dafni
13.12.04, 12:43
Bardzo prosiłabym o nie prowadzenie ze mną wojny podjazdowej i nie
zamieszczanie swoich reklam na tym forum.
Po pierwsze usunięcie waszych wątków jest kwestią najwyżej kilku godzin, więc
ich zamieszczanie nie ma większego sensu.
Po drugie spamując forum i naruszając zasady netykiety nie zdobędziecie
klientów, a raczej skutecznie znięchęcicie do skorzystania z waszej oferty.
Jeśli chcecie się zareklamować możecie to zrobić wykupując miejsce w ramce na
górze strony.
Moderatorka