Dodaj do ulubionych

DO MODERATORA!!

12.03.05, 13:29
Witam
Zamiescilam wczoraj pozno w nocy ogloszenie w sprawie sprzedazy sukni. Proszę
o informację dlaczego nie widnieje juz na tym forum.
Obserwuj wątek
    • ulakoszula Re: DO MODERATORA!! 12.03.05, 13:32
      Przeczytaj uważnie to zrozumiesz:

      Ślub i wesele (31636)

      Ogłoszenia zamieszczamy w sklepiku.
      Tym forum opiekują się dafni i reirei
      • Gość: trociszczet Re: DO MODERATORA!! IP: *.crowley.pl 12.03.05, 13:48
        Po pierwsze weszlam na forum pierwszy raz wczoraj w nocy, nie zauwazylam
        sklepiku, natomiast forum bardzo mi sie spodobalo. Znalazlam pelno innych
        ogloszen a wiec zamiescilam i swoje.
        Po drugie czy ta trudno jest przeniesc ogloszenie a nie kasowac je??
        Nie ma go w sklepiku.
        Fajne swiadectwo wystwiacie sobie. Nie spodziewalam sie takiego czegos.
        Myslalam ze na takim rodzajum forum ludzie sa juz odpowiedzialni i nie robia
        sobie takich swinstw. Doprawdy jestem niemile zaskoczona.
        Pewnie i tak zaraz post zostanie skasowany bo oczywiscie nie jest na temat.

        Pomyslcie czasem o tym ze ludzie piszac cos takiego sie staraja
        Przeczytaj chodz raz uwaznie to zrozumiesz
        • ailija Re: DO MODERATORA!! 12.03.05, 16:17
          Droga trociszczet !

          Po pierwsze, jeśli masz problemy z percepcją, to może nie wchodź na forum w
          godzinach nocnych. Jak sama piszesz, nie zauważyłaś sklepiku, Ty nie
          zauważyłaś, więc pretensje należałoby mieć do siebie, a nie awanturować się
          przed sprawdzeniem szczegółów. Przyznasz, ze troszkę to dziecinne i prostackie.
          Po drugie, fajne świadectwo to Ty wystwiłaś o sobie. Ja również nie
          spodziewałam sie takiego czegoś. Jeśli jesteś choć odrobinę inteligentna,
          zrozumiesz co mam na myśli.
          Po trzecie, nawet jeśli ktoś skasował Twój wątek, to oznajmiam Ci, że to nie
          kwalifikuje się jako świństwo, ale jako uznanie złamania regulaminu przez
          Ciebie. Dodam jeszcze, że ja również myślałam, że na takim rodzaju forum ludzie
          są już odpowiedzialni i nie robia awanturują się, bo "ktoś mi zabrał moją
          zabawkę".
          Przeczytaj choć raz uważnie to, co napisałaś, a zrozumiesz (może?).
          Pozdrawiam i życzę odrobinę mniej agresji.
          • Gość: OLGA Re: DO MODERATORA!! IP: *.icpnet.pl 13.03.05, 00:52
            OD KIEDY FORUM JEST POD OPIEKĄ JEST PORZADEK TAK TRZYMAC NIE DAJCIE SIE
    • Gość: nie moderator Re: DO MODERATORA!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.05, 13:33
      bo to forum to nie komis.
      wszystkie ogłoszenia o sprzedazy lub kupnie powinny byc zamieszczane na forum
      sklepik i możliwe ze twoje zostało tam przeniesione
    • magdary najpierw sprawdz a potem krzycz 12.03.05, 14:27
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10678&w=21577960
      Twoje? Twoje
      wiec najpierw sprawdz na którym forum je umieszczasz a potem rob awanture.

      Sa dwa fora Slub i wesele. Ogloszenie dalas na tamtym forum a awanturujesz sie
      na tym.
      pozdrawiam
      • trociszczet Re: najpierw sprawdz a potem krzycz 12.03.05, 15:24
        ok sprawdzilam i masz racje.... tylko czemu w dwuch rożnych miejscach na tym
        samym serwerze sa takie same fora ? Może marudze ale to troche mylące ....
      • byhanya Re: najpierw sprawdz a potem krzycz 12.03.05, 15:26
        przepraszam ale kto tu sie awanturuje.

        sama sie zdziwilam, ze sa dwa fora O TYM SAMYM TYTULE!!!

        moze dodac jaks liczbe, zeby sie nikomu nie mylilo.
        po drugie. ja tez czulabym sie rozzalona.

        po trzecie jak ktos robi cos nie tak moze by wysylac info na maila. np twoj
        watek zostal skasowany/przeniesiony itp. byloby bardziej po ludzku
        • ulakoszula Re: najpierw sprawdz a potem krzycz 12.03.05, 15:29
          Jakoś nie zauważyłam, żeby były dwa fora o tym samym tytule. Jedno nazywa się Ślub i Wesele, a drugie Ślub i Wesele: Sklepik.
          Nazwy są różne, jak widać.
          • magdary Re: najpierw sprawdz a potem krzycz 12.03.05, 15:40
            ula sa dwa rozne fora.
            jedno to slub i wesele na forum Kobieta forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?
            f=619
            a drugie slub i wesele na forum prywatnym
            forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=10678
            nazywaja sie identycznie i stad pomykli wieczne.
            dodam, ze nie jest moderatorem ani adminem zadnego z nich smile
            • ulakoszula aaa.... 12.03.05, 15:46
              Ups, przepraszam. Zawsze wchodziłam tu z forum kobieta, a jak jestem zalogowana, po prostu klikam na ulubione fora i nie muszę błądzić. Pewnie stąd nie wiedziałam o drugim forum. Myślałam że komuś myli się sklepik wink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka