Dodaj do ulubionych

Tennis lub squash...

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.06, 19:09
Czy wiecie gdzie można pograć w squasha? Nie koniecznie muszą to być kluby
sportowe, mogą być sale do wynajęcia, azsy? I ceny żeby też nie były zbyt
wygórowane:)
Obserwuj wątek
    • Gość: K Re: Tennis lub squash... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.06, 20:52
      Wdg mojej orientacji w squasha najtaniej można pograć w klubie Botoja na Józefa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka