Dodaj do ulubionych

Kapelanka 6a

07.03.08, 15:19
Czy wiecie co to jest ? reklamują sie na tej stronie ale na maila
znajomemu nie odpowiedzieli...
Obserwuj wątek
    • Gość: zazu Re: Kapelanka 6a IP: *.nrth.cable.ntl.com 07.03.08, 15:21
      no własnie, ktoś coś wie?
      • Gość: santiago Re: Kapelanka 6a IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.08, 16:30
        budowa już sie rozpoczęła. 242 mieszkania mają być
        • morfinka_12 Re: Kapelanka 6a 07.03.08, 19:18
          koszmar - smród, brud, ruch 24h/dobę, korki, ceny z kosmosu i dwie
          stacje paliw pod nosem.
          • Gość: augustzdegust Re: Kapelanka 6a IP: *.autocom.pl 08.03.08, 23:54
            Dwie stacje paliw to na razie. Za chwilę będzie trzecia, na tym skrawku ziemi
            pomiędzy Kapelanką 6A a akademikiem ASP.
            • Gość: ? Re: Kapelanka 6a IP: 195.128.172.* 23.10.08, 12:23
              A czy ktoś sie orientuje ws biurowca między budynmkiem mieszkalnym a nową
              stachją paliw (tam gdziesa teraz baraki Chemobudowy?
              Kto i kiedy go będzie budował,i na ile pięter wyrośnie?

              Myślę o mieszkaniu co prawda w drugiej klatce, ale dobrze wiedzieć co będzie
              obok.., oprócz wojskowych bloków na przeciwko
              • Gość: lupa Re: Kapelanka 6a IP: *.devs.futuro.pl 23.10.08, 13:12
                ponoć ten sam inwestor, a zważywszy na rozmach apartamentowca to i
                biurowiec machną na 8 pięter. pozdrawiam i wyrazy współczucia dla
                sąsiada
    • Gość: Aga Re: Kapelanka 6a IP: *.chello.pl 07.03.08, 22:06
      Kto szuka ten znajdzie np:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=412&w=70246864
    • bibi234 Re: Kapelanka 6a 09.03.08, 16:16
      Bardzo wszystkim dziękuję, juz wiem, że to nie to.
      • Gość: grizli Re: Kapelanka 6a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.08, 12:51
        Faktycznie ceny kosmiczne, ale mysle, ze kwestią czasu jest fakt, ze
        zaczna obnizac cene ;) Czekac cierpliwie. Skonczy sie płynnosc,
        zobacza strach w swoich oczach i zaczna sie promocje! ;)
        • dingulec Re: Kapelanka 6a 22.04.08, 23:07
          Niestety płacimy za lokalizację, choć przy dużej ulicy to
          przynajmniej daleko od torów kolejowych , czy wilgoci i zapaszków od Wisły
          • Gość: Michał Re: Kapelanka 6a IP: *.chello.pl 01.11.08, 20:44
            dingulec napisała:

            > (...) przynajmniej daleko od torów kolejowych (...)

            Ale za to po drugiej stronie ruchjliwej ulicy są tory tramwajowe.
            Jedyny plus, że tramwaje kursują tylko od 5-tej rano do północy.
            • Gość: all Re: Kapelanka 6a IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.01.09, 12:49
              za takie pieniążki to niech dalej sobie szukają jeleni....w takim miejscu-żadna
              rewelacja. A co do pieniążków to już powoli im zaczyna doskwierać brak
              płynności.....poczekamy zobaczymy jak to dalej będą twardzi w swoich chorych cenach
        • Gość: radek Re: Kapelanka 6a IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.15, 05:27
          skończyły sie pieniądze i nie zapłacili firmom koncowych 20 procent - czyli zysk szlag trafił i jeszcze trzeba było dołożyć do interesu - Megapolis to meeeegaaa oszustwo!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka