Dodaj do ulubionych

[GOP] 10 lat wagonów 111N

IP: 213.17.234.* 12.06.03, 22:40
Znów pozwolę sobie troszkę zaspamować, ale w maju przyniosło skutek, więc
teraz też może ktoś przyjedzie :-)


Klub Miłośników Transportu Miejskiego w Chorzowie Batorym serdecznie
zaprasza na przejazd okolicznościowy z okazji 10-lecia wagonów typu 111N.

Impreza odbędzie się w dniu 5 lipca 2003 r. (sobota). Zbiórka uczestników w
godzinach 9:00-9:15 w zajezdni tramwajowej w Gliwicach przy ulicy
Chorzowskiej 150.

Przejazd składem 2x111N (prawdopodobnie wagony 360+406) odbędzie się
trasami po których kursowały wahadłowo składy 2x111N (symbolem * oznaczone
jest miejsce zmiany kierunku jazdy):
Gliwice Zajezdnia (wyjazd 9:25) - Wójtowa Wieś Pętla - Makoszowy Dworzec
PKP - Zabrze Plac Wolności* - Chebzie Węglowa* - Ruda - Bytom Plac
Sikorskiego - Brzeziny Śląskie Stare Osiedle* - Bytom Plac Sikorskiego -
Bytom Stacja Ruchu* - Bytom Plac Sikorskiego - Piaśniki - Chorzów Batory
Zajezdnia* - Chorzów Rynek - WPKiW - Katowice - Sosnowiec Sobieskiego* -
Katowice Plac Wolności (przyjazd o godz.17:10), a następnie pociąg
specjalny zjedzie do zajezdni Gliwice trasą przez Chorzów, Bytom i Zabrze*
(zjazd o godz.18:46).

Cena biletu na przejazd wynosi 3 zł. Bilety będą do nabycia u konduktora.

Serdecznie zapraszamy!

/organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany programu imprezy lub jej
odwołania z przyczyn techniczno-eksploatacyjnych (np. stan taboru) lub
innych od nas niezależnych (np. KZK GOP)./
Obserwuj wątek
    • Gość: Locutus JADĘ!!! IP: *.lama.net.pl / 192.168.11.* 13.06.03, 03:45
      Kuba203!!! Umówimy się jakoś razem, żeby pojechać???
      • pavlack Re: JADĘ!!! 13.06.03, 13:42
        Może się też wybiorę :D
      • kuba203 Re: JADĘ!!! 13.06.03, 21:22
        Gość portalu: Locutus napisał(a):

        > Kuba203!!! Umówimy się jakoś razem, żeby pojechać???

        Wyjeżdżam Wieliczką o 06:26 :))
        Oczywiście jadę, tylko mam pytanie do organizatorów, pociąg z Krakowa
        przyjeżdża do Zabrza o 08:45, możnaby ewentualnie opóźnić wyjazd o jakieś 10
        minut? :))
        • Gość: wpk Re: JADĘ!!! IP: 213.17.234.* 13.06.03, 21:25
          kuba203 napisał:

          > Oczywiście jadę, tylko mam pytanie do organizatorów, pociąg z Krakowa
          > przyjeżdża do Zabrza o 08:45, możnaby ewentualnie opóźnić wyjazd o jakieś 10
          > minut? :))

          Proponuję pojechać tym pociągiem do Gliwic i tam dołączyć do imprezy - chyba,
          że zdążycie w Zabrzu na 4-kę o 8:52 z Placu Wolności, wtedy dojedziecie na czas.
          Opóźnienie wyjazdu niestety nie wchodzi w grę z uwagi na to, że wtedy się
          rozkład na cały dzień posypie, na co nie możemy sobie pozwolić ;-)
          • kuba203 Re: JADĘ!!! 13.06.03, 21:28
            Aha, to będziemy na bieżąco widzieć, z moich dotychczasowych doświadczeń to
            raczej ten pociąg jest punktualny :)) W razie czego będziemy dzwonić, że
            wsiądziemy w Gliwicach (telefon podałeś kiedyś na forum) :))
            • Gość: Locutus Re: JADĘ!!! IP: *.lama.net.pl / 192.168.11.* 14.06.03, 06:44
              Kuba!!! No to jak się umawiamy??? Gdzie się spotykamy i o której??? Bo nie chcę
              jechać sam!!!
              • kuba203 Re: JADĘ!!! 14.06.03, 09:44
                Gość portalu: Locutus napisał(a):

                > Kuba!!! No to jak się umawiamy??? Gdzie się spotykamy i o której??? Bo nie
                chcę
                >
                > jechać sam!!!

                Trafisz na stację w Bieżanowie? Jak tak, to bądź o 06:25 (tylko się nie
                spóźnij, bo pociąg jest o 06:26 :)) ), a jak nie chce Ci się iść tak daleko,
                to na dworcu o 06:45, przy wejściu na peron, gdzie będzie stał pociąg do
                Kołobrzegu (tym pojedziemy).
                • Gość: Locutus Re: JADĘ!!! IP: *.lama.net.pl / 192.168.11.* 15.06.03, 11:02
                  Na peronie się nie znajdziemy. Umówmy się przy wejściu do przejścia podziemnego
                  pod globusem. Ten do kołobrzegu to pospieszny czy ekspress? I ile kosztuje
                  bilet?
                  • kuba203 Re: JADĘ!!! 15.06.03, 18:20
                    Gość portalu: Locutus napisał(a):

                    > Na peronie się nie znajdziemy. Umówmy się przy wejściu do przejścia
                    podziemnego
                    >
                    > pod globusem.

                    Nieeeee, nie będę stał w towarzystwie śmierdzących lumpów, którzy tam
                    przesiadują na ławeczkach. Nie na peronie, tylko w nowym przejściu podziemnym
                    przy drzwiach na peron :))

                    > Ten do kołobrzegu to pospieszny czy ekspress? I ile kosztuje
                    > bilet?

                    Pospieszny, 14,28zł :)) Chyba, że będziemy musieli pojechać do Gliwic, to
                    wtedy kilka groszy trzeba będzie dopłacić.
                    • Gość: Locutus Re: JADĘ!!! IP: *.lama.net.pl / 192.168.11.* 16.06.03, 05:15
                      Mówisz w NOWYM przejściu... tam to dopiero lumpy śmierdzą, ale niech Ci świeci.
                      Czuję się umówiony.
        • Gość: autocom Re: JADĘ!!! IP: *.net.autocom.pl 14.06.03, 14:03
          kuba203 napisał:

          >
          > Wyjeżdżam Wieliczką o 06:26 :))
          > Oczywiście jadę, tylko mam pytanie do organizatorów, pociąg z Krakowa
          > przyjeżdża do Zabrza o 08:45, możnaby ewentualnie opóźnić wyjazd o jakieś 10
          > minut? :))

          Ja też się chyba wybiorę, ale na wszelki wypadek pojadę Barbakanem o 6:31, choć
          to nieco więcej kosztuje
          • Gość: mouset Re: JADĘ!!! IP: 62.233.183.* 14.06.03, 16:31
            Barbakan jedzie bardzo wolno, uważaj
          • kuba203 Re: JADĘ!!! 15.06.03, 18:21
            Gość portalu: autocom napisał(a):

            > Ja też się chyba wybiorę, ale na wszelki wypadek pojadę Barbakanem o 6:31,

            Jak Ci się chce wstawać... ;))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka