Forum   zamykane

zamykane

(2101 wyników)
 • Czy ktoś z was poddawał się zabiegowi, polegającemu na zamykaniu naczynek na twarzy? Jakie są efekty? Warto się udać na taki zabieg? Może kogoś polecacie albo odradzacie? Z góry dziękuję za wasze opinie.
 • Jeszcze przed oddanie tunelu do użytku mówiono, że to miejsce będzie newralgiczne i powinno być lepiej rozwiązane. Nie wiem czy było/jest jakieś inne rozwiązanie, ale obecne w godzinach szczytu się nie sprawdza. Zamknięcie tunelu nawet na 5 minut powoduje, że błyskawicznie blokuje się całe centrum miasta i okoliczne ulice.
 • [i]>ratusz wciąż zwleka z planowaną tu od dawna Trasą Świętokrzyską, aleją Tysiąclecia czy z >poszerzeniem św. Wincentego. [/i] Oczywiście że zwleka, bo przecież Praga to nie Warszawa. Proponuję jeszcze kilka ulic zamkną - może np. most Łazienkowski oddać do remontu - to w ogóle spokój będzie z mieszkańcami Pragi.
 • Czy forumowicz wrozka puscila plotke czy istotnie szelemej tak obiecuje?
 • Głupota. Po co utrudniać ruch? Po Częstochowie i tak kiepsko się jeździ.
 • Czy ktoś się orientuje czy zamykają pub Fabryczna? Wczoraj był już nieczynny, a i słyszałem, że faktycznie mają go zamknąć? Szkoda byłoby ponieważ coraz mniej miejsc będzie już w naszym mieście gdzie można iść na piwo i pobawić się...
 • Hasło XXI-go wieku "miasta dla ludzi, nie dla samochodów" najwyraźniej nie spodobało się Prezydentowi, który, jak wiadomo, sam mieszka poza Wrocławiem i dojeżdża do pracy samochodem.
 • Hmm, jak to w Polsce... zrobili na pół gwizdka i teraz albo siedzisz w bąbelkach, albo zjeżdżasz...
 • Czy któraś z Was poddawała się takim zabiegom? Wszędzie oferują zamykanie za pomocą lasera ale czytałam, że można także robić to za pomocą prądu. Ponoć żadna z tych metod nie gwarantuje stałej poprawy i trzeba się liczyć z powtarzaniem zabiegu. Czy cena jest zależna od ilości zamykanych naczynek czy stała? Na co zwrócić uwagę wybierając gabinet ?
 • nie jestem pewien ale widziałem dzisiaj tablicę że zamykają Odrowąża i to chyba nie tylko na weekend...
 • samochód! Obiecuję zamykać samochód!............Obiecuję zamykać samochód! Nie no [b]prawie[/b] nic się nie stało ;) Tzn. od czasu kiedy jeżdżę starymi jeździdłami, na dodatek mając problem z zamkiem w aucie często zostawiam samochód otwarty. Jedynie kiedy mam w nim coś ważnego zamykam. Jak widać nie zawsze. Dzisiaj odebrałam nowy komputer (znaczy stary poleasingowy, no, ale dla mnie nowy, cenny :D ), został umieszczony w bagażniku, bagażnik otwiera się z klucza, ale można go otworzyć równ...
 • do odwołania. Bo.. spadł śnieg. Dziewczyny się cieszą, bo mają niespodziewane wolne. Większość nauczycieli nie dotarła do szkoły dzisiaj, bo.. spadł śnieg. No spadło go trochę, po ulicy nie da się normalnie iść, mnóstwo aut stoi byle jak zaparkowanych, bo nie udało się kierowcom ich normalnie postawić. Autobusy jeżdżą jak chcą, w sensie jak im warunki pogodowe pozwalają. Nienawidzę zimy.
 • Niniejszym informuję, ze Miasto Opole zatrudniło w 2012r. menadżea na stanowsku Dyrektora MOSIR, który powinien opiekowac sie majątkiem będącym w jego posiadaniu i dbać o mieszkańców Opola (jednostka budżetowa Opola) i stwarzac warunki do uprawiania sportu przez cały rok, a no iprzynosić zyski. Na koniec roku znowu dowiemy się, ze się nie opłaca. Bravo.
 • Myślimy nad wyjazdem z dziećmi ( 6 lat i 2 latka) do Włoch....ale powiem szczerze troszke przeraziłam się gdy dowiedziałam się ze we Włoszech podczas sjesty zamykane są baseny ?? czy to prawda? no nie wyobrażam sobie tego ze w godzinach 13-17 nie moge skorzsystac z basenu ani dzieci tym bardziej jak to jest i czy nie lepiej jechac to Chorwacji ???
 • Czy kupię zamykany, drewniany domek dla lalek, nie za mały, ale też nie za duży, za około 200-250zł? Czy to tylko marzenie ściętej głowy?
 • Sądzę, że banki nie doceniły możliwości, jakie daje internet. wyborcza.pl/1,86117,10599901,Dzien_Zamykania_Kont.html Mamy też pierwsze objawy [i]kamuflażu marketingowego[/i]: wyborcza.biz/biznes/1,100896,10606132,Bankierzy_z_londynskiego_City__Zarabiamy_za_duzo.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się