Gość: maria_magdalena IP: *.crowley.pl 13.11.06, 22:36 a kto z lewicy się dostał? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: hi hi hi !!! Re: Sejmik dla PiS? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.06, 22:49 Sepioł za burtą ! podobnie jak Lassota. PO co mu były potrzebne układy z jednym z burmistrzów ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawy Sejmik dla PiS? IP: *.veranet.pl 13.11.06, 23:09 Wiecie kto dostał się z Lewicy na radnego Sejmiku ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gostek Re: Sejmik dla PiS? IP: *.ists.pl 13.11.06, 23:22 Z LiD Kuzniak z Krakowa i Mąsior z Chrzanowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wwq Re: Sejmik dla PiS? IP: *.ghnet.pl 13.11.06, 23:57 Totalna bzdura. Komu z krakowskiej PO zależy na poparci dla HGW w Warszawie??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gostek Re: Sejmik dla PiS? IP: *.ists.pl 14.11.06, 00:07 Moze tym ktorzy by chcieli startowac w wyborach parlamentarnych i nie maja sie ochoty narazac centrali? Dla Donalda Hanka jest priorytetem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arietta Sejmik bez PiS ? IP: *.autocom.pl 14.11.06, 07:21 Poznałam prawdę o działaczach PiS dzięki, tym wyborom. Przekręt za przekrętem gonił przy wyborach. Największe atrakcje to kupczykowanie przykład Dekanatu Kościelnego w Prokocimiu. Pan od zapomóg i darów kościelnych kupował tymi instrumentami głosy. Prowokacje przed lokalami wyborczymi. Dewotki i dewoty nakłaniali aby na kościelnych głosować. I kto wszedł do np. Rady Dzielnicy. znana schizofreniczka z ul. Spółdzielców. Pan u którego można kupić lub nie zadarmo załatwić korzystny dla siebie wyrok w sądzie. Przyniesiony przez PiS Podgórze kandydat na radnego, który gdzie indziej mieszka a gdzie indziej kandydował. Ponadto na kilka dni przed wyborami zrobił spotkanie pod patronatem kościelnym w Szkole na przeciwko klas gdzie były komisje wyborcze. Jako przykład Dzielnica XII to tam weszli tylko kościelni, którzy nie wiele lub nic nie zrobili. Choć przeklina się obecnego Prezydenta Miasta Krakowa. A jak wyjaśnić kościółkowego Przewodniczącego tej dzielnicy, który w dniu 11 i 12 listopada zaklejał innych swoimi plakatami np. przy ul. Okólnej. A sprawa przekrętu z ul. Bieżanowską, gdzie na i nią już raz poszły pieniądze ok. ponoć 1 milion. Ulica, która po kilku miesiącach ponownie jest remontowana ( źródło informacji gazeta Środowiskowa Wiadomości o tym pisała ). Odpowiedz Link Zgłoś
kizia114 gdybyś zechciała nie wprowadzać ludzi w błąd... 14.11.06, 10:13 większość radnych którzy dostali się do rady dzielnicy XII w niedzielnych wyborach to osoby z Platformy Obywatelskiej. A swoją drogą sa to ludzie bardzo młodzi zupełnie nieznający się na pracy w samorządzie. Lepiej się wiec nie wypowiadaj na forum, bo piszesz zwyczajne kłamstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tani_obywatel a do czego w ogóle jest potrzebny taki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.06, 00:07 sejmik i ile kosztuje..?? Odpowiedz Link Zgłoś
kerogo Sejmik dla PiS? 14.11.06, 11:12 Do wyboru mialem 2 kandydatów do Rady Dzielnicy: jeden to szczyl 19-letni (I rok studiów UJ), drugi - tez szczyl, 21-letni (III rok studiów). Oczywiscie szczyl jest lepszy niz mumia (pan Terlecki) ale bez przesady. A może nowe hasło: "maturzysci do sejmu i senatu?" Odpowiedz Link Zgłoś
kizia114 temat:szczyle 14.11.06, 12:12 i niestety takie jak się trafnie wyraziłeś "dwudzistoparoletnie szczyle" - zostały radnymi. No cóż...ludzie wybrali - ale obawiam się, ze będa tego żałować.Bo co taki młody człowiek wie o pracy w samorządzie. Przypuszczam,ze niewiele, lub nawet nic, a swoja funkcję wykorzysta wyłącznie do robienia "kariery politycznej". Odpowiedz Link Zgłoś
rmalarski Re: temat:szczyle 14.11.06, 15:41 a myślisz, że "stare pryki" mają większe doświadczenie, większą wiedzę? i pewnie mają: w obijaniu się, kupczeniu, ale na pewno nie w rządzeniu! wolę "świeżą krew", gdzie jest jakieś minimum szansy, że będzie to ktoś, kto poświęci pół swojego życia na rozwój tego miasta, niż ponownie zawierzyć tym bogatym w doświadczenia... w gry pasjansa na swoim "urzędowym" laptopie :) Odpowiedz Link Zgłoś
grochemosciane Kraków bez Maichrowskiego! 14.11.06, 19:53 Stoi przed Krakowem niepowtarzalna szansa pozbyć się dotychczasowego układu mafijnego Maichrowsko-Tajsterowskiego: ludzie nie zmarnujmy jej! Odpowiedz Link Zgłoś
cyntia4 Re: Kraków bez Maichrowskiego! 15.11.06, 19:11 Lepszy Majchrowski od twojego ćpuna o przydomku pies, które chce przenieść centrum Krakowa na obrzeża miasta. To wymaga szybkiego kontaktu z psychiatrą, a nie pchania się na prezydenta. A ja głosowałam i będę głosowała na Majchra za to, że ma odwagę walczyć z klechami o krakowskie działki. Terlecki by pewnie oddał całą resztę centrum klechom, a mieszkańców przeniósł na obrzeża Krakowa, do tego jego nowego centrum czyli slamsów. Odpowiedz Link Zgłoś
grochemosciane Boże: widziałem wczoraj Brygidę Kuźniak! 14.11.06, 19:55 W Otwartym Studiu Trójki TV: a miałem nadzieję, że już jej polityczna pseudo-kariera dobiega bezpowrotnego końca! Odpowiedz Link Zgłoś
albigens4 Re: Boże: widziałem wczoraj Brygidę Kuźniak! 14.11.06, 20:11 nadzieja matką.... grochemosciane Odpowiedz Link Zgłoś
niewygodny Re: Boże: widziałem wczoraj Brygidę Kuźniak! 16.11.06, 14:21 grochemosciane : widzę, że "lubisz" Brygidę. Ciekawym dlaczego ? Odpowiedz Link Zgłoś