Dodaj do ulubionych

praca dla sekretarki

02.11.06, 20:14
szukam sekretarki na pół etatu - 4 godziny dziennie; branża budowlana;
wykształcenie ekonomiczne lub administracyjne;mile widziane doświadczenie;
znajomość min. jednego z 3 językow : angielsi, francuski lub niemiecki
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka