Gość: Woy IP: *.autocom.pl 27.04.06, 00:32 Nareszcie! Tyle kpin i dziadostwa nie było za żadnego prezydenta. Zmarnowane 4 lata kadencji! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Woy Zmarnowane 4 lata IP: *.autocom.pl 27.04.06, 00:33 Nareszcie! Tyle kpin i dziadostwa nie było za żadnego prezydenta. Zmarnowane 4 lata kadencji! Może się ludzie otrząsną przy następnych wyborach, bo jak nie to tak się będzie przebudowywać jeszcze kilka innych rond w Krakowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: notoco Ale co nareszcie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 01:22 Nie ma absolutoriem i co z tego? Przeciez nie pierwszy juz raz. Guzik sobie z tego robi a rada jest bezsilna. Trzeba go bdzie utrącic przy wyborach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oblatywacz budyniu A co to jest absolutorium ? Ile to waży i jaki ma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 08:47 kolor ? Z tekstu wynika, że to coś co nie ma żadnego znaczenia, taka zabawka dla dużych chłopców z ambicjami polityków ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: docent Re: Jacek Majchrowski bez absolutorium IP: 81.21.202.* 27.04.06, 07:32 Piękna manipulacja ! Zmarnowane pieniądze i czas, a Ci piszą PRETEKST ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Skoro wydał 99,7% budżetu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.06, 07:35 A tyle jest planowanych inwestycji jest ledwie zaczętych ???? To co zrobił z pieniążkami??? Odpowiedz Link Zgłoś
darekg37 Re: Skoro wydał 99,7% budżetu 27.04.06, 07:43 Gierek też miał tyle rozpoczętych inwestycji :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Henryk Pod Prokuratora tych prawników IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 08:36 Ładne co prawda procentowo wykonanie ? Ale ile z tego dla siebie i swoich kumpli np. sędziny – psiary mieszkanko przy ul. Worcella ( a ludzie latami czekają ) i na etacik jej córki w Wydz. Promocji. Jaka ta córka piękność, mądra, intelygentna ! Jak była delegacja z Francji to Miasto za duże pieniądze wynajmowało tłumacza bo piękność ani be , ani me po francusku po prostu ta pracownica nie potrafiła tłumaczyć. A w piśmie jakie posiadam to Pan J. Majchrowski i jego biuro chwaliło się jaka ta córeczka sędziny - psiary mądra i zna języki. Ten Pan wygrywał sprawy w Sądzie Okręgowym bo żona jego Kolegi słynnego członka egzekutywy. UJ i pewnej instytucji uznanej obecnie za przestępcza a obecnie doradcy ds. Prawnych jest Kierownikiem Wydziału XI SO w Krakowie. A owa sędzina - psiara to członek sekcji odwoławczej owego Wydziału. Już nie mówiąc o słynnej kierowniczce tej sekcji Pani Kar... I jak tu nie wygrywać sprawy. A już nie mówiąc , że w Radzie Miasta jest słynny działacz sportowy b. funkcjonariusz milicji obywatelskiej i .. . A członkiem jego rodziny jest też znana sędzina. Już nie mówiąc o pewnym radnym z jednej z Podgórskich Dzielnic, który za łapówkie proponował załatwienie pewnej cywilnej sprawy. O nim Wie Przewodniczący i wielu Radnych tej dzielnicy. A on dość często peta się p Urz. Miasta Krakowa. Dziwie się Radzie Wojew. SLD, że tak strasznie popiera Pana J. Majchrowskiego i P. A. Oklejaka . Natomiast mają młodszego i b. dobrego fachowca, który też jest w Zarządzie Miasta na kierowniczym stanowisku i traktują per noga. Ale cóż ten człowiek nie jest z sądowej ośmiornicy. A tak na zakończenie to należy rozliczyć Pana J. Majchrowskiego , P. A. Oklejaka itp. z dochodów i majątku jaki maja z szczególnością jaki dorobili się za kadencji w Zarządzie Miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
krkus Re: Skoro wydał 99,7% budżetu 27.04.06, 15:44 Może mieć i 100% wykonanie, jak poprzez gierki z radnymi wykreśla sobie kolejne zadanie z budżetu! Dokładnie to miało miejsce z rondem Mogilskim, skreślano zadanie i po problemi, 99,7% zwyczajna kpina z mieszkańców miasta! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewka Re: Jacek Majchrowski bez absolutorium IP: *.chello.pl 27.04.06, 09:35 No, to smutne jest bardzo... A co na to kumpel prezydenta, pan Tajster? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANNA Dobrze mu tak! Precz z Majchrowskim! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.06, 14:25 Nie nadaje się na prezydenta miasta, zatrudnia ZIOMALI ( fantastyczny przykład - drogi miejskie specjalistą wg p prezydenta jest pan ktory nie radził sobie jako "dyrektor cmentarza" !!! Z DROGAMI JUŻ SOBIE ZUPEŁNIE NIE RADZI !!!). Nie ważne że jest z SLD, ważne ŻE SIĘ NIE NADAJE!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: be Re: Dobrze mu tak! Precz z Majchrowskim! IP: *.zax.pl / *.zax.pl 27.04.06, 20:16 Zgadzam się jeden na drugiego papiery w kieszeni trzyma bo nie wyobrażam sobie innego powodu pan Leśnik nadaje się tylko do odstrzału i to od kopa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jan Re: Jacek Majchrowski bez absolutorium IP: *.crowley.pl 27.04.06, 16:29 Jak ma takich doradców jak pan T i Pan Taj to wyborów napewno nie wygra Odpowiedz Link Zgłoś
yougurth Nie licza si wyniki tylko gierki 27.04.06, 17:57 mam czas kampamni i nie wazne co kto zrobil wazne z jakie jest partii i do jakiego ukladu nalezy. PiS lgnie do wladzy wiec robi wszystko zeby wygrac wybory prezydenckie i wprowadzic taki chaos w Krakowie jak wprowadzili w Sejmie, jezeli mozna kogos winic o ronmdo mogilskie to akurat tu jest winny prezydent Golas ktory uniewaznil przetarg jeszcze za jego prezydentury i od tego czasu sie posypalo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zorro Re: Nie licza si wyniki tylko gierki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.06, 22:37 No ale to Majchower zrobił przetarg na Szybki tramwaj , wygrał Guris i Majchower sobie nie poradził . A od marca 2005 nie ma wykonawcy na realizację Szybiego tramwaju . I to pewnie tez winny Gołaś ? .Majchower sobie nie radzi i tyle . Prawie jak Prezydent ..... . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maro Re: Jacek Majchrowski bez ... tylko absolutorium ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.06, 03:10 a nikt jeszcze sznownemu Panu do pieca nie dołożył za takie kształtowanie prawa miejscowego i jego własną postawę wobec lokatorów umieszczonych najmem kwaterunkowym w lokalach cudzych zamiast we wlasnych, których to lokatorów na pysk wywala w trybie wypowiedzeń 3-letnich z najmów. Oczywiście - ie włąsnymi rękami. bo wypowiedzenia są od ludzi którzy wreszcie mają szansę odzyskać lokale dla siebie, tyle że lokaotrzy tych lokali sami się tam nie pchali, a było sobie kiedy ich zabrać zamiast patologizczny zastój w budownictwie gminnym tworzyć i tym potem niemożność udzielania pomocy mieszkaniowej tłumaczyć. Prokuratura wpadła na pomysł oskarżenia odpowiedzialnego ostatnio za zimowy paraliż miasta, może pojawi się wreszcie stosowne oskarżenie za doprowadzenie do życiowej tragedii kilku tysięcy rodzin w skali miasta - z etgo jedynie powody, ze w cudzych zamiast w miejskich lokalach otrzymali decyzje najmu. Toż do cholery ci ludzie płacili by i te 7 czy 8 zł za m2 a nie tylko 4 jak obecnie w gmnach, tu chodzi o stałość warunków pierwotnego najmu. Lokatorów umieszczonych w lokalach miejskich gmiia dinikąd ie wyrzyca, grzecznie zamienia ew. miaszkania na inne - o niemożności wyrzucania-pozbawiania mieszkania tu nikt nie mysli, tu jest to oczywiste. W sytuacji osób skierowanych do lokali niemiejskich wystarczyło w komunie by bolszewik rzucił na nich odium za darmo mieszkających pasożytów, a już czerwona chołota często do dzisiaj psy na tych osobach wiesza. O lokatorach w gminie jednocześnie słowem nie wspomni. Taki lokal do najmu dostał m.in CZesław Miłosz i wiele podobnych osób. Obecnie gmina ze swym naczelnikiem celowo gospodarując funduszem i kształtując go taką sytuację spowodowała-kompletnego chaosy mieszkaniowego - szkody społeczne tego stanu postrzegam jako rażąco większe niz kilka stłuczek ostatniej zimy z powodu nie posypanych jezdni, za co Pan T. dostał oskarżenie prokuratorskie. Czyż szkody w zakresie chorendalnych zaniedbań w mieszkalnictwie nie kwalifikują się do wielokroć cieższych a odpowednio proporcjonalnych zarzutów ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Irek Re: Jacek Majchrowski bez ... tylko absolutorium IP: *.chello.pl 01.05.06, 07:21 "Chorendalna" "chołota". A jak ministrem oświaty zostanie Pan b. Rodzinny (a przy tym b. wysoki) lub Marszałek b. Wykształcony (wzrostu lekko pół średniego), to dopiero będziemy mieć "uproszczoną" pisownię. I nie tylko... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Irek Re: Jacek Majchrowski bez ... tylko absolutorium IP: *.chello.pl 01.05.06, 07:28 A co do meritum, czyli absolutorium: jeden układ wypiera drugi. A jak mawia pewna babcia, co zna życie i dawne porzekadła: po złym panie jeszcze gorszy nastanie. Dla kogo był dobry Gołaś, to był. Pożywiło się jedno towarzystwo, teraz pożywia się drugie. A trzeciemu ślina cieknie i już zęby wyszczerza. Tylko że ten trzeci jakoś taki się wydaje podobny do tego pierwszego... Odpowiedz Link Zgłoś