m-garfield 15.05.06, 20:57 Slyszalem ze Inter-Bud ma budowac przy Grzegorzeckiej nad Wisla osiedle mieszkaniowe. Podobno 7-8k za m2. Co myslicie o tym miejscu i inwestorze? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tyu Re: Inter-Bud. Grzegórzecka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 21:19 Jeszcze nie tak dawno prognozowali cene ponad 6K/m2 jakies 3 miechy temu... ;- )) To jest biznes. Inter bud to godna zaufania firma. Odpowiedz Link Zgłoś
11ss Re: Inter-Bud. Grzegórzecka 15.05.06, 21:19 miejsce super inwestor w sumie ok, osiedle przy Szuwarowej wybudował bardzo ładne jest tylko jeden minus - na Szuwarowej przy sprzedaży wpisał sobie do aktów notarialnych pełnomocnictwo od właściciela do głosowania w jego imieniu uchwał wspólnot mieszkaniowych (nie wiem, czy dokładnie tak to brzmiało, w każdym razie generalnie ubezwłasnowolnił właścicieli, teraz zarządza po swojemu i chyba ciężko byłoby go odwołać) z drugiej strony - osiedle na Szuwarowej to rzadki przypadek osiedla z infrastrukturą typu place zabaw, skwerki przed blokami - wszystko to za w miarę sensowne pieniądze, jak na owe czasy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inwestor Re: Inter-Bud. Grzegórzecka IP: *.ists.pl / *.ists.pl 24.05.06, 01:15 cena mieszkaniataka jak w Wiedniu, Brukseli czy Berlinie. Ciekawe ilu znajda frajerow. To juz chyba sam szczyt banki spekulacyjnej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: breslauer Re: Inter-Bud. Grzegórzecka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 12:10 jakbyś był inwestorem to nie pisałbyś takich bredni o Wiedniu czy Berlinie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tyu Re: Inter-Bud. Grzegórzecka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 12:57 Nie masz pojecia o rynku i spekulacji! moim zadniem to poczatek dlugoterminowego trendu i nie mysl sobie, ze jak jeszcze poczekasz to kupisz taniej!!! Twoje myslenie moze mialoby sens, gdyby inwestorzy zagraniczni wycofali sie z inwestycji w nieruchomosci w Krakowie w co nie wierze. Za rok, dwa nawet kosmiczna kwota na Grzegorzakach 8K/m2 bedzie tylko marzeniem dla kupujacego ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inwestor Re: Inter-Bud. Grzegórzecka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.06, 18:48 mieszkania dla jeleni , do 12 tys i mówią ze z widokiem na wisłe z pierwszego bydynku rzeczywiscie super widoki , smiechu warte:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: breslauer Re: Inter-Bud. Grzegórzecka IP: *.autocom.pl 25.05.06, 21:06 nie rozumiem Twego zdenerwowania, ceny ustala rynek. Przecież nie musisz być "jeleniem", kup sobie za tą cenę kawalerkę w Wiedniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tyu Re: Inter-Bud. Grzegórzecka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 22:45 Jesli faktycznie ceny dochodza do 12K/m2 to zwracam honor, bo to faktycznie lipa na maxa!!! Juz wolalbym apartament na Mikolajskiej za 4K euro/m2. Lokalizacja nie porownywalna. Nie dalbym wiecej niz 8K/m2. Mysle, ze na rynku jest wiele atrakcyjniejszych ofert... Np. inwestycja z widokiem na wawel za 7K/m2 mysle, ze to duze lepszy widok niz na most i KSW ;-) Odpowiedz Link Zgłoś