thorsynodyna
13.02.07, 23:08
czas najwyzszy! mam dosc wychodzenia z krakowskich knajpek smierdzac dymem.
Mieszkam od pewnego czasu w Irlandii i co jest tu wielkim plusem wracajac po
wieczornym piwku z pubu nie musze wszystkiego co mialej na sobie wrzucac
odrazu do pralki bo moje ciuchy poprostu nie smierdza dymem.