IP: *.zim.citynet.pl 10.06.03, 15:40
na przystankach na trasie jeszcze istniejących linii 177/477 pojawiły się
komunikaty mpk. Za te linie powstanie linia 137 która kursować będzie na
trasie :
New Kleparz-prądnicka-dra Twardego-pielęgniarek-prądnicka-mackiewicza-Kuźnicy
Kołłąt.-al.29-go - siewna-mackiewicza-prądnicka-bratysławska-Kleparz

fajnnnie 137 kursować będzie siewną ale czy będzie wjeżdżać w bocianią i czy
będzie zatrzymywać się na przystankach Górka Narod. [pętla 164] i Bociana ???
Obserwuj wątek
    • Gość: misiek Re:& #35 137 IP: *.zim.citynet.pl 10.06.03, 15:43
      tak a propos - czy w mpk można będzie dotać rozkłady do segregatora???
      • Gość: . Re:& & #35 35 137 IP: *.zim.citynet.pl 10.06.03, 21:13
        a kiedy rusza 137???
        • Gość: ADAŚ Start linii "137" IP: *.wielkopole.sdi.tpnet.pl 10.06.03, 21:28
          Gość portalu: . napisał(a):

          > a kiedy rusza 137???

          Brygada pilotażowa wystartowała już w ubiegły piątek z Kuźnicy około 20.50 -
          Mouset zna bliższe szczegóły hehehe.
          Natomiast oficjalny debiut już 21 czerwca 2003.
          • Gość: mouset Re: Start linii '137' IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 10.06.03, 22:04
            Można powiedzieć że ruszyła z kopyta, wprawdzie zboczyła na walcownię...
            • adas29 Re: Start linii '137' 11.06.03, 09:19
              Gość portalu: mouset napisał(a):

              > Można powiedzieć że ruszyła z kopyta, wprawdzie zboczyła na walcownię...

              Ale tabor chyba nie najgorszy, co Mouset - hihihi ???
              • Gość: mouset Re: Start linii '137' IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 11.06.03, 10:06
                Tabor the best Ford Na 104? hihihihi
    • Gość: mouset Re: & & #35 35 137 IP: *.ghnet.pl / 192.168.5.* 10.06.03, 22:03
      Bez jaj, żeby miał objeżdżać to pustkowie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka