Dodaj do ulubionych

LE SPOSE DI GIO

10.04.05, 15:05
te suknie sa przepiekne,ale nie mam pojecia jak je zdobyc w polsce,moze ktos
mi pomoze?
www.le-spose-di-gio.pl
boje sie ze zostanie mi szycie wg tych modeli,a wolalabym kupic gotowa
moze ktoras z Was wie cos o tej firmie?
Obserwuj wątek
    • Gość: olga Re: LE SPOSE DI GIO IP: *.ircpl.net / *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.05, 20:04
      .it wink
    • nyx Re: LE SPOSE DI GIO 10.04.05, 21:23
      cześć.
      z informacji na stronie wynika, że są do kupienia wyłącznie we Włoszech. ale
      jest tam też kontakt do producenta i taki formularz, gdzie można zadawać
      pytania, może poprosić o katalog też, nie wiem. myslę, że najlepiej napisz albo
      zadzwoń do któregoś ze sklepów. A może pojedziesz na urlop do Włoch i zahaczysz
      np. o Bolonię smile
      powodzenia smile
      nyx
      PS. mnie się te sukienki też strasznie podobają i szczerze powiem, że sama mam
      zamiar tak zrobić, tzn. podczas pobytu we Włoszech wpaść do któregoś z ich
      sklepów. Mogę obiecać, że jeśli się dowiem czegos nowego, dam znac na forum.
      pzdr
      • edytka1023 Re: LE SPOSE DI GIO 12.04.05, 17:49
        dzieki,moze faktycznie warto sie wybrac do Wloch...
    • Gość: kasiak Re: LE SPOSE DI GIO IP: *.chello.pl 12.04.05, 18:54
      Hej,
      swego czasu interesowalam sie sukienkami di gio. napisalam nawet do nich maila.
      sukienki (nr 3 i 5) to koszt rzedu 3000euro i dostepne sa tylko we wloszech.
      probowalam kupic od kogos uzywana ale niestety oferty znalazlam tylko w usa;-(
      a i jeszcze przypadkiem znalazlam fote jakiejs panny mlodej w sukience nr 3 i
      wygladala fatalnie. trzeba miec naprawde rewelacyjna figure do tej sukienki!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka