kajtek43
15.10.03, 12:08
Na terenie działkowym w Tenczynku błąka się suczka kundel,czarna, chyba
jeszcze dosyć młoda. Wszyscy ją dokarmiają, ale idzie zima, ogródki są wtedy
zamknięte, może ktoś ją chce, jest przyjazna dla ludzi, mogę zapłacić za
weterynarza, odrobaczenie. Ze względu na sytuację zdrowotną ja nie mogę jej
wziąć:(