Gość: Olka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.06, 19:09 Czy wiecie gdzie można pograć w squasha? Nie koniecznie muszą to być kluby sportowe, mogą być sale do wynajęcia, azsy? I ceny żeby też nie były zbyt wygórowane:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: K Re: Tennis lub squash... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.06, 20:52 Wdg mojej orientacji w squasha najtaniej można pograć w klubie Botoja na Józefa. Odpowiedz Link Zgłoś