Dodaj do ulubionych

Nudno jest

29.08.06, 11:40
Popatrzcie sobie

www.youtube.com/watch?v=FpUysfeF2M8
Obserwuj wątek
    • tramwajarz7 Re: Nudno jest 29.08.06, 11:42
      ale awantura nieustanna...
      tramwajarz
      • ja_nova Re: Nudno jest 29.08.06, 11:44
        tramwajarz7 napisał:

        > ale awantura nieustanna...

        Dlatego robi sie juz nudno;)
        Ileż można?
        • tramwajarz7 Re: Nudno jest??? 29.08.06, 11:46
          musicie być optymistami.
          Ja jestem:)))
          tramwajarz
          • ja_nova Re: Nudno jest??? 29.08.06, 11:47
            tramwajarz7 napisał:

            > musicie być optymistami.
            > Ja jestem:)))

            Do samej śmierci:)
            • tramwajarz7 A Ty wiesz ile nóg ma 29.08.06, 11:49
              mucha drosofila?
              No to sa problemy...i nuda zabita na śmierć skoro o niej mowa:))
              tramwajarz
              • ja_nova Re: A Ty wiesz ile nóg ma 29.08.06, 11:53
                tramwajarz7 napisał:

                > mucha drosofila?

                A to co takiego?

                > No to sa problemy...i nuda zabita na śmierć skoro o niej mowa:))

                Nieśmiertelna ona;)
                • tramwajarz7 Re: A Ty wiesz ile nóg ma 29.08.06, 11:55
                  wywilżna karłówka, karłowka drozofila...
                  no czy ja wiem co to?
                  Mucha.
                  Albo na lep idzie albo na packę.
                  Na zajezdni mamy i packę i lep. jak kto lubi paca jak mniej to lepi.
                  tramwajarz
                  • ja_nova Re: A Ty wiesz ile nóg ma 29.08.06, 11:56
                    tramwajarz7 napisał:


                    > Albo na lep idzie albo na packę.

                    My na lep.
                    • tramwajarz7 A pszczoła jest pracowita 29.08.06, 11:58
                      nawet truteń wbrew powszechnej opinii jest potrzebny jak Mojzesowicz, jak
                      Lepper....jak cholera jest potrzebny.
                      A pszczoła jest i miodna i daje miód na lepy, albo leje go na serce:)
                      tramwajarz
                      • ja_nova Re: A pszczoła jest pracowita 29.08.06, 12:02
                        tramwajarz7 napisał:

                        > nawet truteń wbrew powszechnej opinii jest potrzebny jak Mojzesowicz, jak
                        > Lepper....jak cholera jest potrzebny.

                        Na cholere?

                        > A pszczoła jest i miodna i daje miód na lepy, albo leje go na serce:)

                        Słodka Maja?
                        • mino5 Re: A pszczoła jest pracowita 31.08.06, 22:09
                          nuda także bierze azymut na politykę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka