Dodaj do ulubionych

dworek Amadores w Górkach Wielkich

17.11.08, 00:20
Witam,

czy ktoś był na weselu lub miał swoje w Dworku Amadores w Górkach?
Będę wdzięczna za wszelkie uwagi, sugestie, rady:)
Obserwuj wątek
      • kitek96 Re: dworek Amadores w Górkach Wielkich 18.11.08, 13:58
        Nie byłam tam na weselu, nie wiem ile tam kosztuje menu, ale miałam okazję tam
        być. Sala jest b. mała, jak dla mnie to bardziej ten lokal nadaje się na
        urządzenie przyjęcia komunijnego, urodzinowego, ale nie wesela (chyba że skromne
        przyjęcie)
        • tusia_84 Re: dworek Amadores w Górkach Wielkich 25.11.08, 21:20
          Witaj :) Ja też uważam, że w tym dworku jest drogo jak na warunki, które tam panują. Ze swoich obserwacji mogę Ci zaproponować np. Gościniec Szumny jeśli chcesz bliżej w stronę Bielska, a jeżeli w stronę Brennej to pensjonat Hawana, albo Big Park. Parę sal objechałam szukając swojej, więc jak masz jakieś pytania to pisz śmiało :) pozdrawiam!
                • tusia_84 Re: dworek Amadores w Górkach Wielkich 27.11.08, 22:57
                  To godne zobaczenia są na pewno te dwie sale w Brennej o których Ci już pisałam.
                  W okolicach Cieszyna nic Ci nie polecę bo w tamtych rejonach nie szukałam. A co
                  do Bielska od strony Cieszyna to o ile masz ślub w miesiącach letnich to polecam
                  hotel Jawor (z tego co kojarzę, że to robią wesela tylko w lipcu i sierpniu),
                  Villa Barbara ale na tyle osób ile chcecie to dzielą gości na dwie sale tzn. w
                  jednej się bawi a w drugiej siedzi. To już jak wam pasuje. Polecam również hotel
                  Papuga. W Szczyrku też jest parę fajnych miejsc, ale nie wiem czy w ogóle
                  bierzecie Szczyrk pod uwagę. Myślę, że również fajnym miejscem jest hotel Sahara
                  pod Szyndzielnią. A napisz kiedy planujecie ślub? Pozdrawiam!
                          • kitek96 Re: dworek Amadores w Górkach Wielkich 04.12.08, 14:19
                            My mamy wesele 01.08.2009r. Miało być w tym, ale nie było już wolnych terminów.
                            Mnie b. zależało na tym obiekcie ze względu na piękne otoczenie. Ta duża sala w
                            sumie nie jest jakaś imponująca, ale jak się ją udekoruje to myślę, że nie
                            będzie źle. Nam salę będzie dekorowała Fantazja z Bielska, bo ta dekoracja,
                            którą proponuje Gościniec jakoś mi się nie podoba. Niestety, nie byłam tam
                            jeszcze na weselu i trochę się obawiam jak to wszystko wyjdzie, ale skoro
                            piszesz, że Twoi znajomi są zadowoleni, to chyba nie mam się czego obawiać.
                            • ines2009 Re: dworek Amadores w Górkach Wielkich 08.12.08, 22:30
                              Ja byłam ta na dwóch weselach jako gość oba były udane ale nie
                              przesadzałabym z zachwytem nad samą salą wewnątrz przypomina nieco
                              salę gimnastyczą niż weselną..... stary parkiet, krzesła jak ze
                              szkolne stołówki, co prawda to prawada że jest tam spory podest dla
                              zespołu muzycznego, a wokół zameczku piękny park, ale ogólnie zabawa
                              przednia była!!
                              • ines2009 Re: dworek Amadores w Górkach Wielkich 08.12.08, 22:31
                                ines2009 napisała:
                                Oczywiście mam na myśli dworek w Kończycach
                                > Ja byłam ta na dwóch weselach jako gość oba były udane ale nie
                                > przesadzałabym z zachwytem nad samą salą wewnątrz przypomina nieco
                                > salę gimnastyczą niż weselną..... stary parkiet, krzesła jak ze
                                > szkolne stołówki, co prawda to prawada że jest tam spory podest
                                dla
                                > zespołu muzycznego, a wokół zameczku piękny park, ale ogólnie
                                zabawa
                                > przednia była!!
                                • kitek96 Re: dworek Amadores w Górkach Wielkich 09.12.08, 12:48
                                  ines2009
                                  Dzięki za informacje.
                                  Sala nie jest jakaś oszałamiająca, to fakt. Nam salę będzie dekorowała firma, na
                                  krzesłach będą pokrowce, więc myślę, że jakoś to będzie wyglądało. Co do
                                  parkietu, to już lepszy taki stary, niż nowe położone kafelki, na których
                                  zamiast tańczyć to się człowiek ślizga jak na lodzie. Będziemy mieć Dj'a i
                                  wodzireja, więc ogólnie co do zabawy nie mam obaw, bo to są sprawdzeni ludzie.
                                  Szkoda, że tej sali nie wyremontują i nie zrobią jej w takim stylu, jak
                                  restauracja. No ale, nie można mieć wszystkiego.
                                  A mogłabyś napisać jak w tych Kończycach wyglądało z jedzonkiem. Czy jest go w
                                  miarę dużo i czy jest zjadliwe. I jeszcze jak mogłabym zapytać, jak tam sprawa
                                  wygląda z kelnerami, czy są szybcy w miarę czy trzeba się godzinę prosić o herbatę.
                                  Poza tym słyszałam złe opinie na temat właścicielki tego obiektu (np. jest
                                  wredna jak się nie weźmie napoi czy alkoholu od nich). Nie wiem czy to prawda,
                                  bo na mnie ta pani zrobiła dobre wrażenie.
                                    • matylda97 Re: dworek Amadores w Górkach Wielkich 08.06.09, 23:59
                                      byłam na weselu w dworku amadores i naprawdę nie polecam. ciasno
                                      brak klimy, zamiast parkietu kafle bardzo mało osób się mieści. z
                                      tego co wiem to troszkę dziwni właściciele. w trakcie imprezy kilka
                                      osób przyszło na obiad z dziećmi, które po obiedzie pojechały do
                                      domu, zjadły to co już było przygotowane nie musiała pani
                                      właścicielka biec do sklepu żeby zorganizować dla nich kotlecika,
                                      natomiast ona doliczyła ich do gości i kazała sobie za nich zapłacić
                                      za każde tyle co za innych gości którzy jedli pili i do rana się
                                      bawili. żenada.
                                      ze stołów zbierali na wpół pełne półmiski bo goście nie dojadali (
                                      orkiestra przecudna ale to nie zasługa amadores) na drugi dzień
                                      mieli odgrzać te dania dla gości którzy zostali na noc w pensjonacie
                                      powyżej. niestety na stole pojawiły się jakieś skrzydełka kurzęce
                                      których poprzednio nie mieli.
                                      maniana straszna. a i jeszcze na tarasie po toaście państwo młodzi
                                      zgodnie z tradycją tłuką kieliszki, w amadores szczątki tych
                                      szkiełek pozostały do rana, kilka osób zdejmowało buty po tańcach i
                                      poranili sobie stopy włącznie z panią młodą.
                                      nie polecam tego miejsca nikomu. niesamowicie pazerni ludzie, jak
                                      sie z nimi załatwia formalności to są przecudni ale w trakcie i po
                                      naprawdęrozczarowują !!!!!!!
                                      • aska404 Re: dworek Amadores w Górkach Wielkich 09.06.09, 22:24
                                        Byłam na weselu w tym malowniczym miejscu i muszę przyznać że impreza była przednia. Mowa oczywiście o jedzeniu, Sali, atmosferze, obsłudze i o właścicielach! Naprawdę nie rozumiem ludzi narzekających na to miejsce. Właściciele są ludźmi i wszystko jest w kwestii dogadania. Dużo zależy również od nas samych! Jeśli Pani Matyldzie przeszkadzało szkło mogła pani zwrócić uwagę , ktoś na pewno by posprzątał nie jest łatwą sprawą być kelnerka lub organizatorką takich imprez bez wyrozumiałości ludzi!!
                                        • matylda97 Re: dworek Amadores w Górkach Wielkich 10.06.09, 13:43
                                          .. właśnie do dogadania, niestety z tymi ludźmi co innego dogaduje
                                          się przed imprezą a co innego wyszło w praniu.jeśli jak już
                                          wspomniałam dogadane było że, w drugim dniu na stole będzie to czego
                                          w pierwszym goście nie zjedli ( a nie ma wesela na którym wszyscy
                                          wszystko zjedzą), wyraźnie widzieliśmy że półmiski zbierane ze
                                          stołów przed następnym daniem nie były opustoszałe, to prosze mi
                                          powiedzieć dlaczego na drugi dzień nic z tego sie nie pojawiło a
                                          były jakieś marne podudzia.
                                          pani młoda była zajęta gośćmi a nie sprawdzaniem czy szkło zostało
                                          pozbierane, za taką kasę właściciele powinni dokładnie sprawdzić czy
                                          oby coś nie zostało, bo wiadomo że pod koniec takich imprez wiele
                                          osób biega boso
                                          i jak dogadać pazerność właścicielki która kazała sobie dopłacić po
                                          160 zł za kilku siedmiolatków którzy zjedli co było jak już
                                          wspomniałam nic do nich nie dokupili ( a ile może zjeść siedmiolatek
                                          najwyżej kawałek porcji swojej mamy)i pojechali do domu. NIE BYLI TO
                                          GOŚCIE PROSZENI TO DZIECI KTÓRE NA CHWILKĘ PO KOŚCIELE UCZESTNICZYŁY
                                          W IMPREZIE. skoro już tak strasznie chcieli za nie kase to mogli to
                                          policzyć jak za obiad a nie całą impreze.
                                          naprawdę ja nikomu nic nie zarzucam prócz pazerności
                                          wiele z ustaleń sprzed imprezy poprostu było tylko obiecankami bez
                                          pokrycia
                                          jeśli ktoż chce prosze bardzo organizujcie tam wesela, ja tylko
                                          pisze co wiem, każdy ma wolną wole i organizuje jeden z ważniejszych
                                          dni w swim życiu gdzie mu sie podoba
                                          JA DWORKU AMADORES NIE POLECAM A RACZEJ STANOWCZO ODRADZAM!!!
                                          • michbook Re: dworek Amadores w Górkach Wielkich 10.06.09, 16:45
                                            a ja Wam powiem tak... miałem tam wesele i nie mogę powiedzieć nic
                                            złego o tym lokalu. Wszystko było tak jak chcieliśmy! może dojazd
                                            nie jest rewelacyjny... ale za to lokal, jedzenie i obsługa jest
                                            najwyższej klasy.
                                            Ja tu pazerność widzę u MATYLDY97 ;) można wywnioskować że chciałaby
                                            jak najwięcej za minimum kosztów ;)My płaciliśmy za tyle osób ile
                                            mieliśmy w umowie i ani grosza więcej... aaa i dodam jeszcze że nam
                                            polecił dworek amadores nasz znajomy, który także miał tam swoje
                                            wesele! i my też jak najbardziej polecamy ;)
              • k_remik Re: dworek Amadores w Górkach Wielkich 26.06.09, 23:08
                Witam!!
                Jestem zupełnie odmiennego zdania niż niektórzy moi poprzednicy. Otóż byłam jako
                osoba towarzysząca na weselu w "Amadores" i powiem, że byłam mile zaskoczona.
                Naprawdę mi się podobało. Impreza pierwsza klasa, ja nie rozumiem dlaczego
                piszecie tutaj takie opinie. Fakt każdy ma swoje zdanie, ale to co napisała
                matylda97 czy last.monis to jakieś nieporozumienie. Faktem jest, że trochę jest
                kiepski dojazd, ale przecież to nie jest najważniejsze. Jeśli chodzi o wystrój
                sali to wszystko kolorystycznie pasowało, świeże kwiaty w wazonach... Obsługa
                również profesjonalna... młodzi kelnerzy, uśmiechnięci. Zaskoczyła mnie tylko
                jedna rzecz... i to całkiem pozytywnie!! Otóż kelnerzy rozdawali sztucce do
                nowych dań w białych rękawiczkach. bardzo pomysłowe... nie spotkałam się jeszcze
                z tym w żadnym lokalu. Jest klimatyzacja, więc na ciepło nie można narzekac. A
                jedzenie było pyszne!! Szaleliśmy do białego rana... nikt z gości przy stoliku
                nie narzekał, wszyscy z tego co wiem byli zadowoleni. Naprawdę polecam to
                miejsce!!!! Aaaaa no i na zewnątrz jest pięknie. Spokojna okolica, z tyłu jest
                fajny mostek... porobiliśmy kilka udanych zdjęc. Warto się przekonac :>
      • kalipoz Re: dworek Amadores w Górkach Wielkich 24.01.10, 13:18
        A ja powiem swoja opinie:)W tym roku wychodzę za mąż...
        Uważam ze organizacja wesela to powinna byc przyjemność..a nie traktowanie kogos
        jak intruza u siebie w domu..Bylismy w 3 na rozmowie u tych Państwa...Dom
        reprezentuje się super..wykonczenie tez, minusem jest ten stopien pomiedzy sala
        gdzie sie tanczy a siedzi..ale to szczegół...ogromnycm minusem sa
        własciciele...Pani zaczeła od tego...ze jesli sie zdecydujemy musimy wpłącic
        kaucje...która mozę odda albo jak stwierdzi że ściany sa okopane to
        nie....cytuje jej słowa...potem...ze menu nam nie pokarze dopóki nie podpiszemy
        umowy...bo moglibysmy sprzedac "pomysły" na ich dania...potem..zaczeła mówić o
        innych oboszczeniach...że tu nie wolno wchodzic...a tu tylkomożna zostawic
        auto...i inne...dziwne zasady ...poczulismy się dziwnie...
        Wiec zrezygnowaliśmy:):):)
        Wesel mam u Steklów..jestem zadowolona, inna kultura rozmowy, czujesz się ze oni
        chcą przygotowac Twoje wesele a nie jak intruz...z niczym nie było póki co
        problemów...Jak chcecie pytac o sale weselne...to piszcie....odwiedziłam kilka
        :):):)wiec jestem prawie spec;)pozdrawiam
    • kismar2009 Re: dworek Amadores w Górkach Wielkich 13.07.09, 10:44
      Ilu bywalców na weselach w Dworku "Amadores" tyle opinii i to nie powinno
      dziwić.Ale po co te złośliwości w opinii matyldy97-najlepiej samemu przyjechać i
      zobaczyć jak jest naprawdę. Właśnie jestem po weselu (jako gość) 11 lipca 2009 i
      cóż mogę powiedzieć - pięknie udekorowana sala konsumpcyjna,klimatyzowana,
      osobna sala do tańca-też klimatyzowana, nie kafle tylko wysokiej jakości podłoga
      parkietowa na której super się tańczy,jedzenie przepyszne (to ile go jest zależy
      przede wszystkim od menu wybranego przez młodych, w sobotę było naprawdę
      dużo-cztery dania gorące,pieczony świniak,super tort,deser lodowy, zimna płyta,
      napoje pod dostatkiem-czego chcieć jeszcze ? Obsługa bardzo miła a do tego
      zespół muzyczny polecony podobno przez Amadores (tak mówił mi Pan Młody)-
      repertuar dla młodych i starszych, utwory śpiewane w kilku językach, byli goście
      z Włoch-zaśpiewali na życzenie po włosku i co ważne - TRZEŹWI DO SAMEGO KOŃCA
      !-coś naprawdę rzadko spotykanego ! I jak tu nie polecać wesela w Dworku
      Amadores-bardzo chętnie bym tam wrócił jak będzie okazja ! Polecam
      • labis51 Re: dworek Amadores w Górkach Wielkich 28.07.09, 18:46
        Witam wszystkich.
        Ja również chciałem się wypowiedzieć na temat dworku Amadores.
        Matylda97 to chyba jakaś osoba z księżyca!!! nie mówiąc już o tym że
        na pewno na tej sali nie była!!!!
        Wszystko było po prostu wspaniałe-sale klimatyzowane,
        pięknie ustrojone świeżymi kwiatami,obsługa zawodowstwo wszystko
        podawane w białych rękawiczkach,pięknie przystrojone kieliszki do
        szampana żywymi kwiatami.
        Właściciele to naprawdę bardzo sympatyczni ludzie-nie było żadnych
        problemów(jak to opisała matyldzia!!!),to perfekcjoniści we
        wszystkim i super że zajmują się takimi imprezami!!!
        Jedzenie po prostu przepyszne podawane w takich ilościach że szok!!
        Orkiestra polecona przez właścicieli super-wszyscy bawili się
        świetnie do białego rana.
        Jeśli ktoś się zastanawia czy zrobić tam wesele lub inną imprezę
        niech się nie zastanawia na pewno nie będzie zawiedziony wręcz
        przeciwnie ten dworek to perfekcja.
        Wnętrze i właściciele też!!!
        Jeszcze na 100% tam wrócę!!!
    • newgast Re: dworek Amadores w Górkach Wielkich 19.07.09, 20:08
      No i jestem po weselu w dworku Amadores (sobota 18.07.09) i zgodnie z obietnicą
      zamieszczam swoje uwagi.Jestem zaskoczony.......pozytywnie. Skąd się wzięły te
      kąśliwe uwagi poprzedników-nie wiem, może byli w Amadores dawno. Teraz
      potwierdziło się to o czym pisał kismar2009-pięknie udekorowana sala, dużo
      miejsca (było 60-70 osób),jedzenie naprawdę wyśmienite, nie było się do czego
      przyczepić. Z ostatniego posiłku skorzystali już tylko niektórzy goście bo to
      naprawdę był przesyt. Jak ktoś mógł napisać że tam jest mało konkretnego
      jedzenia-nie wiem. Sala taneczna z klimą,zabawa była przednia. Tylko pogoda nam
      trochę popsuła szyki-lało, więc nie można było docenić miłego otoczenia
      dworku.Ale w niebie właściciele Amadores chyba nie mogą mieć dojścia... Powiem
      na koniec tak-jeśli ktoś z Was ma zaplanowane wesele w dworku Amadores to
      naprawdę nie ma się czego obawiać, na pewno będzie udane. A podobno na 2010 rok
      ciężko znaleźć u nich wolny termin-to chyba też o czymś świadczy.
      • matylda97 Re: dworek Amadores w Górkach Wielkich 23.01.10, 22:17
        bardzo się cieszę, że być może właściciele tego lokalu czytają fora
        i tak dzielnie bronią Swojego dobrego imienia. Tak trzymać ponieważ
        grunt to uczyć się na własnych błędach. Jeśli syn pani założycielki
        z małżonką którzy mieli objąć lokal są mniej pazerni i świadomie
        dotrzymują wszystkich ustaleń sprzed imprezy to szacunek.
        Ja nadal podtrzymuję swoją opinię w/w, to moje osobiste
        spostrzeżenia, mam do nich prawo i do wyrażania opinii również.
        Co też niniejszym czynię :)
        u mnie niesmak do tego miejsca pozostał i pozostanie na zawsze.
    • dalenka8 Re: dworek Amadores w Górkach Wielkich 24.01.10, 14:28
      Witam :)! Robiliśmy z mężem wesele w dworku Amadores i nie mamy się do czego
      przyczepić ;). Ładny lokal, piękne dekoracje, PYSZNE jedzenie, przystępna cena-
      wszystko jest do dogadania. Bardzo miła obsługa- uśmiechnięta mimo wielu godzin
      pracy, profesjonalna. Miłym zaskoczeniem była niespodzianka- pieczone prosię.
      Zdecydowaliśmy się na organizowanie wesela w dworku, bo wcześniej byliśmy tam na
      weselu znajomych i bardzo nam się spodobało.
      • teodoor_or.or ...a świstak siedzi i owija w bawełnę 26.01.10, 22:50
        WITAJCIE FORUMOWICZE!!!!

TAK SOBIE SIEDZĘ I CZYTAM WASZE WYPOWIEDZI PONIEWAŻ POSZUKUJĘ LOKALU
        NA WESELE DLA CÓRKI I MYŚLAŁEM, ŻE TUTAJ ZACZERPNĘ INFORMACJI.
        NIESTETY JESTEM NIEZWYKLE ROZCZAROWANY.

PONIEWAŻ:

NA TYM FORUM I NIESTETY NA WIELU INNYCH JEST PEWNA ZALEŻNOŚĆ.
        PATRZCIE PAŃSTWO NA DATY POSTÓW. TUTAJ ZWYKLE JEST CISZA I FORUM
        SOBIE "ŚPI", CZYLI NIE DZIEJE SIĘ NIC. NATOMIAST JAK TYLKO POJAWI
        SIĘ JAKIŚ NEGATYWNY GŁOS KRYTYKI BŁYSKAWICZNIE JEST ODPOWIEDŹ.
        OCZYWIŚCIE NIEZWYKLE ZACHĘCAJĄCA I PRZESŁODZONA W KAŻDYM CALU.
        OSOBIŚCIE DZIWIĘ SIĘ WŁAŚCICIELOM LOKALU PO CO TAK SIĘ PODNIECAJĄ
        FORUM INTERNETOWYM.
        DO MNIE ZDECYDOWANIE PRZEMAWIAJĄ TE NEGATYWNE KOMENTARZE ANIŻELI
        PREDKIE ODPOWIEDZI NA NIE. NA JAK JUŻ WSPOMNIAŁEM CAŁKIEM
        NIEAKTYWNYM FORUM.

ZDECYDOWANIE NAMAWIAM CZYTELNIKÓW DO OMIJANIE TAKICH LOKALI Z
        DALEKA, PONIEWAŻ COŚ TU MUSI JEDNAK BYĆ NIE TAK SKORO TAK BARDZO
        ŚLEDZĄ FORA. cHYBA MAJĄ ZA DUŻO CZASU Z POWODU BRAKU AKTUALNIE
        ORGANIZOWANYCH IMPREZ.

POZDRAWIAM I ZACHĘCAM DO REFLEKSJI ;)
        • labis51 Re: ...a świstak siedzi i owija w bawełnę 11.02.10, 19:31
          Dobry wieczór.

Ja chciałbym odpisać Panu "teodorowi"

Zastanawia się Pan dlaczego jest cisza na forum i czemu dopiero ktoś
          się odzywa jak jest zły post??

A zadał Pan sobie pytanie dlaczego??Czy jesli ktoś by pisał
          nieprawdę na Pana czy na Pana firmę albo rodzinę to by Pan jej nie
          bronił??Ja naprawde nie potrafię zrozumieć tych wszystkich którzy
          wypisują takie bzdury a nawet tam nie byli!!

I Panu też się dziwię bo jeśli wydaje Pan córkę za mąż to swoje lata
          już ma a sugeruje się tylko forum??może wypadało by się ruszyć z
          domu i porozmawiać z właścicielami osobiście a nie sugerować się
          komentarzami??Chce Pan znaleźć salę tylko przez internet?? jeśli tak
          to współczuję córce wesela.

A nie może Pan się skontaktować przez e-maila z kimś kto mial tam
          swoją uroczystość??

Nie chcę tylko słodzić o właścicielach i sali ale naprawdę było
          super i nie jestem nikim z rodziny żeby ratować reputację sali i
          właścicieli a wszystkim którzy szkalują na tym forum ten dworek
          współczuję.Najpierw trzeba gdzieś być żeby o tym można było pisać!!!

Przykro się robi że taka zawiść jest i chęć zniszczenia kogoś gdy
          ten stara się zrobić coś dobrego dla innych w tych szczególnych
          chwilach

Na koniec podaję swój adres e-mail do korespondencji jeśli ktoś na
          prawdę będzie chciał się dowiedzieć jak jest na sali i jacy są
          właściciele.A nie tylko szkalować dobre imię!!!!

labis51@wp.pl

Pozdrawiam wszystkich!!!!
          • mydy Re: ...a świstak siedzi i owija w bawełnę 24.08.10, 21:57
            Jako osoba, która miała wesele w dworku amadores miesiąc temu. Muszę
            podzielić się z Wami opinią. Przyznam szczerze, że czytając to forum
            przed weselem miałam obawy co do tego lokalu. Teraz mogę tylko
            powiedzieć, że te wszystkie negatywne posty powyżej są nieprawdą. Jestem
            bardzo zadowolona z wesela. Tak samo nasi goście. Narzekali tylko na to,
            że nie mogą pomieścić już jedzenia, którego było bardzo dużo. Szybka
            obsługa i pieknie udekorowana żywymi kwiatami sala. Nastraszeni tym
            forum staraliśmy sie zwracać uwagę na wszystko i naprawdę nie możemy się
            do niczego przyczepić. Z czystym sumieniem polecamy dworek amadores.
            Napewno jeszcze tam wrócimy :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka