IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 25.09.02, 21:14
W zeszłym roku MPK wydało "cegłę" czyli sieciowy rozkłąd jazdy, ale po
wakacjach większość linii ma nowy rozkład jazdy. Czy może ktoś wie czy
planuje się II wydanie, a może niektore rozkłady pozostały nie zmienione,
pomimo nadruku "ważny od 31.8.02"???
Obserwuj wątek
    • kuba203 Re: cegła II 25.09.02, 22:56
      Przy takiej ilości zmian rozkładów, wydawanie takiej książki jest wybitnie
      bezsensowne.
      Logicznie rozumując, powinno się ukazać drugie wydanie. No chyba, że dadzą
      segregator do wpinania i kolekcjonowania uzupełnień :)))
    • Gość: ffdgfdg Re: cegła II IP: 80.48.253.* 06.11.02, 21:25
      Gość portalu: aa napisał(a):

      > W zeszłym roku MPK wydało "cegłę" czyli sieciowy rozkłąd jazdy, ale po
      > wakacjach większość linii ma nowy rozkład jazdy. Czy może ktoś wie czy
      > planuje się II wydanie, a może niektore rozkłady pozostały nie zmienione,
      > pomimo nadruku "ważny od 31.8.02"???


      Zgadzam się w zupeności.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka