mikolaj7 26.06.03, 19:44 odlecialem !! sport.onet.pl/751635,wiadomosci.html :D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mikolaj24 Re: teoria spisku 26.06.03, 19:58 peteen napisał: > tomaszewski zawsze był błaznem... i bedziue Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj7 Re: teoria spisku 26.06.03, 19:59 nawet jak ma cos ciekawego do powiedzenia to zabija to swoim jezykiem - mowiac o kims per 'listek' albo 'listek dal dupy', jak mozna tak mowic w wywiadzie... Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj24 Re: teoria spisku 26.06.03, 20:02 mikolaj7 napisał: > nawet jak ma cos ciekawego do powiedzenia to zabija to > swoim jezykiem - mowiac o kims per 'listek' albo 'listek dal > dupy', jak mozna tak mowic w wywiadzie... > misio byl zle wychowany Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bonzaj Re: teoria spisku IP: 62.111.198.* 26.06.03, 23:20 Ja tam lubie sobie posłuchaćjego interesujących wywodów.Najlepszy był program "gol" na TVP2 którego kiedyś bywał regularnym gościem.A to jego "zupkowy rozgardiasz reklamowy" to mnie rozwalił...Acha i jeszcze jedno jego ulubione powiedzonko " to nie był błąd ,to był wielbłąd" :) Odpowiedz Link Zgłoś
magazyn1 Re: teoria spisku 26.06.03, 23:38 ...ale przyznacie sami,ze gosciu ma dojscie do wiadomosci i wali nimi na odlew nie przejmujac sie niczym i nikim.Czym to jest spowodowane? Frustracyia,ze w koncu w naszej dzisiejszej pilce nic nie znaczy? A jak teraz odbieracie podrzucony temat przez T.,ze Boniek zrezygnowal bo zamieszany jest we "Wrota Rywina"? Tylko czekac jak Ziobro z Rokitym zawolaja Bonka na odpytywanie! Boniek tyz nic ciekawego nie powiedzial.Aha<ze un jest cacy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bonzaj Re: teoria spisku IP: *.crowley.pl 30.06.03, 10:48 To jest tak prawdziwe jak to żę w Klewkach Lepper widział Talibów... Odpowiedz Link Zgłoś