Gość: Uczennica IP: *.kolornet.pl 19.03.08, 11:18 Ta szkoła jest super!!! Chdze do niej i jestem zadowolona... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: uczennica Szkoła Podstawowa nr 91 im. Janusza Kusocińskiego IP: 62.29.136.* 20.10.08, 08:26 uważam że pani która uczy dzieci w klasie 0 wogóle się do tego nienadaje.Wiecznie jest jakaś zdezorientowana.Zamiast uczyć pisania literek w szkole to ona zadaje im pisanie do domu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Natalia Re: Szkoła Podstawowa nr 91 im. Janusza Kusocińsk IP: *.centertel.pl 01.09.13, 10:11 Dokładnie , święta racja , gdy mój brat przychodził ze szkoły do domu to tylko " Mi się już nie chce ! ". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Uczennica;P Szkoła Podstawowa nr 91 im. Janusza Kusocińskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.09, 14:33 Ta szkoła jest zajebista,a pozatym w sporcie zawsze wygrywamy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oskar Re: Szkoła Podstawowa nr 91 im. Janusza Kusocińsk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.10, 20:34 popieram super Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Natalia Re: Szkoła Podstawowa nr 91 im. Janusza Kusocińsk IP: *.centertel.pl 01.09.13, 09:55 Ja niestety nie jestem zadowolona , chodziłam do niej 7 lat ( w tym klasa 0 ). Atmosfera w klasach od 0 do 3 była okropna ... " Bo ja mam to a ty nie " Następnie w klasie od 4 do 6 klasa była ok , ale nauczyciele strasznie zawzięci. W sumie w tej szkole zawsze panował porządek i mimo że mam dużo nie miłych wspomnień z nią związanych , to też zielone szkoły i wyjścia były super :) Jeśli chodzi o poziom nauczania to nauczyłam się tam czegoś więc jest ok. ;p W skali od 1-10 % szkoła otrzymuję 6 :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola szkola IP: *.dynamic.chello.pl 28.11.14, 17:48 Super szkola chodzę do niej i są świetni nauczyciele no i najlepsze wyniki sportowe!!! Odpowiedz Link Zgłoś