Gość: by IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 21:56 :))))))))))) he,he.... frajerzy dostali i poskarżyli się panom policjantom . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ja Re: Brutalna kampania wyborcza nocą na ulicach Kr IP: *.chello.pl 15.09.05, 22:13 wykopac LPR i faszystow z Mlodziezy Wszechpolskiej z Krakowa! Odpowiedz Link Zgłoś
a_s_i_m_o Zwykla propaganda 16.09.05, 10:10 A czemu zaden z PD i PO nie spisal rejestracji samochodu? Bo to zwykla bujda jest i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Z czerwonego gangu . IP: *.kompania.net 16.09.05, 11:35 Zabawy Wiesia Nocunia a.d. 80 liceum.cimoszenko.info/nocun4.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guantanamero Pilsudski o Giertychach, LPR, Rydzykach... IP: *.campus.unimaas.nl 16.09.05, 20:11 "Był cień, który biegł koło mnie - to wyprzedzał mnie, to zostawał w tyle. Cieniów takich było mnóstwo, cienie te otaczały mnie zawsze, cienie nieodstępne, chodzące krok w krok, śledzące mnie i przedrzeźniające. Czy na polu bitew, czy w spokojnej pracy w Belwederze, czy w pieszczotach dziecka - cień ten nieodstępny koło mnie ścigał mnie i prześladował. Zapluty, potworny karzeł na krzywych nóżkach, wypluwający swą brudną duszę, opluwający mnie zewsząd, nieszczędzący mi niczego, co szczędzić trzeba - rodziny, stosunków, bliskich mi ludzi, śledzący moje kroki, robiący małpie grymasy, przekształcający każdą myśl odwrotnie; ten potworny karzeł pełzał za mną jak nieodłączny druh, ubrany w chorągiewki różnych typów i kolorów - to obcego, to swego państwa, krzyczący frazesy, wykrzywiający potworną gębę, wymyślający jakieś niesłychane historie; ten karzeł był moim nieodstępnym druhem, nieodstępnym towarzyszem doli i niedoli, szczęścia i nie-szczęścia, zwycięstwa i klęski. (...)" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Z czerwonego gangu . IP: *.kompania.net 16.09.05, 11:23 Zabawy Wiesia Nocunia a.d.80 liceum.cimoszenko.info/nocun4.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Re: Z czerwonego gangu . IP: *.kompania.net 16.09.05, 11:37 Były sztab wyborczy lewego lewusa lewicy tow . Wołodii Cimoszenki byłego kandydata na prezydenta z ramienia koalicji KGB – SB – LSD Odezwa do Narodu : Nakradliśmy już dla siebie i swoich dzieci . Potrzebujemy jeszcze nakraść dla swoich wnuków i prawnuków . Wyborco ! wesprzyj nasze starania , oddaj swój głos na przedstawicieli koalicji KGB - SB - LSD Baron Kazimierz FeREX Chrzanowski : Program wyborczy LSD - stawia na politykę pro-rodzinną . Nasze Hasło : Miejsca w radach nadzorczych , dla dzieci partyjnego aktywu : - bez ograniczeń wiekowych , - od momentu poczęcia . poland.indymedia.org/pl/newswire/hidden.shtml Do końca rządów czerwonego gangu , pozostały jeszcze tylko niecałe dwa tygodnie . pl.indymedia.org/pl/newswire/hidden.shtml Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Z czerwonego gangu - Nocuń , Napierski . IP: *.kompania.net 16.09.05, 16:48 www.pl.indymedia.org/pl/2005/09/15796.shtml Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krak bardzo wybiórczo stronniczy artykuł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.05, 11:30 przykład brudnej kampanii w prasie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przychylny z PO Re: Brutalna kampania wyborcza nocą na ulicach Kr IP: *.autocom.pl 15.09.05, 22:26 Niech ktoś wreszcie zrobi porządek z tymi łysymi z LPR. Może Policja? To by było bardzo miło. A przy okazji pozdrowienia dla Łukasza Osmendy. Nie dajcie się w kampanii. Powodzenia:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: es Kazdy kto zna branze"plakaty na dziko w Kraku" wie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 08:55 ...ze w tym miescie dziala tzw "mafia plakatowa" i nie ma to nic wspolnego z LPR akurat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca LPR - banda zakłamanych fanatyków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 22:34 Mam nadzieję, że tym razem nawet babcie-dewotki nie dadzą się nabrać na tych dwulicowych karierowiczów... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gucio Re: Brutalna kampania wyborcza nocą na ulicach Kr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.05, 23:03 Zdaje się że kiedyś już tak było..., historia lubi się powtarzać. O młodych Giertychowcach przeczytałem gdzieś jako o Gierychjugend... cóż tu dodawać, ktoś trafił w sedno sprawy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krakusoff łyse, zakute pały= młodzież wszechdurna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.05, 00:59 nie od dziś wiadomo, ze w lidze polskich oszołomów i młodziezy wszechdurnej działaja wierne jak psy łyse pały. łysole buszuja choćby po kraku, ale oczywiście, zadne kompetentne władze nadal nie widza w tej organizacji legalnych zadymiarzy i zagrożenia dla bezpieczenstwa spokojnych i normalnych obywateli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: franek budowlaniec Re: łyse, zakute pały= młodzież wszechdurna IP: w3cache.* / *.2-0.pl 16.09.05, 11:42 młodzież ta lepsza jest pod każdym względem od młodzieży bolszewickiej i wszystko by grało żeby tylko nie chlali w rynku taniego polskiego wina marki "muzgojeb" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: derwa Adolf Giertych to jest to!! IP: *.toya.net.pl 16.09.05, 01:33 brawo polscy tzw. katolicy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mis Zalosna GW IP: *.76.classcom.pl 16.09.05, 01:44 Napisze cokolwiek, byle zle o LPR. Artykuly o Giertychu, Rydzyku, Maciarewiczu, pierwszej solidarnosci sa tak tendencyjne, ze az brak slow. Wsytd! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polak Re: czyzby zabolało? IP: *.icpnet.pl 16.09.05, 14:21 rozumiem, ze o faszystach z lpr+mw nie wolno pisac zle, bo boli? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Henryk kościelne wychowanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 06:41 No cóż katolickie - chrześcijańskie wychowanie. Niech władza okrada bniednych a daje kosciołowi to bedzie jeszcze większy faszyzm. Jeżeli jesteś działaczka lub działaczem koscielny to możesz wszystko i nic ci nie zrobia. Ja poznałem na sobie co to katolickie oszustwa i totalizm. A przykładem tego oszustwa sa Krakowskie - łagiewniki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lysy Re: Brutalna kampania wyborcza nocą na ulicach Kr IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.05, 08:24 Chlopaki co widzicie w tym Komorniczaku? Nie jest lysy taka jak my - wlosy mu same wypadly! Taki ideolog ma nam potem pomoc? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: apolityczny łyse bezmózgie głąby pasują do Giertycha IP: *.beck.pl 16.09.05, 08:30 Jemu z oczów też szaleństwo wypływa. Polska według LPR to dookoła kościoły pilnowane przez niewykształconych tępych jak taboret kretynów z młodzieży (!!) Wszechpolskiej. I tak są słabi (na szczęście). Romanie G. Pójdź złoto do złota. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pijący tanie wina Re: łyse bezmózgie głąby pasują do Giertycha IP: w3cache.* / *.2-0.pl 16.09.05, 11:46 no ale Giertych jest lepszy od każdego bolszewickiego działacza, a młodzież jak to młodzież chleją jabcoki i jest wesoło zresztą wszechpole lepsi są niż kibice KRAKOWI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: Brutalna kampania wyborcza nocą na ulicach Kr IP: 213.17.133.* 16.09.05, 08:36 porozmawiaja po mesku ha ha ha aby gadac po mesku trzeba byc facetem a nie faszystowskim dupkiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zebba Re: Brutalna kampania wyborcza nocą na ulicach Kr IP: *.tpsa.tychy.telexispl.com 16.09.05, 08:42 I tak nasz kraj i jego instytucje w majestacie prawa tolerują faszystów. Widzę, że Polacy albo białe albo czarne. Tylko czekać, aż bojówki LPR wyjdą na ulicę z nożami, a później uruchomią na nowo obozy koncentracyjne. Widać Polacy, głupi naród i zapomnieli co to faszyzm. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: =pk= Re: Brutalna kampania wyborcza nocą na ulicach Kr IP: 83.238.103.* 16.09.05, 08:46 Chciałbym tylko wiedzieć, kto to całe g...no później posprząta i jak szybko po wyborach to całe papierowe badziewie zwisające teraz z każdego parkanu przestanie straszyć... Odpowiedz Link Zgłoś
remigiuszmalewski CZAS NA POLSKĘ 16.09.05, 08:49 czasem trzeba uzyć siły aby wyprostować wszystkie, nieprawidłowości narastające w kraju, jak polacy są traktowani jak niewolnicy w firmach kierowanych przez liberałow to dobrze , jak polacy nie mają co jeść to dobrze, ale jak biorą w swoje ręce sprawy i maja dość bełkotu liberałow z PO cz demakratów to zaraz faszyzm, dla mnie faszyzm to złe i poniżające traktowanie człowieka porzez liberalnych kapitalistów-komunistów, faszyzm to traktowanie człowieka jak liczbę, czas skończyć z tym chorym i zakłamanym określaniem każdego kto używa siły wobec ludzi niszczących naród i polske faszystami, precz z zaborcami!!! do broni polacy, im więcej takich tym lepiej, czas patriotów nadszedł!!!, czas powstania z kolan i z 15- letniej niewoli układy okrągłego stołu, CZAS NA POLSKĘ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mari0 Re: CZAS NA POLSKĘ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.05, 09:05 Uważaj co piszesz chłopcze i proszę pozostań ze swoimi wypowiedziami na serwisie internetowym LPR. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ŻUK Drogi Remigiuszu!! IP: *.gdynia.pl / *.miasto.gdynia.pl 16.09.05, 09:32 Zamiast golić sobie łepetynę na łyso lepiej poczytaj parę książek wówczas dowiesz się co to liberalizm. A i szkoła pomoże Ci w tym aby nie być wykorzystywanym pracownikiem najemnym. Co więcej jak zmądrzejesz będziesz sam mógł się stać pracodawcą. Jestem patriotą, znam dość dobrze historię swojego kraju i doskonale orientuję się dlaczego Polacy są podle traktowani (choć widzę w tym względzie wielka poprawę) przez pracodawców. Otóż znam ludzi twojego pokroju i wiem, że wielu z nich nie ukrywa fascynacji faszyzmem. Ale mniejsza o etykietki. Problem w tym, że w moim kraju jakim jest Polska nie ma miejsca dla takich jak ty. Sorry głupcze ale właśnie swoimi tekstami udowodniłeś, że jesteś klasycznym faszystą (cyt.: „liberalnych kapitalistów-komunistów” – to jest właśnie traktowanie ludzi jak liczbę). Nadszedł czas patriotów – masz racje, o lepsza Polskę...., bez faszyzmu i nietolerancji. A tak na marginesie – zastanów się nad tym komu służysz... LPR to sługusy bolszewików. Bo jak nazwać ludzi, którzy zamiast bezpiecznego i naturalnego miejsca Polski w Europie wybierają Polski przyszłość satelity Rosji. No bo jak nie W UE to w Federacji Rosyjskiej. Innej możliwości nie ma. Jesteś tylko kolejną łysa czaszką-liczbą w szeregach Giertycha. I jak nie zmądrzejesz takim palantem pozostaniesz. A im dłużej ten stan będzie trwał tym bardziej będziesz dochodził do wniosku, że zmarnowałeś swoje życie. Odpowiedz Link Zgłoś
l_o_k_i CZAS NA PIGULKE 16.09.05, 10:11 Nastaw sobie brzeczyk, bo widac ze nie pamietasz o lekach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Afrika Myslalem że to Jaruzelski startuje a to jakis... IP: *.comarch.pl 16.09.05, 10:01 ... Komorniczak. Kto to jest? Kolejny oszołom pazerny na władze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyhools Re: Brutalna kampania wyborcza nocą na ulicach Kr IP: *.stanet.pl / *.stanet.pl 16.09.05, 10:20 jacy kandydaci taka kampania...kiboli sobie wynajeli cwoki siebie warci.Smok Wawelski na Prezydenta!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J Re: Brutalna kampania wyborcza nocą na ulicach Kr IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.05, 10:30 Zawsze chamstwo uczciwych ludzi uważa za frajerów. Głupota i chamstwo nie boli, ani też w lustrze go nie widać. Słoma z butów powędrowała do butonierki - korzenie tradycji, łokcie nadal pierwszą deską ratunku (sedesową). Amen. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arttur Re: Brutalna kampania wyborcza nocą na ulicach Kr IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.05, 10:38 JA NA TYCH DEBILI Z lpr NA PEWNO NIE ZAGŁOSUJE!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zielonki Re: Brutalna kampania wyborcza nocą .... 16.09.05, 13:36 bi.gazeta.pl/im/3/2885/z2885503G.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anonim Re: Brutalna kampania wyborcza nocą na ulicach Kr IP: 83.175.177.* 16.09.05, 16:55 maks gibes to huligan który nie skończył liceum a co więcej z nigo wyleciał jedyne co potrafi to pić piwsko i robić burdy to niebezpieczny typ. i ktoś taki prowadzi kampanie wyborczą to jakaś paranoja liga to partia która najchetniej wzieła by siłą władze a jej przedstawiciele to łysi z kijami. skad wiem o gibesie?? chodziłem z nim do klasy. 9 liceum ogólnokształcące. pomyślcie dwa razy przed głosowaniem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 3gr Gdzie policja, paly, pistolety, kajdanki????? IP: *.tnt13.nyc9.da.uu.net 16.09.05, 20:24 Bic bandziorow w imie prawa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niewidomy czyj to plakat?! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.05, 21:46 to kandydat komornik czy Jaruzelski?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KR Jasnogórski Koń Który Łże IP: *.interserv.net.pl / *.devs.futuro.pl 16.09.05, 23:44 Wujek dobra rada :Jak pozbyć się trefnej teściowej ? Rozwieść się koniu rozwieść !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kepek stek bzdur i kłamstw IP: *.ists.pl / *.ists.pl 17.09.05, 14:29 Jak wybiórcza cos pisze o lpr to jest to kłamstwo. Zawsze. GW to neotrybuna z tow. Michnikiem na czele. A róznica miedzy wybiórczą a papierem toaletowym jest taka, ze papier jest milszy w dodytku. UPR :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaaaaaale obyś był następny misu... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.09.05, 14:48 Odpowiedz Link Zgłoś