Dodaj do ulubionych

teoria spisku

26.06.03, 19:44
odlecialem !!

sport.onet.pl/751635,wiadomosci.html

:D
Obserwuj wątek
    • peteen Re: teoria spisku 26.06.03, 19:54
      tomaszewski zawsze był błaznem...
      • mikolaj24 Re: teoria spisku 26.06.03, 19:58
        peteen napisał:

        > tomaszewski zawsze był błaznem...

        i bedziue
      • mikolaj7 Re: teoria spisku 26.06.03, 19:59
        nawet jak ma cos ciekawego do powiedzenia to zabija to
        swoim jezykiem - mowiac o kims per 'listek' albo 'listek dal
        dupy', jak mozna tak mowic w wywiadzie...
        • mikolaj24 Re: teoria spisku 26.06.03, 20:02
          mikolaj7 napisał:

          > nawet jak ma cos ciekawego do powiedzenia to zabija to
          > swoim jezykiem - mowiac o kims per 'listek' albo 'listek dal
          > dupy', jak mozna tak mowic w wywiadzie...
          >
          misio byl zle wychowany
    • Gość: bonzaj Re: teoria spisku IP: 62.111.198.* 26.06.03, 23:20
      Ja tam lubie sobie posłuchaćjego interesujących wywodów.Najlepszy był
      program "gol" na TVP2 którego kiedyś bywał regularnym gościem.A to
      jego "zupkowy rozgardiasz reklamowy" to mnie rozwalił...Acha i jeszcze jedno
      jego ulubione powiedzonko " to nie był błąd ,to był wielbłąd"
      :)
      • magazyn1 Re: teoria spisku 26.06.03, 23:38
        ...ale przyznacie sami,ze gosciu ma dojscie do wiadomosci i wali nimi na odlew
        nie przejmujac sie niczym i nikim.Czym to jest spowodowane? Frustracyia,ze w
        koncu w naszej dzisiejszej pilce nic nie znaczy?
        A jak teraz odbieracie podrzucony temat przez T.,ze Boniek zrezygnowal bo
        zamieszany jest we "Wrota Rywina"? Tylko czekac jak Ziobro z Rokitym zawolaja
        Bonka na odpytywanie!
        Boniek tyz nic ciekawego nie powiedzial.Aha<ze un jest cacy!
        • Gość: bonzaj Re: teoria spisku IP: *.crowley.pl 30.06.03, 10:48
          To jest tak prawdziwe jak to żę w Klewkach Lepper widział Talibów...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka