Dodaj do ulubionych

Inter-Bud. Grzegórzecka

15.05.06, 20:57
Slyszalem ze Inter-Bud ma budowac przy Grzegorzeckiej nad Wisla osiedle
mieszkaniowe. Podobno 7-8k za m2. Co myslicie o tym miejscu i inwestorze?
Obserwuj wątek
    • Gość: tyu Re: Inter-Bud. Grzegórzecka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 21:19
      Jeszcze nie tak dawno prognozowali cene ponad 6K/m2 jakies 3 miechy temu... ;-
      )) To jest biznes. Inter bud to godna zaufania firma.
    • 11ss Re: Inter-Bud. Grzegórzecka 15.05.06, 21:19
      miejsce super
      inwestor w sumie ok, osiedle przy Szuwarowej wybudował bardzo ładne
      jest tylko jeden minus - na Szuwarowej przy sprzedaży wpisał sobie do aktów
      notarialnych pełnomocnictwo od właściciela do głosowania w jego imieniu uchwał
      wspólnot mieszkaniowych (nie wiem, czy dokładnie tak to brzmiało, w każdym razie
      generalnie ubezwłasnowolnił właścicieli, teraz zarządza po swojemu i chyba
      ciężko byłoby go odwołać)
      z drugiej strony - osiedle na Szuwarowej to rzadki przypadek osiedla z
      infrastrukturą typu place zabaw, skwerki przed blokami - wszystko to za w miarę
      sensowne pieniądze, jak na owe czasy
    • Gość: inwestor Re: Inter-Bud. Grzegórzecka IP: *.ists.pl / *.ists.pl 24.05.06, 01:15
      cena mieszkaniataka jak w Wiedniu, Brukseli czy Berlinie. Ciekawe ilu znajda
      frajerow. To juz chyba sam szczyt banki spekulacyjnej

      • Gość: breslauer Re: Inter-Bud. Grzegórzecka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 12:10
        jakbyś był inwestorem to nie pisałbyś takich bredni o Wiedniu czy Berlinie.
      • Gość: tyu Re: Inter-Bud. Grzegórzecka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 12:57
        Nie masz pojecia o rynku i spekulacji! moim zadniem to poczatek
        dlugoterminowego trendu i nie mysl sobie, ze jak jeszcze poczekasz to kupisz
        taniej!!! Twoje myslenie moze mialoby sens, gdyby inwestorzy zagraniczni
        wycofali sie z inwestycji w nieruchomosci w Krakowie w co nie wierze. Za rok,
        dwa nawet kosmiczna kwota na Grzegorzakach 8K/m2 bedzie tylko marzeniem dla
        kupujacego ;-)))
    • Gość: inwestor Re: Inter-Bud. Grzegórzecka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.06, 18:48
      mieszkania dla jeleni , do 12 tys i mówią ze z widokiem na wisłe z pierwszego
      bydynku rzeczywiscie super widoki , smiechu warte:)
      • Gość: breslauer Re: Inter-Bud. Grzegórzecka IP: *.autocom.pl 25.05.06, 21:06
        nie rozumiem Twego zdenerwowania, ceny ustala rynek. Przecież nie musisz
        być "jeleniem", kup sobie za tą cenę kawalerkę w Wiedniu.
        • Gość: tyu Re: Inter-Bud. Grzegórzecka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 22:45
          Jesli faktycznie ceny dochodza do 12K/m2 to zwracam honor, bo to faktycznie
          lipa na maxa!!! Juz wolalbym apartament na Mikolajskiej za 4K euro/m2.
          Lokalizacja nie porownywalna. Nie dalbym wiecej niz 8K/m2. Mysle, ze na rynku
          jest wiele atrakcyjniejszych ofert... Np. inwestycja z widokiem na wawel za
          7K/m2 mysle, ze to duze lepszy widok niz na most i KSW ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka