Dodaj do ulubionych

Do panów fotografów

13.12.04, 12:43
Bardzo prosiłabym o nie prowadzenie ze mną wojny podjazdowej i nie
zamieszczanie swoich reklam na tym forum.
Po pierwsze usunięcie waszych wątków jest kwestią najwyżej kilku godzin, więc
ich zamieszczanie nie ma większego sensu.
Po drugie spamując forum i naruszając zasady netykiety nie zdobędziecie
klientów, a raczej skutecznie znięchęcicie do skorzystania z waszej oferty.

Jeśli chcecie się zareklamować możecie to zrobić wykupując miejsce w ramce na
górze strony.

Moderatorka
Obserwuj wątek
    • reirei Re: Do panów fotografów 13.12.04, 16:46
      A i jeszcze jedno: osoby które szukają namiarów na fotografów niech zostawiają
      swoje adresy mailowe, albo po prostu zalogujcie sie na gazecie i automatycznie
      będziecie mieć konto. To naprawdę nic nie kosztuje, a na privach możecie sobie
      podać linki, adresy fotografów i co tylko chcecie. My po prostu chcemy utrzymać
      porządek na forum.

      pozdrawiam!
    • Gość: kk Re: Do panów fotografów IP: *.echostar.pl 13.12.04, 21:06
      jesli chcecie dbac o to forumw 100% aby nie znalazły sie spamy reklamowe
      zwróćcie uwage na osoby które pisza polecam swietnego fotografa....."aaa" -
      wymienaja jego adres www, telefon kontaktowy i e-mail-przeciez wiadomo ze to
      sama firma podszywa sie pod klienta! wiec radze usuwac rózwniez spamy
      zawierajace w tresci adresy konaktowe, bo inaczej nie widze sensu dabania o to
      forum, radze sparwdzic tez video, zespoly,dj itp.Pozdrawiam
      • dafni Re: Do panów fotografów 13.12.04, 21:55
        Staramy się wyłapywać wszystkie wątki, co do których mamy podejrzenie, że są
        kryptoreklamą.
        Nie martw się, wiemy jak dbać o forum i regularnie przeglądamy wątki o których
        wspominasz.
        Rozumiem również Twoje rozżalenie, biorąc pod uwagę jak często znikają Twoje
        wątki. Teraz przynajmniej wiem, kto spamuje regularnie forum reklamami innego
        forum.

        Pozdrawiam
        • Gość: kk Re: IP: *.echostar.pl 13.12.04, 23:12
          zgadza sięwink
          ale przyjmuje do wiadomości nowe zasady na tym forum i akceptuje je, wczesniej
          na tym forum mozna było bez problemu dopisywać watki o różnej treści, równiez
          reklame.
          Pozdrawiam
        • Gość: Gośc - obserwator Do Adminów - apropos Fotografów IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.12.04, 23:14
          Forum bez mozliwosci wymieniania sie dobrymi przykładami porzadnych usług -
          wydaje sie bezcelowe. Jak inaczej polecic dobrego fotografa,skoro nie mozna
          podac ani strony ani jego telefonu,a nawet napisac,ze podobają sie jego
          zdjęcia ?
          • reirei Re: Do Adminów - apropos Fotografów 13.12.04, 23:19
            A kto pisze, że nie mozna wymienić się uwagami? Prosimy o niepodawanie linków,
            adresów, telefonów-takie rzeczy przekazujcie sobie na priv. Dlatego najlepsze
            wyjście to zalogowanie się na gazecie, będzie łatwiej i szybciej.
      • adrian4u Re: Do panów fotografów 14.12.04, 20:55
        Masz rację - DJ'e to też istna plaga, prawda Dafni?
        smilesmilesmile

        buźkasmile

        Adrian

        ps. Dafni, jak chcesz to skasuj moją przypadkową wymianę postów na forum z
        Magdąsmile
        niechcący sie "wkręciliśmy" w gadanie tutaj, zamiast pogadać mailem czy cuśsmile
        nie chciałbym potem "problemów" smilesmilesmile
        • dafni Re: Do panów fotografów 14.12.04, 21:59
          Aż taka straszna nie będęsmile
          • adrian4u Re: Do panów fotografów 14.12.04, 22:11
            spoko - było nie na temat.....


            :x

            A
    • Gość: przykłady Re: Do panów fotografów IP: *.echostar.pl 13.12.04, 21:08
      a oto jeden z przykładów których w tym watku jest mnóstwo....
      Foto&video Poznań


      Re: POZNAN - Foto & Video
      Autor: Gość: polecam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
      Data: 11.12.2004 16:41 + dodaj do ulubionych wątków

      skasujcie post

      + odpowiedz

      --------------------------------------------------------------------------------
      www.fotogra.....ubna.com.pl

    • Gość: załamka niekonsekwencja moderatorów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.04, 09:53
      Polecam zajrzeć na wątek:
      • Koszt fotografa i kamarzysty-pomóżcie -W-wa.
      Jest tam pełno adresów i namiarów zupełnie nienaruszonych. Teraz nie za bardzo
      rozumiem dlaczego???

      Mam wrażenie, że moderator nie w pełni rozumie ideę forum internetowego. No bo
      jak wymieniać się użytecznymi informacjami bez przykładów?!!

      Wysyłanie sobie namiarów na priv jest wybitnie niewygodne.
      Jak sobie wyobrażacie poszukiwanie użytecznych informacji na forum w ten
      sposób? Mam siedzieć przed komputerem i wysyłać listy z zapytaniami do
      wszystkich, którzy kiedykolwiek korzystali z usług jakiejś firmy????
      **********To jest właśnie zaprzeczenie idei forum!************

      Przecież stworzono je po to, aby szybko, wygodnie i bezpiecznie (czyli
      anonimowo - bez poddawania swojego adresu pod spam!!!!!) dowiedzieć się
      wszystkiego na dany temat.

      Krucjata z wywalaniem namiarów naprawdę mija się z celem. Jeśli spamu będzie za
      dużo - sami forumowicze zbluzgają autorów postów tak skutecznie, że ci 3 razy
      pomyślą zanim cokolwiek zamieszczą.

      Przecież społeczności www mają świetne mechanizmy samoregulujące. Wystarczy
      wycinać sprawy wulgarne i wszelkie obraźliwe zachowania (żeby chamstwo nie
      psuło ogólnego wizerunku forum), a resztę rozwiążą sami użytkownicy.

      Moderator nie musi wchodzić w buty świętej inkwizycji. Szczególnie, że ten
      mechanizm jest samonapędzający i tylko utrudnia życie innym.

      Forum bez konkretnych danych jest kompletnie bez sensu!
      • dafni Re: niekonsekwencja moderatorów 14.12.04, 10:32
        Niestety nie masz racji. Na tym forum jest masa użytecznych informacji.
        Dziewczyny mogą się tu dowiedzieć np. jakie są obowiązki druhny, ile kosztuje
        organizacja wesela, opowiedzieć o swoich problemach. Po to jest forum.

        Dopóki forum nie było moderowane spamerzy wchodzili nam na głowę. Wątki tonęły
        w zalewie reklam fotografów, kamerzystów, zespołów, ofert kupna-sprzedaży.
        Ale masz rację, działają mechanizmy samoregulujące. Jakiś czas temu rozpoczęła
        się dyskusja o potrzebie zaprowadzenia tu porządku. Dziewczyny miały już dosyć
        reklam. Pojawienie się moderatorek jest właśnie efektem działania mechanizmu,
        na który się powołujesz. Nasze dziłania nie utrudniają życia prawdziwym
        użytkownikom forum tylko wam - osobom, które wchodzą tu tylko po to, żeby nam
        coś sprzedać.

        Poza tym jeśli chcesz się zareklamować możesz za niewielką sume to zrobić.
        Ogłoszenie pojawi się w przeznaczonym do tego miejscu.
        Wykorzystywaniu forum jako sposobu na bezpłatną reklamę mówimy nie.
      • fotograf_darek Re: niekonsekwencja moderatorów 14.12.04, 11:16
        Zgadzam sie. Trudno jest pomóc komus,kto szuka np.dobrego zespołu czy
        fotografa,bez podania linka do strony czy telefonu.... Ludzie najczęsciej
        szukaja konkretnej pomocy i nie chca tracic czasu na pogaduszki o kwiatkach i
        sukienkach. Oczywiscie,mozecie powiedzieć,ze mówie tutaj z perspektywy
        fotografa,któróry chce zareklamowac swoje usługi,ale czyz forum nie powinno
        dawac szansy wypowiedzenia sie dwóm stronom ?
        • dafni ... 14.12.04, 11:33
          Nie. Bo tu nie ma żadnych dwóch stron. Są tylko forumowiczki. Jeszcze raz
          powtórzę, że płatne miejsce dla reklamodawców jest na górze strony.

          Mówisz, że ludzie szukają najczęściej konkretnych informacji. Chcesz
          powiedzieć, że taką informacją jest zamieszczenie przez fotografa po raz setny
          adresu swojej strony? Nie sądzę.

          "ludzie nie chca tracic czasu na pogaduszki o kwiatkach i sukienkach".
          Naprawdę? Kiedy nastepnym razem wejdziesz, żeby zamieścić swoja reklamę zobacz
          o czym rozmawiają dziewczyny. To co z Twojego punktu widzenia jest błahe dla
          nas jest ważne.

          Niestety zapewne nie dogadamy się, bo ja występuję jako osoba, która dba o
          porządek na tym forum i o to, żeby dziewczyny mogły w spokoju porozmawiać
          o "sukienkach i kwiatuszkach", a ty traktujesz je jako potencjalne klientki.

          • Gość: załamka są inne fora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.04, 11:57
            Teraz rozumiem dlaczego forum "wesele" na Wyborczej - mimo potężnej
            odwiedzalności portalu jest tak mało popularne. Na szczęśćie jest wiele innych -
            gdzie aż "furczy" od nowych postów i łatwiej znaleźć użyteczne wiadomości.

            Piszesz z perspektywy bardzo wąskiego grona zainteresowanych dziewczyn (kwiatki
            i druhny), a jednocześnie nie ustosunkowujesz się do niekonsekwencji w
            wyrzucaniu linków i namiarów. Może lepiej od razu przyznać, że jest to
            niemożliwe. Kurczowe trzymanie się regulacji, które kompletnie nie przystają do
            życia i potrzeb użytkowników to chyba typowo polska przypadłość (patrz np.:
            prawo podatkowe..).

            pozdrowienia i bez odbioru.
            • dafni Re: są inne fora 14.12.04, 12:03
              Skoro są inne popularniejsze fora to proponuję, żebyś w końcu się tam przeniósł.
          • Gość: Jary Re: ... IP: *.c151.petrotel.pl 14.12.04, 12:11
            " Nie. Bo tu nie ma żadnych dwóch stron. Są tylko forumowiczki."
            Chyba nie tylko. Są również forumowicze - którzy tak samą uczestniczą w "ślubie
            i weselu" Masz rację, że doradzać można na priva, ale jest to właściwością
            wszystkich for, że dołączają nowi i zadają pytania setki razy już wałkowane.
            Inaczej forum starzałoby się razem z jego uczestnikami no i...
            Pozdrawiam
            Jarek
            • dafni Re: ....... 14.12.04, 12:33
              Bardzo przepraszam za pominięcie forumowiczów.

              Wiesz, w tym wszystkim denerwuje mnie najbardziej to, że o kształt forum
              sprzeczają się ze mną ludzie, którzy wykorzystują to forum tylko do
              reklamowania się i nigdy nie uczestniczą w żadnych rozmowach.

              Pozdrawiam forumowiczki i forumowiczówsmile
              • fotograf_darek Re: ....... 14.12.04, 12:40
                Ja bardzo chetnie słuze radami i podpowiem na co zwracac uwagę przy doborze
                fotografa. Zdjecia slubne zostaja na całe zycie i zła decyzja jest nie do
                naprawienia. Dlatego tez uważam,ze fotografowie powinni miec szanse
                wypowiedziec się i poinformowac o tym ,co składa sie na cene sesji slubnej
                i jak mozna uniknąć przykrych niespodzianek
                • Gość: znuzona Re: ....... IP: *.echostar.pl 14.12.04, 12:59
                  człowieku a ty w kólko to samosad..... forum nie słuzy do reklamy i promowania
                  swojej firmy, byc moze masz za niskie ceny za swoje usługi skoro nie stac cie
                  na wykupienie banera reklamowego na tym forum...?

                  • fotograf_darek Re: ....... 14.12.04, 13:03
                    Na tym poziomie dyskutowac nie będę.
              • dafni Re: ....... 14.12.04, 13:03
                A najważniejsze, że dzięki banerowi robicie sobie dobrą reklamę.

                Spamując forum zniechęcacie do siebie ludzi. Bardzo często forumowicze proszą o
                skasowanie waszych wątków.
              • Gość: Jary Re: ....... IP: *.c151.petrotel.pl 14.12.04, 14:04
                No już myślałem, że jesteś "wojującą feministką" choć muszę przyznać, że
                dziewczyny na tym forum dominują. Sam świadczę pewnego rodzaju usługi, więc
                jeśli to nie kłopot, to poproszę o regulamin, jak można taki banerek wykupić.
                Pozdrawiam
                Jarek
                jarwro@poczta.gazeta.pl
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka