ladnapanna
26.02.06, 12:43
chyba wybrałam suknię...sincerity model 3116 - założylam ją i poczułam sie
doskonale, ma wszystko czego oczekiwałam od sukni ślubnej, na cale sczęście
nie ma wiązanego gorsetu, który kojarzy mi się nieco bieliźnianie - jest
elegancka i dostojna, ale nie księżniczkowata...
a wy co niej myslicie, moze uda mi sie zrobic moje w niej zdjęcia to same
zobaczycie...jestem dosyc wysoka a ta suknia optycznie idelanie skraca
sylwetkę...i do tego jakość wykonania, jestem bardzo podekscytowana wyborem, a
wy co o niej myslicie?
tiny.pl/m578