Dodaj do ulubionych

Zaktualizowany hymn PIS-u

21.09.06, 00:41


My chcemy władzy
IV RP jest już czas
My chcemy kasy
IV RP jest już czas

Prawie jak Sprawiedliwość
Prawie jak Sprawiedliwość
Prawie jak Sprawiedliwość
Dziś prowadzi nas

a TKM
a TKM
a TKM
Dzisiaj łączy nas

a TKM
a TKM
a TKM
Dzisiaj łączy nas

My chcemy podłości
III RP nastał kres
My chcemy kłamać
III RP nastał kres

Dlatego wznieśmy ręce
Podajmy sobie dłonie
Bóg, Honor i ojczyzna niech zabrzmi w nas

Prawie jak Sprawiedliwość
Prawie jak Sprawiedliwość
Prawie jak Sprawiedliwość
Dziś prowadzi
fraglesi
Obserwuj wątek
    • Gość: h sensu brak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.06, 00:52
      jak zwykle
      • longwehicle Re: sensu brak 21.09.06, 01:05
        Gość portalu: h napisał(a):

        > jak zwykle
        >
        > to sobie wyobraz jak wygląda oryginał,Kużwa jak piosekna io KIm Ir Senie!!
        hehehehehe
        • longwehicle Re: Tooo g...no medialne!!Do posłuchania!!hehehehe 21.09.06, 01:18
          ftp://ftpbi.gazeta.pl/im/3/3630/m3630943.mp3
          • longwehicle Re: Hehehehehehe....Arka Noego!!! 21.09.06, 01:22
            Niczym to się nie rożni od:Deutschland,Deutschland,uber alles!!!
        • Gość: sensu brak Re: sensu brak IP: *.range81-129.btcentralplus.com 21.09.06, 02:03
          Jade se karem przez wioski i miasta
          Patrze na prawo i lewo
          Nie widze nawet swiatelka w tunelu
          Jade se dalej,nie patrze na przechodniow
          Bo wiem ze moj kar jest ciezki
          To potwor...

    • Gość: brak sensu Re: Zaktualizowany hymn PIS-u IP: *.range81-129.btcentralplus.com 21.09.06, 01:02
      j.w.
      • atak.spawacza Małe, brzydkie i wredne jest piękne !!! 21.09.06, 13:48
        Tak trzymać !
        • longwehicle Re:Wersja Razera!!! 21.09.06, 21:34
          My chcemy rządzić i to samotnie

          Trzeciej Rzeczypospolitej nadszedł kres /x2

          Prawie jak sprawiedliwość
          Prawie jak sprawiedliwość
          Prawie jak sprawiedliwość dzisiaj dzieli nas

          A "tanie państwo"
          A "tanie państwo"
          A "tanie państwo" nadal wali nas /x2

          My chcemy władzy i jednomyślności
          Trzeciej Rzeczypospolitej nadszedł kres /x2

          Dlatego wznieśmy ręce w rzymskim pozdrowieniu
          Wódz, partia i Heimat - niech zabrzmi w nas

          Prawie jak sprawiedliwość
          Prawie jak sprawiedliwość
          Prawie jak sprawiedliwość dzisiaj dzieli nas /x6
    • Gość: debil Re: Zaktualizowany hymn PIS-u IP: *.utaonline.at 21.09.06, 23:33
      klinika psychiatryczna na kopernika przyjmuje pacjentow codziennie od 7-18.
      • longwehicle Re: Zaktualizowany hymn PIS-u 21.09.06, 23:34
        Najpierw wyczys toalety to pójde!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka