Gość: ADAŚ
IP: *.wielkopole.sdi.tpnet.pl
16.09.02, 22:36
I jeszcze jedna propozycja (mam ich pełno)
Co prawda teraz 116 jedzie objazdem (swoją drogą Kobierzyńska to chyba
najczęściej zamykana ulica w Krakowie), ale po jej powrocie na stałą trasę
widziałbym, aby zamiast cały czas jechać jak 106 czy 166, skręciłaby w
Zachodnią czy Rostworowskiego i jechała przez Roweckiego do Łagiewnik. Kiedyś
w Krakowskiej czytałem, że na Ruczaju od właśnie Roweckiego (tam gdzie 114,
124 czy 128) skarżą się, że nie mają autobusu do Łagiewnik, bo wszystko
jedzie "dołem". A to akurat byłoby w sam raz.
No chyba, że 166 puściliby tą nową Bunscha czy jak jej tam - choć nie wiem,
czy ona się kończy przy pętli 106 w Skotnikach, czy gdzieś wcześniej
(OŚWIEĆCIE MNIE !!!), tak żeby jechała cały czas "górą", potem dalej do
Sidziny ul. Skotnicką. Tylko, teraz pytanie: Czy ci z "dolnego" Ruczaju nie
będą pyszczeć?