IP: *.aster.pl 03.09.06, 11:42
Jak dojechać do TS Wisła z lotniska ?? Czy da się dojechać autobusem ?? Może
z jakąś przesiadką ??
Obserwuj wątek
    • Gość: xxx Re: Wisła IP: *.autocom.pl 03.09.06, 12:22
      192 do przystanku instytut reumatologii i przejsc na nogach przez błonia 200m i
      pod stadionem jestes!
      • Gość: x Re: Wisła IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.06, 11:15
        > 192 do przystanku instytut reumatologii i przejsc na nogach przez błonia 200m i
        >
        > pod stadionem jestes!

        Jeżeli chcesz się dostać nie tyle pod stadion co do budynków klubowych (są po
        drugiej stronie stadionu patrząc od autobusu 192) to bliżej będzie linią 208.
        Wysiadasz na Czarnowiejskiej i o dwa rzuty kamieniem jesteś na Wiśle.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka