bluetab70
08.06.03, 22:06
na wypadek, gdybyś nie zauważyła:
nikt ( no, może oprócz dyszla) cię tu nie lubi, nie rozumie twojej pasji
nawracania ciemnego motłochu, nie docenia twojej politycznej przenikliwości;
więc proszę cię grzecznie: odpuść sobie dalsze próby indoktrynacji tych
durnych 81%, którzy w dzisiejszym referendum powiedzeli "TAK", i wróć tam,
skąd przyszłaś...