Dodaj do ulubionych

Widziane 26.01.2004

IP: *.kolornet.pl / *.kolornet.pl 01.01.04, 01:28
Aby nie było sporów, kto wcześniej stworzył ten wątek, tworzę go zawczasu.
Obserwuj wątek
    • Gość: Voith Re: Widziane 26.01.2004 IP: 5.2.* / *.chello.pl 26.01.04, 15:19
      685+684 na 9-11
      608+607 na Rce
    • Gość: ADAŚ Dawać na 911+912 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.04, 17:36
      Mnie się bardzo podoba !!!

      ams1.lo3.wroc.pl/tomek/duze/01/35761.jpg
      • Gość: ADAŚ Dawać na 911+912 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.04, 17:38
        Na 422+421 też może być, bo to paskudny skład. I won z kikutem z #421.
    • Gość: autocom Re: Widziane 26.01.2004 IP: *.net.autocom.pl 26.01.04, 19:12
      Brygada 132-03 wróciła do KB, ale nadal obsługiwana jest przez 120M
      Zdjęli MANa ze 130-09 i dali tam 120M

      Oprócz tego na Woli poszły kolejne 120M: DF303(został zajeżdżony na Rkach) i
      DF339(ten to chyba już od dłuższego czasu był odstawiony)
    • Gość: ADAŚ O QRVA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.04, 19:49
      Zajebiste !!!

      Tylko powinno mieć CM. RAKOWICKI i znajdować się na 770+771

      ams1.lo3.wroc.pl/tomek/duze/01/35793.jpg
    • Gość: Locutus BARDZO WAŻNE PYTANIE IP: *.lama.net.pl / 195.150.172.* 27.01.04, 01:20
      Widziałem dzisiaj jednego z BIEŃCZYCKICH gniotów z nowym wyświetlaczem diodowym
      R&G, niestety ponieważ było ciemno, a szyby w autobusie były oszronione, na
      dobrą sprawę widziałem sam wyświetlacz, a o spostrzeżeniu numeru taborowego nie
      było nawet mowy... pytanie brzmi: który to jelcz?

      Pzdr.
      LOKI
      • Gość: ADAŚ BARDZO WAŻNE PYTANIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.04, 05:55
        który to jelcz ???

        Krakowskiego MPK.
        • Gość: Voith Re: BARDZO WAŻNE PYTANIE IP: 5.2.* / *.chello.pl 27.01.04, 22:45
          żaden z przedziało 672-674 nie ma pomarańczowych - jeżeli o takowe Ci chodzi, zresztą nic z KB takich nie ma
          • Gość: Locutus Re: BARDZO WAŻNE PYTANIE IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 28.01.04, 02:11
            No to ciekawe co wczoraj za gniota widziałem na 502, co miał "plac centralny"
            zaprogramowany w dwóch linijkach... bo to jest program ewidentnie bieńczycki!

            Może któryś z niższych numerków dostał taki wyświetlacz?

            Bo jestem pewien tego co widziałem i jestem pewien, że na Woli jest
            zaprogramowany "PL. CENTRALNY" w jednej linijce.

            Pzdr.
            LOKI
            • Gość: Voith Re: BARDZO WAŻNE PYTANIE IP: 5.2.* / *.chello.pl 28.01.04, 15:40
              probobly 646 z czynnym wyświetlaniem przystanków :P
              • Gość: Locutus Re: BARDZO WAŻNE PYTANIE IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 29.01.04, 01:59
                Hę?

                Przecież DJ646 jest wolski...

                Pzdr.
                LOKI
                • Gość: Voith Re: BARDZO WAŻNE PYTANIE IP: 5.2.* / *.chello.pl 29.01.04, 10:30
                  ale ma spoecyficzny sterownik i plac centralny wyświatla w 2 linijkach, choć może już niedługo bo sie dupcy oczny i wewnętrzny wyświetlacz w nim
                  • Gość: Locutus Re: BARDZO WAŻNE PYTANIE IP: *.lama.net.pl / 195.150.172.* 30.01.04, 01:30
                    I ona ma tablice diodowe R&G nowej generacji???

                    Pzdr.
                    LOKI
                    • Gość: Voith Re: BARDZO WAŻNE PYTANIE IP: 5.2.* / *.chello.pl 10.02.04, 16:50
                      sprawdziłem pare faktów:
                      pomarańczki są od DJ680 wzwyż
                      DJ646 ma Plac Centralny - w dwóch linijkach, ale jest to wyświetlacz pikselowy, tak samo DJ636 - dzisiaj widziany na 502 - też plac centralny w dwóch linijkach, wiec nie pierdziel że tylko w KB są w dwóch linijkach
                      • Gość: Locutus Re: BARDZO WAŻNE PYTANIE IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 11.02.04, 04:03
                        1. Pomarańczaka NA PEWNO ma też DJ679 ;-)
                        2. DJ646 ma inny program obsługujący wyświetlanie przystanków.
                        3. DJ636 posiada wyświetlacz firmy Pixel Bydgoszcz, a tam faktycznie PLAC
                        CENTRALNY zaprogramowany jest w dwóch linijkach. Miałem na myśli wyłącznie
                        wolskie programy do R&G ;-)

                        Pzdr.
                        LOKI
                        • Gość: Voith Re: BARDZO WAŻNE PYTANIE IP: 5.2.* / *.chello.pl 11.02.04, 15:09
                          1.Kiedydś Ty tego 679 widział z pomarańczami?
                          2.ale jest z Woli:P i nie tylko on ma taki program
                          3.następnym razem napisz a nie "miej na myśli" bo ludzi w błąd wprowadzasz napisaniem że na Woli są tylko takie a na Bieńczycach tylko takie.
                          • Gość: Locutus Re: BARDZO WAŻNE PYTANIE IP: *.lama.net.pl / 195.150.172.* 12.02.04, 04:47
                            > 1.Kiedydś Ty tego 679 widział z pomarańczami?

                            Widuję go regularnie. A dzisiaj przeżyłem szok, jak zobaczyłem, że w DJ686
                            również wymieniono przednią tablicę diodową na nową tablicę diodową...
                            zastanawiam się, co takie działanie ma na celu, gdzie tu sens, gdzie logika? :-/

                            > 2.ale jest z Woli:P i nie tylko on ma taki program

                            Spośród R&G tylko on. Zresztą chodzi mi o pomarańczaka cały czas ;-)

                            > 3.następnym razem napisz a nie "miej na myśli" bo ludzi w błąd wprowadzasz
                            napi
                            > saniem że na Woli są tylko takie a na Bieńczycach tylko takie.

                            Czepiasz się szczegółów ;-)

                            Pzdr.
                            LOKI
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka