Dodaj do ulubionych

Zmiany dla "250" i "267"

IP: *.wielkopole.sdi.tpnet.pl 09.02.03, 20:45
Po tym co dziś mi opowiedział Kuba, stwierdzam że kategorycznie powinno
zmienić się przebieg tras linii "250" i "267".
I tak "250" wydłużyć albo tak jak było kiedyś do Dworca Wschodniego przez
Prandoty i Rakowicką albo przynajmniej od Prądnika Czerwonego ul. Strzelców,
Rondo Polsadu, Młyńska, Meissnera do Wieczystej. "267" tak jak kiedyś
proponowałem do Wieczystej ale np. od razu skręt z 29-tej na Powstańców,
Prądnik Czerwony i w dół jak "250" do Wieczystej.
Daje to kontakt z "cywilizacją", a więc przesiadka do Centrum, Podgórza i
Nowej Huty.

Poza tym Kuba fajną fotkę dziś strzelił na przejazdach na Półłanki.

I mam pytanie do Kuby, czy na Politechnice jest jakaś księgarnia ?
Obserwuj wątek
    • Gość: mouset O wy!!!! IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 09.02.03, 20:50
      Gość portalu: ADAŚ napisał(a):

      > Po tym co dziś mi opowiedział Kuba,

      DZIŚ???!!! i jeszcze nie ma żadnej relacji z Huty!!!??? Mouset zły!!!




      stwierdzam że kategorycznie powinno
      > zmienić się przebieg tras linii "250" i "267".
      > I tak "250" wydłużyć albo tak jak było kiedyś do Dworca Wschodniego przez
      > Prandoty i Rakowicką albo przynajmniej od Prądnika Czerwonego ul. Strzelców,
      > Rondo Polsadu, Młyńska, Meissnera do Wieczystej.

      Nie ma taboru musiałbyś to zrobic ze spadkiem f a na to ludzie mogą nie pójść

      "267" tak jak kiedyś
      > proponowałem do Wieczystej ale np. od razu skręt z 29-tej na Powstańców,
      > Prądnik Czerwony i w dół jak "250" do Wieczystej.

      Nie!!! bo wtedy będą musieli sie przesuiadać na Kuźnicy aby pojechać prosto w
      29-tą, znowu byłyby tłoki, zresztą i tak są

      A w ogóle jaki jest powód (ten Kuby) tych zmian
      • Gość: ADAŚ O Ty!!!! IP: *.wielkopole.sdi.tpnet.pl 09.02.03, 21:06
        Gość portalu: mouset napisał(a):


        > DZIŚ???!!! i jeszcze nie ma żadnej relacji z Huty!!!??? Mouset zły!!!

        To tak, widzieliśmy wszystkie pętle: KUJAWY, CHAŁUPKI, PRZYLASEK RUSIECKI,
        RUSZCZA, WRÓŻENICE, CZULICE (tutaj Kuba strzelił fotę "251"), KARNIÓW,
        LUBORZYCĘ, ZASTÓW.
        W "161" widzieliśmy aż jednego pasażera, natomiast w Ruszczy tłum czekał po
        kazaniu proboszcza. W "131" było coś tam od Chałupek, a w "146" kilku w
        melonie. Wszystkie drogi odśnieżone.
        PKP NOWA HUTA, sądząc po śladach na śniegu, niewielu ludzi tam wsiada bądź
        wysiada. Uznaliśmy z Kubą, że pociągi służbowe przez Batowice jednak jadą.
        W PKP Nowa Huta Północ jeden Pan sprzątał peron, na którym pododnie jak
        poprzednio nie było śladów na śniegu nie było.
        W "21" do Pleszowa (429+430) osiem osób (dobrze pamiętam Kuba???). W przeciwnym
        kierunku (374+375) pięć sztuków. Natomiast w "20" (401) przed Kopcem Wandy w
        stronę Pleszowa widzieliśmy z Kubą nawet nawet ludzisków.
        W Kocmyrzowie zatrzymaliśmy się i kolejna fota. Uciekło nam "212", więc Kuba
        fotki nie zrobił.


        > Nie ma taboru musiałbyś to zrobic ze spadkiem f a na to ludzie mogą nie pójść

        W przypadku "250" to fakt, ale z "267" nie ma żadnej różnicy, bowiem odległość
        od Ronda Polsadu do Prądnika czy Wieczystej jest podobna.


        > Nie!!! bo wtedy będą musieli sie przesuiadać na Kuźnicy aby pojechać prosto w
        > 29-tą, znowu byłyby tłoki, zresztą i tak są.

        A ja chciałem, żebyś miał autobus do Prądnika - hihihihi

        > A w ogóle jaki jest powód (ten Kuby) tych zmian

        Jazda tam i z powrotem "250" po ul. Strzelców. W sumie jedzie tamtędy cztery
        razy - i po co ???
        • Gość: mouset Hmmm IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 09.02.03, 21:14
          Gość portalu: ADAŚ napisał(a):

          > To tak, widzieliśmy wszystkie pętle: KUJAWY, CHAŁUPKI, PRZYLASEK RUSIECKI,
          > RUSZCZA, WRÓŻENICE, CZULICE (tutaj Kuba strzelił fotę "251"), KARNIÓW,
          > LUBORZYCĘ, ZASTÓW.
          > W "161" widzieliśmy aż jednego pasażera, natomiast w Ruszczy tłum czekał po
          > kazaniu proboszcza. W "131" było coś tam od Chałupek, a w "146" kilku w
          > melonie. Wszystkie drogi odśnieżone.

          Mało precyzyjnie! Czy na 131 i 161 były melony???

          > PKP NOWA HUTA, sądząc po śladach na śniegu, niewielu ludzi tam wsiada bądź
          > wysiada. Uznaliśmy z Kubą, że pociągi służbowe przez Batowice jednak jadą.
          > W PKP Nowa Huta Północ jeden Pan sprzątał peron, na którym pododnie jak
          > poprzednio nie było śladów na śniegu nie było.

          Sorry za upierdliwość , ale czy NH Północ to Kr Lubocza? na planach?


          > W "21" do Pleszowa (429+430) osiem osób (dobrze pamiętam Kuba???). W
          przeciwnym
          >
          > kierunku (374+375) pięć sztuków. Natomiast w "20" (401) przed Kopcem Wandy w
          > stronę Pleszowa widzieliśmy z Kubą nawet nawet ludzisków.
          >
          Z tego wniosek że 20 powinien zostac w niedziele 21 won a zamiast 16 dać 17

          .
          >
          >
          > > Nie ma taboru musiałbyś to zrobic ze spadkiem f a na to ludzie mogą nie pó
          > jść
          >
          > W przypadku "250" to fakt, ale z "267" nie ma żadnej różnicy, bowiem
          odległość
          > od Ronda Polsadu do Prądnika czy Wieczystej jest podobna.
          >
          >
          > > Nie!!! bo wtedy będą musieli sie przesuiadać na Kuźnicy aby pojechać prost
          > o w
          > > 29-tą, znowu byłyby tłoki, zresztą i tak są.
          >
          > A ja chciałem, żebyś miał autobus do Prądnika - hihihihi

          Dzięjki!!!!
          >
          > > A w ogóle jaki jest powód (ten Kuby) tych zmian
          >
          > Jazda tam i z powrotem "250" po ul. Strzelców. W sumie jedzie tamtędy cztery
          > razy - i po co ???
          Aby przesiadali się nie tylko z 105 i 184 na prądnicy ale z całej masy ważnych
          linii na Pasterza Dobrego w tym 428 hihihi
          • Gość: ADAŚ IP: *.wielkopole.sdi.tpnet.pl 09.02.03, 21:20
            Gość portalu: mouset napisał(a):


            > Mało precyzyjnie! Czy na 131 i 161 były melony???

            Dokładnie tak

            > Sorry za upierdliwość , ale czy NH Północ to Kr Lubocza? na planach?

            Nie. Kraków Lubocza jest przy ul. Blokowej (niedaleko Walcowni). Kraków Nowa
            Huta Północ jest przy ul. Spławy (tak jak "110" pędzi do Węgrzynowic).
            Kr.Nowa Huta Północ jest lepiej zadbana niż Kr.Lubocza.


            > Z tego wniosek że 20 powinien zostac w niedziele 21 won a zamiast 16 dać 17

            Wystarczy na "21" dać GT6. Solówka w "cywilizowanej" Hucie może być za mało.


            > Dzięki!!!!

            Ja się staramm a Ty co - hihihi

            > całej masy ważnych linii na Pasterza Dobrego w tym 428 hihihi

            No jak mogłem o tym zapomnieć. To niech przynajmniej tam mu przystanki końcowe
            zrobią. Choć Kuba dziś wspominał, że nie można tego zrobić.
            • Gość: mouset Re: Hę IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 09.02.03, 21:22
              Nic nie można zrobić jak się nie chce, od dziś mam pętlę Kużnicy I ale nic się
              nie zmieniło, poza tym ze jakiś cham stargał cały rozkład
            • kuba203 Re: Hę 10.02.03, 14:22
              Gość portalu: ADAŚ napisał(a):

              > No jak mogłem o tym zapomnieć. To niech przynajmniej tam mu przystanki
              końcowe
              > zrobią. Choć Kuba dziś wspominał, że nie można tego zrobić.

              Eeeee, ja tak mówiłem? Mówiłem chyba o wydłużeniu do Kocmyrzowa :)) Przystanki
              końcowe przy Dobrego Pasterza chyba można zrobić (podkreślam słowo 'chyba'),
              bo i tak bardzo często autobus tam stoi po wysadzeniu pasażerów. Jedynie na
              przerwę jechałby na Prądnik, ale to nie byłby problem.
              • Gość: mouset Re: Hę IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 10.02.03, 14:52
                Ja bym zrobił mu pętlę OLSZAII , dochodzi więcej linii i jest miejsce
                • kuba203 Re: Hę 11.02.03, 19:13
                  Gość portalu: mouset napisał(a):

                  > Ja bym zrobił mu pętlę OLSZAII , dochodzi więcej linii i jest miejsce

                  Ale gdzie konkretnie?
                  Jedyne sensowne miejsce do zawracania, jakie mi przychodzi do głowy, to Rondo
                  Młyńskie...
                  • Gość: mouset Re: Hę IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 11.02.03, 22:48
                    A mnie przełączka gdzie powinien zawracać 129
                    • kuba203 Re: Hę 12.02.03, 09:04
                      Gość portalu: mouset napisał(a):

                      > A mnie przełączka gdzie powinien zawracać 129

                      No fakt. Tylko gdzie postój?
                      • Gość: mouset Re: Hę IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 12.02.03, 09:07
                        Przystanek jest całkiem długi, a wogóle lepiej byłoby skierowac strefę na
                        Bosacką p Prandoty i Rakowicką
                  • Gość: peyer Re: Hę IP: *.rednet.krakow.pl 15.02.03, 17:26
                    linie 250 spowrotem do mogilskiego tyle ze przez strzelcow i pilotow.
                    linie 267 przywrocic do Nowej Huty, tyle ze nie do mistrzejowic a do al.
                    Przyjaźni przez Bora Konorowskiego. linia 267 byla jedyna linia z wegrzc na
                    wschod, inna sprawa ze do miejsca gdzie nikt nie jechal ( mistrzejowice ).
                    puszczenie jej na pradnik jeszcze pogorszylo sprawe... oddelegowanie jej na al.
                    przyjazni uczynilo by ja atrakcyjna dla tych ktorzy bez przesiadki chca
                    dojechac z huty na wegrzce i sppowroten
                    • Gość: mouset Re: Hę IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 15.02.03, 18:51
                      Codziennie widzę jak grupki ludzi z 217 i 247 idą na przystanek 139 do Huty,
                      tyle ze 267 jadący co 2 godziny nic nie da
    • kuba203 Re: Zmiany dla '250' i '267' 10.02.03, 14:15
      Gość portalu: ADAŚ napisał(a):

      > Daje to kontakt z "cywilizacją", a więc przesiadka do Centrum, Podgórza i
      > Nowej Huty.

      Z tym, że 267 lepiej przez Lublańską, jak teraz, i zamiast w lewo na Prądnik,
      to w prawo na Wieczystą.

      > Poza tym Kuba fajną fotkę dziś strzelił na przejazdach na Półłanki.

      Noooooo :)) Ciekawe, jak wyszło, pewnie gdzieś za miesiąc się okaże.

      > I mam pytanie do Kuby, czy na Politechnice jest jakaś księgarnia ?

      A co chcesz kupić?

      • Gość: ADAŚ Re: Zmiany dla '250' i '267' IP: *.wielkopole.sdi.tpnet.pl 10.02.03, 17:23
        kuba203 napisał:


        > > I mam pytanie do Kuby, czy na Politechnice jest jakaś księgarnia ?
        >
        > A co chcesz kupić?

        A tę książkę o której Ci mówiłem
        • kuba203 Re: Zmiany dla '250' i '267' 11.02.03, 19:10
          Gość portalu: ADAŚ napisał(a):

          > A tę książkę o której Ci mówiłem

          Aha, faktycznie :)) Jako takiej księgarni nie ma (chyba że jest na którymś z
          tych wydziałów, na które nie mam okazji zaglądać, ale to mało prawdopodobne),
          są "kioski", gdzie można kupić skrypty, podręczniki i jakieś publikacje
          naukowe, ale też mało prawdopodobne, żeby tam to mieli...
          • Gość: ADAŚ DZIĘKI KUBA IP: *.wielkopole.sdi.tpnet.pl 11.02.03, 19:15
            Tak myślałem, że takiej nie ma. Raz już byłem, ale jej nie znalazłem.
            Wielkie dzięki za info.
            • kuba203 Re: DZIĘKI KUBA 11.02.03, 19:20
              Nie ma za co :))
              Może prędzej w jakiejś bibliotece znajdziesz, chyba, że musisz ją mieć na
              własność.
              • Gość: ADAŚ DZIĘKI KUBA IP: *.wielkopole.sdi.tpnet.pl 11.02.03, 19:21
                kuba203 napisał:

                > Nie ma za co :))
                > Może prędzej w jakiejś bibliotece znajdziesz, chyba, że musisz ją mieć na
                > własność.

                W sumie nie muszę, bo i tak mam już pracę gotową. Ale chciałbym zerknąć do niej
                z czystej ciekawości.
          • Gość: mouset Re: Zmiany dla '250' i '267' IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 11.02.03, 22:50
            księgarnie przy wydziałach słyną z pozycji typu: tylne światła pozycyjne w
            latach 1967-1987 tom IV
            • kuba203 Re: Zmiany dla '250' i '267' 12.02.03, 09:03
              Gość portalu: mouset napisał(a):

              > księgarnie przy wydziałach słyną z pozycji typu: tylne światła pozycyjne w
              > latach 1967-1987 tom IV

              A tak, istotnie, są takie :DD
              Ciekawe, kto to kupuje... ;))
              • Gość: mouset Re: Zmiany dla '250' i '267' IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 12.02.03, 09:08
                Są zwykle tanie , więc może zbierający makulaturę hehehhe
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka