Dodaj do ulubionych

Listy. Auta - zawalidrogi

IP: *.electrolux.se 07.09.07, 08:46
Więc robi się tak: Zbierasz wieczorem okruszki ze śniadania i sypiesz je na
dach parkującego samochodu - czyn sam w sobie nieszkodliwy. Tylko że okruszki
jedzą gołębie. A jak jedzą to i wydalają. A jaki wpływ mają ptasie odchody na
lakier... ;) Gołębie przyjacielem rowerzystów!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Lolon Re: Listy. Auta - zawalidrogi IP: *.um.krakow.pl 07.09.07, 09:52
      Ale ja sie obawiam, że krakowskie gołębie, rozbestwione przez
      mnogość źródeł pokarmu (w tym od turystów), nie połakomią się i nie
      będą chciały współpracować:-) Ale może miałeś już w tym względzie
      obserwacje?
    • Gość: ko-yama Re: Listy. Auta - zawalidrogi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.07, 13:15
      Czy kierowca KLI 65MU dostał już mandacik?
    • Gość: anielka Auta - zawalidrogi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.07, 14:43
      jechałam sobie kiedyś drogą rowerową - między zaparkowanymi autami a ścianą. oczwiście każdy parkowal jak mu się podobalo, jeden bardziej z bardziej wysunieta maska na sciezke inny mniej. jeden zaparkowal sie tak, ze ledwo ledwo rower sie miescil. wiec rozpedzilam sie, pedal od jego strony ustawilam w gorze i zostawilam mu slad swojej obecnosci przez cala dlugosc blotnika. pozdrawiam kierowce tego granatowego daewoo
      • mr.lordi anielko wiesz ze jestes..... 08.09.07, 00:01

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka