlover napisała:

                    > Gość portalu: Doktor Hiszpan napisał(a):
                    >
                    > > Czy wstępujący do loży winni coś szczególnego (wnieść, wynieść, kupić ,
                    > > sprzedać, wysłać, ukraść, stłuc, wypić, zjeść, inne (*niepotrz. skr.)?
                    >
                    > Ogólnie - nie rozmawiać o tramwajach i w ogóle o całej komunikacji. Jeszcze
                    > tego nie wiesz, ale już ktoś szykuje na Ciebie siekierkę! :)))
                    Jeśli tylko potrafi szybko biegać - to niechże szykuje co chce (-:
                    • dreamlover Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 06.09.02, 22:43
                      Ja już na wszelki wypadek przestudiowałam te tramwaje, ale odzywać się nie
                      będę. Jeżeli ktoś mi zada pytanie z komunikacji - będę tylko kiwać głową. Nie
                      powiem ani słowa.
                      • Gość: mtq Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 06.09.02, 22:47
                        szczególnie uważaj na te brzydkie 102-ki i ich odmiany :-)
                        ps. Kuba już się coś nie odzyuwa, czyżby nie wytrzymał...?
                        • kuba203 Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 06.09.02, 23:08
                          Gość portalu: mtq napisał(a):

                          > ps. Kuba już się coś nie odzyuwa, czyżby nie wytrzymał...?

                          Modlę się za Twoją duszę...
                          :)))
                • Gość: mtq Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 06.09.02, 22:38
                  najlepiej przynieść KASĘ
                  • Gość: Doktor Hiszpan Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy IP: centrum:* / *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 06.09.02, 22:44
                    Gość portalu: mtq napisał(a):

                    > najlepiej przynieść KASĘ
                    Czyli po "krakosku" HAJC.

                    Chiba , że idzie o kasę Wertheim?
                • Gość: tomCrac Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 06.09.02, 22:51
                  > (ukraść [siekiere Kubie203, bedzie latwiej dla mnie i mtq'a), stłuc [hmmmm ;)], wypić [zdrowie forum Krakow], zjeść [jamnika skks'a], inne [brak]
                  • mtq Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 06.09.02, 22:57
                    stłuc: szyby w 102-kach i 102N-kach :-)))
              • kuba203 Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 06.09.02, 22:38
                Gość portalu: tomCrac napisał(a):


                > Pomylil 102 ze 102N?? ;))) [nawet nie wiem czy dobrze napisalem :)]

                Tym też :D


                • Gość: mtq Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 06.09.02, 22:41
                  bo dla mnie to w sumie niewielka różnica...


                  dobra, ponieważ i tak jestem tu z Wami do jutra, więc mogę
                  sobie pofolgować:

                  DLA MNIE I TAK OBA BRZYDKIE!!! CO ZA RÓŻNICA CZY 102N CZY
                  102 CZY 102Na...

                  :-)))

                  Kuba już chyba samobójstwo popełnił ;-)
                  • dreamlover Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 06.09.02, 22:45
                    Gość portalu: mtq napisał(a):

                    > bo dla mnie to w sumie niewielka różnica...
                    >
                    >
                    > dobra, ponieważ i tak jestem tu z Wami do jutra, więc mogę
                    > sobie pofolgować:
                    >
                    > DLA MNIE I TAK OBA BRZYDKIE!!! CO ZA RÓŻNICA CZY 102N CZY
                    > 102 CZY 102Na...

                    > Kuba już chyba samobójstwo popełnił ;-)


                    Tak mi się wydaje, że czeka nas rzeź niewiniątek i o jedzenie nie ma się co
                    martwić! :))
                    • skks Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 06.09.02, 22:48
                      Przeczytałem tylko ze cztery posty i z tego wnoszę, że na wrześniówkę
                      kuba nr 203 załatwia jakiś tramwaj?/102N/
                      • mtq Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 06.09.02, 22:52
                        tzn. Kuba załatwia ale mnie w związku z tramwajem :-)))
                        ale ja mu sie q. nie dam!!!
                    • Gość: mtq Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 06.09.02, 22:48
                      Ja się nie dam! Bedę Wam się ruszał ile będę mógł!!! I
                      połknę przed imprezą trochę syfu wszelakiego...
                  • kuba203 Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 06.09.02, 22:51
                    Gość portalu: mtq napisał(a):

                    > Kuba już chyba samobójstwo popełnił ;-)

                    Oj, dosięgnie Cię ręką sprawiedliwości z zaświatów!
                    • mtq Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 06.09.02, 22:53
                      qrde, zapomniałem, przecież ty ciągle z zaświatow
                      piszesz...to sa jeszcze natępne za-za-za-światy :-))) ???
                      • skks Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 06.09.02, 23:05
                        Dali nic nie rozumiem, to co kuba kruszeje na rożen, mtq ma być z grila?
                        a to całe mięsko dowiezione tramwajem? 102N?
                        • Gość: tomCrac Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 06.09.02, 23:07
                          > Dali nic nie rozumiem, to co kuba kruszeje na rożen, mtq ma być z grila?
                          > a to całe mięsko dowiezione tramwajem? 102N?

                          Nie, zamien mtq miejscami z Kuba i dodaj do tego swojego jamnika :) no chyba, ze Kuba trawi mtq siekiera pierwszy, to moze zmienimy danie glowne... ;)))
                          • Gość: tomCrac Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 06.09.02, 23:09
                            > no chyba, ze Kuba >>trawi<< mtq siekiera pierwszy, to moze zmienimy danie
                            > glowne... ;)))

                            a nie mowilem, ze mi sie literki pierd*** ;)
                            • skks Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 06.09.02, 23:12
                              E nie , tylko musisz wrócić do 4 klasy:)
                              • Gość: tomCrac Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 06.09.02, 23:16
                                > E nie , tylko musisz wrócić do 4 klasy:)

                                nie da sie :( ale probuje sie wkrecic na lekcje do trzecioklasistek z VI lo :D
                          • kuba203 Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 06.09.02, 23:13
                            Mtq z grilla, to nawet niezły pomysł. Wreszcie będzie z niego jakiś pożytek. ;P
                            A tramwajem dowiozę siekierę i inne niezbędne przy grillowaniu akcesoria :)))
                            • skks Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy 06.09.02, 23:19
                              Oj te trzecioklasistki to dobry pomysł - ostatnio to mi się coraz bardziej
                              18-tki podobają!! Doktorze czy aby to nie choroba?:)
                              • Gość: tomCrac Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy IP: *.wola-duchocka.sdi.tpnet.pl 06.09.02, 23:22
                                > Oj te trzecioklasistki to dobry pomysł - ostatnio to mi się coraz bardziej
                                > 18-tki podobają!! Doktorze czy aby to nie choroba?:)

                                hmmm to ja choruje juz dobre kilka lat... aha i lekarstwa nie potrzebuje, gdyby ktos sie pytal :)))
                              • Gość: mtq z grilla Re: Wrześniówka - oficjalny wątek imprezowy IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 06.09.02, 23:39
                                to tak "zdrowa" choroba
    • rodzina4 pozdrowienia 07.09.02, 12:26
      jako bmw krakforum cieszę się na Wasze kolejne spotkanie i na to, że młodzi
      ludzie wzięli sprawy organizacyjne w swoje ręce. Istnienie społeczności
      forumowiczów krakowskich jest już faktem. Bawcie się dobrze.
      Pozdrawiam :))
      R4

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka