edytka1023 10.04.05, 15:05 te suknie sa przepiekne,ale nie mam pojecia jak je zdobyc w polsce,moze ktos mi pomoze? www.le-spose-di-gio.pl boje sie ze zostanie mi szycie wg tych modeli,a wolalabym kupic gotowa moze ktoras z Was wie cos o tej firmie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: olga Re: LE SPOSE DI GIO IP: *.ircpl.net / *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.05, 20:04 .it Odpowiedz Link Zgłoś
nyx Re: LE SPOSE DI GIO 10.04.05, 21:23 cześć. z informacji na stronie wynika, że są do kupienia wyłącznie we Włoszech. ale jest tam też kontakt do producenta i taki formularz, gdzie można zadawać pytania, może poprosić o katalog też, nie wiem. myslę, że najlepiej napisz albo zadzwoń do któregoś ze sklepów. A może pojedziesz na urlop do Włoch i zahaczysz np. o Bolonię powodzenia nyx PS. mnie się te sukienki też strasznie podobają i szczerze powiem, że sama mam zamiar tak zrobić, tzn. podczas pobytu we Włoszech wpaść do któregoś z ich sklepów. Mogę obiecać, że jeśli się dowiem czegos nowego, dam znac na forum. pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
edytka1023 Re: LE SPOSE DI GIO 12.04.05, 17:49 dzieki,moze faktycznie warto sie wybrac do Wloch... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasiak Re: LE SPOSE DI GIO IP: *.chello.pl 12.04.05, 18:54 Hej, swego czasu interesowalam sie sukienkami di gio. napisalam nawet do nich maila. sukienki (nr 3 i 5) to koszt rzedu 3000euro i dostepne sa tylko we wloszech. probowalam kupic od kogos uzywana ale niestety oferty znalazlam tylko w usa;-( a i jeszcze przypadkiem znalazlam fote jakiejs panny mlodej w sukience nr 3 i wygladala fatalnie. trzeba miec naprawde rewelacyjna figure do tej sukienki!!!! Odpowiedz Link Zgłoś