Dodaj do ulubionych

Sejmik dla PiS?

IP: *.crowley.pl 13.11.06, 22:36
a kto z lewicy się dostał?
Obserwuj wątek
    • Gość: hi hi hi !!! Re: Sejmik dla PiS? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.06, 22:49
      Sepioł za burtą ! podobnie jak Lassota. PO co mu były potrzebne układy z jednym
      z burmistrzów ?
    • Gość: ciekawy Sejmik dla PiS? IP: *.veranet.pl 13.11.06, 23:09
      Wiecie kto dostał się z Lewicy na radnego Sejmiku ?
      • Gość: gostek Re: Sejmik dla PiS? IP: *.ists.pl 13.11.06, 23:22
        Z LiD Kuzniak z Krakowa i Mąsior z Chrzanowa.
        • Gość: wwq Re: Sejmik dla PiS? IP: *.ghnet.pl 13.11.06, 23:57
          Totalna bzdura.
          Komu z krakowskiej PO zależy na poparci dla HGW w Warszawie???
          • Gość: gostek Re: Sejmik dla PiS? IP: *.ists.pl 14.11.06, 00:07
            Moze tym ktorzy by chcieli startowac w wyborach parlamentarnych i nie maja sie
            ochoty narazac centrali? Dla Donalda Hanka jest priorytetem...
      • Gość: Arietta Sejmik bez PiS ? IP: *.autocom.pl 14.11.06, 07:21
        Poznałam prawdę o działaczach PiS dzięki, tym wyborom.
        Przekręt za przekrętem gonił przy wyborach.
        Największe atrakcje to kupczykowanie przykład Dekanatu Kościelnego w Prokocimiu.
        Pan od zapomóg i darów kościelnych kupował tymi instrumentami głosy. Prowokacje
        przed lokalami wyborczymi. Dewotki i dewoty nakłaniali aby na kościelnych
        głosować.
        I kto wszedł do np. Rady Dzielnicy. znana schizofreniczka z ul. Spółdzielców.
        Pan u którego można kupić lub nie zadarmo załatwić korzystny dla siebie wyrok w
        sądzie.
        Przyniesiony przez PiS Podgórze kandydat na radnego, który gdzie indziej
        mieszka a gdzie indziej kandydował. Ponadto na kilka dni przed wyborami zrobił
        spotkanie pod patronatem kościelnym w Szkole na przeciwko klas gdzie były
        komisje wyborcze.
        Jako przykład Dzielnica XII to tam weszli tylko kościelni, którzy nie wiele lub
        nic nie zrobili. Choć przeklina się obecnego Prezydenta Miasta Krakowa. A jak
        wyjaśnić kościółkowego Przewodniczącego tej dzielnicy, który w dniu 11 i 12
        listopada zaklejał innych swoimi plakatami np. przy ul. Okólnej.
        A sprawa przekrętu z ul. Bieżanowską, gdzie na i nią już raz poszły pieniądze
        ok. ponoć 1 milion. Ulica, która po kilku miesiącach ponownie jest remontowana
        ( źródło informacji gazeta Środowiskowa Wiadomości o tym pisała ).
        • kizia114 gdybyś zechciała nie wprowadzać ludzi w błąd... 14.11.06, 10:13
          większość radnych którzy dostali się do rady dzielnicy XII w niedzielnych
          wyborach to osoby z Platformy Obywatelskiej. A swoją drogą sa to ludzie bardzo
          młodzi zupełnie nieznający się na pracy w samorządzie. Lepiej się wiec nie
          wypowiadaj na forum, bo piszesz zwyczajne kłamstwa.
    • Gość: tani_obywatel a do czego w ogóle jest potrzebny taki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.06, 00:07
      sejmik i ile kosztuje..??
    • kerogo Sejmik dla PiS? 14.11.06, 11:12
      Do wyboru mialem 2 kandydatów do Rady Dzielnicy: jeden to szczyl 19-letni (I
      rok studiów UJ), drugi - tez szczyl, 21-letni (III rok studiów). Oczywiscie
      szczyl jest lepszy niz mumia (pan Terlecki) ale bez przesady. A może nowe
      hasło: "maturzysci do sejmu i senatu?"
      • kizia114 temat:szczyle 14.11.06, 12:12
        i niestety takie jak się trafnie wyraziłeś "dwudzistoparoletnie szczyle" -
        zostały radnymi. No cóż...ludzie wybrali - ale obawiam się, ze będa tego
        żałować.Bo co taki młody człowiek wie o pracy w samorządzie. Przypuszczam,ze
        niewiele, lub nawet nic, a swoja funkcję wykorzysta wyłącznie do
        robienia "kariery politycznej".
        • rmalarski Re: temat:szczyle 14.11.06, 15:41
          a myślisz, że "stare pryki" mają większe doświadczenie, większą wiedzę? i pewnie
          mają: w obijaniu się, kupczeniu, ale na pewno nie w rządzeniu!

          wolę "świeżą krew", gdzie jest jakieś minimum szansy, że będzie to ktoś, kto
          poświęci pół swojego życia na rozwój tego miasta, niż ponownie zawierzyć tym
          bogatym w doświadczenia... w gry pasjansa na swoim "urzędowym" laptopie :)
    • grochemosciane Kraków bez Maichrowskiego! 14.11.06, 19:53
      Stoi przed Krakowem niepowtarzalna szansa pozbyć się dotychczasowego układu
      mafijnego Maichrowsko-Tajsterowskiego: ludzie nie zmarnujmy jej!
      • cyntia4 Re: Kraków bez Maichrowskiego! 15.11.06, 19:11
        Lepszy Majchrowski od twojego ćpuna o przydomku pies, które chce przenieść
        centrum Krakowa na obrzeża miasta. To wymaga szybkiego kontaktu z psychiatrą, a
        nie pchania się na prezydenta.
        A ja głosowałam i będę głosowała na Majchra za to, że ma odwagę walczyć z
        klechami o krakowskie działki. Terlecki by pewnie oddał całą resztę centrum
        klechom, a mieszkańców przeniósł na obrzeża Krakowa, do tego jego nowego centrum
        czyli slamsów.
    • grochemosciane Boże: widziałem wczoraj Brygidę Kuźniak! 14.11.06, 19:55
      W Otwartym Studiu Trójki TV: a miałem nadzieję, że już jej polityczna
      pseudo-kariera dobiega bezpowrotnego końca!
      • albigens4 Re: Boże: widziałem wczoraj Brygidę Kuźniak! 14.11.06, 20:11
        nadzieja matką.... grochemosciane
      • niewygodny Re: Boże: widziałem wczoraj Brygidę Kuźniak! 16.11.06, 14:21
        grochemosciane : widzę, że "lubisz" Brygidę. Ciekawym dlaczego ?
    • alfa1234 Kto wszedł do sejmiku z Krakowa, kto z regionu? 14.11.06, 20:07

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka