IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.07, 21:03
Jest taka ( nie całkiem włoska ) knajpa na rogu Wiślnej i Plant, był ktoś
może ?
Obserwuj wątek
    • Gość: bruno Re: PADRE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.07, 13:18
      całkiem przyjemna. ceny normalne, obsługa miła. jest włosko-indyjska
    • kati_p Re: PADRE 06.02.07, 17:58
      Ja bywam i bardzo lubię. Minusem jest zadymienie- wolno palić. Na szczęście
      zazwyczaj nie ma tam tłumów i można uniknąć przesiąknięcia dymem. Obsługa
      miła,jedzonko dobre :)
    • Gość: szy Re: PADRE IP: *.usr.onet.pl 12.02.07, 10:17
      słabo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka