22.06.07, 19:12
My tramwajarze ziemi pol lasow i lak uwazamy, ze aby moc podniesc place
kazdemu kto zechce, nalezy w pierwszej kolejnosci skonfiskowac pochodzace z
pierwszego uwlaszczenia magnetowidy firmy Otake a kolejno sprzedac je w
trybie otwartego przetargu...uzyskane w ten sposob ogromne sumy mozna
dowolnie rozdawac w pierwszej kolejnosci zaspakajajac apetyty poslow z
najwyzszych polek a potem kolejno nizszych i nizszych az po kurdupli zupelnie
malych...Otake my walczyli i to sie im nalezy jak psu zupa
tramwajarz i pochod czerwcowy z majowym
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka