Dodaj do ulubionych

Co z inwestycja "Nowe Miasto"????????????/

IP: *.ny5030.east.verizon.net 22.11.01, 00:42
Wiatm

Wiel slychac plotek w sprawie owej inwestycji. Zazwyczaj pltki pozostaja
plotkami. A ja chcialbyb sie dowiedziec, jakie sa fakty. Jesli plotki mowiace o
tym, ze wladze Krakowa specialnie utrudniaja i blokuja inwestycje, to w takim
razie Prezydent Krakowa i inni urzednicy to ZDRAJCY NARODOWI, KTORYCH TRZEBA
WYTEPIC. Ktokolwiek dziala na szkode swojego kraju lub miasta zalicza sie do
zdrajcy.
Wzywam Krakusow, aby nie ograniczac sie do pustych slow krytki. To jest absurd,
aby prezydentem miasta byl czlowiek, ktorego wiekszosc mieszkancow nie lubi.
Obserwuj wątek
    • Gość: nerwus Re: Co z inwestycja IP: 195.150.144.* 27.11.01, 12:28
      No właśnie - co z tą inwestycją ?
      Chodzą słuchy, że "Tishman Speyer Properties" już sprzedaje kupione za bezcen
      działki po cenach rynkowych i wycofuje się z inwestycji.
      Kto jest odpowiedzialny za to, że na tych działkach nie zarabia zadłuzone po
      uszy miasto tylko bogaty Żyd z USA ? Kto się na tym obłowił biorąc łapówki ?
      Czy UOP, NIK lub prokuratura zajmują się już tą sprawą ?
      Jeśli nie, to czy nie jest to kpina z prawa i psucie państwa po stokroć gorsze
      niż "bąki" puszczane przez Leppera?
    • Gość: spokojny Re: Co z inwestycja IP: *.interkom.pl 27.11.01, 21:27
      Jak mi Bóg miły, jakem spokojny tak pierwszy pod magistrat pójdę jajami w
      psubratów rzucać, jeśli okaże się, że tischman ze względu na urzędasów-nierobów-
      łapowników opuści Kraków. Niech ktoś, kto orientuje się w temacie zabierze
      głos, może coś nasi wspaniali dziennikarze z Dziennika, Krakowskiej, Wyborczej
      lub z Radia Kraków zajmą się tematem.
      • Gość: Lajkonik Re: Co z inwestycja IP: 10.129.128.* 27.11.01, 22:11
        Dlaczego sie tak denerwujesz "spokojny" ? Przecież "nerwus" już wyjaśnił (zdaje
        się za NIE), że to nie wina magistratu - po prostu bogaty żyd z usa tanio kupił
        (bo dał łapówki) i drogo sprzedał - wszystkich zrobił w konia nic nie zamierzał
        budować od początku... to przecież takie proste...
        tylko nerwus zdaje sie nie wie, że bogatyżyd, pomimo że w 1998 roku wygrał
        przetarg, a więc zaoferował najwyższą cenę do dzisiaj terenów nie kupił, bo
        nadal robią mu przeszkody róznej natury (podobno nie magistrat a głownie PKP,
        PKS - którego dyrektor robi swoje interesiki na tym syfie, który tam stoi, więc
        mu się nie opłaca przenosić do nowego dworca na drugą stronę dworca PKP i
        Poczta, która nie chce sprzedać tej swojej ruiny koło starego budynku
        dworcowego...). Tishman podobno sprzedaje to co udało mu sie kupić min. od
        miasta właśnie za bezcen (jakimś niemcom , podobno ECE którzy zbudowali coś we
        Wrocławiu, bo niewierzy już w ten projekt), żeby przynajmniej zwróciły mu sie
        wydatki jakie poniósł na przygotowanie projektu nowego miasta przez te kilka
        lat..
        Tak więc krakusy - nie podobał wam się bogaty żyd z usa to będziecie mieli
        bogatego (?) niemca ( apodobno niejaka Wanda była z Krakowa ?)...
        Lajkonik
        • Gość: nerwus Re: Co z inwestycja IP: 195.150.144.* 28.11.01, 10:48
          Dzięki Lajkonikowi za wyjaśnienia na temat tych co brużdżą . NIE nie czytam,
          ale chyba zacznę, bo ten obleśnik Urban zawsze wszystko wie pierwszy.
          Swoją drogą, jak to się dzieje, że w Krakowie, mieście które zamieszkują
          tysiące kulturalnych, wrażliwych ludzi, do władzy, kluczowych stanowisk i kasy
          zawsze zdołają się dorwać typki spod ciemnej gwiazdy, którzy dobro miasta mają
          głęboko w d... - byle ich było na wierzchu.
          A może by tak zacząc ich wpisywać na "Listę szczególnie zasłużonych dla rozwoju
          miasta" ?
          Dyrektorzy PKP,PKS,PP i odpowiednich wydziałów w UM - serdecznie witamy na
          naszej liście !!!!!!!!!!!!!!
    • jarekla Re: Co z inwestycja 27.11.01, 23:56
      I znowu Krakow daje dupy....
      A szkoda bo kocham to miasto.
      Ale patrzac z dystansu to przeciez dotychczasowy dworzec(PKS)jest prawdziwa
      atrakcja i wizytowka miasta. Po cholere komu jakies Nowe Miasto?
      • Gość: Lajkonik Re: Co z inwestycja IP: 10.129.128.* 28.11.01, 00:08
        jarekla napisał(a):

        patrzac z dystansu to przeciez dotychczasowy dworzec(PKS)jest prawdziwa
        atrakcja i wizytowka miasta. Po cholere komu jakies Nowe Miasto?

        zgadzam się !!! nigdzie nie ma tak eksponowanego i długotrwałego, centralnie
        zlokalizowanego, budzącego powszechne, wielorakie emocje a jednocześnie
        przynoszącego znaczace dochody gospodarzom
        (dobrywieczórpanieszanownydyrektorzepekaesuwkrakowie !!!) SYFU !!!
        Let it be !!!
        Lajkonik

        • jarekla Re: Co z inwestycja 28.11.01, 02:39
          I konia z rzedem temu kto znajdzie drugie, europejskie miasto tej wielkosci z
          tak wspaniala i efektowna wizytowka.
          Pieprzyc to, lepiej ponazekajmy na Zydow, Masonow, Krolewne Sniezke, Kaczora
          Donalda itp.
          Pozdrawiam
          • mikolaj7 Re: Co z inwestycja 28.11.01, 19:22
            jarekla napisał(a):

            > I konia z rzedem temu kto znajdzie drugie, europejskie miasto tej wielkosci z
            > tak wspaniala i efektowna wizytowka.
            > Pieprzyc to, lepiej ponazekajmy na Zydow, Masonow, Krolewne Sniezke, Kaczora
            > Donalda itp.
            > Pozdrawiam

            nic dodac nic ujac. ekstra komentarz.
            • Gość: ABC POLACY TO BARDZ GLUPI NAROD IP: *.156.54.231.Dial1.Denver1.Level3.net 29.11.01, 05:47
              NIE WINCIE INNYCH ALE SAMI SEBIE. TO PRZECIEZ WY WYBRALICIE WASZE NIEUDOLNE
              WLADZE. TO PRZECIEZ WY POLACY JESTESCIE KOLTUNAMI, ZLODZEJAMI I PIJAKAMI AZ SIE
              WSTYD PRZYZNAC ZE SIE JEST POLAKIM. PRZESTANCIE WINIC ZYDOW, AMERYKANOW,
              NIEMCOW, KOMUNIZM I KACZORA DONALDA ZA WASZE NIEUDOLNOSCI, PROBLEMY
              GOSPODARCZE, ITD. ITP..
              • Gość: Lajkonik Re: POLACY - abc, nie krzycz tak IP: 10.129.128.* 29.11.01, 10:10
                Gość portalu: ABC napisał(a): min:

                WY POLACY JESTESCIE KOLTUNAMI, ZLODZEJAMI I PIJAKAMI

                a kim ty jesteś abc, że nas tak pouczasz i obrażasz ? wyjechałeś daleko i z
                Denver tak krzyczysz (bo duża czcionka, to krzyk...) ? jeżeli wstydzisz się być
                Polakiem, to po co zaglądasz na to forum ? i po co wprowadzasz ten temat do wątku
                o Nowym Mieście ?
                Lajkonik

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka