Dodaj do ulubionych

odchudzanie przed ślubem -vol 2

28.02.06, 22:09
Po przeczytaniu diety od Moni zdecydowałam sie na wizytę u dietetyczki i
jestem bardzo zadowolona. Dotychczas spotykani dietetycy faszerowali mnie
suszonymi śliwkami (!) i nakazywali godziny ćwiczeń. A tu miła niespodzianka -
pani doktor robi szczegółowy wywiad, na pierwszy tydzień daje ogółne
wskazówki a już na drugim spotkaniu mam dostać szczegółową dietę dopasowaną
do mojego trybu życia i upodobań. Nie ma co marnować czasu na gazetowe diety
bo do ślubu coraz bliżej.Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • azanna CIDREX 01.03.06, 09:20
      Przeczytałam na wątku o odchudzaniu, że to taki fantastyczny produkt, więc
      kupiłam i zaczęłam brać. Od pierwszego dnia opanował mnie przeogromny głód -
      cokolwiek zdjadłam to i tak po 10 minutach znowu chciało mi się jeść. Chodziłam
      taka wściekle i nienaturalnie głodna przez trzy dni aż przestałam jeść CIDREX.
      I mi przeszło. Teraz nadal odczuwam głód, ale taki zwykły i normalny.
      Najwyraźniej u mnie ten preparat miał odwrotny skuteksad
    • monia76 Re: odchudzanie przed ślubem -vol 2 01.03.06, 09:29
      ciesze sie Lu, ze jestes zadowolona z wizyty. ja tez mialam bardzo dobre
      wrazenia po spotkaniu z dr Pilka. nie liczac chwilowych zalaman, nadal trzymam
      sie diety i chudne. co najwazniejsze - dzieki tej diecie jem w miare normalnie
      i nie glodze sie - to dla mnie podstawa.
      pozdrawiam wszystkie odchudzajace sie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka