Gość: emilia IP: *.spox.org / *.org 07.05.04, 19:04 Szukam zespołu na wesele. Czy możecie polecić mi coś ciekawego i nie drogiego? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Michał Re: zespół Wrocław IP: *.media4.pl 09.05.04, 19:56 Jeżeli zespół to A2O tel:0-71/ 7940836, ODEON tel:0504279444, lub DANIEL 3541311 Jeżeli prezenter muzyczny io wodzirej to: www.anderstudio.art.pl Szukając oprawy muzycznej należy podawać date ślubu, to usprawni poszukiwania. Pozdrawiam, Michał Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dominika Re: zespół Wrocław IP: *.prawo.uni.wroc.pl 11.05.04, 10:47 I tak poleca się sam wodzirej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emilia Re: zespół Wrocław IP: *.spox.org / *.org 11.05.04, 23:27 a czy zespół nr1 i nr3 mają jakieś strony internetowe? O zespole odeon słyszałam, jest nawet fajny, ale jak dla mnie trochę drogi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emilia Re: zespół Wrocław IP: *.spox.org / *.org 14.05.04, 19:05 czy nikt już nie zna żadnego zespołu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaśka Re: zespół Wrocław IP: *.spox.org / *.org 21.05.04, 17:52 A zna ktoś zespół CENTRAL PARK? Odpowiedz Link Zgłoś