Gość: Tomek
IP: *.autocom.pl
29.02.08, 22:57
Znowu powstanie kiepskie architektonicznie centrum handlowe. Tym razem w
Bonarce. Z projektu wynika że będzie to tandeta na poziomie lunaparku z
palmami w środku i imitacją miasta. Znowu miasto w środku. Bardzo "oryginalny"
koncept to już trzeci po Plazie i M1 !!!. Do tego otwarcie tego molocha pewnie
skomplikuje dojazd bo od Kamienskiego trzeba będzie zrobić zjazdy i światła.
Wizdziałem parę centrów w Angli i innym krajach i to co powstaje w Krakowie to
czerpanie z jagorszych wzorców. Smutne.