lu06
28.02.06, 22:09
Po przeczytaniu diety od Moni zdecydowałam sie na wizytę u dietetyczki i
jestem bardzo zadowolona. Dotychczas spotykani dietetycy faszerowali mnie
suszonymi śliwkami (!) i nakazywali godziny ćwiczeń. A tu miła niespodzianka -
pani doktor robi szczegółowy wywiad, na pierwszy tydzień daje ogółne
wskazówki a już na drugim spotkaniu mam dostać szczegółową dietę dopasowaną
do mojego trybu życia i upodobań. Nie ma co marnować czasu na gazetowe diety
bo do ślubu coraz bliżej.Pozdrawiam!