Dodaj do ulubionych

Krakowiacy - gdzie pracujecie, ile zarabiacie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.06, 17:39
Do mieszkających w Krakowie i okolicznych miastach - proszę, podzielcie sie
informacjami, czym zajmujecie się zawodowo i ile zarabiacie? Napiszcie też
ile godzin dziennie pracujecie i czy odczuwacie taki wyścig szczurów jaki
mozna spotkac w Warszawie.

Obserwuj wątek
    • Gość: yyy Re: Krakowiacy - gdzie pracujecie, ile zarabiacie IP: *.compower.pl 01.08.06, 17:44
      robie na zgniataczu, 5600 netto na reke, wyscig szczurow jest, ale tylko jak
      sie wchodzi do pakamery.
    • sarenka26 Re: Krakowiacy - gdzie pracujecie, ile zarabiacie 01.08.06, 17:50
      Ja nie pracuję wcale bo pracodawcy są lubieżni, a ja nie mogę przebywać w
      takich warunkach.
    • Gość: xyz Re: Krakowiacy - gdzie pracujecie, ile zarabiacie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.06, 18:14
      Ja pracuję w TVN GRA, prowadzę teleturnieje interaktywne, kilka godzin
      tygodniowo, zarabiam kupę szmalu - ilę ? tajemnica zawodowa ;)
      • Gość: wojtek Re: Krakowiacy - gdzie pracujecie, ile zarabiacie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.06, 18:50
        ja maluje obrazy ,poza tym prowadze monitoring zmian klimatycznych w Europie
        śr.wsch.i badam wplyw czakramu wawelskiego na turystow z zagranicy,trochę sporo
        ale da sie pogodzic i bardzo lubie moje zajecia ..a ile zarabiam ...no nie
        dużo ;/
        • weronka77 Re: Krakowiacy - gdzie pracujecie, ile zarabiacie 01.08.06, 22:26
          Lekcje angielskiego 30zł godzina zegarowa,5 zajęć dziennie przez 6 dni w
          tygodniu;-))
          • sabbina Re: Krakowiacy - gdzie pracujecie, ile zarabiacie 01.08.06, 23:22
            weronka77 napisała:

            > Lekcje angielskiego 30zł godzina zegarowa,5 zajęć dziennie przez 6 dni w
            > tygodniu;-))


            przerąbane !
            w każdą sobotę też pracujesz..., a jak są święta też...

            przerabane,


            policzmy,

            5x30 zł = 150 zł dziennie,

            x 25 dni w miesiącu [wyłączam TYLKO niedziele]

            daje 3750 zł,


            odjąć ZUS, ok. 780 zl

            zosaje ok. 3000 zł,

            zakładając, że płacisz podaek liniowy 19%,

            netto masz 2400 zł,


            pod warunkiem, że nie ponosisz dodatkowych kosztów, jak ogłoszenia etc.


            P.S.

            no chyba, że zarabiasz NIELEGALNIE !!! i nie płacisz ZUS i podatków !
            • weronka77 Re: Krakowiacy - gdzie pracujecie, ile zarabiacie 03.08.06, 23:47
              Przecież ja to robię bez podatku;-))Żartujesz?! Podatek płacić?!!Uczniowie
              przychodzą do mnie do domu;-))Plus 1000zł z wynajmu mieszkania;-)Nie narzekam-
              na drobne wydatki starcza;-)))
              • Gość: scotch Re: Krakowiacy - gdzie pracujecie, ile zarabiacie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.08.06, 23:54
                weronka77 napisała:

                > Żartujesz?! Podatek płacić?


                uczciwa inaczej
                • weronka77 Re: Krakowiacy - gdzie pracujecie, ile zarabiacie 04.08.06, 00:17
                  Dokładnie;-))Na szczęście wyrzutów raczej nie mam bo po pierwsze na IVRP
                  Kaczorów nie zamierzam ani grosza dotować,a po drugie mąż płaci najwyższą
                  podatkową stawkę tak że wystarczy za mnie i kilka innych osób;-))Ja sobie
                  jestem w szarej strefie i w niej bezpiecznie pozostanę;-))Pozdrawiam serdecznie.
                  • Gość: scotch Re: Krakowiacy - gdzie pracujecie, ile zarabiacie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.06, 20:24
                    weronka77 napisała:

                    > Dokładnie;-))Na szczęście wyrzutów raczej nie mam bo na IVRP
                    > Kaczorów nie zamierzam ani grosza dotować


                    tylko nie próbuj mi wmawiać, że gdyby rządził kto inny to płaciłabyś, bo nie
                    uwierze ;D
    • wampuka Re: Krakowiacy - gdzie pracujecie, ile zarabiacie 01.08.06, 23:26
      W, powiedzmy, instytucji kultury. 4 zł na godzin bez podatku. Dyżury ustalamy
      sami, na miesiąc okolo 300 zł. Kieeepsko...
    • varshaviac 20.000 01.08.06, 23:28
      Gość portalu: Krakus warszawski napisał(a):

      > Do mieszkających w Krakowie i okolicznych miastach - proszę, podzielcie sie
      > informacjami, czym zajmujecie się zawodowo i ile zarabiacie? Napiszcie też
      > ile godzin dziennie pracujecie i czy odczuwacie taki wyścig szczurów jaki
      > mozna spotkac w Warszawie.

      Pochodze z okolicznego miasta Warszawy, pracuje za granica, zarabiam 20 tys.
      zlotych netto po odliczeniu podatkow.


      • longwehicle Re: Nie macie instynktu samozachowawczego!! 01.08.06, 23:35
        kaczory fundują na ponownie czasy kopania kasy pod jabłonką!!;o))
      • sabbina Re: 20.000 02.08.06, 00:42
        varshaviac napisała:

        >
        > Pochodze z okolicznego miasta Warszawy, pracuje za granica, zarabiam 20 tys.
        > zlotych netto po odliczeniu podatkow.
        >


        no to niewiele,

        mając dobrą knajpę z piwem w Krakowie, można zarobić dużo więcej,

        oczywiście NETTO
        • Gość: jajcarz Re: 20.000 IP: *.kolornet.pl / *.kolornet.pl 02.08.06, 20:19
          sabbina napisała:

          > varshaviac napisała:
          >
          > >
          > > Pochodze z okolicznego miasta Warszawy, pracuje za granica, zarabiam 20 t
          > ys.
          > > zlotych netto po odliczeniu podatkow.
          > >
          >
          >
          > no to niewiele,
          >
          > mając dobrą knajpę z piwem w Krakowie, można zarobić dużo więcej,
          >
          > oczywiście NETTO


          tylko najpierw nalezy mieć kase na tą knajpę
          • longwehicle Re: 20.000 02.08.06, 21:46
            jak jeszcze będzie sprzedawać lewą gorzałę i prochy to 120.000 dojdzie za m-c!!
        • weronka77 Re: 20.000 04.08.06, 00:24
          No niewiele;-))Mąż na szczęście więcej zarabia;-))
    • jasiu75 Re: Krakowiacy - gdzie pracujecie, ile zarabiacie 02.08.06, 19:56
      ja pracuje na stacji benzynowej zarobki słabe 900zł na rękę
      • Gość: Miro Re: Krakowiacy - gdzie pracujecie, ile zarabiacie IP: *.emu.int.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 02.08.06, 21:45
        Rekrutacja - 4500brutto.
        • Gość: Janek Re: Krakowiacy - gdzie pracujecie, ile zarabiacie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.06, 22:40
          podsluchane:
          Tesco- w kasie daja mi 600zl z nadgodzinami
          szpital - lekarz - oficjalnie - 2200zl a nieoficjalnie 12200
          Urzad Wojewodzki urzedniczka - 1600 + kawy , wino, czekoladki
          Uniwersytet - ok. 2500 , z wykladami na innych uczelniach 10000
          pociag- posel- bez konca z zerami , ile sie da
          knajpa - babcia klozetowa, "a co wy ze Skarbowki? a pies was je...

        • Gość: paw1 Re: Krakowiacy - gdzie pracujecie, ile zarabiacie IP: 212.105.239.* 03.08.06, 11:17
          pracuje jako konsultant w branzy informatycznej w roznych krajach Europy
          ale na weekendy wracam do Krakowa . Dostaje przyzwoita stawke europejska
          jaka akurat aktualna na rynku dla ludzi o mojej specjalnosci (market
          price) . W Polsce dostawal bym maksimum polowe tej stawki ale i tak
          przez 5 dni musialbym byc poza domem pracujac w roznych miastach
          Polski tam gdzie aktualnie byla by robota. Wiec nie ma dla mnie
          roznicy czy jechalbym pociagiem z Poznania czy latal z Londynu ,Rzymu ,
          Pragi czy Budapesztu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka