bibi234 07.03.08, 15:19 Czy wiecie co to jest ? reklamują sie na tej stronie ale na maila znajomemu nie odpowiedzieli... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zazu Re: Kapelanka 6a IP: *.nrth.cable.ntl.com 07.03.08, 15:21 no własnie, ktoś coś wie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: santiago Re: Kapelanka 6a IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.08, 16:30 budowa już sie rozpoczęła. 242 mieszkania mają być Odpowiedz Link Zgłoś
morfinka_12 Re: Kapelanka 6a 07.03.08, 19:18 koszmar - smród, brud, ruch 24h/dobę, korki, ceny z kosmosu i dwie stacje paliw pod nosem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: augustzdegust Re: Kapelanka 6a IP: *.autocom.pl 08.03.08, 23:54 Dwie stacje paliw to na razie. Za chwilę będzie trzecia, na tym skrawku ziemi pomiędzy Kapelanką 6A a akademikiem ASP. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Kapelanka 6a IP: 195.128.172.* 23.10.08, 12:23 A czy ktoś sie orientuje ws biurowca między budynmkiem mieszkalnym a nową stachją paliw (tam gdziesa teraz baraki Chemobudowy? Kto i kiedy go będzie budował,i na ile pięter wyrośnie? Myślę o mieszkaniu co prawda w drugiej klatce, ale dobrze wiedzieć co będzie obok.., oprócz wojskowych bloków na przeciwko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lupa Re: Kapelanka 6a IP: *.devs.futuro.pl 23.10.08, 13:12 ponoć ten sam inwestor, a zważywszy na rozmach apartamentowca to i biurowiec machną na 8 pięter. pozdrawiam i wyrazy współczucia dla sąsiada Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: Kapelanka 6a IP: *.chello.pl 07.03.08, 22:06 Kto szuka ten znajdzie np: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=412&w=70246864 Odpowiedz Link Zgłoś
bibi234 Re: Kapelanka 6a 09.03.08, 16:16 Bardzo wszystkim dziękuję, juz wiem, że to nie to. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grizli Re: Kapelanka 6a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.08, 12:51 Faktycznie ceny kosmiczne, ale mysle, ze kwestią czasu jest fakt, ze zaczna obnizac cene ;) Czekac cierpliwie. Skonczy sie płynnosc, zobacza strach w swoich oczach i zaczna sie promocje! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
dingulec Re: Kapelanka 6a 22.04.08, 23:07 Niestety płacimy za lokalizację, choć przy dużej ulicy to przynajmniej daleko od torów kolejowych , czy wilgoci i zapaszków od Wisły Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Re: Kapelanka 6a IP: *.chello.pl 01.11.08, 20:44 dingulec napisała: > (...) przynajmniej daleko od torów kolejowych (...) Ale za to po drugiej stronie ruchjliwej ulicy są tory tramwajowe. Jedyny plus, że tramwaje kursują tylko od 5-tej rano do północy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: all Re: Kapelanka 6a IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.01.09, 12:49 za takie pieniążki to niech dalej sobie szukają jeleni....w takim miejscu-żadna rewelacja. A co do pieniążków to już powoli im zaczyna doskwierać brak płynności.....poczekamy zobaczymy jak to dalej będą twardzi w swoich chorych cenach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radek Re: Kapelanka 6a IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.15, 05:27 skończyły sie pieniądze i nie zapłacili firmom koncowych 20 procent - czyli zysk szlag trafił i jeszcze trzeba było dołożyć do interesu - Megapolis to meeeegaaa oszustwo!!! Odpowiedz Link Zgłoś