Gość: staszek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.07, 22:43 No nie wiem co na to górale, rydzyk wie że oni mają ciupagi? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gmp Sluga szatana chce porwac sw obraz. IP: *.dyn.optonline.net 31.05.07, 23:32 Mma nadzieje , ze gorale mu to z glowy wybija. Ciupagami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jakadam Sanktuarium Jana Pawła II na Krzeptówkach? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.07, 00:52 może nie wie nic o ciupagach..., ale się dowie !!! miejmy nadzieję Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pielgrzym Sanktuarium Jana Pawła II na Krzeptówkach? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.06.07, 04:43 Żenujace ,żeby nad trumną ...to własnosć parafii i zakonu pallotynów.W sanktuarium na Krzeptowkach bylem wiele razy ,takze w 1997 podczas pielgrzymki i konsekracji światyni przez Jana Pawła II i na pewno będę jeszcze 100 razy.. Do Torunia do kościoła ojca dyrektora nie pojade nigdy.Hej górale nie bójta sie..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czytelnik Sanktuarium Jana Pawła II na Krzeptówkach? IP: *.eranet.pl 01.06.07, 05:51 Żałosne - planuje się tworzyć się nowe miejsca kultu gdzieś na pustym polu przy drodze wylotowej niż wspierać już istniejące miejsca religijne - pogłębiając je i dodając nowe znaczenia w wierze. A styl... noc przed operacją i ciemny pokój i jeszcze jakieś szeptane obietnice. Drogi O.Rydzyku - zastanów się czy modlitwa przy przydrożnym prostym krzyżu ma mniejszą wagę niź modlitwa w wielkiej, wspaniałej ale pustej formie kościoła. W sanktuarium na Krzeptówkach czuć obecność Ojca Świętego - mimo, że Go z nami już nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
2lkad1 Czytelniku przejrzyj na oczy! 01.06.07, 14:35 Nie apeluje się do pozbawionego uczuć fałszywego kapłana. Ojcze Święty Benedykcie XVI - dość zwłoki! Rydzyka ekskomunikować!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miś czytam Nasz Dziennik czy Gazetę Wyborczą ? IP: *.chello.pl 01.06.07, 06:54 jak można informować o takich pierdołach ? Odpowiedz Link Zgłoś
2lkad1 Re: czytam Nasz Dziennik czy Gazetę Wyborczą ? 01.06.07, 14:39 Gość portalu: miś napisał(a): > jak można informować o takich pierdołach ? Jak można nie zauważyć, że sprawa nie dotyczy tylko wiernych, ale kolejnego świętokradztwa, hucpy i demonstracji wrogości wobec Polski i Polaków których chce się dopuścić podejrzany biznesmen-kaznodzieja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zosia Re: Sanktuarium Jana Pawła II na Krzeptówkach? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.07, 07:36 Panie Redaktorze powinien się Pan wstydzić jest to Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej, a nie Boskiej Odpowiedz Link Zgłoś
loader Sanktuarium? 01.06.07, 07:59 gorzej jak ojciec dyktator zapragnie mieć pokój z widokiem na góry. wtedy zabierze góralom tatry i karze przenieść do torunia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jasiu PUKWATEREK Re: Sanktuarium? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.07, 08:09 Gazeta Wyborcza niech sie nie przejmuje w jakim kosciele będzie umieszczony Obraz tylko niech pilnuje wystrojów Synagog Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: intima_31 Złodziej!!! IP: *.ae.krakow.pl 01.06.07, 08:16 Nie dość, że kłamca, sekciarz, to jeszcze złodziej! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miś czym, oprócz nazwy róznią się te matki boskie ? IP: *.chello.pl 01.06.07, 08:30 jedna biała, druga czarna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Sanktuarium Jana Pawła II na Krzeptówkach? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.07, 08:38 Sanktuarium Jana Pawła II jest tylko w jednym miejscu - tam gdzie się urodził, w Wadowicach, a nie jakieś Krzeptówki, czy Toruń. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dorotaazory Sanktuarium Jana Pawła II na Krzeptówkach? IP: 80.55.120.* 01.06.07, 10:24 Rydzyk chce zabrać obraz do siebie, żeby szerzyć i umacniać swój kult sekciarski. Dziwię się, że jego zwierzchnicy wyrażają zgodę na takie rzeczy. Przecież ten dar był dla k.s. Drozdka i powinien zostać w tamtej parafii. Jestem zaszokowana, faktem że władze kościelne nie mają sposobu na opanowanie tego klechy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stasiu HALINIAK Re: Sanktuarium Jana Pawła II na Krzeptówkach? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.07, 11:05 Obraz należy przekazac redaktorowi Tyg Podhalanskiego ob. Jureckiemu za to że zakapował Księdza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: toya wojtyle nalezy oglosic bogiem...wtedy gorale beda IP: *.adsl.alicedsl.de 01.06.07, 15:12 zadowoleni,a i rydzyk bedzie mial do kogo sie modlic po polsku.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ar Spokojnie IP: *.chello.pl 02.06.07, 08:04 Gość portalu: dorotaazory napisała: > Przecież ten dar był dla k.s. Drozdka Raczej dla parafii, więc to był dar dla wiernych, którzy ufundowali sanktuarium wotywne na Krzeptówkach. Kto w tym czasie administrował parafią w ogóle nie ma znaczenia, więc nawet jeśli Rydzyk w tym przypadku nie łże, to i tak żadne ewentualne przedśmiertne deklaracje też nie mają znaczenia. Najwyżej narobi sobie wrogów na Podhalu. Odpowiedz Link Zgłoś
cover_wielki Re: Sanktuarium Jana Pawła II na Krzeptówkach? 01.06.07, 13:01 Rydzyk ty załosny kłamco. JP II nawet Cię nie lubił. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gajane4 Sanktuarium Jana Pawła II na Krzeptówkach? IP: 193.0.117.* 01.06.07, 14:41 Równie obrzydliwego typa jak Rydzyk trudno znaleźć pod słońcem. Ten nawet dar Jana Pawła II chce zamienic na własne pieniądze. Z tego, że jego zgromadzenie wszystko to toleruje wynika, że w jego hierachii zasiadają takie same rydzyki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krakus Górale złojcie skóre temu sekciarzowi!!! IP: *.dyn.optonline.net 02.06.07, 00:49 Rydzyk won z Malopolski !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jadwiga Sanktuarium Jana Pawła II na Krzeptówkach? IP: *.ghnet.pl 10.11.07, 17:42 dlaczego kłamiecie obraz ks.M.Drozdek już przekazał uroczyście przez górali Radiu Maryja Odpowiedz Link Zgłoś