Dodaj do ulubionych

sincerity 3116

26.02.06, 12:43
chyba wybrałam suknię...sincerity model 3116 - założylam ją i poczułam sie
doskonale, ma wszystko czego oczekiwałam od sukni ślubnej, na cale sczęście
nie ma wiązanego gorsetu, który kojarzy mi się nieco bieliźnianie - jest
elegancka i dostojna, ale nie księżniczkowata...
a wy co niej myslicie, moze uda mi sie zrobic moje w niej zdjęcia to same
zobaczycie...jestem dosyc wysoka a ta suknia optycznie idelanie skraca
sylwetkę...i do tego jakość wykonania, jestem bardzo podekscytowana wyborem, a
wy co o niej myslicie?
tiny.pl/m578
Obserwuj wątek
    • efa20 Re: sincerity 3116 26.02.06, 13:15
      bardzo ładna, a jak cena??
    • lady_of_avalon Re: sincerity 3116 26.02.06, 13:31
      MOim zdaniem bardzo ładna smile) Podoba mi się szczególnie wykończenie gorsetu smile
      Ciekawa jestem jak wygląda od tyłu..
    • iwona147 Re: sincerity 3116 26.02.06, 13:51
      Jest śliczna. A gdzie ją przymierzałaś? W jakim mieście?
      • ladnapanna Re: sincerity 3116 27.02.06, 10:20
        przymierzałam ją w salonie cymbeline w Katowicach...smile
    • ewik_75 Re: sincerity 3116 26.02.06, 14:27
      moze byc...
      • ardzuna Re: sincerity 3116 26.02.06, 15:30
        zupełnie nie w moim guście...
    • agnieszkaa16 Re: sincerity 3116 26.02.06, 15:23
      mnie się bardzo podoba. jest naprawede sliczna i bardzo elegancka.
      • marlena.k1 Re: sincerity 3116 26.02.06, 15:25
        mi tez sie bardzo podobasmile
    • ronja9 Re: sincerity 3116 26.02.06, 19:31
      moim zdaniem świetna, z klasą, taka, jak lubię smilePozostaje tylko jedno
      pytanko:gdzie ją wypatrzyłaś i ile kosztuje?gratuluję i pozdrawiam
    • sokol7 Re: sincerity 3116 26.02.06, 19:52
      ładniutka nawt bardzo
    • usa83 Re: sincerity 3116 26.02.06, 21:09
      Ładna, ale oklepana.
    • anulka_1 Re: sincerity 3116 27.02.06, 09:55
      Mi się podoba smile Mozesz zdradzic ile kosztuje?
    • ilekobietamalat Re: sincerity 3116 27.02.06, 09:57
      klasyczna dosyc.. co jednak nie przeszkadza zeby byla tez slicznawink
      tak ale tez jestem ciekawa ile kosztuje, i gdzie ja wypatrzylassmile
    • ladnapanna Re: sincerity 3116 27.02.06, 10:22
      moje drogie panie suknię znalazłam w salonie cymbeline w Katowicach, koszt
      prawie 3000 bez 10 zł + dodatki...planuje długi 2,5 m welon z delikatnego tiulu
      + buciki na kaczuszce...będzie dobrze?smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka