Gość: ja IP: *.kolornet.pl / *.kolornet.pl 01.01.04, 01:28 Aby nie było sporów, kto wcześniej stworzył ten wątek, tworzę go zawczasu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Voith Re: Widziane 26.01.2004 IP: 5.2.* / *.chello.pl 26.01.04, 15:19 685+684 na 9-11 608+607 na Rce Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAŚ Dawać na 911+912 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.04, 17:36 Mnie się bardzo podoba !!! ams1.lo3.wroc.pl/tomek/duze/01/35761.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAŚ Dawać na 911+912 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.04, 17:38 Na 422+421 też może być, bo to paskudny skład. I won z kikutem z #421. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autocom Re: Widziane 26.01.2004 IP: *.net.autocom.pl 26.01.04, 19:12 Brygada 132-03 wróciła do KB, ale nadal obsługiwana jest przez 120M Zdjęli MANa ze 130-09 i dali tam 120M Oprócz tego na Woli poszły kolejne 120M: DF303(został zajeżdżony na Rkach) i DF339(ten to chyba już od dłuższego czasu był odstawiony) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAŚ O QRVA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.04, 19:49 Zajebiste !!! Tylko powinno mieć CM. RAKOWICKI i znajdować się na 770+771 ams1.lo3.wroc.pl/tomek/duze/01/35793.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Locutus BARDZO WAŻNE PYTANIE IP: *.lama.net.pl / 195.150.172.* 27.01.04, 01:20 Widziałem dzisiaj jednego z BIEŃCZYCKICH gniotów z nowym wyświetlaczem diodowym R&G, niestety ponieważ było ciemno, a szyby w autobusie były oszronione, na dobrą sprawę widziałem sam wyświetlacz, a o spostrzeżeniu numeru taborowego nie było nawet mowy... pytanie brzmi: który to jelcz? Pzdr. LOKI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAŚ BARDZO WAŻNE PYTANIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.04, 05:55 który to jelcz ??? Krakowskiego MPK. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Voith Re: BARDZO WAŻNE PYTANIE IP: 5.2.* / *.chello.pl 27.01.04, 22:45 żaden z przedziało 672-674 nie ma pomarańczowych - jeżeli o takowe Ci chodzi, zresztą nic z KB takich nie ma Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Locutus Re: BARDZO WAŻNE PYTANIE IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 28.01.04, 02:11 No to ciekawe co wczoraj za gniota widziałem na 502, co miał "plac centralny" zaprogramowany w dwóch linijkach... bo to jest program ewidentnie bieńczycki! Może któryś z niższych numerków dostał taki wyświetlacz? Bo jestem pewien tego co widziałem i jestem pewien, że na Woli jest zaprogramowany "PL. CENTRALNY" w jednej linijce. Pzdr. LOKI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Voith Re: BARDZO WAŻNE PYTANIE IP: 5.2.* / *.chello.pl 28.01.04, 15:40 probobly 646 z czynnym wyświetlaniem przystanków :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Locutus Re: BARDZO WAŻNE PYTANIE IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 29.01.04, 01:59 Hę? Przecież DJ646 jest wolski... Pzdr. LOKI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Voith Re: BARDZO WAŻNE PYTANIE IP: 5.2.* / *.chello.pl 29.01.04, 10:30 ale ma spoecyficzny sterownik i plac centralny wyświatla w 2 linijkach, choć może już niedługo bo sie dupcy oczny i wewnętrzny wyświetlacz w nim Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Locutus Re: BARDZO WAŻNE PYTANIE IP: *.lama.net.pl / 195.150.172.* 30.01.04, 01:30 I ona ma tablice diodowe R&G nowej generacji??? Pzdr. LOKI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Voith Re: BARDZO WAŻNE PYTANIE IP: 5.2.* / *.chello.pl 10.02.04, 16:50 sprawdziłem pare faktów: pomarańczki są od DJ680 wzwyż DJ646 ma Plac Centralny - w dwóch linijkach, ale jest to wyświetlacz pikselowy, tak samo DJ636 - dzisiaj widziany na 502 - też plac centralny w dwóch linijkach, wiec nie pierdziel że tylko w KB są w dwóch linijkach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Locutus Re: BARDZO WAŻNE PYTANIE IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 11.02.04, 04:03 1. Pomarańczaka NA PEWNO ma też DJ679 ;-) 2. DJ646 ma inny program obsługujący wyświetlanie przystanków. 3. DJ636 posiada wyświetlacz firmy Pixel Bydgoszcz, a tam faktycznie PLAC CENTRALNY zaprogramowany jest w dwóch linijkach. Miałem na myśli wyłącznie wolskie programy do R&G ;-) Pzdr. LOKI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Voith Re: BARDZO WAŻNE PYTANIE IP: 5.2.* / *.chello.pl 11.02.04, 15:09 1.Kiedydś Ty tego 679 widział z pomarańczami? 2.ale jest z Woli:P i nie tylko on ma taki program 3.następnym razem napisz a nie "miej na myśli" bo ludzi w błąd wprowadzasz napisaniem że na Woli są tylko takie a na Bieńczycach tylko takie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Locutus Re: BARDZO WAŻNE PYTANIE IP: *.lama.net.pl / 195.150.172.* 12.02.04, 04:47 > 1.Kiedydś Ty tego 679 widział z pomarańczami? Widuję go regularnie. A dzisiaj przeżyłem szok, jak zobaczyłem, że w DJ686 również wymieniono przednią tablicę diodową na nową tablicę diodową... zastanawiam się, co takie działanie ma na celu, gdzie tu sens, gdzie logika? :-/ > 2.ale jest z Woli:P i nie tylko on ma taki program Spośród R&G tylko on. Zresztą chodzi mi o pomarańczaka cały czas ;-) > 3.następnym razem napisz a nie "miej na myśli" bo ludzi w błąd wprowadzasz napi > saniem że na Woli są tylko takie a na Bieńczycach tylko takie. Czepiasz się szczegółów ;-) Pzdr. LOKI Odpowiedz Link Zgłoś