Gość: :) IP: *.net.autocom.pl 17.04.07, 21:17 szukam aerobiku w okolicach centrum, najlepiej ze znizka dla studentow:) nie zna ktos?:) bardzo prosze o odpowiedz, z gory dziekuje:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: hist Re: aerobik IP: *.crowley.pl 18.04.07, 18:38 body hit niedaleko ap. karnet na 30 dni na 4 aerobiki i 4 silownie kosztuje 45 zl. polecam :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o Re: aerobik IP: *.net.autocom.pl 19.04.07, 10:38 a jak jest na tej silowni? Odpowiedz Link Zgłoś
czarna_mamba_85 Re: aerobik 21.04.07, 11:03 cwiczysz tak dlugo jak chcesz. jest m.in. stepper, rowerek, atlas Odpowiedz Link Zgłoś