IP: *.net.autocom.pl 17.04.07, 21:17
szukam aerobiku w okolicach centrum, najlepiej ze znizka dla studentow:)
nie zna ktos?:)

bardzo prosze o odpowiedz, z gory dziekuje:)
Obserwuj wątek
    • Gość: hist Re: aerobik IP: *.crowley.pl 18.04.07, 18:38
      body hit niedaleko ap. karnet na 30 dni na 4 aerobiki i 4 silownie kosztuje 45
      zl. polecam :)
      • Gość: o Re: aerobik IP: *.net.autocom.pl 19.04.07, 10:38
        a jak jest na tej silowni?
        • czarna_mamba_85 Re: aerobik 21.04.07, 11:03
          cwiczysz tak dlugo jak chcesz. jest m.in. stepper, rowerek, atlas

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka