Dodaj do ulubionych

POMYSŁ NA NIEZWYKŁE ZARĘCZYNY

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.04, 21:14
Podnoszę ten temat na forum dla kobiet ze względu na fakt...że coś co ma być
niezwykłe dla mojej kobiety z największym prawdopodobieństwem podpowie mi
inna kobieta...która albo to już przeżyła albo ma jakieś własne przemyślenia
na ten temat
Tak wiec serdecznie proszę o jakieś pomysły....pierścionek mam ....nie wiem
jedynie jak go wręczyć w jakich okolicznościach ...aha dodam że mieszkam w
Warszawie...jeżeli to ma jakiekolwiek znaczenie...
Z góry dziekuje
Obserwuj wątek
    • Gość: Ka Re: POMYSŁ NA NIEZWYKŁE ZARĘCZYNY IP: *.aster.pl 26.11.04, 22:45
      Po pierwsze zrob to tak aby ona sie nie domyslila,ze to bedzie wlasnie
      dzis...najlepiej zeby dowiedziala sie w momencie kiedy wyjmiesz
      pierscionek.Wiem ze to moze byc troche trudne,poniewaz bedziesz pewnie troche
      przejety i stremowany,a Twoja kobieta pewnie dobrze Cie zna i sie
      zorientuje,ale im pozniej sie zorientuje tym lepiej.
      Wszystko zalezy tez od tego czy masz troche kasy czy nie...oczywiscie dla Niej
      pewnie i tak bedzie liczyl sie sam fakt i bedzie szczesliwa bez wzgledu na
      okolicznosci w jakich to sie stanie,ale jak kazda kobieta marzy pewnie o tym by
      bylo romantycznie i pieknie.
      Moze to byc jakas fajna kolacja w restauracji,swiece,muzyczka...tylko najpierw
      sprawdz knajpe i jej ceny....nieraz moga zaskoczyc.
      Moj znajomy ze swoja dziewczyna pojechali na weekend do Pragi (nie wiem czy ja
      zaprosil czy kazde placilo za siebie)i tam jej sie oswiadczyl...ponoc na jakims
      moscie,gdzie jest duzo ludzi,turystow kleknal przy wszystkich i poprosil ja o
      reke.Mysle ze to romantyczne.
      Jesli masz warunki to mozesz cos sam ugotowac i wtedy tez swiece,muzyka,szampan
      a potem...sam juz wiesz

Mozna pomyslec nad czyms jeszcze ciekawszym...najwazniejsze zeby ja to
      zaskoczylo.wlasnie wpadlo mi do glowy mozesz Jej napisac wiersz taki od siebie
      o waszym uczuciu,o Was.
      Tylko pamietaj zadbaj o szczegoly!!

To tyle ,jak mi cos wpadnie do glowy to napisze jeszcze.
      Pozdrawiam.
    • nadlewska Re: POMYSŁ NA NIEZWYKŁE ZARĘCZYNY 28.11.04, 18:24
      hej gratuluję decyzji!! a gdzie i jak na spokojnie pomyśl i przeanalizuj co
      lubi Twa miłość przez swoje zaręczyny mozesz przekazac jej jak ją znasz i wiesz
      czego pragnie, choć to cholernie trudne u kobiet same nie wiedzą... Spróbuj
      pomyśleć zależy od ciebie i twojego zaangażowania.. Ja sama chciałam byśmy byli
      tylko we dwoje ale staropolskim zwyczajem była najbliższa rodzina więc sam fakt
      prawdziwych zaręczyn przeminął jakoś bez szczególnej pamięci, nie lubię tłoku
      ale widziałam na jakimś filmie całkiem fajną scenę jak kobieta czekała na swoją
      miłość na lotnisku a on podczas lotu pokazał wszystkim pasażerom jej zdjęcie i
      poprosił by mu pomogli i gdy będą przechodzili obok niej podarowali jej kwiatka
      którego on wszystkim chętnym rozdał. Wrażenie zrobiło to niesamowite,
      dziewczyna nie wiedziała o co chodzi, dostawała od nieznajomych kwiatki a na
      końcy pojawił się jej mężczyzna i klękając oświadczył się.. napracował się
      chłopak nie na próżno... nie musisz przecież robić tego na lotnisku, tak tyklo
      sobie napisałam.. może namów ja na wizytę w salonie piękności, porozmawiaj
      wcześniej z właścicielką a może masz jakąś znajomą, ustał szczegóły, żeby było
      tuż przed zamknięciem... a kiedy już będzie zadowolona z siebie i odprężona
      pojaw się z czym chcesz, możesz napisać jej na lustrze te słowa i stanąć gdzieś
      z tyłu z bukietem.a potem na kolację do domciu... jest tyle całkiem odjazdowych
      pomyslów.. kocha ryzyko?- spróbuj pogadać z gościem od diabelskiego młynu by
      zatrzymał kolo jak będziecie na górze byś zdążył się oświadczyć, to może
      kosztować albo być nie realne ale watro pokombinować... może po prostu
      romantyczna kolacja we dwoje zawsze robi wrażenie... może - noś po prostu
      pierścionek gdzieś głęboko schowany by go nie stracić i czekaj takiej chwili i
      miej trochę kasy na super kwiatki które ona lubi... Trudno radzić jak się nie
      zna tej osoby i jej upodobań ty pewnie znasz ja na tyle by wiedzieć co jest dla
      niej szczególne... może wypad w góry, wieczorem w bacówce przy kominku i
      winie... wszystko zależy od budżetu... a może w sylwestra niby przygotowania na
      sylwestra więc może się nie będzie domyślała a tymczasem o dwunastej gdzieś w
      zaciszu... pomyśl chłopie co twoja kobieta lubi... kocha wieczorki poetyckie?-
      stań na głowie by dotrzeć do autora pogadaj, pomyśl jaka będzie zaskoczona jak
      autor przeczyta coś specjalnie dla niej a ty wyciągniesz pierścionek z kieszeni
      a kwiaty niby dla autora okażą się dla niej... gdzie jeszcze?... pojęcia nie
      mam w tej chwili.. wiem, że to co piszę możesz odebrać jako zwykłe ble ble, ale
      jak pomyślisz może coś z tego rozwiniesz dla własnej przyjemności i dla
      przyjemności Twej ukochanej.. wiem jedno musisz choc odrobinę ją zaskoczyć, my
      kobiety to lubimy i tak jak Ktoś już napisał wcześniej zadbaj o szczegóły, to
      bardzo ważne a jak będziesz zdenerwowany a mniemam, że tak będzie to właśnie
      szczegóły mogą wszystko popsuć.. a kobieta pamieta jakie facet miał skarpetki a
      nie jakie kwiaty dostała.. żartuje odrobinę ale coś w tym jest... aj, i
      najważniejsze mam nadzieje, że potem jak gdyby nigdy nic pomaszerujesz do swej
      przyszłej teściowej i teścia i równie elegancko i z tradycją poprosisz o rękę
      ich córy... pamiętaj teściowa jest bardziej pamiętliwa niż własna żona, a
      naodkladac sobie zaraz na początku u teściów też nie polecam, katastrofa!.. tak
      więc romantyzm dla dwojga ale tradycje dla teściów i Twoich rodziców...
      Spokojnie i z opanowaniem a wszystko będzie oki. jak coś sobie pomyślę to Ci
      jeszcze napiszę.. pozdrawiam i powodzenia chłopie!!!!!!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka