Gość: wpk
IP: 213.17.234.*
12.06.03, 22:40
Znów pozwolę sobie troszkę zaspamować, ale w maju przyniosło skutek, więc
teraz też może ktoś przyjedzie :-)
Klub Miłośników Transportu Miejskiego w Chorzowie Batorym serdecznie
zaprasza na przejazd okolicznościowy z okazji 10-lecia wagonów typu 111N.
Impreza odbędzie się w dniu 5 lipca 2003 r. (sobota). Zbiórka uczestników w
godzinach 9:00-9:15 w zajezdni tramwajowej w Gliwicach przy ulicy
Chorzowskiej 150.
Przejazd składem 2x111N (prawdopodobnie wagony 360+406) odbędzie się
trasami po których kursowały wahadłowo składy 2x111N (symbolem * oznaczone
jest miejsce zmiany kierunku jazdy):
Gliwice Zajezdnia (wyjazd 9:25) - Wójtowa Wieś Pętla - Makoszowy Dworzec
PKP - Zabrze Plac Wolności* - Chebzie Węglowa* - Ruda - Bytom Plac
Sikorskiego - Brzeziny Śląskie Stare Osiedle* - Bytom Plac Sikorskiego -
Bytom Stacja Ruchu* - Bytom Plac Sikorskiego - Piaśniki - Chorzów Batory
Zajezdnia* - Chorzów Rynek - WPKiW - Katowice - Sosnowiec Sobieskiego* -
Katowice Plac Wolności (przyjazd o godz.17:10), a następnie pociąg
specjalny zjedzie do zajezdni Gliwice trasą przez Chorzów, Bytom i Zabrze*
(zjazd o godz.18:46).
Cena biletu na przejazd wynosi 3 zł. Bilety będą do nabycia u konduktora.
Serdecznie zapraszamy!
/organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany programu imprezy lub jej
odwołania z przyczyn techniczno-eksploatacyjnych (np. stan taboru) lub
innych od nas niezależnych (np. KZK GOP)./