Dodaj do ulubionych

dj trust na Twoje wesele

28.09.17, 09:02

Jeżeli szukacie Państwo dj-a na wesele to proponuję swoje usługi.

Do każdego wesela podchodzę indywidualnie. Prowadzone przeze mnie wesela nie są według tego samego schematu. Za każdym razem inne są zabawy oraz muzyka - oczywiście w zależności od gustów muzycznych i ustaleń z Parą Młodą. Każde wesele jest niepowtarzalne. Gram muzykę trzech pokoleń, od szalonych lat 60-tych przez "wiecznie żywe" utwory z lat 70 i 80-tych, muzykę weselną a nawet biesiadną i disco polo, do najnowszych rytmów lansowanych przez stacje radiowe. Gwarantuje Imprezę Weselną na wysokim poziomie, prowadzoną nowocześnie z ciekawą muzyką. Postaram się zrealizować każdy, nawet nietypowy pomysł na uatrakcyjnienie tego jedynego dnia w Waszym życiu. Jestem otwarty na wszelkie sugestie i propozycje. Przyjęcie weselne zaczyna się zazwyczaj od uroczystego wprowadzenia Młodej Pary do sali bankietowej przy dźwiękach Marsza Mendelsona. Następnie: powitanie gości, toasty weselne, pierwszy taniec i o północy oczepiny z ciekawymi konkursami. Scenariusz weselny jest każdorazowo wspólnie uzgadniany z Państwem Młodym. Posiadamy Wysokiej klasy nagłośnienie jak zarówno oświetlenie oraz projektor multimedialny.

Repertuar
Dysponuję bardzo bogatym repertuarem, który jest stale aktualizowany, zawierającym wszelkie gatunki i style, co pozwala pogodzić muzycznie nawet trzy pokolenia. Posiadam utwory począwszy od powszechnie znanych i lubianych przebojów lat 20-tych po najnowsze hity z list przebojów muzyki polskiej i zagranicznej.
Nigdy nie pracuje według ściśle określonego repertuaru. Tworzę jednak pewien zarys, który opieram w 90% na samych przebojach, co daje gwarancje, że usłyszą Państwo to co lubią i w oryginalnym wykonaniu. Jestem w stanie zagrać każdy utwór, jaki tylko sobie Państwo zażyczą. Dlatego chętnie i bez problemu realizuję dedykacje - w każdym momencie członkowie spotkania mają wpływ na charakter imprezy.

Repertuar dobieram odpowiednio do charakteru imrpezy, zaś jego zarys uzależniony jest od ustaleń indywidualnych zgodnych z oczekiwaniami gospodarzy imprezy.

Dominują: muzyka z lat 60, 70, 80, 90 (polska i światowa), muzyka latynoamerykańska, muzyka włoska, nowości lansowane przez stacje radiowe.
W związku z tym na Państwa weselu na pewno nie zabraknie rock'n'roll’a, twist’a, Pop’u, dance’u, cha – cha’y, tanga, muzyki biesiadnej (walczyków, oberków, przyśpiewek), muzyki góralskiej i cygańskiej, disco-polo, i wiele innych.Wszystkie niezbędne informacje do uzyskania pod numerami telefonów. Jesteśmy legalną firmą, wystawiamy rachunki.

kontakt
tel 510-322-062
www.djtrust.pl
djtrust@interia.pl

pozdrawiam
Artur Darliński
Obserwuj wątek
    • djtrust Re: dj trust na Twoje wesele 26.01.18, 15:18
      www.djtrust.pl

      Zapraszam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka