Dodaj do ulubionych

sabbina ???

08.06.03, 22:06
na wypadek, gdybyś nie zauważyła:
nikt ( no, może oprócz dyszla) cię tu nie lubi, nie rozumie twojej pasji
nawracania ciemnego motłochu, nie docenia twojej politycznej przenikliwości;
więc proszę cię grzecznie: odpuść sobie dalsze próby indoktrynacji tych
durnych 81%, którzy w dzisiejszym referendum powiedzeli "TAK", i wróć tam,
skąd przyszłaś...
Obserwuj wątek
    • bluetab70 i wiesz co jeszcze, sabbina? 08.06.03, 22:30
      słoma ci z butów wyłazi w każdym poście, szkoda słów...
      chcesz, żeby w Polsce było lepiej, to spożytkuj swój nadmiar energii w
      bardziej produktywny sposób, bo od wyzywania innych PKB raczej nie rośnie
      • Gość: rybak Re: IP: *.NAT.WRO.Korbank.PL 08.06.03, 23:31
        Tu się nie zgadzam z czcigodnym przedmówcą. Wolność to wielość głosów. Nawet
        głos głupca i ignoranta jest pożyteczny. Nie traktuj tylko Sabbiny tak
        śmiertelnie poważnie, tak osobiście. Obawiam się zresztą, że jest ona tylko
        fragmentem większej całości, rzeszy wyszczekanych półgłówków, która też jest
        składnikiem pejzażu naszego kraju. Dobrze jest mieć to stale na uwadze,
        ponieważ nasz codzienny krąg doświadczeń społecznych jest bardzo wąski i
        wynosimy z niego skrzywiony (niszowy) obraz świata. W tym sensie LPR, UPR itd.
        są naprawdę bardzo potrzebne, żebyśmy nie gnuśnieli intelektualnie.
        W ostateczności potraktuj kontakty z Sabbiną rozrywkowo, jak wycieczkę do zoo -
        polskiego zoo politycznego.
        Pozdrawiam
        • bluetab70 Re: 09.06.03, 00:03
          Gość portalu: rybak napisał(a):

          > Tu się nie zgadzam z czcigodnym przedmówcą. Wolność to wielość głosów. Nawet
          > głos głupca i ignoranta jest pożyteczny.

          hmm, w drugim poście miałam na myśli chamstwo, nie głupotę...

          > Nie traktuj tylko Sabbiny tak
          > śmiertelnie poważnie, tak osobiście.

          ależ skąd ten pomysł??
          przeczytaj sobie wątek z oślej ławki

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=429&w=6396534
          >Obawiam się zresztą, że jest ona tylko
          > fragmentem większej całości, rzeszy wyszczekanych półgłówków,

          tu się akurat zgadzamy. Różnica polega jednak na tym, że posty owych
          wyszczekanych półgłówków, mimo, że zacietrzewieniem i poziomem merytorycznym
          nie odbiegają od postów sabbiny, niekoniecznie wymagają natychmiastowej
          interwencji admina...

          > W ostateczności potraktuj kontakty z Sabbiną rozrywkowo, jak wycieczkę do
          zoo -polskiego zoo politycznego.

          a tu sie nie zgodzę: " chamstwu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom
          osobistom", że się posłużę cytatem :)

          > Pozdrawiam

          ja również,
          B

          PS.
          das_bot tym razem się spisał :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka