nick_othem 30.03.07, 21:32 czy w innych krajach też się to zdarza? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gonzo Re: Dziecko zmarło na sepsę IP: *.range86-143.btcentralplus.com 31.03.07, 10:48 Zdarza sie. Zdarza sie tez,ze ludzie umieraja na raka, na zawal serca, krwotoki mozgu i zapalenie pluc. Tylko dziennikarze, ktorzy lacza pogon za sensacja z ignorancja niekoniecznie przeksztalcaja gazete w kiepsko pisana kronike lokalnej kazuistyki medycznej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: t0 Skoro radio Zet podalo to sobie sprawdźcie, bo moż IP: *.adsl.inetia.pl 31.03.07, 11:21 e tam być pełno błędnych faktów! A co do tego czy się zdarza w innych krajach - TAK, tylko teraz o tym u nas głośno, bo firmy farmaceutyczne nie mogą sprzeadć szczepionek. Ceny za wysokie na polskie realia, więc trzeba postraszyć rodziców! 3 przypadki z Zakopanego na kilka tysięcy urodzonych dzieci, mniej niż promil zachorowań! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kNH Re: Dziecko zmarło na sepsę IP: *.zax.pl 02.04.07, 23:03 Biedne dzieciątko, biedni rodzice... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HuGo W. szczepienia w brzeskim IP: *.multimo.gtsenergis.pl 06.04.07, 02:38 Najwieksze ryzyko jest dla dzieci od 3 miesiaca do 5 roku zycia, druga grupa ryzyka to od 14 do 19 roku. Kto znowu wzial w lape? Dlaczego najbardziej narazone dzieci nie sa szczepione - a najmniej narazone od 11 do 13 sa? Po co wyrzuca sie pieniadze w bloto dla 11-13 latkow i nie przeznacza sie na dzieci od 3 miesiaca do 5 roku - mimo ze sa bardziej narazone niz te od 14 do 19? To dowod na korupcje urzednikow ktorzy podjeli decyzje o takim wieku szczepien. Odpowiedz Link Zgłoś