Dodaj do ulubionych

Dziecko zmarło na sepsę

30.03.07, 21:32
czy w innych krajach też się to zdarza?
Obserwuj wątek
    • Gość: gonzo Re: Dziecko zmarło na sepsę IP: *.range86-143.btcentralplus.com 31.03.07, 10:48
      Zdarza sie.

      Zdarza sie tez,ze ludzie umieraja na raka, na zawal serca, krwotoki mozgu i
      zapalenie pluc. Tylko dziennikarze, ktorzy lacza pogon za sensacja z ignorancja
      niekoniecznie przeksztalcaja gazete w kiepsko pisana kronike lokalnej
      kazuistyki medycznej.
    • Gość: t0 Skoro radio Zet podalo to sobie sprawdźcie, bo moż IP: *.adsl.inetia.pl 31.03.07, 11:21
      e tam być pełno błędnych faktów! A co do tego czy się zdarza w innych krajach -
      TAK, tylko teraz o tym u nas głośno, bo firmy farmaceutyczne nie mogą sprzeadć
      szczepionek. Ceny za wysokie na polskie realia, więc trzeba postraszyć
      rodziców! 3 przypadki z Zakopanego na kilka tysięcy urodzonych dzieci, mniej
      niż promil zachorowań!
    • Gość: kNH Re: Dziecko zmarło na sepsę IP: *.zax.pl 02.04.07, 23:03
      Biedne dzieciątko, biedni rodzice...
    • Gość: HuGo W. szczepienia w brzeskim IP: *.multimo.gtsenergis.pl 06.04.07, 02:38
      Najwieksze ryzyko jest dla dzieci od 3 miesiaca do 5 roku zycia, druga grupa
      ryzyka to od 14 do 19 roku. Kto znowu wzial w lape? Dlaczego najbardziej
      narazone dzieci nie sa szczepione - a najmniej narazone od 11 do 13 sa? Po co
      wyrzuca sie pieniadze w bloto dla 11-13 latkow i nie przeznacza sie na dzieci
      od 3 miesiaca do 5 roku - mimo ze sa bardziej narazone niz te od 14 do 19?
      To dowod na korupcje urzednikow ktorzy podjeli decyzje o takim wieku
      szczepien.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka