ja_nova 29.08.06, 11:40 Popatrzcie sobie www.youtube.com/watch?v=FpUysfeF2M8 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tramwajarz7 Re: Nudno jest 29.08.06, 11:42 ale awantura nieustanna... tramwajarz Odpowiedz Link Zgłoś
ja_nova Re: Nudno jest 29.08.06, 11:44 tramwajarz7 napisał: > ale awantura nieustanna... Dlatego robi sie juz nudno;) Ileż można? Odpowiedz Link Zgłoś
tramwajarz7 Re: Nudno jest??? 29.08.06, 11:46 musicie być optymistami. Ja jestem:))) tramwajarz Odpowiedz Link Zgłoś
ja_nova Re: Nudno jest??? 29.08.06, 11:47 tramwajarz7 napisał: > musicie być optymistami. > Ja jestem:))) Do samej śmierci:) Odpowiedz Link Zgłoś
tramwajarz7 A Ty wiesz ile nóg ma 29.08.06, 11:49 mucha drosofila? No to sa problemy...i nuda zabita na śmierć skoro o niej mowa:)) tramwajarz Odpowiedz Link Zgłoś
ja_nova Re: A Ty wiesz ile nóg ma 29.08.06, 11:53 tramwajarz7 napisał: > mucha drosofila? A to co takiego? > No to sa problemy...i nuda zabita na śmierć skoro o niej mowa:)) Nieśmiertelna ona;) Odpowiedz Link Zgłoś
tramwajarz7 Re: A Ty wiesz ile nóg ma 29.08.06, 11:55 wywilżna karłówka, karłowka drozofila... no czy ja wiem co to? Mucha. Albo na lep idzie albo na packę. Na zajezdni mamy i packę i lep. jak kto lubi paca jak mniej to lepi. tramwajarz Odpowiedz Link Zgłoś
ja_nova Re: A Ty wiesz ile nóg ma 29.08.06, 11:56 tramwajarz7 napisał: > Albo na lep idzie albo na packę. My na lep. Odpowiedz Link Zgłoś
tramwajarz7 A pszczoła jest pracowita 29.08.06, 11:58 nawet truteń wbrew powszechnej opinii jest potrzebny jak Mojzesowicz, jak Lepper....jak cholera jest potrzebny. A pszczoła jest i miodna i daje miód na lepy, albo leje go na serce:) tramwajarz Odpowiedz Link Zgłoś
ja_nova Re: A pszczoła jest pracowita 29.08.06, 12:02 tramwajarz7 napisał: > nawet truteń wbrew powszechnej opinii jest potrzebny jak Mojzesowicz, jak > Lepper....jak cholera jest potrzebny. Na cholere? > A pszczoła jest i miodna i daje miód na lepy, albo leje go na serce:) Słodka Maja? Odpowiedz Link Zgłoś
mino5 Re: A pszczoła jest pracowita 31.08.06, 22:09 nuda także bierze azymut na politykę Odpowiedz Link Zgłoś