Dodaj do ulubionych

Run na dziewczyny

21.08.06, 18:41
Biuro Promocji i Rozwoju m.st. Warszawy pod kierownictwem zacnego byłego
premiera Kazimierza M. uruchomiło światowy serwis Miss World 2006 w języku
polskim (sic).
Ta aktywność w wyborze pretendentki dla p. Premiera staje się męcząca.
Obserwuj wątek
    • Gość: jazzinator Re: Run na dziewczyny IP: *.nandu / *.nandu.com.pl 21.08.06, 18:45
      Zazdrość to bardzo brzydka choć ostatnio ogólna u nas cecha,podrobie mój
      nieszczęsny!!
      • jazzin Re: Run na dziewczyny 21.08.06, 18:47
        Ten wątek tylko dla dorosłych.
        • jazzin Re: Run na dziewczyny 21.08.06, 18:49
          Zresztą zobaczcie sami:
          www.um.warszawa.pl/missworld2006/
    • Gość: norek to u nas powinno być IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.06, 18:51
      przebrałoby się je za preclarki
      • jazzin Re: wszystko dla Jarka! 21.08.06, 19:01
        O konkurs zaczął zabiegać Lech Kaczyński jeszcze jak przwodniczył Warszawie.
        Starania wspierał Mirosław Kochalski, p.o. prezydenta, a umowę podpisł Kazimierz
        Marcinkiewicz. On też będzie miał przyjemność, jako prezydent miasta –
        gospodarza, wręczać nagrodę królowej piękności. Jako niedawny premier objął
        konkurs patronatem. Jego następca, Jarosław Kaczyński, podtrzymał decyzję o
        patronowaniu konkursowi przez szefa rządu, z nadzieją że skorzysta na tym i
        stolica i Polska i brat.
        • Gość: norek kontrasty bywają interesujące IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.06, 20:04
          ale k... bez przesady!
        • Gość: jazzinator Re: wszystko dla Jarka! IP: *.nandu / *.nandu.com.pl 21.08.06, 20:09
          Oj podrobie,wyobrazni (bujnej) to jedno czego ci nie brak,pozatym wszystkiego a
          najdotkliwszy jest brak rozumu.
        • zielonki Re: wszystko dla Jarka! 21.08.06, 21:48
          Pewna nieścisłość się wkradła; mianowicie Jarosław robi to dla siebie
          (Marcinkiewicz jak to Marcinkiewicz- yes,...), no bo przecież nie może zasiewać
          niepokojów estetycznych skierowanych przeciwko własnej bratowej.
          • Gość: jazzinator Re: wszystko dla zielonek IP: *.nandu / *.nandu.com.pl 21.08.06, 21:53
            Niepokój estetyczny niestety wkradł sie do zielonek,nie dośc ze smród to
            jeszcze pelno pijaków szwendajacych sie po drodze.To powinien byc twój problem
            nie zas Prezydentowa.
            • zielonki Re: wszystko dla zielonek 21.08.06, 21:55
              Tytuł postu intrygujący - przyznaję, gorzej niestety jak zwykle z treścią.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka