Dodaj do ulubionych

pytanie o 790

IP: *.um.krakow.pl 04.09.03, 10:03
dlaczego ten wagon nie idzie na NG skoro jego kolega 791 już dawno jest po
Ng, pytanie głównie kieruję do Michała Wojtaszka , który jest zawsze świetnie
poinformowany.
Obserwuj wątek
    • adas29 Re: pytanie o 790 04.09.03, 10:28
      Podobno jest w "zadowalającym" stanie technicznym.
      Troszkę to dziwne, bo NB miały w tym samym czasie i jeden zużył się bardziej, a
      drugi mniej.
      No, ale nie mnie to wyrokować.
      • Gość: Kermitou Re: pytanie o 790 IP: *.net.autocom.pl 04.09.03, 12:04
        I na dodatek jeździły zawsze w parze
        • Gość: Michał Wojtaszek Re: pytanie o 790 IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 04.09.03, 14:32
          791 poszedł na NG, bo miał wypadek. Pod koniec ubiegłych wakacji skład ten
          wykoleił się na skrzyżowaniu pod Koroną. 791 pewnie tak bardzo ucierpiał, że
          wysłali go na NG, a 790 oczekuje pewnie czasu, kiedy "nabiją" mu się kilometry.
          Kłopot polega na tym, że duża część wagonów potrzebuje NG i NB od zaraz i
          wysyłane są tylko te, które są w najgorszym stanie i mają najwyższe przebiegi.
          790 nie spełnia pewnie tych kryteriów. Z tego co wiem, 790 raczej nie doczeka
          się w tym roku NG, chociaż nigdy nic nie wiadomo.

          Michał Wojtaszek
          • Gość: kofi Re: pytanie o 790 IP: 193.193.85.* 04.09.03, 15:12
            dzięki za wyczerpującą informację
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka