Gość: ADAŚ
IP: *.wielkopole.sdi.tpnet.pl
09.02.03, 20:45
Po tym co dziś mi opowiedział Kuba, stwierdzam że kategorycznie powinno
zmienić się przebieg tras linii "250" i "267".
I tak "250" wydłużyć albo tak jak było kiedyś do Dworca Wschodniego przez
Prandoty i Rakowicką albo przynajmniej od Prądnika Czerwonego ul. Strzelców,
Rondo Polsadu, Młyńska, Meissnera do Wieczystej. "267" tak jak kiedyś
proponowałem do Wieczystej ale np. od razu skręt z 29-tej na Powstańców,
Prądnik Czerwony i w dół jak "250" do Wieczystej.
Daje to kontakt z "cywilizacją", a więc przesiadka do Centrum, Podgórza i
Nowej Huty.
Poza tym Kuba fajną fotkę dziś strzelił na przejazdach na Półłanki.
I mam pytanie do Kuby, czy na Politechnice jest jakaś księgarnia ?