Gość: kofi IP: *.um.krakow.pl 04.09.03, 10:03 dlaczego ten wagon nie idzie na NG skoro jego kolega 791 już dawno jest po Ng, pytanie głównie kieruję do Michała Wojtaszka , który jest zawsze świetnie poinformowany. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
adas29 Re: pytanie o 790 04.09.03, 10:28 Podobno jest w "zadowalającym" stanie technicznym. Troszkę to dziwne, bo NB miały w tym samym czasie i jeden zużył się bardziej, a drugi mniej. No, ale nie mnie to wyrokować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kermitou Re: pytanie o 790 IP: *.net.autocom.pl 04.09.03, 12:04 I na dodatek jeździły zawsze w parze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Wojtaszek Re: pytanie o 790 IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 04.09.03, 14:32 791 poszedł na NG, bo miał wypadek. Pod koniec ubiegłych wakacji skład ten wykoleił się na skrzyżowaniu pod Koroną. 791 pewnie tak bardzo ucierpiał, że wysłali go na NG, a 790 oczekuje pewnie czasu, kiedy "nabiją" mu się kilometry. Kłopot polega na tym, że duża część wagonów potrzebuje NG i NB od zaraz i wysyłane są tylko te, które są w najgorszym stanie i mają najwyższe przebiegi. 790 nie spełnia pewnie tych kryteriów. Z tego co wiem, 790 raczej nie doczeka się w tym roku NG, chociaż nigdy nic nie wiadomo. Michał Wojtaszek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kofi Re: pytanie o 790 IP: 193.193.85.* 04.09.03, 15:12 dzięki za wyczerpującą informację Odpowiedz Link Zgłoś