Gość: vento IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.07, 21:03 Jest taka ( nie całkiem włoska ) knajpa na rogu Wiślnej i Plant, był ktoś może ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bruno Re: PADRE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.07, 13:18 całkiem przyjemna. ceny normalne, obsługa miła. jest włosko-indyjska Odpowiedz Link Zgłoś
kati_p Re: PADRE 06.02.07, 17:58 Ja bywam i bardzo lubię. Minusem jest zadymienie- wolno palić. Na szczęście zazwyczaj nie ma tam tłumów i można uniknąć przesiąknięcia dymem. Obsługa miła,jedzonko dobre :) Odpowiedz Link Zgłoś