Dodaj do ulubionych

Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków

28.04.06, 15:05
Popieram marsz Młodzieży. Ktoś mussi powiedzieć głośno, że się na to nie
zgadzamy.
Obserwuj wątek
    • skinhead-pl [...] 28.04.06, 15:09
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: jagoda Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków IP: *.kronopol.com.pl 28.04.06, 15:12
        a ty jestes NORMALNYM POLAKIEM?
        • anuszka_ha3.agh.edu.pl "Za kim jesteś? Za gejami czy za skinami?" 28.04.06, 15:19

          :-))))))))

          → → → → → → → → → →
          Odkryjmy Białoruś!
          odkryjmybialorus.blox.pl
          • Gość: bosman Re: "Za kim jesteś? Za gejami czy za skinami?" IP: *.interserwer.pl 28.04.06, 15:23
            A jest jakaś różnica? Za gejami-skinami :)
            • kaczomowa Re: "Za kim jesteś? Za gejami czy za skinami?" 28.04.06, 15:27
              Fakt, nie można zapominać o tej całkiem sporej grupie...
              • Gość: kazek Re: "Za kim jesteś? Za gejami czy za skinami?" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 15:32
                No coż, ta "męska" kultura wszechopolako-skinów nie da się ukryć, że ma taki
                jakiś homoseksualny charakter. I co naturalne, jak zwykle z gejami, którzy się
                mocno ukrywają, sa mocno zakomleksieni i przez to tacy agresywni. Ci, którzy się
                nie ukrywają, jakoś normalniejsi są i bezproblemowi.

                Ja tych buraków nie mogę zrozumieć, na jakiej to niby zasadzie geje ich
                "terroryzują". Że istnieją? To jakoś łatwo tych "twardzieli" sterroryzować.
                cienkie bolki, jak się okazuje.
                • terror.ortodoxa Re: "Za kim jesteś? Za gejami czy za skinami?" 28.04.06, 15:36
                  Od lat pytam : w czym homoseksualiści naruszają interesy społeczności hetero ?
                  Jak dotąd nie otrzymałem ŻADNEJ sensownej odpowiedzi.
                  • Gość: Oliveira Bo na takie pytanie nie ma sensownej odpowiedzi IP: *.atman.pl / *.atman.pl 28.04.06, 15:39
                    Ja pytam: w jaki sposób małżeństwa gejowskie wpływają na rozpad rodziny? Też
                    jakoś nikt nie umie odpowiedzieć sensownie. Być może chodzi o promieniowanie
                    lambda ;)

                    "Kilkunastu ogolonych na łyso barczystych młodzieńców i grupka młodych
                    zakapturzonych młodych mężczyzn"
                    • kaczomowa Re: Bo na takie pytanie nie ma sensownej odpowied 28.04.06, 15:58
                      > Ja pytam: w jaki sposób małżeństwa gejowskie wpływają na rozpad rodziny? Też
                      > jakoś nikt nie umie odpowiedzieć sensownie.

                      Nie umie, bo nie wpływają. Akurat tu psychologia dawno już wszystko wyjaśniła.
                      Rodziny rozpadają się, bo człowiek tak skonstruowany, że każda miłość kiedyś się
                      wypali. Gejów za to można obwiniać równie dobrze, jak za tegoroczne mrozy.
                      • Gość: jankop za skinami oczywiscie bez wątpliwości IP: *.chello.pl 28.04.06, 16:07
                        • Gość: antykomuch Precz z obiema manifestacjami !!Troche Normalnosci IP: 207.208.161.* 28.04.06, 16:25
                          faszysci z obu manifestacji. rzygam waszymi walkami i wojnami miedzy soba
                          jestescie sobie wszyscy warci...

                          Oprócz Rodziny Radia Maryja i Ojca Dyrektora istnieje w Polsce Rodzina Gazety
                          • Gość: Olin *** Tolerancja dla gejów = Epidemia HIV *** IP: *.CYLAB.CMU.EDU 28.04.06, 16:36
                            Dane za Instytutem Roberta Kocha.


                            W Niemczech zyje 49.000 (39.500 mezczyzni + 9.500 kobiety) zarazonych HIV i
                            chorych na Aids, z tego:
                            -31.000 zinfekowanych i chorych to mezczyznie majacy seks z mezczyznami.
                            -5.500 zarazila sie na drodze heteroseksualnych kontaktow
                            -6.000 na drodze brania dozylnego narkotykow
                            - 600 transfuzje krwi

                            Daje to 600 nosicieli na milion mieszkańców. Ponad 370 z nich to geje.

                            Nowe infekcje w 2005:
                            ogolnie 2.600 , z tego (2.250 mezczyzn i 350 kobiet) z tego:
                            70% to mezczyzni, majacy seks z mezczyznami
                            20% zarazila sie HIV na drodze heteroseksualnych kontaktow.
                            9% w wyniku brania dozylnego narkotykow.

                            W 2003 roku liczba zakażeń HIV w środowisku męskich homoseksualistów wynosiła
                            50%. W ciągu dwóch lat wzrosła aż o 20%.

                            Dla porównania, w "faszystowskiej Polsce" (słowa Roberta Biedronia) liczba
                            zarejestrowanych nosicieli (w Niemczech też mówimy tylko o zarejestrowanych)
                            wynosi ok. 10 tys., co daje 200 nosicielni na milion mieszkańców. Trzy razy
                            mniej niż w Niemczech.

                            Koszt leczenia jednego nosiciela HIV terapią HAART wynosi grubo ponad 4000 zł
                            miesięcznie.
                            • danieldaniel *Sex bez zabezpiecznień=Epidemia HIV* 28.04.06, 16:47
                              • Gość: lexie Re: *Sex bez zabezpiecznień=Epidemia HIV* IP: *.dclient.hispeed.ch 28.04.06, 21:22
                                i to jest poprawne rownanie.. mozna by jeszcze dodac ze z wieloma partnerami
                                (taki typowy one night stand). jakos niedawno analizowalismy na wykladach
                                przyklad pandemii ADIS i wyszlo ze nie stosunki homoseksualne sa najwieksza
                                przyczyna. wystarczy spojrzec na stosunek zarazonych kobiet do mezczyzn...
                            • Gość: ukropp jasne, zawsze zdrowiej dostac kamieniem za poglady IP: *.crowley.pl 28.04.06, 16:50
                              ... zydow mordowali niemcy gloszac m.in. teorie, ze narod abrahama roznosi wszy i owszem, tez mieli
                              na to dowody naukowe...

                              a suma sumarum to wszystko sa ludzie. choc dla wlasnego bezpieczenstwa wole spotkac na ulicy geja
                              niz uajtpauera. ot i co...
                            • Gość: Aba Re: *** Tolerancja dla gejów = Epidemia HIV IP: *.nencki.gov.pl 28.04.06, 16:54
                              Spójrzmy na to z drugiej strony. Nie znam danych dotyczących korelacji pomiędzy
                              liczebnością rodziny a jej stanem finansowym oraz ile wielodzietnych rodzin jest
                              (np. z 6-10 dzieci), wiem natomiast że jeśli tylko przy popieraniu takich spraw
                              będziemy się upierali to pomoc finansowa dla takich ogromnych, dużych acz
                              biednych rodzin to są też ogromne koszty. Oczywiście to jest OK. Pod jednym
                              warunkiem: że nie są to rodziny patologiczne a ich potomkowie to światli
                              obywatele, z których można być dumnym. Jaka jest rzeczywistość, odpowiedzcie
                              sobie sami. I dajcie spokój gejom, bo to też jest włażenie komuś z butami do
                              łóżka. Jutro gazety opiszą jakąś nową aferkę, nad którą będzie można się
                              powytrząsać.
                              • Gość: zzz odkladajac polityczna porawnosc - po co ta manife IP: 151.204.99.* 28.04.06, 19:38
                                odkladajac polityczna porawnosc na bok - po co ta manifestacja rownosci? Mnie
                                nic nie obchodzi co ktos robi w swoich czterech scianach, ale po cholere maja
                                manifestowac ze jede drugiego w d... lubi przeleciec?
                                • terror.ortodoxa Re: odkladajac polityczna porawnosc - po co ta ma 28.04.06, 19:51
                                  Ich sprawa i ich decyzja - mają do tego prawo jak każdy obywatel.
                                  • cyberrafi Tu chodzi o coś innego 28.04.06, 20:45
                                    Skinom tak naprawdę nie chodzi o walkę z homoseksualizmem. Ta faszystowska
                                    ideologia to po prostu tylko pretekst do zadym. To są zwykle bardzo ograniczone
                                    i zagubione jednostki, które potrzebują przynależności do grupy dającej im
                                    poczucie siły. Fakt, że policja nie może lub nie chce uporać się z rzucającą
                                    kamieniami hołotą jest kompromitacją naszego kraju.
                                    • Gość: beria Re: Tu chodzi o coś innego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.06, 22:44
                                      ??? A jak we Francji przez kilka tygodni nie potrafiono sobie dać rady z
                                      "rzucającą kamieniami hołotą" to jakoś tego kompromitacją nie nazwaliśmy:)
                                      A co do tematu - obie strony chcą tylko jednego - rozgłosu w mediach, jak widać
                                      nadzwyczaj skutecznie.
                                      • tadddd Re: Tu chodzi o coś innego 28.04.06, 23:23
                                        LPR poszedł na smietnik to i wszech-durnotą zajmie sie niedoszły koalicjant,
                                        prawny i sprawiedliwy
                                  • jenna.jameson Re: odkladajac polityczna porawnosc - po co ta ma 28.04.06, 22:40
                                    Stary o czym ty mówisz? Jaka ich sprawa? Jeśli wyłażą na ulicę, a ich
                                    wyróżnikiem jest rodzaj preferowanego seksu to tu się kończy ichniasprawość, a
                                    zaczyna wszystkich. Czy kobiety lubiące brać z rana, powinny wyjść na ulice i
                                    domagać się specjalnych praw, a mogłyby bo to przecież nikomu nie szkodzi, a
                                    znajdą się tacy co dopatrzą się w tym propagowania szczoteczkowania jamy ustnej.

                                    Czytam te posty i tak sobie myślę, czy ludzie nie widzą amatorskiej roboty GW?
                                    Przecież wystarczy spojrzeć na foty po prawej dobrane jak w stalinowskiej
                                    opluwajce. MW - łysi, krzyczący. Geje - spokojni, świeczki w obozie - to jakiś
                                    cholerny koszmar. Jestem okazuje się nienormalna bo mam poglądy większości
                                    społeczeństwa. I jeszcze mam znosić, że jakiś oszołom nazwie mnie homofobem.
                                    Wiecie co?
                                    • Gość: mosquito Re: odkladajac polityczna porawnosc - po co ta ma IP: 80.50.205.* 28.04.06, 23:33
                                      > Czy kobiety lubiące brać z rana, powinny wyjść na ulice i
                                      > domagać się specjalnych praw, a mogłyby bo to przecież nikomu nie szkodzi, a
                                      > znajdą się tacy co dopatrzą się w tym propagowania szczoteczkowania jamy
                                      ustnej
                                      > .
                                      >
                                      > Nie wiem czy powinny, ale mają prawo : gdyby zechciały to nikt im nie może
                                      tego zabronić ... i mi się to podoba :-)
                                      • Gość: Ren kontrmanifestacja IP: *.nat.dsuj.pl 28.04.06, 23:39
                                        było grubo i tyle, szkoda, że pedałów broniły (jak zawsze) białe kaski;]
                                        pozdrawiam wszystkich, którzy byli po jedynie słusznej stronie!!
                                        • Gość: mosquito Re: kontrmanifestacja IP: 80.50.205.* 28.04.06, 23:55
                                          na razie jest słuszna bo Kościoł krytykuje gejów ..., a jak będziesz wyglądał
                                          jeśli wreszcie uzna opinię naukowców że to nie zboczenie tylko orientacja ?
                                • Gość: strach Re: odkladajac polityczna porawnosc - po co ta ma IP: *.24.lokis.net.pl 29.04.06, 08:39
                                  wszystko dobrze dopoki nie zaczynaja umieszczac twoich danych na stronach internetowych, zeby kazdy mlody faszysta mogl sobie znalesc kogos do przesladowania...
                            • Gość: Aba Re: *** Tolerancja dla gejów = Epidemia HIV IP: *.nencki.gov.pl 28.04.06, 16:56
                              I jeszcze jedno. Krajem w których króluje AIDS leżą głównie w Afryce. Jakimś
                              cudem większość państw nie odmawia pomocy tym krajom a wręcz odwrotnie. Wszyscy
                              się mylą? Twój argument jest absurdalny.
                            • onyx_70 Re: *** Tolerancja dla gejów = Epidemia HIV 28.04.06, 18:37

                              > Dla porównania, w "faszystowskiej Polsce" (słowa Roberta Biedronia) liczba
                              > zarejestrowanych nosicieli (w Niemczech też mówimy tylko o zarejestrowanych)
                              > wynosi ok. 10 tys., co daje 200 nosicielni na milion mieszkańców. Trzy razy
                              > mniej niż w Niemczech.
                              >

                              Zauważ, że w Polsce świadomość HIV jest dużo mniejsza niż w Niemczech,liczba
                              nosicieli może być większa, bo nie tak dużo ludzi się bada na HIV, mało używa
                              prezerwatyw, a prostytutki ze wschodu też zrobiły swoje.
                            • Gość: Justyna Re: *** Tolerancja dla gejów = Epidemia HIV IP: *.dip0.t-ipconnect.de 28.04.06, 20:14
                              Porownywac dane statystyczne mozna.. tylko ze u nas przy takiej "otwartosci na
                              innosc"zapewne niewielki odsetek zarazonych ujawnia sie i jest liczona w tych
                              statystykach ;) Do tego Niemcy sa dosc tolerancyjni i ta ilosc geji to nie sami
                              niemcy ale tez obcokrajowy ktorzy w Niemczech zyja i pracuja.

                              Ja se swojej strony wole mieszkac na osiedlu gdzie 50% mieszkancow to beda geje
                              niz na takim gdzie 15% mieszkancow to pijacy, skini czy chlopcy z mlodziezy
                              wszechpolskiej ....
                            • d_arek_d Re: *** Tolerancja dla gejów = Epidemia HIV 28.04.06, 20:33
                              Gość portalu: Olin napisał(a):

                              > Dane za Instytutem Roberta Kocha.
                              >
                              >
                              > W Niemczech zyje 49.000 (39.500 mezczyzni + 9.500 kobiety) zarazonych HIV i
                              > chorych na Aids, z tego:
                              > -31.000 zinfekowanych i chorych to mezczyznie majacy seks z mezczyznami.
                              > -5.500 zarazila sie na drodze heteroseksualnych kontaktow
                              > -6.000 na drodze brania dozylnego narkotykow
                              > - 600 transfuzje krwi
                              >
                              > Daje to 600 nosicieli na milion mieszkańców. Ponad 370 z nich to geje.
                              >
                              > Nowe infekcje w 2005:
                              > ogolnie 2.600 , z tego (2.250 mezczyzn i 350 kobiet) z tego:
                              > 70% to mezczyzni, majacy seks z mezczyznami
                              > 20% zarazila sie HIV na drodze heteroseksualnych kontaktow.
                              > 9% w wyniku brania dozylnego narkotykow.
                              >
                              > W 2003 roku liczba zakażeń HIV w środowisku męskich homoseksualistów wynosiła
                              > 50%. W ciągu dwóch lat wzrosła aż o 20%.
                              >
                              > Dla porównania, w "faszystowskiej Polsce" (słowa Roberta Biedronia) liczba
                              > zarejestrowanych nosicieli (w Niemczech też mówimy tylko o zarejestrowanych)
                              > wynosi ok. 10 tys., co daje 200 nosicielni na milion mieszkańców. Trzy razy
                              > mniej niż w Niemczech.
                              >
                              > Koszt leczenia jednego nosiciela HIV terapią HAART wynosi grubo ponad 4000 zł
                              > miesięcznie.

                              Bawimy się w statystyki i logiczne konkluzje? No dobrze.

                              Dane za Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad za rok 2004:

                              - ok. 22% wypadków to najechanie na pieszego,
                              - ok.10% wypadków to wypadki z udziałem roweru,

                              Konkluzja: w pozostałej częsci, czyli 68% wypadków drogowych biorą udział
                              jedynie samochody. Tak więc powinno zabronić się poruszania przy pomocy
                              automobilów oraz motocyklów. Pedałowanie na autopiętach oraz rowerach czy też
                              każde inne nie jest tak niebiezpieczne jak jazda samochodem.
                            • Gość: el_bigos Re: *** Tolerancja dla gejów = Epidemia HIV IP: 82.160.7.* 28.04.06, 21:49
                              kretyn jesteś i tyle, lepiej sięgnij do statystyk odnoszących się do Afryki,
                              ciekaw jestem ilu gejów tam baranie znajdziesz
                            • Gość: gosc z NIemiec Re: *** Tolerancja dla gejów = Epidemia HIV IP: 62.233.189.* 28.04.06, 22:57
                              Your facts are lousy, the argumentation not consistent. Sorry, but as a German I
                              have to tell you that most people don´t get HIV because of the missing
                              discrimination of gays and lesbians in Germany (by the way, 30% to 40% of the
                              Poles living in Berlin today are homosexuals, who fled from discrimination
                              elswhere)By far the most new infections with HIV do you find in Africa. A great
                              part in this takes the KATHOLIC CHURCHE for telling them not to use condoms, not
                              because of liberal laws...
                            • Gość: gosc Re: *** Tolerancja dla gejów?=?Epidemia HIV IP: *.24.lokis.net.pl 29.04.06, 08:37
                              Jest tez duzo danych wskazujacych, że kobiety ktore nigdy nie rodziły maja zwiekszona zapadalnośc na nowotwory układu rozrodczego, danych dość dobrze udokumentowanych. Czy w takim razie powinno sie protetowac przeciw żenskiemu celibatowi i zakonnicom?
                              Czy tez w takim razie homoseksualistow nie tolerujesz a lesbijki tak? W tej grupe zarazenie chorobami przenoszonymi droga plciową sa znacznie zadsze.
                              Nie wiem jak jest teraz, ale jakies 4 lata temu na wykladzie z wirusologii slyszalam, ze najczestszym w Europie i najpowazniejszym przez swoja skale wirusem przenoszonym przez kontakty sexualne jest worus zoltaczki typu C.
                              Co do kosztow leczenia homoseksualistow z HIV - w krajach, gdzie jest dosc silna i madra polityka prorodzinna, osobysamotne i bezdzietne placa wieksze podatki, wieksze stawki ubezpieczenia itd, wiec tez sa "brdziej rentowne" dla spoleczenstw. Wydaje mi sie, ze znacznie bardziej rentowne niz skini, kibice czy zafascynowane przemoca miesniaki z mlodziezy wszechpolskiej...
                          • Gość: sklepowa Konflikt Miasto i WszechWiocha ?! IP: *.cybernet.ch 28.04.06, 16:49
                            Konflikt Miasto i WszechWiocha ?!

                            Wies tanczy i spiewa ?!

                            Autorytarna Wies nie rozumie pluralistycznego Miasta ?!

                            Z miasta wiochy sie nie da zrobic.

                            Moim zdaniem tu jest problem. "Agrarni" w miescie sie gubia.
                        • Gość: julek g Re: za skinami oczywiscie bez wątpliwości IP: *.gwardii.osi.pl 28.04.06, 17:48
                          lysi skopali mojego brata i zabrali mu telefon, gej mu nigdy nic nie zrobil
                          • bekon6 ONLY SKINS 28.04.06, 18:56
                            • jacg nowa moda 28.04.06, 20:47
                              na Zachodzie była moda na komunizm, teraz jest na: pederastię. strach pomyśleć,
                              na co przyjdzie zapotrzebowanie wśród wiecznych rewolucjonistów w następnym
                              rzucie... te tzw. marsze tolerancji prowokują tylko społeczeństwo, które nie
                              jset zainteresowane ustawicznym rozstrząsaniem, czy normą jest związek
                              mężczyzny i kobiety czy może nie, czy małżeństwo polega na takim związku w
                              naszej kulturze czy może powinno np. na związku trzech kobiet lub dwóch gejów i
                              jednej lesbijki. eksperymenty na społeczeństwie komunistom udało się
                              przeprowadzić, mam nadzieję że pederastom już nie. wsadźcie sobie wasze marsze -
                              nie byłoby marszu "tolerancji" - nie byłoby kontrmarszu "kultury".
                              • Gość: Przemo Re: nowa moda IP: *.net.autocom.pl 28.04.06, 23:05
                                > na Zachodzie była moda na komunizm

                                niby kiedy i gdzie? chyba że mieszkasz w japonii i dla ciebie rosja, białoruś i
                                polska są na zachodzie :P

                                > te tzw. marsze tolerancji prowokują tylko społeczeństwo

                                Ja jakoś nie czuję się sprowokowany. Za to dresy i skiny tak...
                            • roroism Re: ONLY SKINS= bekon to świnia 28.04.06, 21:56
                      • Gość: nale Re: Bo na takie pytanie nie ma sensownej odpowied IP: *.fasola.org / *.devs.futuro.pl 28.04.06, 17:00
                        > > Ja pytam: w jaki sposób małżeństwa gejowskie wpływają na rozpad rodziny?
                        > Też
                        > > jakoś nikt nie umie odpowiedzieć sensownie.
                        >
                        > Nie umie, bo nie wpływają. Akurat tu psychologia dawno już wszystko wyjaśniła.
                        > Rodziny rozpadają się, bo człowiek tak skonstruowany, że każda miłość kiedyś si
                        > ę
                        > wypali. Gejów za to można obwiniać równie dobrze, jak za tegoroczne mrozy.


                        Tak jest tylko wtedy gdy zamiast zjawiska połączonych uczuć "miłość+przyjaźń+zaufanie"
                        Gdy one koegzystują to można się nawet zdradzać i tak to nic nie zmieni.

                        pzdr
                      • mandaryna65 odpowiedź jest oczywista 28.04.06, 18:38
                        "małżeństwa" homoseksualne to przecież jawna kpina z rodziny. Społeczeństwo nie
                        ma absolutnie żadnego interesu w uznawaniu i ochronie takich związków. Nie dajmy
                        się zwariować, ludzie!
                        • terror.ortodoxa Re: odpowiedź jest oczywista 28.04.06, 19:12
                          A musi mieć interes ?


                          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=410&w=41006514&a=41009772
                          • Gość: tom.niewierny Re: odpowiedź jest oczywista IP: *.nike.com 28.04.06, 23:58
                            Przeciez tego sie domagaja homos. Ze strony homos to wygalda ze ma...
                        • buka222 Re: odpowiedź jest oczywista 30.04.06, 00:42
                          Tak zwane "malżeństwa" homoseksualne, do których prawo mają obywalele
                          niektórych krajów, i przeciw którym tak bardzo niektórzy protestują, to nic
                          innego, jak rodzaj umowy w Urzędzie Stanu Cywilnego - jasne, że tak można
                          zdefinować każde cywilne małżeństwo, ale akurat nie o to mi chodzi. Na mocy tej
                          umowy, dwie osoby mogą rozliczać się wspólnie z podatku, w krajach w których
                          jest to dopuszczalne, zasięgać wzajemnie informacji o stanie swojego zdrowia,
                          wziąć w banku wspólny kredyt, mieć prawo do pochowania zmarłego partnera -
                          chociażby w myśl polskiego prawa może to zrobić jedynie członek rodziny. Czy to
                          naprawdę taka straszna kpina???
                          Wyobraź sobie sytuację, kiedy jesteś z kimś przez dwadzieścia parę, czy więcej
                          lat - i nie możesz go samodzielnie godnie pochować w razie tragedii, tylko
                          musisz szukać jakichś pociotków, czy osób z którymi dawno zerwaliście kontakt,
                          bo to oni w świetle prawa mają większe uprawnienia niż ty... jeśli dwie osoby,
                          kochające się ale jednej płci - tak się zdarza - chcą wspólnie żyć, czy to
                          naprawdę takie straszne że zawrą umowę, na mocy której będą mogły się wzajemnie
                          reprezentować po różnych urzędach? czy to ci bardzo uwłacza?
                          czasem dopisujemy niesamowitą ideologię tam, gdzie jej nie ma.
                    • terror.ortodoxa Re: Bo na takie pytanie nie ma sensownej odpowied 28.04.06, 15:58
                      Homoseksualiści ( w stałej liczbie ) żyją wśród nas od wieków i
                      jakoś "cywlizacja nie upadła" :-)))
                      A i ludzkość nie wymarła - strasznie mnie bawią te propagandowe idiotyzmy o ich
                      rzekomym wpływie na przetrwanie gatunku.
                      • Gość: tom.niewierny Re: Bo na takie pytanie nie ma sensownej odpowied IP: *.nike.com 29.04.06, 00:19
                        Dobrze, niech zyja dalej ale na takich samych warunkach jak "od wiekow". Nie
                        ma zadnego powodu zeby te zwiazku uznac za rowne tradycyjnej rodziny i jako
                        takie nie wymagaja rownych benefitow ze strony panstwa i spoleczenstwa. Homos
                        wybrali taka sposob na zycie, niech wiec zyja ze swoim wyborem i nie wmawiaja
                        mi ze jest to normale.

                        Jablko to jablko. Gruszka to gruszka. Uwazanie ze jablko i gruszka to to samo
                        nie jest logiczne mimo ze jedno i drugie to owoc. Rodzina to facet i kobieta.
                        Facet i facet, baba i baba mimo ze to tez niby para nigdy rodzina nie beda.

                        Nie zmienia sie podstaw zycia tylko dlatego ze sa niemodne. Ja nie wierze w
                        grawitacje ale nie staram sie wmawiac innym ze ona nie istnieje lub tez zmienic
                        jej definicje. Zyje ze swoim wyborem.

                        Geje: zyjcie ze swoim wyborem nie przeksztalcajcie znanych pojec i instytucji,
                        zostawimy was w spokoju.

                    • Gość: dreit Re: Bo na takie pytanie nie ma sensownej odpowied IP: 87.207.158.* 28.04.06, 18:23
                      A co Ty masz przeciwko łysym i barczystym? Jakaś łysofobia?????
                      • Gość: jakma Re: raczej debilofobia n/t IP: *.net.autocom.pl 28.04.06, 20:27
                    • trollskog Przydalby sie jeszcze trzeci marsz - Pojednania 28.04.06, 19:33
                      • Gość: VlaD Re: Przydalby sie jeszcze trzeci marsz - Pojednan IP: *.76.classcom.pl 28.04.06, 19:48
                        O tak... na którym obie strony mogłyby się wyżyć...
                        • cyberrafi Re: Przydalby sie jeszcze trzeci marsz - Pojednan 28.04.06, 20:50
                          Pojednanie??? Z kim? Z faszystowskimi gnidami? Jakoś nie miałbym ochoty podać
                          takiemu ręki.
                    • Gość: <<>> Re: Bo na takie pytanie nie ma sensownej odpowied IP: *.aster.pl 28.04.06, 22:43
                      Przedstawiciel trzeciej płci : Oliveira nabzdziło(a):

                      > "Kilkunastu ogolonych na łyso barczystych młodzieńców i grupka młodych
                      > zakapturzonych młodych mężczyzn"
                  • Gość: nie gej Re: "Za kim jesteś? Za gejami czy za skinami?" IP: *.dip0.t-ipconnect.de 28.04.06, 17:30
                    ludziom przeszkadza to ze manifestuja swoja odmiennosc. Nie chodzi o to ze oni
                    sa, niech sobie beda. Nie kazdy leje sie w forme. Ale niech nie obnosza sie z
                    tym na oczach wszystkich
                    • Gość: jakma Re: "Za kim jesteś? Za gejami czy za skinami?" IP: *.net.autocom.pl 28.04.06, 20:31
                      A jak para m/k chodzi po ulicy za rękę, całuje się w knajpie czy nawet chodzi z
                      dziećmi to nie manifestuje swojej orientacji? Wszyscy wiemy, że dzieci z
                      kapusty się nie biorą wiec jednocześnie domniemamy, że facet musiał odbywać
                      stosunki z kobietą. Jeśli to jest ok., to z jakiego powodu dwie kobiety nie
                      mogą chodzić za rękę po ulicy?
                      • Gość: nie gej Re: "Za kim jesteś? Za gejami czy za skinami?" IP: *.dip.t-dialin.net 28.04.06, 21:48
                        Nie chodzi o to, ze chodza za reke. Chodzi o manifestacje, marsze etc. To mialem
                        na mysli. Dlaczego nie chodza po prostu za reke, jak heteroseksualisci.
                        • Gość: jakma Re: "Za kim jesteś? Za gejami czy za skinami?" IP: *.net.autocom.pl 28.04.06, 22:26
                          Gość portalu: nie gej napisał(a):
                          > Dlaczego nie chodza po prostu za reke, jak heteroseksualisci.

                          Gdyż w tym kraju mogą straćić za to zęby lub zaliczyć kamieniem. Oni właśnie o
                          to walczą w tych marszach, aby kiedyś mogli normalnie, jak każda zakochana para
                          przejść się bezpiecznie plantami trzymając się za ręce.


                    • Gość: jasiek Re: "Za kim jesteś? Za gejami czy za skinami?" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 22:02
                      Gość portalu: nie gej napisał(a):

                      > ludziom przeszkadza to ze manifestuja swoja odmiennosc. Nie chodzi o to ze oni
                      > sa, niech sobie beda. Nie kazdy leje sie w forme. Ale niech nie obnosza sie z
                      > tym na oczach wszystkich

                      Niech sobie taki idiota nie-gej będzie, ale niech nie obnosi się ze swoją
                      głupotą na forum
                    • Gość: zdystansowany trzeba sie pokazac zeby upomniec sie o swoje prawa IP: *.chello.pl 29.04.06, 03:39
                      nie ujawniajac sie, kryjac w domowym zaciszu nigdy nie zwroci sie na siebie
                      uwagi, bedzie sie ciagle ukrywac i egzystowac w niewidoczny sposob. tym samym
                      nigdy nie doprowadzi sie do uzyskania chocby elementarnych praw demokratycznego
                      panstwa jakimi sa czesto omawiane mozliwosci pytania o stan zdrowia pacjenta w
                      szpitalu, gdy nie jest sie czlonkiem rodziny lub dziedziczenie na wypadek
                      smierci partnera; innymi slowy chodzi o zwiazki partnerskie np. potem mozna
                      rozmawiac o malzenstwie, adopcji... 'warto rozmawiac' choc akurat zakowski tu
                      nie pasuje;)
                    • Gość: tez nie gej Re: "Za kim jesteś? Za gejami czy za skinami?" IP: *.24.lokis.net.pl 29.04.06, 08:53
                      Ale na marsz wolnosci chce pojsc. Z przyjaciolka. Bo dla nas gej czy nie-gej to czlowiek, w ocenie liczy sie cos innego niz orientacja. A raczej poszlybysmy, gdyby nie zaszla w ciaze, teraz to juz dla niej niebezpieczne... Dopoki ktos jest atakowany tylko za chec wyrazenia swoich pogladow, ktore same w sobie nie naruszaja niczyjej wolnosci, to marsze sa potrzebne.
                  • Gość: głupota.ortodoxa W czym hetero naruszają interesy homoseksualistów IP: *.aster.pl 28.04.06, 22:37
                    terror.ortodoxa napisał:

                    > Od lat pytam : w czym homoseksualiści naruszają interesy społeczności hetero ?
                    > Jak dotąd nie otrzymałem ŻADNEJ sensownej odpowiedzi.


                    Od lat pytam : w czym heteroseksualisci naruszają interesy społeczności homo ?
                    Jak dotąd nie otrzymałem ŻADNEJ sensownej odpowiedzi.
                    To po co te marsze dewiantów ?
                    • Gość: mosquito Re: W czym hetero naruszają interesy homoseksuali IP: 80.50.205.* 28.04.06, 23:28
                      a po co są parady jamników w Krakowie ?
                      • Gość: Ateista spytaj sie kleru IP: *.CNet2.Gawex.PL 29.04.06, 00:11
                        wśród nich jest najwieksze zbiorowisko geyów.Zdrowy psychycznie człowiek nie
                        przysiega wstrzemięźliwosci seksualnej wszak to nawet sprzeczne z zasadami
                        waszego boga.
                  • Gość: dude interesy społeczności hetero IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 22:44
                    "Od lat pytam : w czym homoseksualiści naruszają interesy społeczności hetero ?
                    Jak dotąd nie otrzymałem ŻADNEJ sensownej odpowiedzi."

                    Np. w ten sposob, ze organizuje halasliwe i awanturnicze manifestacje.
                    Majac swiadomosc, ze dojdzie do biatyki i chuliganstwa nie moga sobie odpuscic
                    marszu.
                    • Gość: jakma Re: interesy społeczności hetero IP: *.net.autocom.pl 28.04.06, 23:01
                      Gość portalu: dude napisał(a):
                      > Np. w ten sposob, ze organizuje halasliwe i awanturnicze manifestacje.
                      > Majac swiadomosc, ze dojdzie do biatyki i chuliganstwa nie moga sobie odpuscic
                      > marszu.

                      Z tego co mówią w mediach to awanturnicze i hałaśliwe manifestacje organizuje
                      MW, ale nie wiedziałem, że oni wszyscy też są homo !?
                  • Gość: sam ortodox Re: "Za kim jesteś? Za gejami czy za skinami?" IP: *.kompania.net 29.04.06, 00:44
                    A ja od lat odpowiadam, że dewianci powinni się leczyć a przypadku oporu
                    leczenie powinno być przymusowe. Degeneracja i dewiacja nie może być tolerowana
                    w żadnym normalnym Narodzie a przyzwolenie i tolerancja takich patologii
                    powinno być karalne.
                    • Gość: doktor Re: "Za kim jesteś? Za gejami czy za skinami?" IP: *.24.lokis.net.pl 29.04.06, 08:56
                      A masz jakies pomysly na leczenie dla siebie? Z nietolerancji, agresji, glupoty?
                • Gość: paweł bee Homoerotyczne ci(ąg)oty MW... IP: *.CNet2.Gawex.PL 28.04.06, 16:13
                  A pamiętacie państwo film wyemitowany przez TVN, na ktorym nasi dziarscy
                  młodzieńcy symulowani stosunek? Coś ich ciągle pociąga na te gejowskie
                  marsze...
                • Gość: ti_grin Re: "Za kim jesteś? Za gejami czy za skinami?" IP: *.icpnet.pl 28.04.06, 16:50
                  masz totalną rację i jeszcze dodam,że Wszechpole swoje racje potrafią tylko
                  pięścią udowadniać- czyli konkretnych argumentów brak.....
                • Gość: julek g Re: "Za kim jesteś? Za gejami czy za skinami?" IP: *.gwardii.osi.pl 28.04.06, 17:46
                  mnie codziennie terroryzuje z telewizji farma pana lecha, jakeis konie , buraki i kaczory opanowuja moj odbiornik i ja bardzo protestuje
                  • Gość: kate Re: "Za kim jesteś? Za gejami czy za skinami?" IP: *.sympatico.ca 28.04.06, 18:01
                    Julek g zapomniales, ze"... w naszym nowym lepszym kurniku...."
                • Gość: DYBKO2 Re: "Za kim jesteś? Za gejami czy za skinami?" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 19:09
                  Powiem Ci więcej !Gdyby słuchali nauki kościoła że wszyscy jesteśmy dziećmi jednego Boga i to On jest wszystkiemu wladny.A jeśli władny to i odpowiedzialny.Więc niech składają Mu dzięki że nie ich to dotkneło.A dotkniętym pozwolą spokojnie żyć. Do tego trzeba jednak dorosnąć . Naród płacze po Janie Pawle a nie wciela w życie Jego nuki.Naród który na prezydenta wybiera Tymińskieo.Który będzie miał karanego premiera, jeszcze długo będzie musiał dorastać
                  • Gość: beria z innej beczki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.06, 23:08
                    no a tredowtych-dotknietych też udawało się skutecznie odizolować od
                    społeczeństwa przez co tkanki społecznej swą obecnością nie naruszali :) zawsze
                    jakieś rozwiązanie...warto przemysleć:)

                    Tak zupełnie z innej beczki. Czytałem skrypty z antropologii mojego kumpla i
                    znalazłem tam ciekawe wyniki badań - otóż znane są przypadki "wyleczenia" z
                    homoseksualizmu - takim terapiom poddawali się zazwyczaj mężczyźni którzy
                    odkrywali swoje preferencje po założeniu rodziny (takiej tradycyjnej, niemodnej
                    np jak moich rodziców:))). Było to wprawdzie niewiele bo około 40% leczących
                    się, ale to raczej nijak się ma do teorii o skazie genetycznej itd...
                    Jest może ktoś kompetentny kto zna tą historię o której napisałem i mógłby mi ją
                    wytłumaczyć - pytam poważnie...
                    • Gość: jakma Re: z innej beczki IP: *.net.autocom.pl 28.04.06, 23:14
                      Jak mniemam, ciebie też możnabyłoby wyleczyć z heteroseksualizmu w taki sam
                      sposób(przynajmnei wg tej teorii)

                      Nie podpieraj się podręcznikiem do antropologii (chyba że przedwojennym), choć
                      to pewnie była książka słynnego Cohena do pedałów.
                      • Gość: neo Re: z innej beczki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.06, 23:22
                        na końcu była prośba o to żeby komentowały mój post osoby których wiedza nie
                        ogranicza się do tego co czytają w gazecie...
                        • Gość: jakma Re: z innej beczki IP: *.net.autocom.pl 29.04.06, 07:52
                          Gość portalu: neo napisał(a):
                          > na końcu była prośba o to żeby komentowały mój post osoby których wiedza nie
                          > ogranicza się do tego co czytają w gazecie...

                          A gdzie jest twoj post - bo ja nie widze w żadnym powyższym takiej prośby -to
                          raz. A dwa nie odpowiadałem na post żadnego forumowicza podpisanego jkao "neo".
                          Coś ci się człowieku pomieszało!?
                    • Gość: mosquito Re: z innej beczki IP: 80.50.205.* 28.04.06, 23:47
                      ja znam inne dane z których wynika, że wszyscy geje rzekomo "wyleczeni ze
                      zboczenia" przez różnych "speców" - wcześniej czy później powracali do swej
                      orientacji
                      • Gość: Tolerancyjny. Re: z innej beczki IP: *.kompania.net 29.04.06, 17:05
                        Więc jeżeli wyleczenie jest niemożliwe to należy ich kastrować a to napewno
                        zakończy istniejący problem.
            • Gość: tomasz Re: "Za kim jesteś? Za gejami czy za skinami?" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 16:13
              za skinami zawsze i wszędzie
              • theworst Re: "Za kim jesteś? Za gejami czy za skinami?" 28.04.06, 21:06
                zawsze i wszędzie naziol je..y będzie
          • kaczomowa Za gejami. Kto jeszcze? 28.04.06, 15:25
            I dlaczego, u licha, w tym kraju chamstwo zawsze górą?
            • Gość: JA Zawsze przeciw MW IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.06, 15:26
              Żyjemy w takim kraju że jak się zobaczy dwóch facetów z wóżkiem to na 100% to
              są złomiarze :-)
              • fervex.adult Re: Zawsze przeciw MW 28.04.06, 15:56
                super :)
              • zieleniak2004 =TV skutecznie kłamie? Patrzcie czytajcie SAMI 29.04.06, 17:15
                TV jak zwykle KŁAMIE!
                SŁUCHAJCIE i PATRZCIE SAMI:

                ww6.tvp.pl/video/2006/04/28/70955/film.asf

                Kiedy BANDYCI rzucają kamieniami TV relacjonuje że doszło do regularnych starć i
                bijatyk "MIĘDZY UCZESTNIKAMI". Ciekawe jak poczuliby się dziennikarze TVP kiedy
                po skasowaniu im kamer i rozbiciu głów usłyszeliby np. że "uczestnicy zajścia
                starli się z niewinnym pochodem młodych zakonników"...

                Prawda jest przykra oraz bolesna:
                =================================
                - Starcia wywołali BANDYCI (SKINI, KIBOLE, WSZECHPOLACY)

                - Policja chroniła Marsz NIESKUTECZNIE (i nawet tendencyjnie się OPIEPRZAŁA)

                - BANDYCI STARLI się z POLICJĄ! (natomiast maszerujących w Marszu Tolerancji
                obrzucili GRADEM KAMIENI wielkości pięści!)

                - Policja opieszale "wyłapywała" BANDYTÓW (12 zatrzymała na ponad kilkuset
                aktywnych?)

                - BANDYTÓW chronił Poseł LPR i Wicemarszałek Sejmu Kotlinowski w swoim biurze!

                - Przy rzucaniu kamieniami udzielał się nawet KSIĄDZ! (to się nadaje chyba do
                programu "NIE-DO-WIARY" w TVN!)


                Tutaj stosowna relacja UCZESTNIKA i ŚWIADKA:
                =============================================
                www.zieloni2004.pl/portal/index.php?s3=Relacja%20z%20Marszu%20Tolerancji
            • Gość: 4g63 niech żyją homoseksualiści IP: 157.25.9.* 28.04.06, 15:27
              jestem za homoseksualizmem, to wspaniali ludzie, w przeciwieństwie do wszelkich
              maści popaprańców skinów, faszystów i innych którzy sieją nienawiść

              > I dlaczego, u licha, w tym kraju chamstwo zawsze górą?

              nie jest górą, ale poprostu jest głośne
              • Gość: Zadra Homoseksualiści wspaniali ludzie? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 28.04.06, 15:34
                Pewnie że tak, a jacy mili dla dojrzewających chłopaczków.
                • Gość: 4g63 Re: Homoseksualiści wspaniali ludzie? IP: 157.25.9.* 28.04.06, 15:35
                  a księża dla dojrzewających dziewczynek?
                  coś ci się pomyliło chyba i to bardzo ...
                  • joli_cyc Re: Homoseksualiści wspaniali ludzie? 28.04.06, 16:13
                    jesli afery z ksiezmi, to tez homoseksualne kolego... to chlopcow ksieza
                    molestowali, nie dziewczynki... widac wiec ze homoseksualisty to nawet w sutanna
                    nie zmieni
                    • Gość: elle Re: Homoseksualiści wspaniali ludzie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 16:35
                      joli_cyc napisała:

                      > jesli afery z ksiezmi, to tez homoseksualne kolego... to chlopcow ksieza
                      > molestowali, nie dziewczynki

                      Gdyby społeczeństwo normalnie traktowało gejów, to nie musieliby uciekać do
                      seminariów przed swoją seksualnością. Znajdowaliby sobie normalnych partnerów i
                      nie mieliby powodu, zeby molestować chłopców.
                  • Gość: paweł bee Re: Homoseksualiści wspaniali ludzie? IP: *.CNet2.Gawex.PL 28.04.06, 16:17
                    I tatusiowie dla swoich córek...

                    Vide: kidprotect.pl - większośc sprawców molestowania dziewczynek to osoby z
                    ich najbliższego otoczenia.
                • Gość: kresku Re: Homoseksualiści wspaniali ludzie? IP: 217.173.202.* 28.04.06, 15:36
                  nie myl pedofili z homoseksualistami, ignorancie :/
                  • cortez_i_pizarro granica jest bardzo plynna 28.04.06, 15:38
                    • terror.ortodoxa Re: granica jest bardzo plynna 28.04.06, 15:43
                      Niestety nie. Nauka i medycyna mówi jasno : pedofilia i inne dewiacje są
                      zboczeniem ( nabytym i utrwalonym ).
                      Natomiast jeśli chodzi o homoseksualizm nie można tego tak jasno określić - do
                      tej pory badania trwają i większość z nich wskazuje na genetyczne źródło
                      powstawania tej orientacji.
                      • simprez Re: granica jest bardzo plynna 28.04.06, 16:47
                        > Natomiast jeśli chodzi o homoseksualizm nie można tego tak jasno określić - do
                        > tej pory badania trwają i większość z nich wskazuje na genetyczne źródło
                        Genetyczne? A co to homoseksualizm przechodzi z ojca na syna? A niby jak? Przez
                        pączkowanie???
                        ...Rynek krakowski nie jest gejowski!!!.. :D
                        • Gość: ja Re: granica jest bardzo plynna IP: *.c30.msk.pl 28.04.06, 16:54
                          Owszem i genetycznie, nie z ojca na syna a z matki a konkretniej z babki (co
                          drugie pokolenie) chodzi dokładnie o fragment Xq28 w chromosomie X. Istotny
                          wydaje się być nie tyle sam fragment, co obecność również innych genów oraz
                          poziomu hormonów i wpływów środowiska
                          • Gość: sklepowa Geneza Fantazji Seksualnej jest niewyjasniona. IP: *.cybernet.ch 28.04.06, 18:59
                            Dlaczego mamy fantazje seksualna ?!

                            Geneza fantazji seksualnej, geneza chuci jest niewyjasniona.

                            Fantazja seksualna oswieca nas, jaki "typ" nam sie podoba lub nie.

                            Ludzi nie robila fabryka: kazdy ma swoj "typ".

                            P. S.
                            Pedofilia traumatyzuje.

                            Dlatego pedofilia jest niedozwolona i karalna, jak kazdy gwalt.

                            Homoseksualnosc nie traumatyzuje, dlatego nie jest patologia.

                            Dojrzalosc psycho-seksualna nie jest plynna, czy umowna.

                            Dojrzalosc psycho-seksualna jest indywidualna.

                            Chuc, potrzeba seksualna puka do do drzwi mlodziezy miedzy 12 a 14 rokiem
                            zycia.

                            Dlatego prawo "arbitralnie" chroni dzieci do ukonczenia 14 roku zycia.
                          • Gość: outsider Re: granica jest bardzo plynna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.06, 22:47
                            Apropos genetyki - ja się nad czymś zastanawiałem dzisiaj, patrząc na te
                            neandertalskie gęby młodzieży 'wszech-brunatnych koszul' krążących po mieście:
                            Spora liczba najbardziej agresywnych z tych... istot, że tak powiem, urodziło
                            się prawdopodobnie mniej więcej w okresie - lub niedługo przed - wydarzeniem,
                            którego w tym tygodniu mieliśmy 20-tą rocznicę, czyli katastrofa w Czarnobylu. Z
                            tego, co wiem, niektóre części Polski otrzymały wtedy wcale niemałą dozę opadów
                            radioaktywnych...
                    • Gość: paweł bee Ojcowie rodzin gł. sprawcami molestowania... IP: *.CNet2.Gawex.PL 28.04.06, 16:19
                      Patrz: kidprotect.pl
                  • Gość: Zadra Re: Homoseksualiści wspaniali ludzie? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 28.04.06, 15:39
                    A pedofil biorący się za nastoletnich chłopców to może nie homoseksualista?
                    • danieldaniel Re: Homoseksualiści wspaniali ludzie? 28.04.06, 15:40
                      czy pedofil heteroseksualny jest lepszy niz homoseksualny?
                    • Gość: kresku Re: Homoseksualiści wspaniali ludzie? IP: 217.173.202.* 28.04.06, 15:42
                      boze, ale tez raczej nie kazdy gej dobiera sie do dzieciaka, nie? O_o za bardzo
                      uogolniasz...
                    • Gość: 4g63 Re: Homoseksualiści wspaniali ludzie? IP: 157.25.9.* 28.04.06, 15:43
                      a pedofil biorący się za nastoletnie dziewczynki to co?
                      no trudno to podciągnąć pod homoseksualiste

                      Zadra, nikt nie popiera pedofili, zrozum chociaż tyle
                      • Gość: Zadra Re: Homoseksualiści wspaniali ludzie? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 28.04.06, 15:50
                        A ja nie popieram ani pedofili ani zgromadzeń faszystów ani demonstracji
                        homoseksualistów.
                    • Gość: Realny Co ma do rzeczy "normalna" rodzina ? IP: *.biol.uw.edu.pl 28.04.06, 15:47
                      Heteroseksualiści też nie zakładają rodzin, a wielu homoseksualistów zakłada.
                      Nikt nie zmusi homoseksualistę do założenia rodziny, ten człowiek pozostanie
                      taki jakim jest. Więc po co przywoływać sprawy rodzin do tej kwestii?
                      Niekoniecznie rodzina daje życie, ale jak to się zaczyna każdy wie. Wszechpolacy
                      głoszą obłudę i fałsz, żeby manipulować prostymi ludźmi.
                      • Gość: 4g63 Re: Co ma do rzeczy "normalna" rodzina ? IP: 157.25.9.* 28.04.06, 15:48
                        ksiądz też nie zakłada rodziny i zakonnice też nie ...
                        co to w ogóle za argumenty
                    • Gość: Jaro Re: Homoseksualiści wspaniali ludzie? IP: *.fnet.pl 28.04.06, 17:50
                      Co byś zrobił, gdyby twoje dziecko okazało się być homo?
                      • Gość: ....? Re: Homoseksualiści wspaniali ludzie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.06, 23:15
                        utopiłbym - jest taki fragment w pięcioksięgu - ukamieniować! :)
                  • Gość: Sada Re: Homoseksualiści wspaniali ludzie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 22:01
                    te dwie dewiacje nierzadko się łączą...
                • roroism Re: Homoseksualiści wspaniali ludzie? 28.04.06, 21:58
                  Gość portalu: Zadra napisał(a):

                  > Pewnie że tak, a jacy mili dla dojrzewających chłopaczków.
                  EEEE TAM
                  MALI CHŁOPCY SMIERDZĄ...NIEDOMYCI I ZLE SIE UBIERAJA...
                  NIEPOGADASZ...
                • Gość: danjes Re: Homoseksualiści wspaniali ludzie? IP: *.14-81-70.mc.videotron.ca 29.04.06, 04:26
                  PISMO SWIETE mowi;"I zamienili chwale niesmiertelnego Boga na obrazy
                  przedstawiajace smiertelnego czlowieka,a nawet ptaki,czworonozne zwierzeta i
                  plazy.Dlatego tez wydal ich Bog na lup pozadliwosci ich serc ku
                  nieczystosci,aby bezczescili ciala swoje miedzy soba.Podobnie tez mezczyzni
                  zaniechali przyrodzonego obcowania z kobieta,zapalali jedni ku drugim
                  zadza,mezczyzni z mezczyznami popelniajac sromote i ponoszac na sobie samych
                  nalezna za ich ZBOCZENIE kare".Nie bardzo rozumie dlaczego mam tolerowac czyjes
                  zboczenie i jeszcze uwazac to za normalne.
              • mukowis Re: niech żyją homoseksualiści 28.04.06, 15:41
                Homoseksualisci to dziwni ludzie - sympatyczni, weseli, rozmowni, otwarci, pelni
                wspanialych pomyslow, wrazliwi estetycznie i kulturalni.
                Popieram calym sercem
                Matka dwojki nastolatkow, wierna zona
                • terror.ortodoxa Re: niech żyją homoseksualiści 28.04.06, 15:53
                  mukowis napisała:

                  > Homoseksualisci to dziwni ludzie - sympatyczni, weseli, rozmowni, otwarci,
                  peln
                  > i
                  > wspanialych pomyslow, wrazliwi estetycznie i kulturalni


                  Dziw nad dziwy - tylko walić w pysk, jak taki podejrzany typ idzie polską ulicą
                  pełną zawistnych ponuraków i zachwycającej nasterydowanej tłuszczy prawdziwych
                  Polaków ;-)
                • Gość: czat ? IP: *.244.84.bluetone.cz 28.04.06, 16:20
                  Homoseksualisci to ludzie sympatyczni i niesympatyczni. All people are the
                  same.
                  • maciejtakitam Re: ? 28.04.06, 16:54
                    dokladnie sie zgodze z tymi dwoma zdaniami. sa glupi ludzie i madrzy. dlaczego
                    prostaczki broniacy homoseksualistow wsadzaja "Polakow" do jednego wora. Jestem
                    Polakiem i gardze MW, ale w takim samym stopniu co z "aktywistami" gejowskimi.
                    To jest wszystko takie prostackie. Banda debili obrzucilo Gejow kamieniami. GW
                    napisze ze polska to kraj homofobow. Tylko GW nie napisze ze np ameryka to kraj
                    homofobow bo gdzies w stanie indiana zaatakowano klub gejowski i strasznie
                    pobili ludzi tam przebywajacych. obluda obluda obluda.
                    • maciejtakitam Zreszta wydaje mi sie ze na takie manifestacje... 28.04.06, 16:59
                      przychodza ludzie ktorzy nie maja w zyciu nic innego do roboty
                      niz "manifestowac" i robic drake dla draki... zeby nas zobaczyli. Dla mnie te
                      wszystkie manifestacje po obu stronach to zwykli oblesni prowokatorzy ktorzy
                      chca normalnych ciezko pracujacyh ludzi wrzucic do jednego wora.
                      Gardze tymi waszymi paradami lysych prostaczkow i wielkich obroncow "Wolnosci"
                      jakos mi od was wszystkich strasznie zajezdza prowokacja...pozabijajcie sie
                      wszyscy nawzajem ...moze bedzie spokoj
                      • Gość: Aba Wolność zgromadzeń IP: 212.87.26.* 28.04.06, 18:22
                        Konstytucja gwarantuje m. in. wolność zgromadzeń, wolność słowa i parę innych
                        rzeczy.To znaczy że można się zgromadzać i pomimo że cele tych zgromadzeń mogą
                        być różne,jest to jeden z najlepszych sposobów na to żeby Cię zauważyli.
                        Dokładnie z tego powodu górnicy przyjechali do Warszawy czy pielęgniarki wyszły
                        na ulicę. I nie wiem czy ktoś ich obrzucał kamieniami.
                        • maciejtakitam Re: Wolność zgromadzeń 28.04.06, 18:28
                          gurnicy rzucali kamieniami w policje...
                          • d_arek_d Re: Wolność zgromadzeń 28.04.06, 20:52
                            maciejtakitam napisał:

                            > gurnicy rzucali kamieniami w policje...

                            Nieprawda, gurnicy nie rzucali kamieniami w policję. Gurnikom nawet nie chciało
                            się przyjechać do Warszawy!

                            To górnicy rzucali w policjantów!
                    • simprez Re: ? 28.04.06, 17:04
                      zgadzam się w pełni! czemu geje i lesbijki w imię własnych praw obywatelskich
                      mogą publicznie głosić niechęć i pogardę w stosunku do swoich adwersarzy, a ja
                      w stosunku do homoseksualistów w imię tego samego prawa już nie mogę tak
                      postępować nie mogę??? czemu? - bo jestem homofobem!!! czemu nikt nie pisze i
                      nie mówi o heterofobii, o negacji rzeczy noramlnych (tzn. akceptowanych przez
                      większość Polaków) i tradycyjnych dla naszego społeczeństwa???
                      mimo swoich poglądów nie popieram jednak przemocy wobec homoseksualistów, uważam
                      ją za coś nienormalnego i karalnego, chce tylko wyrazić sprzeciw wobec ich
                      postulatów i żądań.
                      • maciejtakitam "Co ja tutaj robie. w centrum tej demonstracji... 28.04.06, 17:59
                        jak sie tu znalazlem, nie wiem kto tu walczy z kim, jedni krzycza wieszac,
                        drudzy krzycza koronowac, jest mi wszystko jedno, nie mieszjacie mnie z tym.
                        powiedz mi dlaczego sie tak nie nawidzicie, podgryzcie sobie gardla szybciej
                        sie wykonczycie" - x T.Love
                        • pom.pom Re: "Co ja tutaj robie. w centrum tej demonstracj 28.04.06, 18:52
                          Czy taki sam stosunek masz do demonstracji niepełnosprawnych bądź mniejszości
                          etnicznych domagających się równego traktowania?
                          Zrozum, że demonstracje gejów służą temu, by byli oni traktowani jak ludzie. Nie
                          chcą przywilejów kosztem innych, nie chcą nikogo epatować swoją seksualnością,
                          chcą mieć prawo do swojej inności bez obawy, że ktoś zrobi z nimi "to co Hitler
                          z Żydami" (dość ekstremalny przykład, ale chodzi też o zwykłe oberwanie po
                          mordzie w tramwaju). Marsze tolerancji nie głoszą pogardy do swoich adwersarzy,
                          dopóki ci nie obrzucą ich stekiem wyzwisk i kamieni przy okazji.
                          Byłbym - tak jak Ty - przeciwny marszom środowisk gejowskich, gdyby one
                          rzeczywiście miały wyglądać tak jak prowokacyjne parady np. w Berlinie, ale tak
                          nie wyglądają.


                          > powiedz mi dlaczego sie tak nie nawidzicie, podgryzcie sobie gardla szybciej
                          > sie wykonczycie" - x T.Love

                          Tutaj nikt (poza MW i kibolami) nikogo nie nienawidzi, tutaj chodzi o możliwość
                          istnienia w społeczeństwie ludzi, którzy nie robią nikomu krzywdy.
                          • maciejtakitam Re: "Co ja tutaj robie. w centrum tej demonstracj 28.04.06, 19:05
                            zgadzam sie z tym co napisales tylko poprostu jestem zmeczony ta cala draka
                            rozkrecana przez GW wmawiajaca mi co krok ze jestem kims kim nie jestem i
                            wyrazam sprzeciw wobec tej calej histerji dziejacej sie wookolo tej calej
                            sytuacji i doskonale to wyraza to co czuje stary kawalek tlove.
                            jednoczesnie robimy reklame MW ktora innaczej nie zaistnieje jak przez
                            prowokacje kilku lysych prostaczkow...tyle ze inteligentny czlowiek, grupa,
                            gazeta nie reaguje tak jak pan Biedron lub GW , ktorzy nazywaja polske i
                            polakow roznymi "epitetami" gdzie wrzucaja mnie i ciebie do jednego wora z
                            tymi "paroma" prostaczkami co rzucaja kamieniami a powinni stanac co najwyzej
                            przed sadem. twoja wypowiedz byla na poziomie i sie z nia calkowicie zgadzam.
                            nie zrozum mnie zle. poprostu komus zalezy zeby ludzie sie nienawidzieli
                            • maciejtakitam Re: "Co ja tutaj robie. w centrum tej demonstracj 28.04.06, 19:09
                              pozatym w moim systemie wartosci nie ma gejow, murzynow, chamow, kaczyzmu,
                              lesbijek, lewakow, rydzykowcow... sa poprostu ludzie glupi i madrzy , zli i
                              dobrzy tylko GW tego nie rozumie...
                              • pom.pom Re: "Co ja tutaj robie. w centrum tej demonstracj 28.04.06, 20:06
                                Fakt, szufladkowanie jest ostatnio dość powszechne w naszych polskich
                                dyskusjach. Sam już nie wiem, czy jestem komuchem, moherem, żydem, katolem,
                                czerwonym, czarnym, czy różowym. Nudne to strasznie i męczące, a w dodatku do
                                niczego nie prowadzi.
                                Zgadzam się, że histeryczne wystąpienia np. Biedronia nie służą dobrze sprawie,
                                o którą sam walczy. Gadka o "faszyzmie" tylko znieczula ludzi na to co się
                                dzieje. Bo gdy rzeczywiście zacznie nam ten faszyzm zagrażać, nikt go nie
                                zauważy. Wszyscy będą juz przyzwyczajeni do alarmów.

                                Ja też staram się nie wartościować ludzi wg. orientacji seksualnej, rasy,
                                poglądów politycznycznych, czy preferencji "radiowych". Jednak nie mogę nie
                                zauważać ludzi, którzy to robią i okazują to często agresją. Nie załatwi tego
                                jedna czy druga rozprawa w sądzie np. o pobicie, bo tu nie o prawo chodzi, a o
                                mentalność społeczeństwa. Tak jak bez masowych wystąpień np w Stanach (pastor
                                M.L.King) nie zmieniłoby się nic w kwestii dyskryminacji czarnych. Ważne jest,
                                by domagając się tolerancji robić to rozsądnie i nie obrażać innych. Póki co
                                organizatorzy polskich marszów chyba o tym pamiętają.

                                PS: a kawałek T.Love nie taki znowu stary;)
                                Pozdr.
                                • maciejtakitam Re: "Co ja tutaj robie. w centrum tej demonstracj 28.04.06, 20:58
                                  Gadka o faszyzmie nie tylko znieczula ludzi ale i zniecheca. Jezeli ktos mowi
                                  ze "Polacy" to faszysci, homofoby, ciemnogrod to niech sie ten pan nie
                                  spodziewa ze ktos bedzie go dazyl sympatia. Nie mozna wszystkich ludzi wsadzc
                                  do jednego wora to jest zle. Szkoda ze ten ruch obral sobie
                                  takiego powiedzmy "przywodce"... bardziej przydalby sie ktos bardziej wywazony.
                                  stare przyslowie mowi ze "milczenie jest zlotem" i tak by bylo tym razem jednak
                                  w moim mniemaniu ruch gejowski obral droge rewolucyjna a polskie spoleczenstwo
                                  rewolucji nie lubi bo nie lubimy jak ktos nam narzuca zdanie. tak bylo za
                                  rozbiorow i tak bylo za komuny i tak bedzie zawsze. Moim zdaniem bylo by duzo
                                  duzo lepiej dla tego ruchu gdy by nie mieszal sie w polityke z zielonymi,
                                  lewakami na czele... wlasnie przez tych ostatnich to wywoluje taka wrzawe i
                                  niechec a potrzeba rozmow a nie posadzi sie MW i Biedronia i gadaj... to nie sa
                                  ludzie do rozmowy dla mnie. geje sa i beda. poki nikt nikogo nie krzywdzi
                                  wszystko gra. Wspomniales o murzynkich protestach. M.l. king byl wielkim
                                  prekursorem jednak to co zrobili jego nastepcy w zwiazku rownouprawnieniem
                                  tolerancja i rasizmem nie ma nic wspolnego z tymi rzeczami a spowodowalo to ze
                                  teraz ten kto sie nie zgadza jest rasista albo homofobem albo
                                  antysemita...chociaz sprzeciwia sie tylko zlu i glupocie. wyciagaja swoja bron
                                  i pruja jak slepi... tylko gdzie to prowadzi.
                                  mam nadzieje ze geje odetna sie od lewakow , biedronia i tym podobnym a MW...no
                                  coz. Poki sobie krzycza niech sobie krzycza. psy szczekaja karawana idzie
                                  dalej. kiedy zaczna krzywdzic ludzi. Do paki na pare lat. prawo musi byc prawem
                                  nawet dla lysych prostaczkow
                                  pozdr.
                                  • pom.pom Re: "Co ja tutaj robie. w centrum tej demonstracj 28.04.06, 22:14
                                    Podejrzewam, że to nie tyle oni się bratają z lewakami, co SLD szuka leszcza,
                                    żeby się załapać na jakikolwiek elektorat po tym co nawyrabiali w ostatnich
                                    latach. A że prawicy te problemy nie po drodze, a jakiegoś wsparcia politycznego
                                    potrzebują, to siłą rzeczy lądują w objęciach Jarugi-Nowackiej albo innego Kalisza.
                                    Inna sprawa to te ostrzejsze wystąpienia. Nie godzę się na nie, ale jestem w
                                    stanie zrozumieć, że ludzie, którzy bywają poniżani i zmuszani do ukrywania
                                    swojej tożsamości w oficjalnym życiu, szkole czy pracy, czasem odreagowują
                                    niezbyt dypolomatycznym zachowaniem.
                                    A że ludzie dają się dzielić jak barany przez polityków, którym potrzebna jest
                                    wzajemna wrogość by "wyznaczyć oś sporu", to sprawa stara ale ciągle irytująca.
                                    Wygląda na to, że by nie dać się zwariować potrzeba mocnych nerwów. Tego nam
                                    wszystkim życzę.

                                    "Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie" (Tilt, jeszcze starszy
                                    kawałek;)
                                    • maciejtakitam Re: "Co ja tutaj robie. w centrum tej demonstracj 28.04.06, 22:42
                                      Az milo podyskutowac z kims sensownym i trzezwo patrzacym na cala ta sprawe.
                                      Mam na to wszystko podobny poglad. W kazdym razie milo mi bylo podyskutowac z
                                      kims w czasie pracy. pozdrawiam.

                                      a tutaj cos nowego ale i ladnego. pustki-kalambury
                                      teledyski.onet.pl/10173,944552,teledyski.html

                • Gość: Aba Mukowis IP: 212.87.26.* 28.04.06, 18:16
                  Dziwni, nie?
            • Gość: Tak bywa Miękki, ale za to jaki kulturalny IP: *.aster.pl / *.aster.pl 28.04.06, 15:30
              Miękki miękkiemu oka nie wykole
            • laseczka.galby Wolnosc dla wszystkich! Koniec z heteronormatywnos 28.04.06, 15:46
              Koniec z heteronormatywnoscia!
              • tmmy Re: Wolnosc dla wszystkich! Koniec z heteronormat 28.04.06, 16:56
                :))))))))))))))))))))))))
                rotfl...
            • Gość: julek g Re: Za gejami. Kto jeszcze? IP: *.gwardii.osi.pl 28.04.06, 17:51
              MW jest gorsza nawet od fiskusa
            • bloody_rabbit Re: Za gejami. Kto jeszcze? 28.04.06, 20:53
              Ja też. To tacy sami ludzie jak ja i mają te same prawa.
            • Gość: GabrielaFrancuz Re: Za gejami. Kto jeszcze? IP: *.zax.pl / *.zax.pl 28.04.06, 21:00
              ja!
          • Gość: jankop za skinami IP: *.chello.pl 28.04.06, 16:05
          • skinhead-pl ja za normalnoscią 28.04.06, 16:05
            czyli za tym by byly związki mieszane, damsko męskie..związki jednoplciowe są
            sprzeczne z naturą, to wynaturzenie
            • terror.ortodoxa Re: ja za normalnoscią 28.04.06, 16:14
              homozwiązki istnieją w przyrodzie od zawsze - i to wśród większości zwierząt;
              Zastanawiam się - skoro powołujesz się na prawa natury w której poligamia i
              zmiany partnera są normą, mam rozumieć że chciałbyś abyśmy kopiowali również i
              te wzorce ?
              • aron2004 Re: ja za normalnoscią 28.04.06, 19:56
                terror.ortodoxa napisał:

                > homozwiązki istnieją w przyrodzie od zawsze - i to wśród większości zwierząt;

                wśród zwierząt istnieje też np. kanibalizm. Legalizujemy?
            • Gość: pavlikmedvid Jestem za ( liberalną ) naturą... IP: *.CNet2.Gawex.PL 28.04.06, 16:26
              Natura stworzyła nas, abyśmy bez względu na orientacje łączyli się w pary
              niezależnie od płci. Argument: najczulsze punkty na ciele kobiet i mężczyzn -
              łechtaczka i żołądz - znajdują się na zewnatrz ciała, a więc tak, aby każdy
              mógł je stymulować...
          • Gość: ciocia Ada anuszka "odkryj" Nepal albo Francje IP: *.abhsia.telus.net 28.04.06, 16:13
            To co tam sie obecnie dzieje dotyczy Ciebie bardziej niz "mieszanie" w
            Bialorusi.
          • marcowsky Re: "Za kim jesteś? Za gejami-skinami!!!" 28.04.06, 16:22
            geje-skini dopiero sa nieszczesliwi!
          • Gość: ja Re: "Za kim jesteś? Za gejami czy za skinami?" IP: 86.41.138.* 28.04.06, 16:26
            wybór między dżumą a cholerą...
          • Gość: leśny władek Re: "Za kim jesteś? Za gejami czy za skinami?" IP: *.zdnet.com.pl 28.04.06, 16:30
            za czarnymi skinami-gejami albinosami.
        • skinhead-pl Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków 28.04.06, 17:25
          no pewnie
          • Gość: jagoda Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 19:07
            Jesli czujesz sie PRAWDZIWYM POLKIEM to dlaczego DEBILU korzystasz ze wzorcow i
            postaw zaciagnietych z innych krajow i nazywasz to w jezyku innym niz POLSKIM?
            Wstydzisz sie polskiego jezyka. A jesli nie rozumiesz tego co pisze - to chhodzi
            o twoj nick, pokrako!
        • pawka55 skinhead-pl nie jest Polakiem. Jest debilem... 28.04.06, 19:21
          • Gość: toppenkokf aa ty zakompleksiona feminicha. IP: *.local2.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.06, 20:24
        • Gość: nagarovski Precz z faszyzmem i ogolonymi lbami IP: *.nat.student.pw.edu.pl 28.04.06, 20:41
          Najlepiej byloby gdyby MW i cala ta banda ogolonych pał zajela sie jakas praca
          albo czytaniem ksiazek a nie straszeniem i biciem uczciwych ludzi... Pozaty jak
          bezdennie glupim musi byc czlowiek zeby obwiesic sie faszystowskimi
          znaczkami... Jestesmy w POLSCE a nie w III rzeszy (chyba ze sie myle :( )!!!!
      • Gość: 4g63 Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków IP: 157.25.9.* 28.04.06, 15:13
        a ja mam nadzieję że ktoś tobie da solidnie w pape popaprańcu
      • Gość: demokracja Jak to sie mowi ... Demokracja IP: 207.208.161.* 28.04.06, 15:27
        ...
      • marek277 Ja tez mam prawo. 28.04.06, 20:35
        Dlaczego Geje i Lesbijki musza demonstrowac swoje upodobania na ulicy a nie w
        zaciszu sypialni.Po prostu nie mam ochoty ogladac demonstracji na temat kto jak
        komu i gdzie wsadza.Demokracja to takze uszanowanie woli wiekszosci.
    • alkud Niestety homofoby to kryptogeje 28.04.06, 15:12
      ciekawe ile łysych pał tak naprawdę boi się
      własnej, skrywanej seksualności... badania mówią: WIELU :)

      ---
      religiapokoju.blox.pl/2006/04/Roznorodnosc-interpretacji-Koranu-i-demokracja.html
      • kaczomowa W końcu skądś się agresja brać musi 28.04.06, 15:54
        Nic w przyrodzie, niestety, nie ginie.
      • ginusia Re: Niestety homofoby to kryptogeje 28.04.06, 17:10
        alkud napisał:

        > ciekawe ile łysych pał tak naprawdę boi się
        > własnej, skrywanej seksualności... badania mówią: WIELU :)
        >
        Alkud, balsam na moje serce... Kocham Cie :-))), wiem,ze mnie nie chcesz ale
        robie ci to wyznaniz publicznie :-)))).
        • Gość: H2O Re: Ginusia ... wyspeluj cos! IP: *.ices.on.ca 28.04.06, 20:36
          moze tak naprawde naucz sie spelowac po polskiemu a dobiero botem pisz
          Szekspiry....
          P.S. ten dlugi klawiesz na dole to "space bar". ale nie boj sie, nie wyrzuci cie
          w powitrze. mozesz go uzywac od czasu do czasu!
          • cyberrafi Ja też sądzę, że skini to ukryci geje 28.04.06, 21:11
            Pamiętacie historię bojówkarzy SA? Skini to przecież ich współcześni odpowiednicy.
    • Gość: 4g63 Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków IP: 157.25.9.* 28.04.06, 15:12
      na co wy się nie zgadzacie? i wy tzn kto? bo na pewno ja to nie wy towarzyszu.
      Młode Warchoły się popisują, tylko po co ..

    • cortez_i_pizarro Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków 28.04.06, 15:13
      Do boju chlopaki!!! Niech sobie te kochasie manifestuja w Berlinie ile ich d..a
      zapragnie. Krolewski Krakow dla normalnych Polakow!!!
      • Gość: 4g63 Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków IP: 157.25.9.* 28.04.06, 15:14
        czyli zapewne dla ciebie?
        ale czy napewno jesteś normalny?
        wg czyjego kryterium? swojego? ...
        • cortez_i_pizarro God created Adam and Eve, not Adam and Steve!!! 28.04.06, 15:22
          Tak, mam zone - kobiete z krwi i kosci. Widok meskich posladkow nie wprawia
          mnie w rozkosz seksualna. Wystarczy ci, parowko?
          • Gość: 4g63 Re: God created Adam and Eve, not Adam and Steve! IP: 157.25.9.* 28.04.06, 15:26
            >Re: God created Adam and Eve, not Adam and Steve!

            a kto stworzył homoseksualistów wg ciebie?

            też mam żone kobiete z krwi i kości

            i co z tego? mam gnębić homoseksualistów? PARÓWO FASZYSTOWSKA i jeszcze wierzysz
            w a & e ?? to już dzieci o tym uczą w szkołach że wyszliśmy z wody parówo
            • Gość: WszechpolskaJugend Re: God created Adam and Eve, not Adam and Steve! IP: *.punkt.pl 28.04.06, 15:57
              Jak to kto stworzył homoseksualistów? Oczywiście, że wymyślili ich Żydzi i
              masoni do spółki z cyklistami, żeby łatwiej niszczyć bogobojnych Prawdziwych
              Polaków. ;-)
          • Gość: kresku Re: God created Adam and Eve, not Adam and Steve! IP: 217.173.202.* 28.04.06, 15:27
            mnie tez nie, ale dopoki nikt sie do mnie nie dobiera- toleruję i szanuję innych
            ludzi. a moze ty tez byles w tym marszu wszechpolaków wraz ze swastyką jako
            wisiorkiem?...
          • Gość: lexie Re: God created Adam and Eve, not Adam and Steve! IP: *.dclient.hispeed.ch 28.04.06, 16:30
            a widok 2 ponetnych dziewczyn? no taa to pewnie inna sprawa ;)
          • Gość: zechu Re: God created Adam and Eve, not Adam and Steve! IP: 134.95.197.* 28.04.06, 16:34
            a zaluj, he he:) ile mozna ogladac posladki twojej zony?? pewnie raz w zyciu
            zobaczyles i juz sie musiales zenic biedaku...ojojoj:(
      • Gość: bosman Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków IP: *.interserwer.pl 28.04.06, 15:17
        Ty koles nie wspominaj o królu, bo gdyby to były czasy, gdy w Polsce był król
        to wszyscy już dawno bylibyście w lochach.
      • Gość: kate Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków IP: *.sympatico.ca 28.04.06, 18:19
        Jezeli jak prawisz"Krolewski Krakow dla normalnych Polakow", to co robia tam
        wszechpolacy?Oni nie sa normalni.To samo skini, dresy , pseudokibice i
        znalazloby sie jeszcze wielu innych dewiantow i nie mam wcale na mysli gejow.
        Wydaje mi sie ze najbardziej rozjusza wszystkich fakt ze to srodowiska
        gejowskie organizuja tego typu marsze.Zorganizowalaby LPR marsz tolerancji -
        wszystko byloby ok, nawet by pewnie nie wiedzieli ze w szeregach
        manifestujacych jest znaczna czesc homoseksualistow.Jezeli ci ludzie nie
        paraduja z golymi tylkami na wierzchu to co ci to przeszkadza?Mnie by
        przeszkadzala parada maszerujacych golych lasek czy facetow z tabliczkami ze sa
        heteroseksualni i na dowod tego by to demonstrowali na ulicy.NIe pasi mi za
        bardzo jak pary sie zbyt natarczywie obsciskuja w publicznych miejscach, jakby
        nie bylo jakiegos zacisza domowego.I obojetne czy sa to geje czy pary
        heteroseksualne.Intymnosc nalezy sobie zabierac do sypialni a nie wynosic na
        ulice.
      • Gość: aaa Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków IP: 212.87.26.* 28.04.06, 18:26
        Ale na Mundial pewnie się chłopaki wybieracie, co?
    • jojop Kibole, Weszpolaki, lysi przyszloscia narodu ! 28.04.06, 15:14
      jojop
      • Gość: KS Hutnik Re: Kibole, Weszpolaki, lysi przyszloscia narodu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.06, 15:16
        Brawo, powstrzymać lewacko-homoseksualnych prowokatorów. 90% mieszkańców Krakowa
        was popiera.
        • Gość: bosman Re: Kibole, Weszpolaki, lysi przyszloscia narodu IP: *.interserwer.pl 28.04.06, 15:17
          Kogo? Faszystów?
        • Gość: milo Re: Kibole, Weszpolaki, lysi przyszloscia narodu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 15:23
          panie przemądrzały skąd to wiesz! zapukałeś do wszystkich mieszkańców z takim
          pytaniem?

          ---
          www.buhaha.pl
          • Gość: VlaD Re: Kibole, Weszpolaki, lysi przyszloscia narodu IP: *.76.classcom.pl 28.04.06, 20:00
            Skińska metoda ankieterska - podchodzi się w czterech do kurdupla w okularkach
            i pyta czy lubi gejów... 90% odpowiedzi jest zgodnych z oczekiwaniami
            pytających.
            Reszta zresztą też - gdyby wszyscy byli zgodni, nie byłoby kogo bić.
    • mln79 Za kim jesteś 28.04.06, 15:17
      Nie może być tak, by mała wataha wszechpolaków terroryzowała normalne
      społeczeństwo!!!
    • Gość: oburzony Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 15:19
      Jak długo pan minister Dorn i Ziobro będą tolerować faszystowskie exscesy
      Wszech"polaków" jak długo ta banda łysoli, chuliganów i faszystów będzie miała w
      nazwie "polaków" to obraża cały naród polski.
      • m15 Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków 28.04.06, 15:22
        mnie obrażają obsceniczne popisy pederastów,tak wiec panie dorni ziobro-do
        dzieła
        • Gość: bosman Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków IP: *.interserwer.pl 28.04.06, 15:23
          Ale oni się jeszcze nie popisywali. Jak na razie popisują się faszyści.
          • m15 Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków 28.04.06, 15:28
            Gość portalu: bosman napisał(a):

            > Ale oni się jeszcze nie popisywali. Jak na razie popisują się faszyści.
            miałem wątpliwą przyjemność oglądać ich popisy w berlinie,dziękuję -wolę nie
            • Gość: 4g63 Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków IP: 157.25.9.* 28.04.06, 15:34
              tak łatwo się zdradziłeś, jeździsz aż do berlina żeby oglądać, no widzisz, teraz
              już nie musisz ..., powinieneś się cieszyć ...
              zazwyczaj nienawidzimy tego co najbardziej kochamy, ale nie możemy mieć,
              przyznaj się wreszcie m15, nie musisz już się wstydzić ...
            • Gość: bosman Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków IP: *.interserwer.pl 28.04.06, 15:38
              No popatrz! A berlinczycy jakos nic przeciwko nie mają, chociaż te parady
              odbywają się tam co roku od wielu lat. Poza tym te polskie manifestacje mają
              się nijak do tych berlińskich.
              A ty pojechałeś tam specjalnie dla nich? Podejrzana sprawa.
              • m15 Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków 28.04.06, 15:44
                Gość portalu: bosman napisał(a):

                > No popatrz! A berlinczycy jakos nic przeciwko nie mają, chociaż te parady
                > odbywają się tam co roku od wielu lat. Poza tym te polskie manifestacje mają
                > się nijak do tych berlińskich.
                > A ty pojechałeś tam specjalnie dla nich? Podejrzana sprawa.
                krakowianie którzy mieli wątpliwą przyjemność oglądania dzisiaj pederastów na
                swych ulicach też są podejrzani,glupiejecie kompletnie z braku argumentów
                • Gość: bosman Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków IP: *.interserwer.pl 28.04.06, 15:50
                  A oglądanie skinów z faszystowskimi emblematami to myślisz, że dla przeciętnego
                  Polaka jest przyjemne? Przywodzi na myśl dobre czasy okupacji?
                  • m15 Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków 28.04.06, 15:57
                    Gość portalu: bosman napisał(a):

                    > A oglądanie skinów z faszystowskimi emblematami to myślisz, że dla
                    przeciętnego
                    >
                    > Polaka jest przyjemne? Przywodzi na myśl dobre czasy okupacji?
                    wpewnie nie ,lecz to nie tłumaczy pochodu pederastów,gdyby oni wyszli na ulicę
                    w proteście przeciw propagowaniu nazizmu przez mw to mieliby moje
                    poparcie ,lecz w sytuacji ,gdy jedynym ich celem jest pochwała pederastii ,to
                    wybacz -budzi to mój sprzeciw
                    • Gość: bosman Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków IP: *.interserwer.pl 28.04.06, 16:00
                      Szkoda, ze pochod faszystow nie budzi w tobie sprzeciwu.
                      • Gość: Olin *** Tolerancja dla gejów = Epidemia HIV *** IP: *.CYLAB.CMU.EDU 28.04.06, 16:35
                        Dane za Instytutem Roberta Kocha.
                        W Niemczech zyje 49.000 (39.500 mezczyzni + 9.500 kobiety) zarazonych HIV i
                        chorych na Aids, z tego:
                        -31.000 zinfekowanych i chorych to mezczyznie majacy seks z mezczyznami.
                        -5.500 zarazila sie na drodze heteroseksualnych kontaktow
                        -6.000 na drodze brania dozylnego narkotykow
                        - 600 transfuzje krwi

                        Daje to 600 nosicieli na milion mieszkańców. Ponad 370 z nich to geje.

                        Nowe infekcje w 2005:
                        ogolnie 2.600 , z tego (2.250 mezczyzn i 350 kobiet) z tego:
                        70% to mezczyzni, majacy seks z mezczyznami
                        20% zarazila sie HIV na drodze heteroseksualnych kontaktow.
                        9% w wyniku brania dozylnego narkotykow.

                        W 2003 roku liczba zakażeń HIV w środowisku męskich homoseksualistów wynosiła
                        50%. W ciągu dwóch lat wzrosła aż o 20%.

                        Dla porównania, w "faszystowskiej Polsce" (słowa Roberta Biedronia) liczba
                        zarejestrowanych nosicieli (w Niemczech też mówimy tylko o zarejestrowanych)
                        wynosi ok. 10 tys., co daje 200 nosicielni na milion mieszkańców. Trzy razy
                        mniej niż w Niemczech.

                        Koszt leczenia jednego nosiciela HIV terapią HAART wynosi grubo ponad 4000 zł
                        miesięcznie.
                        • Gość: elle Re: *** Tolerancja dla gejów = Epidemia HIV * IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 16:40
                          Gość portalu: Olin napisał(a):
                          > Daje to 600 nosicieli na milion mieszkańców. Ponad 370 z nich to geje.

                          Gdyby zalegalizowano śluby homoseksualne, żyliby w stałych związkach i nie
                          roznosiliby wirusa.
                          • sebeqqq Re: *** Tolerancja dla gejów = Epidemia HIV * 28.04.06, 16:52
                            chore!!! chore!!! chore!!!
                            "Gdyby zalegalizowano śluby homoseksualne, żyliby w stałych związkach i nie
                            roznosiliby wirusa."
                            chore!!! chore!!! chore!!!
                        • Gość: Aba Re: *** Tolerancja dla gejów = Epidemia HIV * IP: 212.87.26.* 28.04.06, 18:35
                          Nie pisz tego samego po 2 razy. Wróć do pierwszej strony i przeczytaj moją
                          odpowiedź.
                    • tadeusz_ja do m15 ty znowu tu ? Jak tylko o gejach to ty 28.04.06, 16:56
                      już na stanowisku,jesteś ukrytym gejem??
                    • zgodnik1 m15..to stary przegrany ubol.. nienawidzi siebie. 28.04.06, 18:27
                      widzi podobieństwo..i to go wścieka!
        • komentator15 Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków 28.04.06, 15:30
          m15 napisał:
          A mnie ku..wa mac obrazaja faszystowskie znaki na ulicach i w reku
          protestantow i co .. o to nikt sie nie troszczy ale jak pokazuje sie wizerunek
          dwoch facetow to wielki skandal dla popaprancow i moherow...
          I gdzie jest Ziobro wtedy??????
          > mnie obrażają obsceniczne popisy pederastów,tak wiec panie dorni ziobro-do
          > dzieła
        • Gość: ciocia Ada Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków IP: *.abhsia.telus.net 28.04.06, 16:33
          m15 ty obrazasz moje uczucia religijne
    • Gość: jahooo Precz z faszyzmem IP: *.nat.student.pw.edu.pl 28.04.06, 15:20
      mlodziesz wszechpolska = hitlerjugend
      • Gość: kresku Re: Precz z faszyzmem IP: 217.173.202.* 28.04.06, 15:22
        rydzyk= fuhrer
        ogolnie- precz z radiem maryja, lysymi drechami, skinami i wszechpolskimi
        pajacami. do pieca z nimi.
        • Gość: chlopak Re: Precz z faszyzmem IP: *.chello.pl 28.04.06, 16:49
          Jak podacie mi jeden przyklad co wspolnego ma Parada gejowska, lub antyparada
          Wszechpolaków z Mussolinim to sie zastanowie czy popierac krzyczacych. Na razie
          podejrzewam, ze okrzyki precz z Faszyzmem wznosza tzw. Poputcziki. W Zwiazku
          Sowieckim, faszysta byl synonim wroga i tego okreslenia w wyabstrachowaniu od
          podstaw ideowych, gospodarczych i ogolnych faszyzmu , używano by okreslic
          wrogów. Przed II wojna, w jej czasie i po wojnie do Panstw okreslanych przez
          Sowietów jako faszystowskie nalezaly: okresowo Polska i Niemcy, zawsze Francja,
          Anglia, USA, Włochy i inne. Tak wiec okrzyki precz z faszyzmem
          wznosza "pozyteczni głupcy?" czy zwykłe debile?
      • m15 precz z pederastycznymi popisami na ulicach 28.04.06, 15:23
        Gość portalu: jahooo napisał(a):

        > mlodziesz wszechpolska = hitlerjugend
      • cortez_i_pizarro Uczcic Ernsta Roehma!!! 28.04.06, 15:23
        meczennika i geja-socjaliste.
        • ar.co Re: Uczcic Ernsta Roehma!!! 28.04.06, 15:46
          I hitlerowca, zapomniałeś dodać.
    • Gość: zydzinski pederastów i lesbijki trzeba leczyć! IP: 212.160.123.* 28.04.06, 15:22
      Nie wolno pozwalac im na deprawację Polaków. Brawo MW !!
      • m15 na leczenie może już być zbyt póżno 28.04.06, 15:26
        Gość portalu: zydzinski napisał(a):

        > Nie wolno pozwalac im na deprawację Polaków. Brawo MW !!
        ale łazić po ulicach i promować zboczenia pozwolić im nie wolno bo skończy się
        jak w berlinie ,że normalny człowiek jest narażony na wulgaryzmy ,obscenę i
        nieobyczajność
        • Gość: mm Re: na leczenie może już być zbyt póżno IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 15:29
          no tak. teraz to sama kultura na ulicach. i wszyscy sie do siebie usmiechaja i
          klaniaja nawet czasem. w pas najlepiej. zejdz na ziemie czlowieku.
          • m15 Re: na leczenie może już być zbyt póżno 28.04.06, 15:34
            Gość portalu: mm napisał(a):

            > no tak. teraz to sama kultura na ulicach. i wszyscy sie do siebie usmiechaja
            i
            > klaniaja nawet czasem. w pas najlepiej. zejdz na ziemie czlowieku.
            chamstwa chamstwem nie wyplenisz ,dlatego nie widzę powodu ,by zwiększać na
            ulicach dawkę obsceny,złego wychowania czy wręcz prezentacji zboczeń czy
            dewiacji
            • Gość: jankop lesbijki lubie IP: *.chello.pl 28.04.06, 16:09
            • Gość: elle Re: na leczenie może już być zbyt póżno IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 16:44
              m15 napisał:
              > chamstwa chamstwem nie wyplenisz ,dlatego nie widzę powodu ,by zwiększać na
              > ulicach dawkę obsceny,złego wychowania czy wręcz prezentacji zboczeń czy
              > dewiacji

              Przypadkiem widziałam dziś i jedną, i drugą manifestację. Ci z Marszu
              Tolerancji wyglądali zupelnie kulturalnie - większość stanowili chyba studenci.
              Natomiast Wszechpolacy robili wrażenie, jakby byli pod wpływem jakichś środków
              pobudzających. Strach się bać!
            • Gość: Aba Kamienie to półśrodek, zabić ale tylko trochę IP: 212.87.26.* 28.04.06, 18:47
              Jedynym pewnym sposobem na zamknięcie komuś ust i zlikwidowanie jakiejś grupy
              społecznej jest.... No, to taki quiz. A kamienie i kije to taki półśrodek, że
              niby nie całkiem zabije, tylko troszeczkę, chociaż może. Jak to nazwać. Nie
              rozumiesz m15 że istnienie różnych grup społecznych, czy ci się to podoba czy
              nie, jest wpisane w naszą rzeczywistość. Nikt jeszcze zakazami nic nie zdziałał,
              możecie sobie protestować do woli, ale napaść jest przestępstwem i to że tymi
              kamieniami nikogo nie zabili to czysty przypadek. Jak ich zatem należy nazwać? A
              może któryś z waszych sąsiadów jest gejem, i co teraz, spalicie mu mieszkanie i
              będzie to DOBRY UCZYNEK ? Chodzą po ulicach bo mogą. Ty też możesz i nikt się
              temu nie dziwi.
        • Gość: krutki777 Re: na leczenie może już być zbyt póżno IP: *.crowley.pl 28.04.06, 15:34
          Co to znaczy normalny człowiek? Jeżeli ja jestem normalny, to jestem narażony na obceniczność hipokryzji katolików.
    • an9991 najgorsze co mamy w polsce dzis na ulicach krakowa 28.04.06, 15:23
      niby tacy wierzacy w idealy gloszona przez jp2 a tylko jedno im w glowie.
      rodzina to, wedlug wszechpoląt, juz nie milosc, wsparcie, poczucie
      bezpieczenstwa a tylko dzieci, dzieci, dzieci. no coz glodnemu pewnie chleb na
      mysli. pomijam fakt jawnej dyskryminacji rodzin bezdzietnych przez
      hasło 'rodzina daje zycie'. znowu wstyd mi za polske i rodakow.

      • Gość: robol manifestuje pokolenie JP2; sieg hejl IP: *.e-wro.net.pl 28.04.06, 15:25
        • an9991 Re: manifestuje pokolenie JP2; sieg hejl 28.04.06, 15:37
          to ta sama wspaniała młodzież, która rok temu pwodowała, że janowi
          pospieszalskiemu łza spływała po prawym poliku. jakiż on musi być z nich
          dzisiaj dumny!!!!
          • kaczomowa Re: manifestuje pokolenie JP2; sieg hejl 28.04.06, 15:49
            > to ta sama wspaniała młodzież, która rok temu pwodowała, że janowi
            > pospieszalskiemu łza spływała po prawym poliku. jakiż on musi być z nich
            > dzisiaj dumny!!!!

            Na pewno zrobi teraz program o ich poświęceniu i męczeństwie.
      • m15 Re: najgorsze co mamy w polsce dzis na ulicach kr 28.04.06, 15:27
        an9991 napisał:

        > niby tacy wierzacy w idealy gloszona przez jp2 a tylko jedno im w glowie.
        > rodzina to, wedlug wszechpoląt, juz nie milosc, wsparcie, poczucie
        > bezpieczenstwa a tylko dzieci, dzieci, dzieci. no coz glodnemu pewnie chleb
        na
        > mysli. pomijam fakt jawnej dyskryminacji rodzin bezdzietnych przez
        > hasło 'rodzina daje zycie'. znowu wstyd mi za polske i rodakow.
        >
        wstrydź się za siebie -bo wstydu nie masz ,a polskę i polaków zostaw w spokoju
        • terror.ortodoxa Mów tylko we własnym imieniu. 28.04.06, 15:30
          I nie uzurpuj sobie praw do występowania w imieniu całego narodu.
        • an9991 Re: najgorsze co mamy w polsce dzis na ulicach kr 28.04.06, 15:32
          wstydzę się za to za co mam ochotę. nikt, nawet pis, nie zadekretuje dumy z
          nikczemności i podłości, które są udziałem cześci moich rodaków. tak jak
          wstydziłem się za jedwabne tak wstydzę się za mw.
          • terror.ortodoxa Re: najgorsze co mamy w polsce dzis na ulicach kr 28.04.06, 15:38
            W Polsce są ludzie którzy lansują teorię zwalczania komunizmu za pomocą
            faszyzmu - raczej nie Polacy.
    • Gość: kresku Re: od kiedy to pederaści są"normalnym społeczeńs IP: 217.173.202.* 28.04.06, 15:24
      od kiedy to skini, faszyści i chuligani są normalnym, co?
      • m15 Re: od kiedy to pederaści są"normalnym społeczeńs 28.04.06, 15:32
        Gość portalu: kresku napisał(a):

        > od kiedy to skini, faszyści i chuligani są normalnym, co?
        ból bólem chcesz leczyć ,zarówno jedni jak i drudzy nie mają co robić na ulicach
        • Gość: kresku Re: od kiedy to pederaści są"normalnym społeczeńs IP: 217.173.202.* 28.04.06, 15:34
          po prostu wole mniejsze zlo. a gloszac swoje tezy upodabniasz sie do
          przynajmniej jednej z tych dwoch grup
          • m15 Re: od kiedy to pederaści są"normalnym społeczeńs 28.04.06, 15:41
            Gość portalu: kresku napisał(a):

            > po prostu wole mniejsze zlo. a gloszac swoje tezy upodabniasz sie do
            > przynajmniej jednej z tych dwoch grup
            a ja nie chcę ani jednych ani drugich z tym ,że mw reaguje na prowokacje
            pederastów,co do moich tez to sądzę ,że są prawdziwe,pederaści nie są
            normalnymi ludżmi i kwita,nie osądzam ich ,nie zakazuje im ich praktyk ,mówię
            jeno ,by swoich preferencji seksualnych nie obnosili po ulicach ,by nie włazili
            z promowaniem swych zachowań do szkól itd,niechaj żyją w spokoju po
            swojemu ,mnie nic do tego ,ale niech nie indoktrynują moich dzieci ,niech nie
            terroryzują społeczeństwa swą innością
            • Gość: kresku Re: od kiedy to pederaści są"normalnym społeczeńs IP: 217.173.202.* 28.04.06, 15:44
              i to moge zrozumiec. ale jeszcze chetniej z tych samych ulic wyrzucilbym
              pseudo-polakow
              • m15 Re: od kiedy to pederaści są"normalnym społeczeńs 28.04.06, 15:47
                Gość portalu: kresku napisał(a):

                > i to moge zrozumiec. ale jeszcze chetniej z tych samych ulic wyrzucilbym
                > pseudo-polakow
                jak powiedziałem nie lubię gruboszyjnych kiboli bo są zakałą,ale nie poprę też
                pederastów
                • Gość: kresku Re: od kiedy to pederaści są"normalnym społeczeńs IP: 217.173.202.* 28.04.06, 15:50
                  ale gdyby jakas MW nie panoszyla sie po polsce i nie rozsiewala nienawisci i
                  zaklamania- moze wtedy ludziom latwiej bylo chociaz tolerowac homoseksualizm..?
                  • m15 Re: od kiedy to pederaści są"normalnym społeczeńs 28.04.06, 16:17
                    Gość portalu: kresku napisał(a):

                    > ale gdyby jakas MW nie panoszyla sie po polsce i nie rozsiewala nienawisci i
                    > zaklamania- moze wtedy ludziom latwiej bylo chociaz tolerowac
                    homoseksualizm..?
                    tyle się mówi o braku tolerancji ,gdzie ty ten brak dostrzegasz ,problem
                    zaczyna się tylko wtedy ,gdy prowoderzy i bojówkarze gejowscy zaczynają wyłazić
                    na ulice i krzyczeć o braku tolerancji dla ich ekshibicjionistycznych potrzeb
                    • terror.ortodoxa Re: od kiedy to pederaści są"normalnym społeczeńs 28.04.06, 16:23
                      m15 napisał:

                      > Gość portalu: kresku napisał(a):
                      >
                      > > ale gdyby jakas MW nie panoszyla sie po polsce i nie rozsiewala nienawisc
                      > i i
                      > > zaklamania- moze wtedy ludziom latwiej bylo chociaz tolerowac
                      > homoseksualizm..?
                      > tyle się mówi o braku tolerancji ,gdzie ty ten brak dostrzegasz ,problem
                      > zaczyna się tylko wtedy ,gdy prowoderzy i bojówkarze gejowscy zaczynają
                      wyłazić
                      >
                      > na ulice i krzyczeć o braku tolerancji dla ich ekshibicjionistycznych potrzeb



                      Nie manipuluj - tutaj chodzi o brak poszanowania obowiązującego prawa :


                      www.polska.pl/info/konstytucja_r2.htm
            • Gość: asx Re: od kiedy to pederaści są"normalnym społeczeńs IP: *.aster.pl 28.04.06, 21:20
              To Wszechfobowie terroryzują swoją agresją społeczeństwo, nie
              homoseksualiści.Poza tym homoseksualizm nie jest chorobą zakaźną...A
              co,Wszechfobowie mogą łazić po szkołach?
      • Gość: kmarex Re: od kiedy to pederaści są"normalnym społeczeńs IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.06, 18:10
        a co to znaczy normalosc? nie ma czegos takiego jak normalnosc.
    • Gość: kelt Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków IP: *.21.pl / *.21.pl 28.04.06, 15:26
      aint_about napisał:

      > Popieram marsz Młodzieży. Ktoś mussi powiedzieć głośno, że się na to nie
      > zgadzamy.

      Tzn. Ty się nie zgadzasz oraz tych 30 łysych idotów?
      Sporo Was.
    • Gość: Marek Mam propozycję: piszmy - "Wesołkowie" IP: *.supra.com.pl / *.supra.com.pl 28.04.06, 15:26
      zamiast "gejowie". To oznacza mniej więcej to samo, tyle, że po polsku
      • Gość: Autor A co powie cenzor z GW gdy dopadnie go Wesołek IP: *.aster.pl / *.aster.pl 28.04.06, 21:23
        Pozostanie cenzura postów z pozycji stojącej
    • komentator15 Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków 28.04.06, 15:27
      A ja sie putam, gdzie jest prawo , policja i prokuratura????? Wolno noisic i
      reklamowac faszystowskie znaki??? no coz pewnie ten kraj tez zaczyna byc
      faszyzujacy skoro legalne organy , ktore maja nas przed tym chronic , zezwalaja
      nba to. To tak jakby gwalcic kobiete na ulicy w obecnosci policjantow.. BRAWO
      moj byly kraj
      • m15 Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków 28.04.06, 15:30
        komentator15 napisał:

        > A ja sie putam, gdzie jest prawo , policja i prokuratura????? Wolno noisic i
        > reklamowac faszystowskie znaki??? no coz pewnie ten kraj tez zaczyna byc
        > faszyzujacy skoro legalne organy , ktore maja nas przed tym chronic ,
        zezwalaja
        >
        > nba to. To tak jakby gwalcic kobiete na ulicy w obecnosci policjantow.. BRAWO
        > moj byly kraj
        policja najpierw powinna zająć się krzewicielami nieobyczajnych zachowań i
        promotorami zboczeń
        • Gość: kresku Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków IP: 217.173.202.* 28.04.06, 15:54
          no tak, jasne. tylko wydaje mi sie, ze ci faszysci i chuligania robia wiecej
          szkod niz jakis gej i jego "nieobyczajowosc" ._.
        • Gość: elle Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 16:48
          m15 napisał:
          > policja najpierw powinna zająć się krzewicielami nieobyczajnych zachowań i
          > promotorami zboczeń

          Zgadzam się. Jeżeli ktoś agresywnie atakuje ludzi spokojnie idących, normalnie
          ubranych i niosących umiarkowane, nikogo nie obrażające hasła, to zachowuje się
          nieobyczajnie i chyba jest zboczony. Policja wypełniła dziś swoje zadanie
          znakomicie.
        • Gość: aba Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków IP: 212.87.26.* 28.04.06, 18:54
          A najlepiej policja powinna poprosić najpierw o pomoc tych łysych z bejsbolami a
          potem pójść z nimi na piwo, nie m15?
      • cortez_i_pizarro Swastyka bee, sierp i mlot OK? 28.04.06, 15:33
        Widuje sie idiotow noszacych emplematy sowieckie. I to jest OK? Ostatcznie ZSRR
        wymordowal o wiele wiecej ludzi niz III Rzesza.
        • Gość: krutki777 Re: Swastyka bee, sierp i mlot OK? IP: *.crowley.pl 28.04.06, 15:42
          A kto nosi emblematy sowieckie? homoseksualiści? kto nosi emblematy faszystowskie? homoseksualiści? Jeśli tak, to znając Polskę musieliby się chyba skrywać ze swoją orientacją seksualną...
        • an9991 Re: Swastyka bee, sierp i mlot OK? 28.04.06, 15:48
          i emblematy sowieckie i faszystowskie powinny byc zabronione. to oczywiste. tak
          samo jak odwiedziny u fidela są równie podłe co wizyty u pinocheta. tylko jaki
          to ma związek z prawami gejów??
          • terror.ortodoxa Re: Swastyka bee, sierp i mlot OK? 28.04.06, 16:07
            a kto ginął z rozkazu Hitlera w obozie w Auchwitz ... ?
    • Gość: no pasaran propagowanie faszyzmu jest przestępstwem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 15:29
      !
    • ronin72 Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków 28.04.06, 15:30
      Na co się nie zgadzacie? Na wolność słowa i demokrację? W imieniu kogo to
      mówisz? Nie pamiętam abym jakiemuś aint_about dawał upoważnienie do
      reprezentowania mnie. Z takimi poglądami to zapraszam na Białoruś. Chociaż i
      stamtąd niedługo wyślą cię gdzieś dalej.
    • Gość: xxxl propagowanie szerzenia nienawiści,to faszyzm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 15:30
      !
    • Gość: bratek4 Ktory z nich to Lupus? IP: *.cust.tele2.it 28.04.06, 15:32
    • Gość: no pasaran wyniesienie Kolbego musiało zrodzić faszyzm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 15:32
      !
      • cortez_i_pizarro Kolbe nie, Ernst Roehn tak!!! 28.04.06, 15:40
        Co tam jakis ksiezulo, ktory oddal zycie za innego czlowieka. Prawdziwym
        bohaterem spedalonej socjalistycznej miedzynarodowki jest meczennik i gej-
        socjalista Ernst Roehm, prawda?
        • Gość: Ja Kolbe miał niestety IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.06, 15:42
          mały ronmans z antysemityzmem przed wojną te niepokalanwskie gadzie pisemka
          jeszcze istnieją niestety. Co nie zmienia fa=ktu że potem był bohaterem..
        • ar.co Re: Kolbe nie, Ernst Roehn tak!!! 28.04.06, 15:49
          I hitlerowiec. Tyle, że dodatkowo zamordowany przez swoich.
    • Gość: ewa A dlaczego policja ochrania faszystowskie zgromadz IP: 199.67.203.* 28.04.06, 15:33
      A dlaczego policja ochrania faszystowskie zgromadzenie? Wszak to niezgodne z
      Konstytucja.....
    • gaiaa Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków 28.04.06, 15:33
      aint_about napisał:

      > Popieram marsz Młodzieży. Ktoś mussi powiedzieć głośno, że się na to nie
      > zgadzamy.

      "My" - znaczy kto?
      • Gość: MlodyJorg Re: Rozpoczęła się manifestacja Wszechpolaków IP: 66.133.95.* 28.04.06, 15:40
        Hm..Na krakowskim rynku jest duzo golebi. Moze sie zajma Wszechpolakami. Tak,
        powiedzmy, z gory....
    • Gość: cogito NSDAP otrzymała większość głosów w wyborach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 15:38
      !
      • wuk4 Re: NSDAP otrzymała większość głosów w wyborach 28.04.06, 15:49
        Tu masz rację. Dlatego Gauleiter Gertich wyda niedługo dekret o konieczności
        spalenia spuścizny Karola Szymanowskiego, ponieważ ten był homoseksualistą
        • terror.ortodoxa Re: NSDAP otrzymała większość głosów w wyborach 28.04.06, 16:01
          Nie przeszkadza im że Chopin był pół - Francuzem, a Mickiewicz Litwinem ?
    • Gość: bez PiSu nie ma przyzwolenia dla faszyzmu - art 13 Konst IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 15:40
      !
    • Gość: laziebny Dorn, Ziobro, Kryże chronią Wszechpolaków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 15:42
      !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka