Gość: aa
IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl
25.09.02, 21:14
W zeszłym roku MPK wydało "cegłę" czyli sieciowy rozkłąd jazdy, ale po
wakacjach większość linii ma nowy rozkład jazdy. Czy może ktoś wie czy
planuje się II wydanie, a może niektore rozkłady pozostały nie zmienione,
pomimo nadruku "ważny od 31.8.02"???