rb13
03.01.03, 22:25
Witam... Ponieważ dziś chodniki na Oświecenia to było lodowisko zmuszony
byłem skorzystać z trawników jako zastępczych ścieżek . I co co kawałek psie
gówienko a nawet gów...nie wiem jak wam ale mnie sie wcale nie podoba
mieszkanie w otoczeniu psich odchodow. Czy nie mozna by bylo jakos zwalczyc
tej plagi?????
Proszenie wlascicieli miłych czworonogów o sprzątanie po swoich pociechach to
marny pomysl ,a napewno bezskuteczny....Licze na pomysly ,bo ja juz stracilem
nadzieje ....A może by Straż Miejska pogoniła z bloczkami mandatów za
właścicielielami piesków.To chyba nie trudniejsze zadanie niż ściganie
kierowców za złe parkowanie...