bebe20130 09.02.06, 22:24 jest ktos z Lublina na forum, jestem ciekawa gdzie robicie wesele, jakies pomysly na fajne sale? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
basialek Re: a czy ktos ma wesele w okolicach Lublina 09.02.06, 22:57 ja mam wesele w Łęcznej Odpowiedz Link Zgłoś
bebe20130 Re: a czy ktos ma wesele w okolicach Lublina 09.02.06, 23:04 super, ja jestem dokladnie z Lublina i tam bede miala, tylko sie zastanawiam nam lokalem, orientujesz sie w jakis fajnych? Odpowiedz Link Zgłoś
basialek Re: a czy ktos ma wesele w okolicach Lublina 09.02.06, 23:10 "Dworek Szlachecki" Renata Ciesielka Lublin, ul. Sienna 25 - tam miał moj brat i było super - niestety mój termin już był zajety Odpowiedz Link Zgłoś
bebe20130 Re: a czy ktos ma wesele w okolicach Lublina 13.02.06, 04:46 dzieki, wlasnie bylam na ich stronie internetowej i rzeczywiscie wyglada fajnie, orientujesz sie moze w ich cenach? Odpowiedz Link Zgłoś
basialek Re: a czy ktos ma wesele w okolicach Lublina 13.02.06, 09:45 Ja byłam tam we wrześniu i powiedziano mi, że około 90-100 zł. Najlepiej się tam udać właścicielka jest bardzo miła. Tylko z terminami tam krucho, ślub będzie w sierpniu i już wtedy mieli wszystko zajęte. Mój brat robił tam swoje wesele i było super. My bardzo żałujemy, że nasze nie będzie tam. Jakbyś miała jakieś pytania to na prix bo ja ostatnio bardzo rzadko tu zaglądam – pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
bebe20130 Re: a czy ktos ma wesele w okolicach Lublina 13.02.06, 17:14 dzieki, jakby co to bede pytac, pa Odpowiedz Link Zgłoś
heather4 Re: a czy ktos ma wesele w okolicach Lublina 13.02.06, 18:25 90-100? a na stronie piszą że 85 Odpowiedz Link Zgłoś
patika_18 wesele w okolicach Lublina 13.02.06, 23:27 Czesc. Ja robię wesele w przyszłym roku w lokalu "Zajazd pod Gwiazdami" na ul Lipskiej. Ceny dość zróżnicowane, w zależności od tego co będziesz zamawiała.Jednak z terminami też krucho, cały czerwiec przyszłego roku zajęty...i oczywiście 7 lipca też((. Pozdrawiam i powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
bebe20130 Re: wesele w okolicach Lublina 14.02.06, 21:43 a gdzie dokladnie jest ta ulica? bo jakos nie potrafie jej zlokalizowac? Odpowiedz Link Zgłoś
inez_22 Re: wesele w okolicach Lublina 24.02.06, 10:41 Hej "Zajazd..." jest w okolicach Zalewu. Ale ...ja bralam tez ten lokal pod uwage, lecz zrezygnowalam po tym, jak bylam tam na weselu gosciem. Lokal oczywiscie ladny,fajnie przystrojone stoly, ale malo jedzenia..A ceny wysokie. PS Dodam, ze moi znajomi placili rok temu 120 od osoby Odpowiedz Link Zgłoś
monjan Re: a czy ktos ma wesele w okolicach Lublina 24.02.06, 10:55 ja mialam slub w sali weselnej w Kazimierzowce, jak sie jedzie na swidik polecam!! moge udzileic wiecej info-na priv Odpowiedz Link Zgłoś
jagnabe Re: a czy ktos ma wesele w okolicach Lublina 03.03.06, 18:54 Ja dopiero się rozglądam. Co polecacie? Odpowiedz Link Zgłoś
bebe20130 Re: a czy ktos ma wesele w okolicach Lublina 03.03.06, 18:57 to widze ze tak samo jak ja Odpowiedz Link Zgłoś
jagnabe Re: a czy ktos ma wesele w okolicach Lublina 03.03.06, 19:07 pozdrawiam więc Odpowiedz Link Zgłoś
heather4 Re: a czy ktos ma wesele w okolicach Lublina 15.03.06, 13:02 a jak stoicie z zespołami? Odpowiedz Link Zgłoś
inez_22 Re: a czy ktos ma wesele w okolicach Lublina 15.03.06, 14:13 Moja sala jest w Dysie, jakieś 2 km od Choin. A zespół Xedos, super fajny Odpowiedz Link Zgłoś
heather4 Re: a czy ktos ma wesele w okolicach Lublina 15.03.06, 20:05 czy możesz mi podać stronkę tego Xedosu? bo w internecie znalazłam tylko, że to jest model mazdy Odpowiedz Link Zgłoś
inez_22 Re: a czy ktos ma wesele w okolicach Lublina 05.04.06, 07:18 Hej, Xedos swojej strony w necie nie ma. Grali u naszych przyjaciół na weselu, więc i my ich 'podłapalismy' Nr telefonu ma do nich mój Narzeczony, jutro postaram sie Ci go wysłać na priv. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
lobo25 Re: a czy ktos ma wesele w okolicach Lublina 15.03.06, 22:58 daj namiary na te sale w dysie, plizzzzzzzzz Odpowiedz Link Zgłoś
gka Re: a czy ktos ma wesele w okolicach Lublina 16.03.06, 14:50 moge i ja prosić namiary na ten zespół Xedos, bo powoli tracę już cierpliwośc w szukaniu zespołów, wszędzie gdzie dzwonie mają zajęte terminy, a ślub mam 2 września i nie wiem czy brać to co jest czy jeszcze szukać dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
baranek78 Re: a czy ktos ma wesele w okolicach Lublina 20.03.06, 21:13 ja mam slub 02.09.2006, 40 km od Lublina, orkiestre mamy z Janowca nad Wisla, zamowiona w czerwcu 2005- takie sa terminy w moich stronach, sala zamowiona rok wczesniej Odpowiedz Link Zgłoś
inez_22 Re: a czy ktos ma wesele w okolicach Lublina 05.04.06, 07:16 Hej, mój slub tez 2 wrzesnia Wiec w kwestii zespołu nie pomogę..Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
lobo25 Re: a czy ktos ma wesele w okolicach Lublina 15.03.06, 22:57 daj namiary co i jak na gazetowego, z gory dzieki Odpowiedz Link Zgłoś
agacik10 suknie 15.03.06, 16:39 A gdzie kupujecie suknie ślubne? Możecie polecić jakiś salon albo pracownię? Odpowiedz Link Zgłoś
heather4 Re: kościół 20.03.06, 23:47 czy decydujecie się na "własną" parafię, czy szukacie gdzie indziej? bo ja bym naprawdę nie chciała usłyszeć na kazaniu, że np stracę dziecko, albo że mam jedno przeznaczyć do życia zakonnego...jakieś pozytywne doświadczenia z księżmi -oratorami? może dominikanie, ale w lublinie nigdy nie byłam u nich na mszy... Odpowiedz Link Zgłoś
inez_22 Re: kościół 05.04.06, 07:21 Ja decyduje sie na swoja parafię, bo nie wyobrazam sobie brać ślubu gdzie indziejNo i nie mam przykrych doswiadczeń z naszymi księżmi. Odpowiedz Link Zgłoś
heather4 Re: 05.04.06, 13:19 ja się decyduję jednak na dj'a. mam wybredne ucho i żaden zespół mnie nie zadowoli A w jakim miejscu robisz wesele? Odpowiedz Link Zgłoś