Dodaj do ulubionych

Centrum Handlowe Bonarka

IP: *.autocom.pl 29.02.08, 22:57
Znowu powstanie kiepskie architektonicznie centrum handlowe. Tym razem w
Bonarce. Z projektu wynika że będzie to tandeta na poziomie lunaparku z
palmami w środku i imitacją miasta. Znowu miasto w środku. Bardzo "oryginalny"
koncept to już trzeci po Plazie i M1 !!!. Do tego otwarcie tego molocha pewnie
skomplikuje dojazd bo od Kamienskiego trzeba będzie zrobić zjazdy i światła.
Wizdziałem parę centrów w Angli i innym krajach i to co powstaje w Krakowie to
czerpanie z jagorszych wzorców. Smutne.
Obserwuj wątek
    • Gość: sefan777 Re: Centrum Handlowe Bonarka IP: *.ksknet.pl 02.03.08, 22:46
      Święta prawda.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka