Dodaj do ulubionych

Sanktuarium Jana Pawła II na Krzeptówkach?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.07, 22:43
No nie wiem co na to górale, rydzyk wie że oni mają ciupagi?
Obserwuj wątek
    • Gość: gmp Sluga szatana chce porwac sw obraz. IP: *.dyn.optonline.net 31.05.07, 23:32
      Mma nadzieje , ze gorale mu to z glowy wybija.
      Ciupagami.
    • Gość: jakadam Sanktuarium Jana Pawła II na Krzeptówkach? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.07, 00:52
      może nie wie nic o ciupagach..., ale się dowie !!! miejmy nadzieję
    • Gość: pielgrzym Sanktuarium Jana Pawła II na Krzeptówkach? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.06.07, 04:43
      Żenujace ,żeby nad trumną ...to własnosć parafii i zakonu pallotynów.W
      sanktuarium na Krzeptowkach bylem wiele razy ,takze w 1997 podczas pielgrzymki i
      konsekracji światyni przez Jana Pawła II i na pewno będę jeszcze 100 razy.. Do
      Torunia do kościoła ojca dyrektora nie pojade nigdy.Hej górale nie bójta sie.....
    • Gość: czytelnik Sanktuarium Jana Pawła II na Krzeptówkach? IP: *.eranet.pl 01.06.07, 05:51
      Żałosne - planuje się tworzyć się nowe miejsca kultu gdzieś na pustym polu przy
      drodze wylotowej niż wspierać już istniejące miejsca religijne - pogłębiając je
      i dodając nowe znaczenia w wierze. A styl... noc przed operacją i ciemny pokój
      i jeszcze jakieś szeptane obietnice. Drogi O.Rydzyku - zastanów się czy
      modlitwa przy przydrożnym prostym krzyżu ma mniejszą wagę niź modlitwa w
      wielkiej, wspaniałej ale pustej formie kościoła. W sanktuarium na Krzeptówkach
      czuć obecność Ojca Świętego - mimo, że Go z nami już nie ma.
      • 2lkad1 Czytelniku przejrzyj na oczy! 01.06.07, 14:35
        Nie apeluje się do pozbawionego uczuć fałszywego kapłana.
        Ojcze Święty Benedykcie XVI - dość zwłoki! Rydzyka ekskomunikować!!!
    • Gość: miś czytam Nasz Dziennik czy Gazetę Wyborczą ? IP: *.chello.pl 01.06.07, 06:54
      jak można informować o takich pierdołach ?
      • 2lkad1 Re: czytam Nasz Dziennik czy Gazetę Wyborczą ? 01.06.07, 14:39
        Gość portalu: miś napisał(a):

        > jak można informować o takich pierdołach ?
        Jak można nie zauważyć, że sprawa nie dotyczy tylko wiernych, ale kolejnego
        świętokradztwa, hucpy i demonstracji wrogości wobec Polski i Polaków których
        chce się dopuścić podejrzany biznesmen-kaznodzieja.
    • Gość: Zosia Re: Sanktuarium Jana Pawła II na Krzeptówkach? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.07, 07:36
      Panie Redaktorze powinien się Pan wstydzić jest to Sanktuarium Matki Bożej
      Fatimskiej, a nie Boskiej
    • loader Sanktuarium? 01.06.07, 07:59
      gorzej jak ojciec dyktator zapragnie mieć pokój z widokiem na góry. wtedy
      zabierze góralom tatry i karze przenieść do torunia...
      • Gość: Jasiu PUKWATEREK Re: Sanktuarium? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.07, 08:09
        Gazeta Wyborcza niech sie nie przejmuje w jakim kosciele będzie umieszczony
        Obraz tylko niech pilnuje wystrojów Synagog
    • Gość: intima_31 Złodziej!!! IP: *.ae.krakow.pl 01.06.07, 08:16
      Nie dość, że kłamca, sekciarz, to jeszcze złodziej!
      • Gość: miś czym, oprócz nazwy róznią się te matki boskie ? IP: *.chello.pl 01.06.07, 08:30
        jedna biała, druga czarna
    • Gość: Gość Re: Sanktuarium Jana Pawła II na Krzeptówkach? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.07, 08:38
      Sanktuarium Jana Pawła II jest tylko w jednym miejscu - tam gdzie się urodził, w
      Wadowicach, a nie jakieś Krzeptówki, czy Toruń.
    • Gość: dorotaazory Sanktuarium Jana Pawła II na Krzeptówkach? IP: 80.55.120.* 01.06.07, 10:24
      Rydzyk chce zabrać obraz do siebie, żeby szerzyć i umacniać swój kult
      sekciarski. Dziwię się, że jego zwierzchnicy wyrażają zgodę na takie rzeczy.
      Przecież ten dar był dla k.s. Drozdka i powinien zostać w tamtej parafii. Jestem
      zaszokowana, faktem że władze kościelne nie mają sposobu na opanowanie tego klechy.
      • Gość: Stasiu HALINIAK Re: Sanktuarium Jana Pawła II na Krzeptówkach? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.07, 11:05
        Obraz należy przekazac redaktorowi Tyg Podhalanskiego ob. Jureckiemu za to że
        zakapował Księdza
        • Gość: toya wojtyle nalezy oglosic bogiem...wtedy gorale beda IP: *.adsl.alicedsl.de 01.06.07, 15:12
          zadowoleni,a i rydzyk bedzie mial do kogo sie modlic po polsku..
      • Gość: ar Spokojnie IP: *.chello.pl 02.06.07, 08:04
        Gość portalu: dorotaazory napisała:
        > Przecież ten dar był dla k.s. Drozdka

        Raczej dla parafii, więc to był dar dla wiernych, którzy ufundowali sanktuarium
        wotywne na Krzeptówkach. Kto w tym czasie administrował parafią w ogóle nie ma
        znaczenia, więc nawet jeśli Rydzyk w tym przypadku nie łże, to i tak żadne
        ewentualne przedśmiertne deklaracje też nie mają znaczenia.
        Najwyżej narobi sobie wrogów na Podhalu.
    • cover_wielki Re: Sanktuarium Jana Pawła II na Krzeptówkach? 01.06.07, 13:01
      Rydzyk ty załosny kłamco. JP II nawet Cię nie lubił.
    • Gość: gajane4 Sanktuarium Jana Pawła II na Krzeptówkach? IP: 193.0.117.* 01.06.07, 14:41
      Równie obrzydliwego typa jak Rydzyk trudno znaleźć pod słońcem. Ten nawet dar
      Jana Pawła II chce zamienic na własne pieniądze. Z tego, że jego zgromadzenie
      wszystko to toleruje wynika, że w jego hierachii zasiadają takie same rydzyki.
    • Gość: Krakus Górale złojcie skóre temu sekciarzowi!!! IP: *.dyn.optonline.net 02.06.07, 00:49
      Rydzyk won z Malopolski !!!
    • Gość: jadwiga Sanktuarium Jana Pawła II na Krzeptówkach? IP: *.ghnet.pl 10.11.07, 17:42
      dlaczego kłamiecie obraz ks.M.Drozdek już przekazał uroczyście przez górali
      Radiu Maryja
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka