Dodaj do ulubionych

Ukarano uczniów i nauczycielki z Zespołu Szkół ...

IP: *.chello.pl 14.10.03, 23:14
Jak szkoła szkołą, zawsze na wycieczkach był alkohol. I były
osoby, których to nie interesowało, i takie, które piły.
Nauczyciele pilnowali, uczniowie i tak pili, do rana trzeźwieli
i nikt z tego aż takiego problemu nie robił. Nie jestem
zwolenniczką picia na wycieczkach, ale nie wierzę, że są takie,
na których nikt się nie napije. Sama nie piłam na wycieczkach
(słowo), ale koledzy pili. I nie widzę powodu, dla którego ktos
miałby ukarać nauczycielkę za to. Byli na wycieczce również
rodzice,którzy też nie zauważyli niczego. Picie odbywało się w
nocy i w pokoju, w którym pili było ciszej, niż w naszym, gdzie
dziewczyny gadały i co chwile piszczały ze śmiechu. To nas
wielokrotnie upominała nauczycielka;-))) Ale ogólnie wycieczki
były bardzo fajne, dużo chodzenia po górach, integracja klasy.
Nasza wychowawczyni była super, interesowała się naszymi
problemami, poświęcała nam dużo czasu, nie tylko w czasie
lekcji. I tylko dlatego, że kilku chłopców musiało się napić
mielibyśmy przestać jeździć na wycieczki? Bez sensu.
Tylko nie mówcie, że mogłyśmy im przemówic do rozsądku, bo to
śmieszne. A wycieczka bez nich też byłaby nieciekawa, bo poza
tym jednym wieczorem, mieli wkład w życie towarzyskie.
Obserwuj wątek
    • Gość: P@vlo Pozdrowienia dla ... IP: *.compower.pl 15.10.03, 23:34
      ... Pana Dyrektora Janowiaka... i wielu nauczycielek - m.in.
      prof Toczek, prof J.Gil, prof Fulara, prof Gudz... :D niezła
      ekipa... my reż dawaliśmy czadu... pamiętna 4Lef matura 97 ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka